در آخرین بوسه لبخندم روی لب هایت جاماند. بوسه ام را می گذارم پشت در قهرکردی , قهرکردم , سر به سر تو بیا , در را تماما باز کن هر چه میخواهی برایم ناز كن من غرورم را شکستم , داشتی ؟
ارتباط با گروه
مشخصات گروه
اخرین بوسه
132665 پست
کاربر
13,602 کاربر
افزونه های فعال نشده
با کلیک بر روی افزونه مورد نظر آن را برای این گروه فعال خواهید کرد
 
کاربران گروه ( مشاهده همه )
 
مدیران گروه
 
ورود به سایت
نام کاربری
کلمه عبور
ورود
 

اخرین بوسه

گروه عمومی · 13602 کاربر · 132665 پست
ارسال ها کاربران


بالایک وبازنشربه پست دوستاتون اهمیت بدین



هدف ایجاد یک فضای صمیمی برای همه ی بچه های فیسنماس
لیلی
واقعا نقاشی جالبیه بچه ها
دقت کنید:
funny_art_design_3.jpg

{-15-}{-37-}{-57-}{-29-}{-25-}{-37-}{-20-}{-9-}{-37-}

25146273553870803354.gif
پاسخگوی دینی آروم و عادی
آب مایه حیات است نا جاروی حیاط ؟؟!!

94977_363.gif



از نظر اسلام  دور ریختن بقیه ظرف آبی كه قابل استفاده باشد، بخصوص در جایی كه آب نایاب است و به آن مقدار رفع نیازمندی می‌گردد، حرام است. امام صادق (ع) فرموده‌اند: «صرفه‌جویی كاری است كه خداوند آن را دوست می‌دارد و اسراف عملی است كه خداوند از آن بیزار است حتی دور ریختن هسته میوه زیرا آن هسته برای كاری همچون كاشتن مفید است و نیز دور ریختن باقیمانده آب آشامیدنی نیز اسراف است.»[1] همچنین می‌فرمایند: «كمترین درجه اسراف ریختن آب اضافی، پوشیدن لباس مهمانی در منزل و دور انداختن هسته خرماست.»[2]

در دین مبین اسلام حتی از اسراف كردن آب در وضو گرفتن و غسل كردن نهی شده است. عبدالله بن عمرو می‌گوید: «رسول اكرم (ص) از كنار سعد می‌گذشت در حالی كه او مشغول وضو گرفتن بود پیامبر پرسیدند: این عمل اسراف نیست؟ سعد گفت: آیا در آب وضو هم اسراف است؟ حضرت فرمودند: بله اگر چه وضو گرفتن در آب رودخانه‌ای باشد.»[3].

رسول اكرم (ص) در جایی دیگر فرمودند: «برای وضو یك مد (سه‌چهارم لیتر) و برای غسل یك صاع (3 لیتر) آب كافی‌ است و به زودی بعد از من مردمی می‌آیند كه این مقدار آب را ناچیز می‌شمارند پس آنها بر خلاف سنت و روش من عمل می‌كنند در حالی كه آن كسی كه بر سیره و روش من ثابت‌قدم باشد در بهشت برین در كنار من می‌باشد». امام باقر (ع) می‌فرمایند: «پیامبر خدا (ص) با یك مد آب وضو می‌ساخت و با یك صاع آب غسل می‌كرد.»[4].

 امام صادق (ع) نیز فرمودند: «اگر آب فراوان دارید وضو را به نیكویی و پرآب بساز و گرنه مقدار كمی آب برای تو كافی‌است.»[5]

پی نوشتها:
[1] - كافی ج4ص50

[2] - بحارالانوار ج 71 ص 346 و كافی ج4 ص 50

[3] - سنن ابن ماجد

[4] - تهذیب‌الاحكام

[5] - تهذیب‌الاحكام


52809_5844.gif

علیرضا
ای بهترین مونس من
1412969105127622_large.jpg

1412970376960582_large.jpg
خدایا! اگر هر روز از درگاه تو طلب آمرزش و پاک شدن از گناه داشته باشم، به سبب عقوبتی است که از آن بیم دارم و آتشی است که ترس آن دارم دامنگیرم شود. تو را به همه مقربان، اولیا، انبیا و برگزیدگان و خوبان از بندگانت سوگند می‌دهم مرا در این ماه از کژی‌ها، گناهان و خطاهایم پاک و پاکیزه گردان.

الهی! تو منزه از هر عیب و نقص و پلشتی هستی، تو را به همه صفات و نام ها و اسماء حسنای تو که زیباتر از آن نامی نیست سوگند می دهم، تا از خطاهایم بگذری و مرا در جنت خود جای دهی.

ای بهترین انیس و مونس من! تو طبیب دردهای نهان منی و به آنچه گرفتار آن بوده و هستم آگاهی، تو بیماری درونی ام را درمان و مرا بیش از هر زمان دیگر مرهون لطف خود کن تا از هر خطایی مصون باشم و بال پرواز ده تا در قله های علم و معرفت به خشنودیت نزدیک شوم.

خدایا! تو به من اجازه فرمودی تا تو را بخوانم، از غیر تو قطع امید کرده ام. تو به من صفای باطن عطا فرما و مرا در قرب و جوار خود جایم بده و در آفتاب عالم تاب فضایل خود، مرا از جهل و غفلت دور کن تا دچار عصیان و سرکشی نشوم، با علم و حکمت و لطف تو، به آنچه خیر و صلاح و منفعت من است راه می یابم و آنچه شر و ضرر است اجتناب می کنم.

خداوندا! تو می دانی، جهل و نادانی، ارزش وجودیم و عفت و پاکدامنی ام، ارزش انسانی ام را به حضیض ذلت و خواری می کشد. درهای حکمت و معرفت و خرد را روی من همچنان باز نگه دار تا با جهل خود به اوامر و نواهی تو مرتکب گناه نشوم و از فرمان تو سرپیچی نکنم.

خدایا! به من صبر و استقامتی عنایت کن تا در هجوم توفان گناه، ثابت قدم بمانم. به تو اندیشه کنم، تو را حاضر و ناظر بر کردارم بدانم، نعمت های تو را فراموش نکنم، بدانم در حیطه ولایت و قدرت لایزال تو هستم و بدانم جانم در قبض حضرت ملک الموت است و سرانجام من جهنمی است که در وجود آن هیچ شک و شبهه ای نخواهم داشت.

خداوندا! مرا از لغزش ها مصون دار و در بوته های امتحان سرافرازم کن و دلم را به تقوا و خوبی ها پیوند بده. مرا در زمره اهل تقوا قرار ده، آنان که مال حلال طلب می کنند، بردبار و صبورند، در عین فقر و فاقه خود را ثروتمند می دانند، همیشه یاد خالق خویش اند، در عبادت، خاضع و خاشع و در به دست آوردن علم، حریص اند.


شیدا
باز بگین ماهواره مضر نیست اینم نتیجه فیلم های ماهواره رو دیدن!!!

0.816502001376723232_parsnaz_ir.jpg

بچه از دست رفتا...
{-18-}{-7-}{-33-}{-25-}{-7-}{-18-}{-33-}

ban1.jpg
حسین مجرد شهریور ورزشکار
mahdi
دانلود آهنگ جدید محمد علیزاده به نام (زخم )
لینک دانلود در : www.selectmusic.ir
آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی
محمد خوشتیپ
mahdi
دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام (بی تابی)
لینک دانلود در : www.selectmusic.ir
آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی
mahdi
دانلود آهنگ جدید علی تکتا(زیبایی) به نام (حال نو)
لینک دانلود در: www.selectmusic.ir
آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی
mahdi
انلود آهنگ جدید آرمین 2afm به نام (یه سالیه)
دانلود در : www.selectmusic.ir
آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی
صفحات: < 5 6 7 8 9 >