افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
لحظه  بروز رسانی 
mini kar
mini kar

دعوت نامه

سلام و وقت بخیر
گروه جمع سپاری ایران در لینکدین ایجاد کردیم. هدف این گروه ایجاد مکانی است که افراد مختلف با مهارتهای مختلف دور هم جمع شوند و از شغل خودشون بگن، و راه کارهایی که از طریق جمع سپاری آن کار انجام میشه با مشورت سایر اعضای گروه گفته بشه. خوبی این مکان اینه که با کسب و کارهای همدیگه آشنا میشیم و راه حل ها باعث بهبود کسب و کارمون میشه و اگر خواستیم از آن راه حل ها استفاده کنیم مکانی برای جمع سپاری هم در دسترس داریم.

منتظر شما در گروه و نظرات مثبتتون هستیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar

%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8
www.minikar.com

پروژه های معروف جمع سپاری که تاکنون انجام شده است، زیاد هستند، با تعدادی از آنها آشنا شویم.

پروژه های معروف جمع سپاری در دنیای وب بسیار است. در ابتدا تعریفی داشته باشیم از جمع سپاری: جمع­ سپاری رویدادی است که در آن از تجمیع نیروی کاری افراد مختلف  برای به ثمر رساندن کارهای بزرگ استفاده می­ شود، اطلاع رسانی برای دعوت از افراد مختلف می تواند از طرق مختلف انجام شود. مثلا رسانه های عمومی، رادیو، تلویزیون و یا اینترنت. به این ترتیب افراد در این فراخوان شرکت می کنند و در انجام پروژه مورد نظر سهیم می گردند. در پروژه های جمع سپاری معمولا افراد به دنبال خلق ایده های جدید هستند.

در زیر تعدادی از پروژه های معروف جمع سپاری را با هم مرور میکنیم.

 presskit_Waze-Logo-white-400x136.png

شرکت براگی این شرکت تولیدکننده نوعی گجت است. یکی از محصولات شرکت براگی هدفون‌های وایرلس می باشد. موسس براگی شخصی است بنام نیکلاج وید، که توانست با کمک پلت فرم کراودفادینگ کیک استارتر نزدیک به ۳.۵ میلیون دلار کمک مالی دریافت کند. هدفون های شرکت براگی در واقع  یک کامپیوتر کوچک و نامعلوم در گوش شما است، این محصول می‌تواند موسیقی پخش کند و کاربردی مثل هدست های بلوتوث را دارد.

 

Waze یک نرم افزار مسیریاب است که محصول یکی از پروژه های جمع سپاری است.در این برنامه مسیر یاب امکانات مسیریابی و نقشه مبتنی بر جی پی اس ارایه می شود اما با یک تفاوت عمده آن هم بهره گیری از مشارکت جمعی سایر افراد در ارسال اطلاعات برای نقشه. کاربران waze توانایی ارسال گزارشاتی نظیر تصادفات، راه بندان ها و ترافیک را دارند. آمار ها در مورد این برنامه به جمعیتی بیش از ۵۰ میلیون کاربر اشاره دارد.

 

McDonalds Burger builder شرکت معروف مک دونالد در سال ۲۰۱۴ از مشتریان خود برای ساخت همبرگر های جدید کمک خواست.مشتریان و بازدید کننده های سایت مک دونالد می توانستند با ایزارهای موجود در سایت ساندویج همبرگر خود را طراحی کنند و سایرین توانایی امتیاز دادن و ارسال نظر داشتن. بعد از تعیین ایده های برتر، شرکت مک دونالد در هر هفته شروع به ارایه یکی از همبرگرهای جدید می کرد و شخص ایده پرداز  را نیز به همه معرفی کرد.

 

Greenpeace یک حرکتی جمعی برای حافظت از محیط زیست و حفظ آن برای نسل های آینده بشر است. در سال ۲۰۱۲، جمعیت گرین پیس شروع به انتشار تبلیغاتی بر علیه شرکت نفتی Shell کرد. آنها برای انتشار و تبلیغ هر بیشتر خود از جمع سپاری استفاده کردند. افرادی که حامی محیط زیست بودند، می توانستند با ساختن و ارایه جمله ای طعنه آمیز بر علیه شرکت Shell در این ضمینه با آنها همکاری کنند. جمله های برتر از این جمع سپاری در وب سایت ها پخش می گردید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar

خلاقیت عامل موفقیت در کراود سورسینگ
4-comp-compressor-750x375.jpg


کراود سورسینگ به همراه خلاقیت یعنی موفقیت.با خلاقیت بیشتر در بهره گیری از کراود سورسینگ می توان، در کسب و کار گام های موثرتری برداشت.

