bumim.ir
http://upload7.ir/imgs/2014-04/04063929769622340066.gif
بروز رسانی 
مهدی
مهدی

{-16-}{-16-}{-16-}{-16-}{-16-}

مهمترین و عجیب ترین خبر دنیا

{-16-}{-16-}{-16-}{-16-}{-16-}

از زمان آفرینش انسان تا کنون

{-16-}{-16-}{-16-}{-16-}{-16-}

بخوانید تا از تعجب منفجر شوید


http://adamhoshyar55.avablog.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پاسخگوی دینی
آروم و عادیآروم و عادی
پاسخگوی دینی
چرا از روزی که بشر وقایع را ثبت کرده، معجزه ای رخ نداده است؟  اصل فرض مطرح شده در این پرسش، فرضی غ

چرا از روزی که بشر وقایع را ثبت کرده، معجزه ای رخ نداده است؟

اصل فرض مطرح شده در این پرسش، فرضی غلط و در خوش بینانه ترین حالت، ادعایی گنگ و مبهم است.

معجزه در معنای اصطلاحی، عملی خارق العاده است که پیامبری برای نشان دادن ارتباط ویژه اش با خدا، آن را انجام می دهد در حالی که هیچ بشر با اتکا به قدرت های بشری نمی تواند آن را انجام دهد. حال آخرین پیامبر الهی مربوط به چهارده قرن قبل است. و ابزار ثبت بشر در آن دوره، تاریخ نگاری بوده است.

و تاریخ نیز به خوبی معجزات این پیامبر را ثبت کرده است. چون حتی در منظر کسانی که قرآن را کتابی الهی نمی دانند، این کتاب یک منبع تاریخی بسیار متقن با نقل متواتر است که معجزاتی را ثبت کرده است. جدای از آنکه کتب تاریخی دیگر نیز معجزاتی را ثبت کرده اند و جدای از آنکه خود قرآن معجزه جاوید است.

یعنی فارغ از برخی جنبه های اعجازی قرآن که ماهیت تاریخی دارند، وجوه اعجازی دیگر هم در آن وجود دارد.

مثلا نقل اخبار اتفاقات آینده، یا نقل اتفاقات پیامبران و امت های سابق، اعجازی با ماهیت تاریخی هستند. چون تاریخ باید نشان دهد که آن اتفاقات در آینده به همان شکل رخ داده اند، یا راهی جز خبر غیبی برای نقل تاریخ گذشته نبوده و نقل گذشته از همین جهت اعجاز آمیز بوده است.اما برخی از اکتشافات علوم تجربی، یا فصاحت خارق العاده قرآن، همین امروز نیز قابل فهم است.

بنابراین هم معجزه ثبت شده داریم و هم معجزه زنده و در پیش روی خود داریم. و اگر تصور می شود که معجزه، همگان را مجبور به ایمان می کند یا راه بهانه جویی را می بندد، باید بگوییم این تصور کاملا غلط است. معجزه تنها دلیلی برای افرادی است که می خواهند بفهمند و کسانی که خود را به خواب زده اند، همیشه بهانه هایی برای نفی معجزه داشته و دارند. منکران معجزه، پس از درخواست های عجیب و غریب و غیر منطقی، حتی در مواردی که برای اتمام حجت به برخی از درخواست هایشان پاسخ داده می شد، نهایتا می گفتند که سحر شده اند!!

(وَلَوْ فَتَحْنَا عَلَيْهِمْ بَابًا مِنَ السَّمَاءِ فَظَلُّوا فِيهِ يَعْرُجُونَ * لَقَالُوا إِنَّمَا سُكِّرَتْ أَبْصَارُنَا بَلْ نَحْنُ قَوْمٌ مَسْحُورُونَ)[سورة الحجر ۱۵ و ۱۶] و اگر دری از آسمان به روی آنها بگشاییم که پیوسته در آن بالا روند ، باز هم می گویند: « یقیناً ما را چشم بندی کرده اند ، بلکه ما گروهی سحر شده ایم ! ».

وقتی مشاهده مستقیم معجزه، با بهانه جویی های بی پایان مواجه بوده است، کدام ابزار ثبتی می تواند به این بهانه جویی ها پایان دهد؟ فیلم هایی که می توانند هر صحنه خیالی را به تصویر بکشند؟ قطعا اگر کسی طالب حقیقت باشد، جای جای هستی، را آیاتی می یابد که با صدای رسا خدا را فریاد می زند و قدرت و علم و شوکت او را به تصویر می کشند، هر چند که غافلان نبینند یا نخواهند ببینند.

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُون (۱۷۹ اعراف) آنها دلهایی دارند که با آن نمی فهمند, وچشمانی دارند که با آن نمی بینند, وگوشهایی دارند که با آن نمی شنوند, آنان مانند چهار پایانند, بلکه اینان گمراه ترند, اینان همان غافلاًنند.

علاوه بر این،مطالعه تاریخ ثابت می کند که در طول تاریخ بشریت ثبت حوادث و اتفاقات بر اساس امکانات هر دوره ای وجود داشته است که از جمله حوادث ثبت شده در آن دورانها همین معجزاتی بود که توسط پیامبران الهی بروز می کرد.پس اینکه کسی بگوید بعد از اینکه انسان توان ثبت حوادث را یافت،دیگر معجزه ای رخ نداده است،نهایت عناد و کینه توزی شخص را می رساند یا نهایت جهل و نادانی و بی اطلاعی او از تاریخ بشریت را.

http://www.soalcity.ir/node/3165

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mehdibig
خوشحالخوشحال
mehdibig
دانلود انیمیشن دیدنی Jackie Chan Adventures 2005 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن ماجراهای جکی چان دوبله فارسی
(مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران)
برای اولین بار در بین وب سایت های ایرانی

 لینک
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پویا سیستم
پویا سیستم
در این مقاله به بررسی وضعیت کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت می پردازیم . خبری که از سوی مدیران ارشد اینستاگرام و بصورت رسمی تائید شده است . با ما همراه باشید : 

 

اینستاگرام در کنفرانس سالیانه توسعه دندگان فیس‌بوک در سن خوزه، اعلام کرد که نسخه اندروید این برنامه قابلیت‌هایی دریافت می‌کند که به کاربران امکان استفاده از اپلیکیشن به‌صورت آفلاین را هم می‌دهد.حالا اگر اینترنت گوشی هم آنتن ندهد، می‌توانید همچنان از اینستاگرام استفاده کنید. هفته گذشته بخش Stories اینستاگرام توجه‌ها را به خود جلب کرد، حالا تعداد کاربران آن از تعداد کاربران اسنپ‌چت که قابلیت مشابهی را فراهم می‌کند، بیشتر شده است. به کمک اسنپ‌چت نیز می‌توانید برای دوستان خود عکس‌های ناپدید شونده ارسال کنید.

 

کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
حالا که تعداد کاربران ماهانه اینستاگرام رو به افزایش گذاشته است، تصمیم گرفته که راهی مشابه اپلیکیشن فیس‌بوک در پیش بگیرد و امکان کار در حالت آفلاین را هم در اختیار کاربرانش قرار دهد. وقتی‌که از اینستاگرام در حالت آفلاین استفاده می‌کنید، می‌توانید محتوایی را که قبلاً درگوشی شما دانلود شده است ببینید. می‌توانید کامنت بگذارید، پست‌ها را لایک و ذخیره کنید و حتی کاربران قدیمی را آنفالو کنید. ( کار با اینستاگرام بصورت آفلاین و بدون نیاز  به اینترنت )
ادامه در لینک 
 لینک
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پویا سیستم
پویا سیستم
در این مقاله به معرفی و بررسی بدافزار جدید RawPOS می پردازیم . بدافزار جدید ی که اطلاعت مجوز راه اندازها را به سرقت می برد . با ما همراه باشید : 

 

محققان ترندمیکرو هشدار دادند بدافزار پایانه‌ی فروش RawPOS که اطلاعات سامانه را از حافظه‌ی RAM به سرقت می‌برد، اینک به سرقت مجوز راه‌اندازها از روی دستگاه قربانی می‌پردازد. این بدافزار یکی از قدیمی‌ها در حوزه‌ی پایانه فروش است که فعالیت آن حداقل به سال ۲۰۰۸ میلادی برمی‌گردد. در طول زمان، نویسندگان این بدافزار به‌طور عمده صنعت بیمارستان را هدف حملات خود قرار می‌دادند.

 

محققان هشدار دادند این بدافزار اطلاعات بیشتری را از سامانه‌ی قربانیان جمع‌آوری می‌کند تا آن‌ها را بیشتر از قبل در معرض حملات سرقت هویت قرار دهند. مهاجمان می‌توانند مجوزهای راه‌اندازها را که از سامانه‌ی قربانی به سرقت می‌برند در فعالیت‌های مخرب خود مورد استفاده قرار دهند.

 

بدافزار جدید RawPOS
بدافزار جدید RawPOS
محققان ترندمیکرو می‌گویند بدافزار RawPOS می‌تواند داده‌های مربوط به کارت‌های اعتباری و هر اطلاعات ارزشمند دیگری را از سامانه‌ی آلوده به سرقت ببرد. بدافزار برای ردیابی داده‌ها تمامی پردازه‌های در حال اجرا را پویش می‌کند تا به اطلاعات داخل حافظه دست یابد. در ادامه نیز حافظه‌ی مربوط به آن پردازه را رونویسی کرده و اطلاعات مورد نظر خود را استخراج می‌کند.

 

این بدافزار در ۸ سال اول فعالیت خود از الگوریتم انطباق الگوی یکسانی استفاده می‌کرد ولی مثل اینکه در سال ۲۰۱۶ میلادی این الگوریتم را تغییر داده تا بتواند به راه‌اندازها و مجوزهای آن‌ها نیز دسترسی پیدا کند. به دلیل اینکه در مجوزهای کشور آمریکا عدد ۶۳۶ در ابتدای شماره‌های شناسایی وجود دارد، مهاجمان به کشف این مجوزها بسیار علاقه‌مند هستند.
ادامه در لینک 
 لینک
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پویا سیستم
پویا سیستم
در این مقاله به معرفی و بررسی ترفند کامپیوتری می پردازیم که به کمک آن می توانید رمز وای فای را در ویندوز ۸٫۱ مشاهده کنید . با ترفند نمایش رمز وای فای در ویندوز ۸٫۱ با ما همراه باشید : 

 

نمایش رمز وای فای در ویندوز ۸٫۱
نمایش رمز وای فای در ویندوز 8.1
براي اين کار مراحل زير را دنبال کنيد:گام ۱
 در ابتدا از اتصال به شبکه وای فای اطمينان حاصل کنيد و اگر متصل نیستید نوار چارم کناری ویندوز را با بردن موس به گوشه سمت راست و بالای نمایشگر فعال کنید و بر روی Settings کلیک کنید.گام ۲
روی آیکون شبکه اینترنت کلیک کنید و با پیدا کردن شبکه اینتزنت خود بر روی دکمه Connectt کلیک کنید. با انجام اینکار کامپیوتر شما به شبکه وای فای به وسیله رمز ذخیره شده متصل می شود.گام ۳
از دسکتاپ دوباره منوی چارم ویندوز را باز کنید با کلیک بر روی Settings این بار Control Panell را باز کنید.
ادامه در لینک 
 لینک
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آپدیت 98| www.UpData98.Com
آپدیت 98| www.UpData98.Com
موزیلا|موزیلا فایرفاکس|مرورگر فایرفاکس کامپیوتر|فایرفاکس فارسی|firefox farsi|free download firefox|mozilla fire fox 2016
نسخه جدید مرورگر محبوب و قدرتمند موزیلا فایرفاکس برای ویندوز (انگلیسی و فارسی ) ساعاتی پیش منتشر شد :
https://updata98.com/166
---------
کانال تلگرام ما برای دانلود مستقیم و رایگان جدیدترین برنامه ها و فیلم سریال :
http://telegram.me/updata98
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amintarjomeh.ir
آروم و عادیآروم و عادی
amintarjomeh.ir
با سلام خدمت دوستان
ترجمه امین، ترجمه با کیفیت متون عمومی و تخصصی کلیه رشته ها توسط مترجمانی امین با قیمت مناسب
 ثبت سفارش ترجمه از طریق سایت و تلگرام در کلیه ساعات شبانه روز

 شماره تماس و تلگرام :        09152327932
 آدرس اینترنتی:       www.AminTarjomeh.ir
ما را به دوستان خود معرفی کنید
 لینک
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آپدیت 98| www.UpData98.Com
آپدیت 98| www.UpData98.Com
دانلود اینستاگرام|اینستاگرام مود شده|نسخه جدید اینستاگرام|اینستاگرام پلاس|اوجی اینستاگرام|اینستاگرام اندروید|instagram|instagram apk |instagram android |Og instagram | instagram pluse
⭕️دانلود جدیدترین نسخه برنامه های محبوب اندروید (آپدیت شده امروز)

✅واتس آپ :
http://dl.update98.com/1396/01/android/WhatsApp-Messenger-2.17.150_www.UpData98.Com.apk
✅اینستاگرام :
http://dl.update98.com/1396/01/android/Instagram.10.18.0-arm_www.UpData98.Com.apk
✅یوسی بروزر :
http://dl.update98.com/1396/01/android/UC.Browser-v11.3.0.950b362_www.UpData98.Com.apk
✅رادیوجوان :
http://dl.update98.com/1396/01/android/Radio.Javan_v6.0.7_www.UpData98.Com.apk
-----
کانال تلگرام ما برای دانلود مستقیم و رایگان جدیدترین برنامه ها و فیلم سریال :
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید