bumim.ir
بروز رسانی 
هواداران خداداد شفیع پور
خوشحالخوشحال
هواداران خداداد شفیع پور
فیزیک‌کاران ایران قهرمان جهان شدند

تیم ملی فیزیک کشورمان با کسب یک مدال طلا و یک نقره موفق به تصاحب عنوان قهرمانی بخش مردان دومین دوره مسابقات جهانی شد.

به گزارش مشرق، دومین دوره از رقابت‎های جهانی فیزیک با حضور 131 ورزشکار از 49 کشور به میزبانی شهر بیالوستیک لهستان طی روزهای 21 و 22 آبان ماه برگزار شد. در این رقابت‎ها کشورمان برای نخستین بار با 4 نماینده در 3 دسته قدی 170، 178 و 178+ سانتی‌متر حضور داشت که ملی‎پوشان کشورمان موفق شدند با کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره عنوان قهرمانی جهان در بخش مردان را برای کشورمان به ارمغان آورند.

خداداد شفیع‎پور ملی‌پوش دسته قدی 178+ سانتی‌متر کشورمان نخستین طلای جهانی رقابت‎های فیزیک را به نام خود ثبت کرد و حمیدرضا باقری دیگر نماینده ایران در همین دسته قدی به مدال نقره دست یافت. همچنین اکبر سرباز ملی‌پوش دسته قدی 178 سانتی متر مقام ششم را به دست آورد و آرمان آرمان‌فر در دسته قدی 170 سانتی‌متر از راهیابی به مرحله نیمه نهایی نیز باز ماند.

تیم ملی چین، پرتغال و عمان هر کدام در بخش مردان فقط یک مدال طلا به دست آورند. تیم‎های کویت، انگلیس و اسپانیا هر کدام موفق شدند یک مدال نقره به خانه ببرند و تیم ملی ژاپن 2 مدال برنز را از آن خود کرد. همچنین ورزشکاری از اوکراین نیز تنها یک مدال برنز به دست آورد.

منبع: فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

اینستای خداداد شفیع پور:

https://www.instagram.com/khodadad_sh_
مشاهده همه ی 94 نظر
ᴬ ᵞ ᴺ ᴼ ᴼ ˢ ᴴ
ᴬ ᵞ ᴺ ᴼ ᴼ ˢ ᴴ
#آریایی_ام!

اما مثل غربیها تیپ میزنم!

و همسرم به سبک بازیگران هالیوود آرایش میکند و ساپورت به تن میکند!💄

چرا آریایی بودنت فقط در مبارزه با اسلام فعال است و کاری به غربزدگی ندارد!؟

مشاهده همه ی 19 نظر
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
دکتر جلیلی/ #دانشگاه_همدان

نباید منتظر گلابی امریکا بمانیم! 
مردم همدان که صادر کننده سیب و گلابی هستند، 
ظرفیت هایی دارند که خیلی بیشتر از وعده امریکا، میتواند رونق و اشتغال و توانمندی ایجاد کند.

@Dr_jalily ✅
نظرات برای این پست غیر فعال است
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
500x280_1482322339862268.jpeg

باید در عمل نشان داد اجازه نمیدهیم حقوق شهروندی ملت، 
از حق آب خوردن تا حق پیشرفت علمی 
به اجازه‌ی کدخدا گره بخورد!

#دانشگاه_همدان
@Dr_jalily
نظرات برای این پست غیر فعال است
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
500x500_1482008729389992.png
امیرحسین ثابتی|
بالاخره فرصتی شد تا فیلم #یتیم_خانه_ایران را ببینم. تا قبل از دیدن فیلم تصور میکردم شاید بخشی از تعاریف و تمجیدها از آن اغراق باشد اما حالا حس میکنم همه آن تعریف ها هم نتوانسته حق این فیلم را ادا کند.
حتی اگر محتوای غنی این فیلم را هم کنار بگذاریم و تنها از منظر هنری به آن نگاه کنیم، بی تردید با یک شاهکار تاریخی مواجه خواهیم بود که دور از کلیشه و شعار، توانسته روایتی جذاب و دیدنی از بخش مهمی از تاریخ معاصر ایران را که یک قرن سانسور شده، به تصویر بکشد.

شاید اگر در 38 سال بعد انقلاب چندین #یتیم_خانه_ایران ساخته شده بود و اندکی بیشتر بر تقویت #حافظه_تاریخی مردم کار شده بود، امروز نیاز نبود تا یک ملت 80 میلیونی هر چند سال یکبار برای تعمیق "دشمن شناسی" و افزایش ظرفیت فکری خود، برخی عقب نشینی ها و خسارتهای طولانی مدت را تجربه کند تا بفهمد نتیجه اعتماد و خوش بینی به دشمن توسط "یتیم خواهان ایران" #تقریبا_هیچ است.
https://telegram.me/sabetitelegram
نظرات برای این پست غیر فعال است
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
500x367_1481902248405749.jpeg

چرا از دید حامیان دولت، 
جلیلی از قالیباف و ضرغامی مهم تر است؟
نظرات برای این پست غیر فعال است
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
320t_172193_207.jpg

تامل بر دعایی که در محضر امام رضا (ع) می خوانیم

وقتی به زیارت مشرف می‌شویم بیان می‌کنیم «مُحَقِّقٌ لِمَا حَقَّقْتُمْ مُبْطِلٌ لِمَا أَبْطَلْتُم» یعنی من می‌خواهم آن حقی را که شما بیان می‌کردید محقق کنم، می‌خواهم آنچه را که شما باطل می‌دانستید باطل کنم. 
این از دعاهای ماست؛ «نُصْرَتِی لَکُمْ مُعَدَّةٌ» ... اگر نگاه یا رویکردی دارم بر مبنای هواهای کذا نیست بلکه بر مبنای معارف شماست؛ 
«رَأْیِی لَکُمْ تَبَعٌ» ... بنای من بر این است که اگر توانی دارم آن را در خدمت شما بگیریم و برای یاری رساندن به شما آماده قرار دهم. 

اینجاست که در ادامه ادعاهای‌مان در محضر ائمه معصومین و حضرت رضا علیه‌السلام بیان می‌کنیم: «وَبَرِئْتُ إِلَى اللَّهِ عَزَّ وَجَلَّ مِنْ أَعْدَائِکُمْ وَمِنَ الْجِبْتِ وَالطَّاغُوتِ وَالشَّیَاطِینِ وَحِزْبِهِمُ الظَّالِمِینَ لَکُم»، آهنگ رفتار من برائت، فاصله داشتن و مرزبندی با اینهاست. 
«مِنْ کُلِّ وَلِیجَةٍ دُونَکُم». همان تعبیری که در قرآن آمده است: «أَمْ حَسِبْتُمْ أَن تُتْرَكُوا وَلَمَّا يَعْلَمِ اللَّهُ الَّذِينَ جَاهَدُوا مِنكُمْ وَلَمْ يَتَّخِذُوا مِن دُونِ اللَّهِ وَلَا رَسُولِهِ وَلَا الْمُؤْمِنِينَ وَلِيجَةً» یعنی کس دیگری را به‌عنوان دوست و محرم نمی‌گیریم و از هر ولیجه‌ای که غیر از شما باشد برائت می‌جوییم.

بخشی از سخنرانی دکتر جلیلی در جمع مسئولان بسیج دانشجویی سراسر کشور در #مشهد / 31 مرداد 95

#شهادت_امام_رضا_علیه_السلام_تسلیت

عضویت در کانال دکتر جلیلی
telegram.me/joinchat/BsNqzTvHOdQx8LRKYY2pqw
نظرات برای این پست غیر فعال است