کراود سورسینگ در مقاله های مختلف همیشه به عنوان ابزاری قدرتمند و با پتانسیل نهفته بالا یاد می شود. همه به این امر واقف هستند که با جمع سپاری کارهای بزرگی تا به اکنون انجام شده است. با یک تحقیق و بررسی در پروژه های مختلفی که در کراود سورسینگ انجام شده است، می توان دریافت که دلیل متمایز بودن آنها ایجاد تازگی و نوآوری در اجرای آنهاست. یا به عبارتی دیگر خلاقیت در آنها تمایز ایجاد کرده است.

%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8

خلاقیت چیست؟

خلاقیت مفهومی است که تعریف‌های آن در طول زمان تغییراتی کرده‌است و پژوهشگران مختلف تعاریف متعددی برای آن ارائه نموده‌اند که البته اشتراک معنایی زیادی دارند.

خلاقیت را باید به عنوان نوعی مسئله‌گشایی مد نظر قرار بدهیم. خلاقیت عبارتست از فرایند حس کردن مسائل یا کاستی‌های موجود در اطلاعات، فرضیه‌سازی دربارهٔ حل مسائل و رفع کاستی‌ها، ارزیابی و آزمودن فرضیه ها، بازنگری و بازآزمایی آن‌ها و سرانجام انتقال نتایج به دیگران و استفاده از آنها برای رفع موانع و مشکلات.

خلاقیت اصلا مخصوص فرد یا  افراد خاصی نیست و همه انسانها دارای این تقدرت هستند. هرچند که سطح این توانایی  در افراد مختلف متفاوت است.خیلی اوقات افراد حتی ممکن است بدون اطلاع خودشان خلاقیتی به خرج داده باشند.

در کل خلاقیت یک مهارت دریافتی از محیط است و اکتسابی می باشد.

شاید مردم بطور عمومی خلاقیت را در پدید آوردن یک تابلو هنری ببینند اما خلاقیت در هر امری امان پذیر است و اصلا مختص فعالیت خاصی نیست. از موارد کوچک در زندگی روزمره گرفته تا ایجاد کسب و کار و فعالیت های بزرگ علمی و اقتصادی در سطوح کلان یک کشور.

%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8

خلاق کیست؟

افراد خلاق دائما در حال پیگیری و تلاش و تفکر برای مسایل مختلف هستند. و ار هر موقعیتی برای ابداع و نوآوری استفاده می کنند..

از شکست های خود درس گرفته و با انرژی بیشتری ادامه میدهند، دلسردی برای

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar

%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%میتوان گفت که دیجیتال مارکتینگ در ایران از جمله تخصص های نوپا و تازه شکل گرفته است که مردم از چگونگی آن و اقدامات و دستاورد هایش اطلاع چندانی ندارند و در بهترین حالت آن را به فروش اینترنتی، فروشگاه اینترنتی یا شبکه های اجتماعی تعبیر میکنند. این عدم آشنایی با دیجیتال مارکتینگ در ایران تنها منحصر به افراد نیست بلکه شرکتها نیز آنرا به گونه ای نادرست تعبیر کرده و یا محدود به وب سایت شرکت میدانند. با همه این تفاسیر دیجیتال مارکتینگ در ایران به شدت در حال رشد میباشد، زیرا میلیونها کاربر در ایران به اینترنت دسترسی داشته و سالانه هزاران وبسایت ساخته میشود که این نشاندهنده سرمایه گذاری های کلانی است که در خصوص دیجیتال مارکتینگ در ایران انجام میگیرد.

ایمیل، پیامک، موبایل، شبکه‏ های اجتماعی، ویدیو، موتورهای جستجو، تبلیغات دیجیتالی و …از جمله ابزارهای در دسترس شرکت ها وکسب و کارها برای انجام دیجیتال مارکتینگ و برندینگ است که بایستی از میان آنها کانال های ارتباطی مناسب را انتخاب کنند.

همواره مدیران شرکت های ایرانی باید بدانند که برندینگ و دیجیتال مارکتینگ در ایران یکی از موارد لازم برای پیشرفت کارشان است، که البته باید توجه داشت که بدون دانش تخصصی، برنامه ریزی و خلاقیت فردی انجام صحیح آن امکانپذیر نخواهد بود.

