bumim.ir
474.gif
بروز رسانی 
Ati
Ati
دوستان همراهان عزیز

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

اومدم بگو دوستانی که جویای کار پردرامد وپاره وقت هستند

به جمع ما بپیوندن

این کار فقط یکماهه که استارت خورده ودر عرض یکماه 19 میلیون درامدواقعا بی نظیره


برای پیوستن به خانواده دل ورک آی نوتی 

ای دی تلگرام  https://telegram.me/taasaood 
https://telegram.me/taasaood 
کد معرف:0849869161

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آی تراکت iteraket
آی تراکت iteraket
http://s4.img7.ir/I52Bq.jpg
پدیده قلاب ذهنی و تاثیرات آن در زندگی و بیزینس ها و سرمایه گذاری ما

پیرمرد بازنشسته، خانه جدیدی در نزدیكی یك دبستان خرید. یكی دو هفته اول همه چیز به خوبی و در آرامش پیش می رفت تا این كه مدرسه ها باز شد.
در اولین روز مدرسه، پس از تعطیلی كلاس‌ها سه تا پسر بچه در خیابان راه افتادند و در حالی كه بلند، بلند با هم حرف می زدند، هر چیزی را كه در خیابان افتاده بود شوت می‌كردند و سر و صدای عجیبی راه انداختند
این كار هر روز تكرار می شد و آسایش پیرمرد كاملاً مختل شده بود. این بود كه تصمیم گرفت كاری بكند
روز بعد كه مدرسه تعطیل شد، دنبال بچه ها رفت و آنها را صدا كرد و به آنها گفت
بچه ها شما خیلی بامزه هستید و من از این كه می‌بینم شما این قدر نشاط جوانی دارید خیلی خوشحالم. من هم كه به سن شما بودم همین كار را می‌كردم. حالا می خواهم لطفی در حق من بكنید. من روزی 1000 تومن به هر كدام از شما می دهم كه بیایید اینجا و همین كارها را بكنید
بچه ها خوشحال شدند و به كارشان ادامه دادند. تا آن كه چند روز بعد، پیرمرد دوباره به سراغ شان آمد و گفت
ببینید بچه ها متأسفانه در محاسبه حقوق بازنشستگی من اشتباه شده و من نمی‌تونم روزی 100 تومن بیشتر بهتون بدم
از نظر شما اشكالی نداره
بچه ها گفتند
صد تومن!
اگه فكر می‌كنی ما به خاطر روزی فقط 100 تومن حاضریم اینهمه بطری نوشابه و چیزهای دیگه رو شوت كنیم، كور خوندی. ما نیستیم و از آن پس پیرمرد با آرامش در خانه جدیدش به زندگی ادامه داد

تحلیل راهبردی برای تصمیم گیری استراتژيک و سرمایه گذاری هوشمند:

ذهن ما در مقابل اولین پیشنهادها (هر چه باشد) قلاب می شود و لنگر می گیرد. پیشنهاد اول/حقوق اول/گزینه اول/کاندیدای اول هر چه باشد، آن می شود معیار و سپس پیشنهادها/حقوق ها/گزینه و کاندیداهای بعدی را با آن می سنجیم. به این می گویند پدیده لنگرگیری که در حوزه استراتژی و سرمایه گذاری بسیار کاربرد دارد.
به همین خاطر است که ممکن است اگر به هر دلیلی گزینه اول یا پیشنهاد اول را از دست بدهیم، گزینه بعدی با آنکه بالذات و مستقلا جذاب و منطقی است (دریافت روزی 100 تومان برای سر و صدا کردن)، ولی چون آن را به صورت ناخودآگاه با گزینه اول (قبلی) بررسی می کنیم، آن را نپذیریم. بنابراین گاهی اوقات ما گزینه های خوب و منطقی را از دست می دهیم چرا که ذهن ما دچار خطای لنگرگیری شده است.
چه باید انجام داد؟ گزینه‌ها و پیشنهادها را صرفاً بر مبنای اهداف خود و خالص منفعت (مجموع منافع منهای مجموع هزینه‌ها) بررسی کنیم.
 کانال تلگرام متخصصین شغل و کسب و کار
 t.me/iteraket
#آی_تراکت سایت تبلیغ مشاغل:
 http://iteraket.ir

پکیج اموزش تصویری بورس از مبتدی تا پیشرفته


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آی تراکت iteraket
آی تراکت iteraket
http://dl.digiyaar.com/2016/12/unnamed-file1-650x372.jpg
 چرا تعداد سرمایه گذاران خبره تا این حد اندک است

همانطور که مایکل جردن، با هردو دست خود توپ را شوت می کند و دریبل می زند و یا لئورناردو داوینچی می توانست با هر دو دست خود همزمان بنویسد، سرمایه گذاران خبره نیز می توانند از هر دو روش استفاده کنند و دقیقاً به این دلیل که می توانند در هر دو جهت مخالف از دیگران پیشی بگیرند.

پرفسور (ام.سیکزنت میهالی) از طریق تحقیقی دربارۀ نبوغ خلاق در دانشگاه شیکاگو، دریافت که : توانایی استفاده از هر دو جهت، مهمترین عاملی است که نبوغ فرد را نشان می دهد.

« پیچیدگی » ویژگی است که، شخصیت های نابغه را از دیگران متمایز می کند. منظور این است که آنها برخی گرایش های تفکری و عملکردی را نشان می دهند که در بیشتر مردم از هم تفکیک شده اند به گونه ای که هر کدام از آن ها، نه فقط یک "فرد" بلکه "مجموعه ای از "افراد" هستند. مثل رنگ سفید که همه طیف های رنگ را در خود دارد، آن ها نیز می خواهند تمام توانمندی های بشری را در خود گرد آورند.

این ویژگی ها در همۀ ما یافت می شود، اما معمولاً به ما یاد داده اند که تنها یک قطب از تفکر منطقی را در خود توسعه دهیم. ممکن است در طول زندگی، بخش فعال و رقابتی وجود خود را پرورش دهیم و بخش همیارانه را نادیده بگیریم یا از رشد آن جلوگیری کنیم. وقتی در بارۀ این مطلب با گروه ها صحبت می کنم، نگاهی طنز آمیز به این موضوع دارند. اصطلاحی هست که می گوید : " خوب؛ این موضوع پیش از آنچه فکرش را می کردم نیاز به تأمل دارد."

کسانی که دارای تفکر منطقی، خطی و مبتنی بر جزئیات هستند، در مقابل متفکرانی که شیوۀ آنها خلاقیت، دریافت شهودی و تصویر بزرگ است، قرار می گیرند. هر دو نوع تفکر ارزشمند هستند، اما مهارت داشتن در هر دوی آنها کار دشواری است و مهارت داشتن در هر دوی آن ها به طور همزمان به طور کلی غیرممکن است.

معمولاً هر کدام از ما نوعی از تفکر را ترجیح می دهد، درست مثل چپ دست بودن یا راست دست بودن؛ مردم در بدو تولد، یک دست یا یک نوع اندیشیدن را به نوع دیگر ترجیح می دهند. این در حالی است که ما معمولاً دربارۀ دست های مان  فکر هم نمی کنیم؛ ما صرفاً چک ها را با همان دست «همیشگی» امضا می کنیم.

راهی وجود دارد که می توان از آن طریق این دو روش مختلف اندیشیدن، یعنی مشاهده و خلاقیت را در عرصه سرمایه گذاری به کار برد.
سرمایه گذاران خبره نیز باید بتوانند در استفاده از توانایی های هر دو سمت مغز خود به صورت یکسان مهارت کسب کنند. آنها باید تمام 8 سیلندر خود را روشن کنند. این هم شیوه دیگری است برای بیان اینکه باید در « پیچیدگی » استاد شوند.
شرلوک هولمز می گفت : « هنر منحصر به فرد من در کسب دستاورد های کارآگاهی نتیجۀ به کارگیری هم زمان واقعیت و تصور است. »
 کانال تلگرام متخصصین شغل و کسب و کار
 t.me/iteraket
#آی_تراکت سایت تبلیغ مشاغل:
 http://iteraket.ir

پکیج اموزش تصویری بورس از مبتدی تا پیشرفته

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آی تراکت iteraket
آی تراکت iteraket
http://s4.img7.ir/0866J.jpg
تراژدی خفگی در کوچه بن بست در شهری پر از آزادراه

بگذارید با یکی دو مثال آزاردهنده شروع کنم
اینفوسیس یک شرکت هندی گمنام در سال 1981 و تنها با شش کارمند تاسیس شد. امروز که این مطلب را در انتهای سال 2016 برای شما می نویسم 190 هزار کارمند از 129 کشور دارد!  جزو 8 شرکت‌برترخدمات‌فناوری‌اطلاعات دنیاست. درآمدی حدود 10 میلیارد دلار دارد و از طریق شش بازار سهام مختلف در دنیا تامین مالی می کند! تصورش را بکنید این شرکت توانسته است از 129 کشور دنیا، سرمایه انسانی جذب کند.

کشوری هست که در آن فوتبال ورزش اول نیست. هیچکس این کشور را به فوتبال نمی شناسد. اما بیشترین توپ های دست دوز درجه اول فوتبال دنیا را این کشور تولید می کند. رونالد و مسی هر دو پاهایشان با توپ های ساخت این کشور معجزه می کنند. این کشور یاد گرفته است که با دنیا کار کند. فوروارد اسپورتز از کشور پاکستان آموخته است که با اکثر شرکت های معروف دنیا از جمله آدیداس کار کند.

این دو مثال را زدم که فکر نکنید فقط کشورهای پیشرفته جهانی عمل می کنند. جهان، جهانی شده است. این جمله یعنی چه؟ سرمایه، محصولات، خدمات، ایده ها، نیروی انسانی و دانش فنی از مرزها عبور می کنند. حتی کشاورزی هم دیگر بین المللی شده است. چین، کره و برخی کشورهای عربی در سرزمین خود کشاورزی نمی کنند.

اما متاسفانه ایران نه بواسطه تحریم های اقتصادی بلکه به واسطه محدودیت های ذهنی، در کوچه بن بست گیر افتاده است. ایران پر از پتانسیل های جهانی است اما این پتانسیل ها جهانی نشده است.

چرا می گویم محدودیت های ذهنی؟ بگذارید برای شما مثال دیگری بزنم: فکر می کنید که رییس کل بانک مرکزی انگلستان از چه کشوری است؟ خوب بدیهی است که چنین پستی را به هیچ کس جز یک انگلیسی نمی دهند اما ریاست کل بانک مرکزی این کشور را به یک اجنبی سپرده اند: یک کانادایی. دقت کنید ما داریم راجع به انگلستان صحبت می کنیم. کشوری که مهد صنعت مالی و همچنان پیشرو جهان در صنعت مالی و بانکداری است. آنها آموخته اند که باید جهانی عمل کنند. حالا این رفتار را مقایسه کنید با استخدام یک مربی خارجی برای یکی از تیم های ورزشی ما. مثلا فکرش را بکنید که بخواهند مدیر عامل ایران خودرو را یک خارجی بگذارند. اگر رییس جمهور استیضاح نشود حتما وزیر صنعت استیضاح می شود.

خب بلافاصله به ذهن ما می رسد که دولت باید کاری کند که کشور ما نیز بین المللی و جهانی عمل کند. دولت ناتوان تر و گرفتارتر از آن است که بتواند چنین کند. بهترین راهکار آن است که تک تک ما و سازمان ها و شرکت ها مسیر جهانی شدن را طی کنند.

✅نتیجه گیری
برای شروع در سطح فرد چند توصیه کلیدی دارم: در شبکه های اجتماعی مانند لینکدین به افراد خارج از کشور وصل شوید. خود را از دایره تنگ رفقای محلی و بومی برهانید. یک زبان خارجی بیاموزید. فرهنگ، آداب و رسوم یک کشور خارجی را مطالعه کنید. هر ماه یک روز یک روزنامه خارجی مطالعه کنید.
به این فکر کنید در هر رشته ای که هستید چگونه می توانید هنر/توانمندی خود را در یک بازار خارجی عرضه کنید.
میزبان توریست های خارجی شوید آن ها را به یک عصرانه یا شام دعوت کنید.

 کانال تلگرام متخصصین شغل و کسب و کار
 t.me/iteraket
#آی_تراکت سایت تبلیغ مشاغل:
 http://iteraket.ir


پکیج اموزش تصویری بورس از مبتدی تا پیشرفته
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رضا
رضا

پروژه کاملاً اینترنتی وساده با درآمدی فوق العاده

بنده یک پروژه کاملا اینترنتی وخانگی ساده ایجاد کردم که درآمد فوق العاده ای دارد وتعداد معدودی افراد فعالیتی مشابه آن را انجام می دهند که به واسطه همین کاربه درآمدهای فوق العاده وبالایی مانند دویست وپنجاه میلیون تومان درسال دست پیداکرده اند،حال بنده این روش را ازیکی از آن ها الگو برداری کرده ام وتمام موارد آن را خودم انجام داده ام ،اما برای تنیجه گرفتن یک مرحله دیگرمانده آن هم نیاز به سرمایه کمی شیصد هزارتومن الی یک میلیون تومان دارم که دربهترین حالت سرمایه مورد نیاز برای انجام این مرحله مبلغ شیصد هزارتومان است اگر بتوان هزینه هاراتااندازه زیادی کاهش داد و بنده هم هرمبلغی که داشتم صرف ایجاد تمام موارد این کار کردم وبرای رسیدن به این موفقیت بزرگ یک قدم دیگه باقی مانده وازآن جایی که برای برداشتن این قدم نیازبه این سرمایه دارم ودیگرمنبعی برای تهیه پول ندارم،مجبورشدم تا برای کامل کردن این پروژه در رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن شریک کاری تبلیغ کنم؛صادقانه می گویم که اگریک درصد هم میشد من این مبلغ را ازکسی قرض بگیرم،هیچوقت این متن را منتشرنمیکردم،چون به تنهایی درآمدم را درمی آوردم ومجبور نمیشدم درصدی ازآن تقسیم کنم ودرنهایت کل مبلغ درآمد برای خودم بود،امّا حالا که مجبور به انجام این کار شدم،هرکسی که خواست با من همکاری کند ویا اطلاعات بیشتری بدست آور به من پیام دهد تا دراین مورد با یکدیگر به توافق برسیم.


نکته:این کار بازاریابی شبکه ای نیست،لطفا قضاوت بی جا انجام ندهید چون کاربازاریابی شبکه ای اصلاً اینترنتی نیست ودلیل این که من کار را توضیح ندادم این است که ما در دنیایی زندگی میکنیم که خیلی از مهارت هایی را که بلدیم نباید به دیگران یاد دهیم چون در آینده ممکن است همین افراد رقیبان سرسخت ما شوند.
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
,.-~*¨¯¨*·~-.¸-(_ طراحان وب تبریز _)-,.-~*¨¯¨*·~-.¸
,.-~*¨¯¨*·~-.¸-(_ طراحان وب تبریز _)-,.-~*¨¯¨*·~-.¸
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آی تراکت iteraket
آی تراکت iteraket
http://design-milk.com/images/2011/06/make-your-franklin-julien-beneyt.jpg
تکنیک دو ستونی فرانکلین در تصمیمات دشوار

در سال 1772 نوشته ای بین دو نفر رد و بدل شد که هنوز تازه، راهگشا و کاربردی به نظر می رسد. دانشمند بريتانيايي به نام ژوزف پريستلي (شیمی دانی برجسته که كشف اكسيژن به او نسبت داده می شود) در یک تصمیم گیری دشوار از بنجامين فرانكلين (یکی از بنیانگذاران ایالات متحده که نویسنده، سیاستمدار، مخترع و فعال مدنی بود) راهنمایی می خواهد. فرانکلین به جای آن که به وی پاسخ دهد، الگوریتمی کاربردی به وی پیشنهاد می کند که امروز نیز تازه و جذاب به نظر می رسد با هم این نامه را بخوانیم:

درباره موضوعي بسیار مهمی كه که از من در خواست مشورت نموده‌ايد، من قادر نيستم كه با قاطعيت توصيه‌اي کنم، اما اگر اصراري هست به شما تکنیکی را پیشنهاد می‌کنم: زماني كه انتخاب های دشوار رخ مي‌دهند، تمام جنبه های مثبت و منفی به طور همزمان به ذهن ما نمي‌رسند. بلكه بعضاً يك دسته از دلايل بروز مي‌كنند و در مواقع ديگر آن دلايل از ذهن خارج مي‌شوند. به همین خاطر ما به یک گزینه تمايل پیدا می‌کنيم و سپس گزینه دیگر غلبه پیدا می‌کند و عدم قطعيت [بی تصمیمی و تلو تلو خوردن بین گزینه های پیش رو]، ما را سردرگم مي‌سازد.

براي غلبه بر اين چالش، روش من آن است كه بايد صفحه‌اي از كاغذ را با يك خط به دو ستون تقسيم كرد: يك ستون به نام جنبه های مثبت (مزایا) و ستون ديگر به نام جنبه های منفی (معايب). سپس ظرف سه يا چهار روز در هر ستون شواهد مربوط به مزايا و معايب در صورت تحقق را يادداشت مي‌كنم. [در این سه چهار روز به ذهن خودم اجازه می دهم سر فرصت جنبه های مثبت و منفی را شناسایی کند و روی کاغذ بیاورد].
سپس به بررسي اهميت موارد يادداشت شده مي‌پردازم. اگر در هر ستون  مواردي باشند كه از لحاظ اهميت هم¬وزن باشند، هر دو خط مي‌خورند. اگر يك مزيت معادل دو عيب است، آن‌گاه هر سه خط خواهند خورد. بدين ترتيب در نهايت مشخص مي‌گردد كه تعادل به نفع كدام تصميم است و به اين صورت يقين حاصل مي‌شود.
اگرچه وزن نکات مثبت و منفی نمي‌تواند با كيفيت جبري سنجيده شود، مع الوصف زماني كه آن ها را به صورت مقايسه‌اي تحلیل می کنم، تصور مي‌كنم كه می توانم بهتر قضاوت کنم و احتمال تصميم‌گيري عجولانه كمتر می شود. در واقع من از اين نوع الگوریتم بسيار سود برده‌ام.

✅راهکار
1- بعد از تعریف مساله و اهداف تان و شناسایی گزینه های پیش رو، برای هر گزینه یک تحلیل دوستونی انجام دهید.
2- ظرف چند روز در این تحلیل دو ستونی برای هر گزینه، نقاط مثبت و منفی را بنویسید.
3- حالا ببینید کدام نقطه مثبت برابر کدام نقطه منفی است. اگر یافتید، هر دو را با هم خط بزنید. ممکن است یک نقطه منفی معادل دو نقطه مثبت باشد، هر سه را با هم خط بزنید. این کار را ادامه دهید تا یکی از ستون ها کاملاً خالی شود
4- در انتها بررسی کنید اگر ستون مثبت ها همچنان آیتم خط نخورده دارد و ستون منفی خالی شده است این بدان معنا است که نقاط قوت این گزینه بیشتر از نقاط ضعف آن است چرا که نقاط قوت توانسته تمام نقاط ضعف را پوشش دهد و همچنان باز هم جنبه های مثبت دارد.  واگر ستون مثبت خالی شد و ستون منفی ها همچنان آیتم خط نخورده داشت، پس آن گزینه مطلوب نیست.

اولین کانال تخصصی موفقیت درشغل و کسب و کار
 t.me/iteraket
#آی_تراکت سایت تبلیغ مشاغل:
 http://iteraket.irبرای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir hossein
amir hossein
سلااااااااااام
خوشحال میشیم به سایت و کانال تلگرام ما سر بزنین لینک:telberger@
آدرس سایت:www.chizberger.ir
ممنوووووووووون...
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jamshid
قبراققبراق
Jamshid
هفت سین سفالی زیبا و ارزان

آیا برای سفره هفت سین خود به دنیال محصولات سفالی باکیفیت، زیبا و ارزان هستید؟ آیا امسال ترجیح می دهید هفت سین سفالی برای سفره هفت سین خود بچینید؟ آیا محصول مورد نظر خود را پیدا نمی کنید؟

در سراسر کشور تولیدکنندگان زیادی در زمینه محصولات سفالی فعالیت دارند؛ اما چون تبلیغ درست و مناسبی ندارند نمی توانند مشتریان خود را پیدا کرده و محصول خود را حتی اگر متناسب با سلیقه اکثر جامعه باشد به آن ها نشان دهند.
محصولات سفالی با توجه به خاصیت خود، می توانند طرح ها و نقش های مختلف و همینطور رنگ آمیزی های مختلفی را به خود گرفته و جلوه زیبایی را ایجاد کنند که مورد پسند اکثر مردم واقع شود. ضمن آنکه این روزها اکثر مردم علاقه دارند تا سفره هفت سین خود را با محصولات سفالی به بهترین شکل ممکن تزیین کنند.
با تماس با پروفایل بنده می توانید به صورت کلی یا جزئی اقدام به خرید انواع ظروف ، مجسمه ، تابلو و ... سفالی از بهترین مراکز ساخت سفال کنید.


مشاهده همه ی 4 نظر
Jamshid
قبراققبراق
Jamshid
بهترین محصولات سفالی کشور

آیا به دنبال محصولات سفالی می گردید؟ آیا می خواهید به راحت ترین روش و در کمترین زمان ممکن بهترین محصولات سفالی را سفارش دهید؟ آیا نمی دانید هر محصول در چه نقاطی از کشور بهترین کارهای خود را دارد؟

معمولا هرکسی با توجه به نوع محصولی که اکثرا سفارش می دهد، محل تولید آن محصول را میداند در حالیکه تولیدکنندگانی که در زمینه محصولات دیگر از نظر کیفیت و قیمت برتری دارند را نمی شناسد. محصولات سفالی در نقاط مختلفی از کشور با کیفیت ها و طرح های متنوعی تولید می شوند که هر کسی نمی داند کدام کارها در کدام شهرها بهترین روش تولید و طح بندی را دارند.
اما آن چیزی که مهم است سفارش به افرادی است که با محصولات سفالی آشنایی دارند و در این زمینه تجربیاتی کسب کرده و به راحتی محصول مورد نظر را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
با تماس با پروفایل بنده می توانید به صورت کلی یا جزئی اقدام به خرید انواع ظروف ، مجسمه ، تابلو و ... سفالی از بهترین مراکز ساخت سفال کنید.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید