bumim.ir
بروز رسانی 
MAHMOUD
MAHMOUD
اسلام فرزند هاشمی !!!!!

♦️محسن هاشمی در دانشگاه تهران به خبرنگار سیما گفت پدرم 3 فرزند داشت : اسلام ، انقلاب و ... همین نگاهه که موجب انحرافه . آیا اسلام فرزند آقای هاشمیه یا آقای هاشمی فرزند اسلامه ؟ آیا انقلاب فرزند آقای هاشمیه یا آقای هاشمی فرزند انقلابه ؟ 
♦️حتی رسول خدا(ص ) که اول شخصیت عالم هستند نفرموده اند اسلام فرزند من است . حتی امام رحمت الله علیه نفرمودند انقلاب فرزند من است . همین زاویه دید است که خاندان مرحوم هاشمی خود را طلبکار اسلام و انقلاب می دانند .

مشاهده همه ی 8 نظر
sina (تبادل کاربر)
sina (تبادل کاربر)
فکر کنم اینقدر که بعضی از دولتی ها
از ورود اولین #طیاره خریداری شده خوشحال اند،
۱۲ بهمن ۵۷ از نشستن هواپیمای امام در مهرآباد خوشحال نبودند!
#mhei1364
نظرات برای این پست غیر فعال است
MAHMOUD
MAHMOUD
تنها دستاورد اوباما
عملیات با غلاف خالی از سلاح!

باراک اوباما در سخنرانی خداحافظی خود در شیکاگو گفت:" اگر 8 سال پیش می‌گفتم، آمریکا می تواند بدون شلیک حتی یک گلوله ، برنامه هسته‌ای ایران را متوقف کند، شما می‌گفتید اینها بلند پروازنه است اما ما توانستیم". چگونه؟ توضیح این عملیات فریب در جنگ نرم و هوشمند را توماس فریدمن 12 تیر ماه 94 یعنی 10 روز قبل از اعلام توافق  در نیویورک تایمز نوشت؛ «توافق پیش‌رو با ایران یک توافق بدِ - خوب(!) است و به اوباما این امکان را می‌دهد تا به کنگره و اسرائیل بگوید این بهترین توافقی است که با یک #غلاف_خالی_از_اسلحه می‌توان به دست آورد؛ توافقی که تا بروز دگرگونی‌هایی در ایران زمان می‌خرد و بهتر از جنگی است که هیچ کس نمی‌داند انتهای آن چه خواهد بود».

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sina (تبادل کاربر)
sina (تبادل کاربر)
یه پیشنهاد عالی برای آقای رییس جمهورِ{-w41-}

جای وزیر نفت رو با وزیر صنعت عوض کنه. {-w1-}
آخه وزیرِ نفت ٬ نفت رو از 100 دلار به 30 دلار رسونده {-w52-}

وزیر صنعت هم که پراید 5 تومنی رو 20 تومن میفروشه {-w3-}
جاشون که عوض بشه هم نفت گرونتر میشه و هم ماشینا ارزون.

حال کردید پیشنهاد رو{-w14-}

#مبصر_رفوزه 
نظرات برای این پست غیر فعال است
کوزت
گرفتارگرفتار
کوزت
فقط تو سال 2016 آمریکا تو هف تا کشور دنیا 26171 بمب انداخته که میشه هر ساعتی سه تا بمب اما مردمش هنوز نمیدونن دولتشون با کیا میجنگه!
اوباما درسخنرانی خداحافzی: برنامه هسته‌ای ایران را تعطیل کردیم بدون شلیک حتا یک گلوله...
شیطونه میگه بدم عراقچی یه بسته خودکار بیک پرت کنه تو صورتش...
منم امیدوارم جهان دیگه مثل اوباما بخودش نبینه... بیشترین تحریم ها در زمان اون اعمال شد، بیشترین فروش اسلحه به عربستان، بیشترین حمایت از تروریسم...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کوزت
گرفتارگرفتار
کوزت
ما بیستودو بهمن رفتیم شدیم درخت، روز قدس رفتیم شدیم فوتوشاپ، نماز جمعه رهبری رفتیم شدیم ماشین های پارک شده، نه دی رفتیم شدیم پرچم... ولی تشییع هاشمی رفتیم شدیم چهار میلیون!
طرف با بیست سال سن نوشته خیابان «پهلوی» بجای ولی عصر. حالا بپرس قبل از خاتمی کی رئیس جهمور بود میگه شیخ فضل الله...
بیستوپنج خرداد میگفتن از میدون امام حسین تا میدون آزادی سه ملیون نفر بودیم... الان از میدون انقلاب تا چهارراه کالج شدن چار ملیون نفر!
نودونه درصد اونایی که رفتن تشییع هاشمی دل خوشی ازش نداشتن! یه سری واسه دهن کجی به حاکمیت رفتن یه سری هم واسه اینکه اون عده اول فضا رو دست نگیرن!
به قول یکی اگه این جمعیت چار ملیون بود پس راهپیمایی بیستودو بهمن تهران پنجا ملیونه!

مشاهده همه ی 1 نظر
کوزت
گرفتارگرفتار
کوزت
منتقدان سرسخت هاشمی، محترمانه پشت جنازه‌اش نماز خاندن و برایش آرزوی مغفرت کردن و مدعیان دروغگویش به جنازه‌اش هم رحم نکردن و کف و سوت زدن!
اینایی که به بهانه تدفین هاشمی رفسنجانی رفتن برای موسوی و کروبی شعار سر دادن؛ لااقل یک فاتحه‌ای هم برای شادی روح مرحوم میخوندن...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید