bumim.ir

کسانی که قلم به دست دارند و وظیفه ی فرهنگی دارند، باید روزبه روز علم و تحصیل را ترویج کنند. ما شعار نهضت نوآوری علمی و جنبش نرم افزاری را مطرح کرده ایم؛ انتظار این بوده است که اهل علم، اهل دین، اهل قلم، اهل دانشگاه و اهل حوزه در این جهت حرکت کنند، و بسیاری حرکت کرده اند؛ اما می بینیم بعضی با این نیاز حقیقی - که حرکت علمی، نیاز حقیقىِ این کشور است - همراهی نکردند. اینها نشانه های خوبی از مجموعه هایی که این طورند، ارائه نمی دهد.   امام خامنه ای۱۳۸۳/۰۴/۱۵

بروز رسانی 
آمنه
آمنه
1493477361.jpg
‏#جهانگیری مرزهاي #پوپوليسم رو دريد ‼️

بیکاری و عدم اشتغال و عدم رسیدگی به بحث ازدواج و مسکن جوانان تقصیر اینه که یه سری حمله کردن سفارت عربستان 

۴۰۰ نفرایرانی در منا کشته شدند ! ظریف زانو زد در مقابل اونها ! و با لبخند دیپلماسی رفتید جلو پس چرا مشکل اشتغال حل نشد
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir
amir
یک عده اهل مال و منالند، یک عده اهل حیله و حالند
در انتخاب اصلح مردم، بعضاً به اشتباه می‌افتند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کوزِت
مریضمریض
کوزِت
دیده مناظرات!؟
در شبکه های اجتماعی بعد از مناظره امروز ،بحث بر سر این است که چه کسی ،چه کسی را رسوا کرده است.
اینکه برخی بدون توجه به کلام و منطق افراد در پاسخگویی به سؤالات تخصصی به حواشی و دعواهای سیاسی می پردازند ایرادی است که در یک دهه اخیر کشور ما درگیر آن شده است.
قوه مجریه باید در اختیار فردی باشد که بتواند در عین استقلال رأی، با منطق و در تعامل با همه جریان ها کشور تغییر را برای مردم ایجاد کند.
دعواها ،درگیری ها،اتهام زنی ها هیچگاه آرامش و امید را به کشور بر نمی گرداند.
رفتار شناسی هوشمندانه سید ابراهیم رئیسی نشان داد که سیاست ورزی فقط این نیست که میدان مناظره را به مسابقه بوکس تبدیل کرد بلکه باید فقط به تغییر شرایط موجود فکر کرد.
ایجاد کینه در بین طرفداران اجتماعی نامزدها  باعث می شود فردای انتخابات هر کسی پیروز شد با انبوهی از دشمنان در داخل کشور روبرو شود.
آقای رئیسی از اول هم گفته است که طرف مقابلش اصلاح طلبان و اصولگرایان نیستند بلکه طرف مقابل ایشان ،ساختارهای فاسد اداری،محرومیت،بیکاری و رکود است.
آنهایی که فکر می کنند رئیسی باید با دعوا و افشاگری و همچنین با پروتکل های حزبی پیروز شود رئیسی را نشناخته اند.
بی شک دلهای مردم هم به سمت سید محرومان هدایت خواهد شد .
به دلهایتان رجوع کنید نه به چشمهایتان.
علیرضا مقصودی
کانال آن سوی سیاست... آنچه یک انقلابی باید بداند
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
iran
iran

خبرگزاری فارس: مردم عزیز!‌ شما امروز در زندگی‌تان حس می‌کنید کسب و کار رونق پیدا کرده؟/ شما دولت ۴ درصدی هستید چون بین مردم نیستید
کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جهموری گفت: با افزایش گرانی و تورم ارزش یارانه به کمتر از ۱۵ هزارتومان رسیده است.خطاب به روحانی: همانطور که جنابعالی اشاره کردید مشکل جدی امروز ما در بحث ازدواج اشتغال است. جنابعالی در آغاز دوره به مردم عزیزمان قول دادید که 4 میلیون شغل را ایجاد کنید. در همان ابتدای مذاکرات هم گفتید.

* روحانی در پاسخ به قالیباف: آقای قالیباف ببینید یک سایت گمنامی یک حرفی می‌زند، بعد یک سایت معروفی نقل می‌کند، بعد یک روزنامه آن را نقل می‌کند، بعد جنابعالی هم می‌خواهید از روزنامه نقل کنید؛ من هیچ وقت در هیچ دوره‌ای قول 4 میلیون شغل به مردم ندادم و این دروغ محض است.

*قالیباف در پاسخ به اظهارات روحانی: ما آدرس سایت را از خودتان می‌گیریم!‌ شما که از آزادی گفتید حداقل اجازه بدهید بنده نظرم را به شما بگویم. اگر تحمل داشته باشید در حد دو دقیقه اتفاقی نمی‌افتد تحمل کنید.

اگر دولت آمده اینجا که گزارش کار خود را بدهد که صادقانه به مردم گزارش کار بدهد و گزارشی را هم که می‌دهیم درست بدهیم.


اشکال اساسی دولت شما این است که مجموعه برنامه‌ها و اقداماتتان را همیشه می‌گویید یا نمی‌شود سرمایه نمی‌آید،‌ آن کار نمی‌شود و بعد هم  از کسانی که جز آن 4 درصد هستنددفاع می‌کنید.


آقای روحانی به مطلبی اشاره کرد که فلانی درست نگفته؛ باید بگویم که آن آماری که خدمت مردم عزیز عرض کردم درست است. در حقیقت این پدیده‌ ما مواجه هستیم که به دوربین نگاه می‌کنیم و یک حرفی می‌زنیم که من گفتم شما قول دادید 4 میلیون شغل ایجاد کنید و یا از وعده 100 روزه حل مشکلات اقتصادی گفتید از سایت‌هایی این نقل شده که این سایت‌ها بی‌نام و نشان هستند مردم سایت رسمی رئیس‌جمهور را ببینند که در متن آن این جمله آمده است.

مشاهده همه ی 10 نظر
مریم
خوشحالخوشحال
مریم
15534608_1787357324850079_47186880547960قا بیا که آمدنت آبروی ماست
پایان غیبتت بخدا آرزوی ماست

هر روز مثل جمعه ترک خورده ایم ما
هر روز بی کسی تو و بغض گلوی ماست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
◀️◀️ درخواست کمک مالی جهت تامین هزینه تبلیغات انیمیشن نبرد خلیج فارس دو 📢
⛔️ضدانقلاب چند وقت پیش به گروه انیمیشن ما پیشنهاد مالی خوبی داده بود آن هم در شرایطی که واقعا گروه ما از نظر مالی تحت فشار بود، موضوع کار آنها نابودی ایران توسط بمب‌های اتمی آمریکا و ذلت خواری کشور بود.
مبلغ آنقدر بالا بود که گامهای مهمی میتوانست از لحاظ مادی برای گروه داشته باشد، اما ما آن پیشنهاد را قبول نکردیم.✅
با این حال در کشور عزیزمان، افراد و یا سازمان‌های ارزشی و غیرارزشی مختلفی در جهت کمک به گروه ما وعده‌های متعددی داده بودند که هیچکدام‌ تقریبا تحقق نیافت.
حتی در برخی حوزه‌ها بر علیه ما وارد شدند.
⛔️سعودی‌ها بیش از 980 تریلیون تومان صرف ترویج وهابیت می‌کنند، اما، ما در ایران برای کوچکترین حمایت با ناامیدکننده‌ترین برخوردها باید روبرو شویم.
💔دل انسان به درد می‌آید وقتی می‌بیند دشمن اینقدر در باطلش متحد است ولی ما در حق خودمان این همه تفرقه داریم.

21275b66a71788a6988404514e29748668bba907

حال ما تمام بودجه خود را در چهار سال و نیم، صرف ساخت انیمیشن نبرد خلیج فارس دو کرده‌ایم و برای تبلیغات این اثر، هزینه‌ای در اختیار نداریم.

💚اما یک چیز هست که خیلی برای ما ارزشمند است بی‌شک داشتن چنین طرفداران و همراهانی مانند شما عزیزان است که گرمی بخش محفل انیمیشنی ما هستند.
تنها با دست در دست هم دادن و کمک کردن به همدیگر می‌توانیم به لطف الهی پیشرفت کنیم‌.
✅ بارها بوده است که عزیزان از ما خواسته‌اند که راه حمایت مالی و یا نذرفرهنگی به گروه انیمیشن فاطمه زهرا(س) را معرفی کنیم.
در آدرس زیر لینک حمایت مالی در سایت گروه معرفی شده است.👇👇
دوستان بدانند مقدارش مهم نیست فقط کافیست نیت کنید، اجرش با خداوند متعال.
{-35-}
نظرات برای این پست غیر فعال است