bumim.ir

کسانی که قلم به دست دارند و وظیفه ی فرهنگی دارند، باید روزبه روز علم و تحصیل را ترویج کنند. ما شعار نهضت نوآوری علمی و جنبش نرم افزاری را مطرح کرده ایم؛ انتظار این بوده است که اهل علم، اهل دین، اهل قلم، اهل دانشگاه و اهل حوزه در این جهت حرکت کنند، و بسیاری حرکت کرده اند؛ اما می بینیم بعضی با این نیاز حقیقی - که حرکت علمی، نیاز حقیقىِ این کشور است - همراهی نکردند. اینها نشانه های خوبی از مجموعه هایی که این طورند، ارائه نمی دهد.   امام خامنه ای۱۳۸۳/۰۴/۱۵

بروز رسانی 
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
61838223227223819761.jpg
این عکس فقط یک جمله ساده از عطاالله مهاجرانی نیست؛ خلاصه آن چیزی است که در انتخابات 92 گذشت و به بیان دقیق‌تر یک دوره "جریان شناسی سیاسی" است!

سال 92 از علی‌اکبر ولایتی راست سنتی به اصطلاح اصولگرا تا محسن رضایی به اصطلاح مستقل تا حسن روحانی به اصطلاح معتدل تا عارف به اصطلاح اصلاح‌طلب تا مهاجرانی ضدانقلاب لندن‌نشین؛ بر یک نکته "وحدت گفتمانی" داشتند: نه به تنها کاندیدای انقلابی در صحنه و جا انداختن این مساله که باید با آمریکا مذاکره کنیم.

اتفاقا نتیجه هم گرفتند و انتخابات را بردند چون "در عمل" با هم "وحدت" کردند. نه جبهه‌ای راه انداختند و نه تشکیلاتی؛ اما در عرصه عمل "یک حرف" را زدند. حالا با این تجربه انتخابات 96 در پیش است و ضرورت وحدت کسانی که حرفهایشان علیه اشرافی‌گری؛ فساد؛ فتنه، برجام و مسایل ایجابی مانند عدالت، اداره کشور با نگاه تخصصی، انقلابی‌گری و ... مشخص است کاملا حس میشود. اما در عمل چه اتفاقی افتاده؟ آیا میتوان با محسن رضایی و باهنر و ابوترابی و مصباحی‌مقدم و آل‌اسحاق و سایر همفکران ولایتی به وحدت واقعی رسید؟

فکر میکنم چنین وحدتی قبل از آنکه علیه "اصلاح‌طلبان" باشد، علیه "اصلح‌طلبان" است...!

🔴 کانال امیرحسین ثابتی
https://t.me/sabetitelegram
نظرات برای این پست غیر فعال است
کوزِت
مریضمریض
کوزِت
کسب جایزه اسکار برای فیلم فروشنده را به شیخه المیاسه بنت حمد بن خلیفه آل ثانی خواهر امیر قطر و سرمایه گذار فیلم فروشنده تبریک می گوییم.
حسین کازرونی
اصغرفرهادی با سیاه نمایی هاش از مردم ایران خودش از عوامل تصویب قانون مهاجرت حساب میشه! پول فیلمش هم از قطر(حامی داعش)گرفته!
اصغر فرهادی به قانون ممنوعیت ورود ایرانی‌ها گفته «غیر انسانی»!
حتما قوانین تحریم داروئی، بانک، نفت و... «انسانی» بوده خوب که صداش در نیومد!
کمال لطفی
فرهادی میگه دوگانه ما و دشمن نسازید. بعد خودش دو خط اون ور تره میگه ما قربانی تجاوز هستیم و دوگانه قربانی و متجاوز می سازه... فازت چیه عمو؟؟؟
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کوزِت
مریضمریض
کوزِت
خبر کوتاه بود
فیلم تعرض یک پیرمرد مذهبی ایرانی به زنی جوان، برنده اسکار شد...
فروشنده یا وطن‌فروش؟
افتخار میکنه فروشنده رو توی مرکز لندن اکران کردن. بعد میری فیلم رو میبینی، ایرانی ها رو یه عده بیمار جنسی فاقدامنیت روانی نشون میده...
بعضیها (و بعضی ملتها) هم کاری ندارند چطور اسمشان سر زبان‌ها بیفتد. حتا اگر با تجاوز بهشان معروف بشوند، خوشحالند و تبریک گویان.
توحید عزیزی
اسکار بعدی فرهادی میتونه در مورد یه کولبر باشه که زندگی سختی داره بارش هم توقیف شده بهش پیشنهاد جاسوسی میکنن... آخرش معلوم نمیشه میکنه یا نه
لازم هست باز هم بگوییم جایزه اسکار با معیارهای سیاسی اهدا میشود نه با میعارهای سینمایی!؟ فرقی هم نمیکند فروشنده باشد یا جداییِ فرهادی...
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کوزِت
مریضمریض
کوزِت
احمدی نژاد با نامه سیزده صفحه ایش مخاطب حیوونش رو، آدم فرض میکنه...
روحانی هم با جمله «قدیما طلبه ورزش میکرد میگفتند کافرست» مخاطب آدمش رو خر!
کمترین اثر نامه احمدی نژاد اینه که‌ ترامپ واسه خوندن نه صفحه چند ساعت سرگرم میشه و چند ساعت کمتر گند میزنه به دنیا...
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کوزِت
مریضمریض
کوزِت
حسن روحانی در مجمع ملی سلامت: چرا عده ای مانع انتقاد کردن از دولت قبل میشوند!!
موضع روحانی نقدِ دولتِ شخص احمدی‌نژاد نیست؛ دعوایش با ایده‌های آن دولت و هرکسی که چنین فکر کند است! دعوا را شخصی نبینیم.
نمیدونم اینایی که روحانی بهشون حمله میکنه کیا هستن... خودش دشمن فرضی درست کرده وخودشم بهش حمله میکنه...
رئيس جمهوري داريم كه از اول تا آخر سخنراني هاش، ديگري ميسازه و مدام دوگانه ما و آنها ايجاد ميكنه، بعد تهش ميگه ان شاالله با وحدت پيش بريم...
نميفهمم چرا يكي از مسئولين تو دگرسازي هاش سعي ميكنه جوري حرف بزنه كه مردم فكر كنن با شخص خاصيه! جيگر داريد علني بگيد مردم جوابتون رو بدن...
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کوزِت
مریضمریض
کوزِت
چقدرخوبن دولتیا هواپیما میخان خودشونو دارودسته شون سوارشن از بیت المال پولشو میگیرن. ولی برای ساخت مدرسه عشایری مردم رو بدهکار ژاپن میکنن!!!
امام خمینی انقلاب کرد، عمرش رو گذاشت واسه کشور، آخرش شرمنده مردم بود...
حسن روحانی یک دوره از پرزیدنت بودنش نمیگذره میگه شرمنده نیست!!!
بیشتر از اینکه بخاطر حرفهای روحانی حرص بخورم از کسایی حرص میخورم که کماکان بدون تعقل عجیب طرفداری میکنن...
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
48261978170701474932.jpg

2 میلیون بمب و موشک بر سر مردم یمن ریخته شده است. جمعیت یمن: 23 میلیون نفر یعنی به ازای هر 11.5 نفر یک بمب
نظرات برای این پست غیر فعال است