شاید یادآوری این نکته که بیش ازنیمی از ایرانیان یک ساعت از وقت روزانه خود را در شبکه های اجتماعی و اینترنت میگذرانند، و بزرگترین جامعه آنلاین در خاورمیانه را تشکیل میدهند، برای نشان دادن اهمیت روز افزون دیجیتال مارکتینگ در ایران و قدم گذاشتن به این راه جهانی مفید باشد. در تحقیقی که اخیرا انجام شده پیش بینی میشود که تا سال ۲۰۱۹، هزینه های بازاریابی در کانال های دیجیتال به طور محسوسی از کانال های غیر دیجیتالی پیشی بگیرد.

دیجیتال مارکتینگ دارای مزایای بسیار زیادی است که باعث اهمیت بسیار و پیشرفت جهانی این حوزه شده است. این مزایا عبارتند از: هزینه پایین تبلیغات، نرخ تبدیل بالای مشتری، سهولت در اجرا و اندازه گیری پیشرفت، بهینه کردن عملکرد با توجه به دستاوردها و ایجاد محتوایی که مرتبط با کسب و کار است و میتواند به صورت چشمگیری مخاطبان را درگیر کند.

منبع : iranmrk.com

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar

کراود فاندینگ چیست؟
%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%AF%D9%81%D8%

www.minikar.com

کراود فاندینگ چیست؟

کراود فاندینگ یا جذب سرمایه جمعی به انگلیسی Crowdfunding   نوشته می شود. دو واژه ی crowd به معنای انبوه مردم و funding به معنای تامین منبع مالی، سرمایه گذاری این لغت را تشکیل می دهند و از روی همین لغات می تواند به مفهوم آن پی برد.

کراود فاندینگ یا جذب سرمایه جمعی در عمل کمپینی برای دریافت حمایت مالی افراد یک جامعه از یک پروژه می باشد. افراد در این کمپین مبلغ دلخواه خود را  از طریق پلت فرم اجرایی کمپین برای حمایت از پروژه ای خاص، واریز می کنند. مفهوم عملی ضرب المثل معروف قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.


%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8


کراود فاندینگ برای پشتیبانی مالی از هنرمندان، مخترعان، استارتاپ ها و ایده پردازان و یا حتی ایده های خیرخواهانه مناسب است. در یک درخواست کراود فاندینگ صاحبان ایده پرداز، توضیحات خود را مطرح کرده و کمپین کراودفاندینگ خود را راه آغاز می کند و اشخاص یا گروه ها برای حمایت مالی با رقم دلخواه کمک می کنند. تمام این مراحل در وب سایتی که برای کراودفاندینگ طراحی شده انجام می گردد.

پس بطور کلی در انجام یک پروژه ی کراود فاندینگ سه دسته از افراد حضور دارند:

صاحبان ایده ها یا هر فردی که برنامه ای خاص، برای شروع یک پروژه کراودفاندینگ  داشته باشد.
افراد حقیقی یا حقوقی که ایده را حمایت می کنند.
سیستمی که این دو دسته را برای اجرای کراودفاندینگ کنار هم قرار می دهد.

 

کراودفاندینگ با اهداف زیر می تواند انجام شود:
سرمایه گذاری به امید دریافت سود یا سهمی از پروژه در آینده.

پرداخت سرمایه در ازای دریافت یک نمونه از محصول یا خدمات در آینده.

کمک انسان دوستانه و بلا عوض تا آن پروژه کراودفاندینگ مورد نظر به مرحله اجرا برسد. این حالت معمولا با اهداف خیر خواهانه انجام می شود.
کراود فاندینگ در سالها گذشته در دنیا توانسته رکورد های قابل توجهی از خود بجای بگذارد. مثلا در سال ۲۰۱۳ برای کمک به پروژه های مختلف در وب سایت های کراود فاندینگ بیش از ۵ میلیارد دلار جمع آوری شد. برای مثال یکی از پلت فرم های معروف بین المللی برای کراود فاندینگ kickstarter.com کیک استارتر یکی از معروفترین و محبوبترین سایت های جمع سپاریبرای پیدا کردن بودجه جهت اجرای پروژه های خلاقانه برای ایجاد زندگی بهتر است. کیک استارتر از آپریل سال ۲۰۰۹ به عنوان یک شرکت عام المنفعه امریکایی شروع به کار کرده است.  کیک استاتر توانسته است ۲ میلیارد دلار سرمایه در راستای اجرای  ۲۵۷۰۰۰ ایده خلاقانه جذب کند و در کارنامه خود ثبت کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar

آنلاین مارکتینگ و تاثیر جمع سپاری بر آن

%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%AC%D9

www.minikar.comجمع سپاری در آنلاین مارکتینگ می تواند بسیار موثر واقع شده و کسب و کار شما را دگرگون کند.

در ابتدا لازم است که تعریفی از آنلاین مارکتینگ داشته باشیم.

آنلاین مارکتینگ (Online Marketing)، بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی آنلاین یک نوع  بازاریابی ا‌ست که در آن، از تکنولوژی های رایانه ای و رسانه‌های آنلاین استفاده می‌کنند. آنلاین مارکتینگ بسیار گسترده است، و تنها به شبکه اینترنت و حوزه وب محدود نمی گردد. تمام فعالیت های بازاریابی در رسانه های دیجیتال را به خود اختصاص می دهد.

امروزه تقریبا در همه جا اینترنت در دسترس عموم است در منزل، محل کار، مهمانی و به همراه تمام افراد در گوشی های تلفن همراه.  بازاریابی و ایجاد فروش بیشتر از طریق اینترنت برای تمام کسب و کارهای بزرگ و کوچک می تواند ابزاری قدرتمند باشد. آنلاین مارکتینگ نیازمند بکار گیری تخصص و مهارتی خلاقانه در توسعه بازاریابی و فروش است.

یکی از خلاقیت هایی که مدیران کسب و کار های مختلف می توانند از آن بهره بگیرند استفاده از جمع سپاری است.

%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9


کوتاه و مختصر از جمع سپاری ( به نقل از ویکی پدیا ) :

جمع‌سپاری یا انبوه‌سپاری (به انگلیسی: Crowdsourcing) ترکیبی از دو کلمه جمعیت و برونسپاری به معنای برون‌سپاری به انبوه مردم است. جمع‌سپاری نوعی برون‌سپاری است ولی نه به شرکتها یا سازمانهای خاص بلکه به گروه فراوانی از افراد ناشناخته. ناشناخته به این معنا که یک شرکت نمی‌تواند جمعیت خویش را بسازد. این جمعیت هم شامل افراد کارآمد می‌شود و هم بی تجربه.

با استفاده از فناوری های امروزی بکار گیری ایده های و خرد جمعی بسیار آسان تر از گذشته است. و اجرای ایده ها با استفاده از دانش و ابزار آنلاین می تواند گامی بزرگ برای افزایش بهره وری در آنلاین مارکتینگ باشد.
برای اینکه بازخورد بیشتر و بهتر از وب سایت و یا نرم افزار های آنلاین خود داشته باشید نیازمند حضور مخاطبانی می باشید که بتوانند از کالا یا خدمات شما استفاده کنند و جمع سپاری در این باره بسیار کارگشا برایتان عمل می کند.
افزایش بازدید از وب سایت شرکت شما می تواند آغاز فعالیت آنلاین مارکتینگ شما باشد. که می توانید از طریق گروه های مختلف برای این کار اقدام کنید که بستگی به جامعه هدف شما دارد.

دعوت از مشتریان بالقوه توسط مشتریان قدیمی نیز می تواند جز پروژه های جمع سپاری قرار بگیرد و نحوه تعریف و بکار گیری آن نیز

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar

%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%

جمع سپاری در فروشگاه اینترنتی ابزاری مفید برای شروعی موفق است، که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد.

جمع سپاری در فروشگاه اینترنتی مثل حضور یک تیم پشتیبانی است برای مدیر فروشگاه اینترنتی. برای شروع و چگونگی راه اندازی فروشگاه اینترنتی ملزومات زیادی مورد نیاز است و باید با برنامه ریزی مناسب همه آنها را مدبرانه در کنار هم قرار داد. بعد از همه این مراحل، مرحله تست و رفع ایرادات احتمالی میرسد که ممکن است بسیار زمان بر باشد.

اگر مدیر فروشگاه اینترنتی هزینه های راه اندازی و تست فروشگاه را با دقت محاسبه کند متوجه خواهد شد که در شروع کار هزینه قابل توجهی انجام شده است که همچنان نیاز به پشتیبانی دارد و بایستی روی هزینه های جاری فروشگاه اینترنتی نظارت دقیق کرد تا با کمترین هزینه مدیریت آن انجام شود.

برای اموری مثل ورود محصولات به فروشگاه اینترنتی، طراحی بنر ها، تست مراحل خرید بر روی سایت یا نرم افزار اندروید فروشگاه و تولید محتوا برای سئو وب سایت فروشگاه اینترنتی، می توان از پتانسیل جمع سپاری بهره گرفت.


%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8

مهمترین دلایل استفاده از جمع سپاری در فروشگاه اینترنتی کاهش زمان اجرا و قیمت تمام شده کمتر است. برای بکارگیری جمع سپاری در فروشگاه اینترنتی، شما بایستی در برنامه ریزی های خود از ابتدا برای این امر جایگاهی را آماده کنید. نحوه استفاده از جمع سپاری در فروشگاه اینترنتی کاملا بستگی به ذوق و خلاقیت مدیران آن دارد.

از همان روز اول که می خواهید سفارش دامنه بدهید و دامنه فروشگاه اینترنتی خود را انتخاب کنید، می توانید از جمع سپاری در فروشگاه اینترنتی خود بهره بگیرید. انتخاب نام و دامنه را به تیم های جمع سپاری نظیر وب سایت جمع سپاری مینی کار بسپارید تا با استفاده از خلاقیت تعداد زیادی از افراد، این امر را برایتان انجام دهند. برای ورود محصولات فروشگاه اینترنتی خود نیز می توانید از نیروهای وب سایت جمع سپاری مینی کار استفاده کنید. حتی اگر نیاز به تست برنامه اندروید فروشگاه خود توسط افراد مختلف دارید نیز وب سایت جمع سپاری مینی کار ، همراه و همکار شما خواهد بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar
 لینک

null%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9
جمع سپاری در آنلاین مارکتینگ می تواند بسیار موثر واقع شده و کسب و کار شما را دگرگون کند.
www.minikar.com
blog.minikar.com

در ابتدا لازم است که تعریفی از آنلاین مارکتینگ داشته باشیم.

آنلاین مارکتینگ (Online Marketing)، بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی آنلاین یک نوع  بازاریابی ا‌ست که در آن، از تکنولوژی های رایانه ای و رسانه‌های آنلاین استفاده می‌کنند. آنلاین مارکتینگ بسیار گسترده است، و تنها به شبکه اینترنت و حوزه وب محدود نمی گردد. تمام فعالیت های بازاریابی در رسانه های دیجیتال را به خود اختصاص می دهد.

امروزه تقریبا در همه جا اینترنت در دسترس عموم است در منزل، محل کار، مهمانی و به همراه تمام افراد در گوشی های تلفن همراه.  بازاریابی و ایجاد فروش بیشتر از طریق اینترنت برای تمام کسب و کارهای بزرگ و کوچک می تواند ابزاری قدرتمند باشد. آنلاین مارکتینگ نیازمند بکار گیری تخصص و مهارتی خلاقانه در توسعه بازاریابی و فروش است.

یکی از خلاقیت هایی که مدیران کسب و کار های مختلف می توانند از آن بهره بگیرند استفاده از جمع سپاری است.

کوتاه و مختصر از جمع سپاری ( به نقل از ویکی پدیا ) :

جمع‌سپاری یا انبوه‌سپاری (به انگلیسی: Crowdsourcing) ترکیبی از دو کلمه جمعیت و برونسپاری به معنای برون‌سپاری به انبوه مردم است. جمع‌سپاری نوعی برون‌سپاری است ولی نه به شرکتها یا سازمانهای خاص بلکه به گروه فراوانی از افراد ناشناخته. ناشناخته به این معنا که یک شرکت نمی‌تواند جمعیت خویش را بسازد. این جمعیت هم شامل افراد کارآمد می‌شود و هم بی تجربه.

با استفاده از فناوری های امروزی بکار گیری ایده های و خرد جمعی بسیار آسان تر از گذشته است. و اجرای ایده ها با استفاده از دانش و ابزار آنلاین می تواند گامی بزرگ برای افزایش بهره وری در آنلاین مارکتینگ باشد.
برای اینکه بازخورد بیشتر و بهتر از وب سایت و یا نرم افزار های آنلاین خود داشته باشید نیازمند حضور مخاطبانی می باشید که بتوانند از کالا یا خدمات شما استفاده کنند و جمع سپاری در این باره بسیار کارگشا برایتان عمل می کند.
افزایش بازدید از وب سایت شرکت شما می تواند آغاز فعالیت آنلاین مارکتینگ شما باشد. که می توانید از طریق گروه های مختلف برای این کار اقدام کنید که بستگی به جامعه هدف شما دارد.

دعوت از مشتریان بالقوه توسط مشتریان قدیمی نیز می تواند جز پروژه های جمع سپاری قرار بگیرد و نحوه تعریف و بکار گیری آن نیز و خلاقیت مدیران سیستم بستگی دارد.

 

انتشار تبلیغات و خدمات شما در شبکه های  اجتماعی نیز یکی از اجزا مارکتینگ آنلاین است که بخوبی توسط جمع سپاری قابل اجراست.

 

بررسی نواقص و مشکلات در حین اجرا نیز می تواند وقت زیادی را از شما بگیر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar


%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%

blog.minikar.com

www.minikar.com

این روزها مشتریان به طور چشمگیری رفتارهایشان را هم­راستا با تکنولوژی و محیط اقتصادی دنیا تغییر می دهند . آن ها حجم زیادی از اطلاعات را به دست می آورند ، از محصولات با خبر،با آن ها آشنا و اعتمادشان را نسبت به تبلیغات از دست می­دهند. محصولات و خدمات سفارشی را ترجیح می دهند و کانال های خرید خود را تغییر می دهند. بنابراین کسب و کارها برای بقای خود مجبور به اصلاح یا حتی تغییر استراتژی های تبلیغاتی خود برای از عهده بر آمدن تغییرات،حقایق و رفتارهای مشتریان خود می باشند و اهمیت بازاریابی آنلاین در شبکه های اجتماعی هرچه بیشتر احساس میشود .

از مزایای بازاریابی آنلاین در شبکه های اجتماعی این است که تقریبا می توان همه اقشار جامعه را در این شبکه ها پیدا کرد . محبوبیت شما در این شبکه ها بر رنکینگ وب سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر میگذارد . پارامترهای امتیازدهی گوگل به صفحات وب جهت رتبه بندی بیش از ۲۰۰ مورد است . یکی از این پارامترها که تاثیری غیرمستقیم در افزایش رنکینگ وب سایت ها دارد فعالیت در شبکه های اجتماعی و ایجاد ترافیک هدفمند از این شبکه ها به سمت وب سایت است . با انتشار لینک های مطالب و محتوای خود در این شبکه ها و جذب بازدیدکننده ، به صورت غیرمستقیم بر روی افزایش رتبه بندی وب سایتتان در گوگل تاثیر خوبی دارد .

در بازاریابی آنلاین در شبکه های اجتماعی  این نکته که  می توانید به پرسشهای کاربران پاسخ دهید و با آنها ارتباط نزدیک برقرار کنید می تواند بسیار با ارزش باشد . شرکت‌ها می توانند  از شبکه های اجتماعی به عنوان ابزاری قدرتمند برای برقراری ارتباط با مخاطبانشون استفاده کنند و این امر منجر به وفادارسازی مشتریان خواهد شد.

شما با انتشار یک تصویر، ویدیو یا مطلب جذاب می توانید هزاران هوادار برای خود دست و پا کنید، فعالیت در این شبکه ها باعث می شود افراد زیادی لینک محصولات شما را در پروفایل خود ببینند و از آنجا که  یکی از مهمترین اهداف شرکت ها برای برندسازی دیده شدن است به این ترتیب هزاران کاربر شبکه های اجتماعی با برند شما آشنا شده اند .

یکی دیگر از مزایای استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها کاهش هزینه های بازاریابی است . در شبکه های اجتماعی از بودجه های سنگین و سرسام آور تبلیغاتی و برندینگ از طریق رسانه های جمعی و چاپی خبری نیست .

شبکه های اجتماعی به کسب و کارها این فرصت را می‌دهند تا در مورد مخاطبانشان به اطلاعات ارزشمندی برسند. اطلاعاتی مثل به چه چیزی علاقمند هستند و چگونه رفتار می‌کنند و … . این نکته بسیار مهمی هست که خیلی از کسب و کارها حتی آنهایی که حضوری فعال در شبکه های اجتماعی دارند از آن استفاده مناسبی نمی کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mini kar
mini kar
 لینک
photo_2015-12-19_14-47-39.jpg

با عضویت در انجمن مینی کار و با ارسال عکس از غذاهای زیبای خود در مسابقه تزیین غذای مینی کار شرکت کنید، مینی کار بدون قرعه کشی فقط با نظر کاربران به زیباترین غذاهای شما جایزه میده ، میتونید به لینک پیوست مراجعه کنید و از جوایز مسابقه و سایر شرایط اون اطلاعات کاملتری بدست بیارید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید