[تصویر:  text_perspolis.gif]

پرسپولیس جهانی فیسنما :�آغاز سال 1392 را به شما همراهان همیشگی پرسپولیس که در یک سال گذشته ما را همواره همراهی نمودید و با پیام های خود باعث دلگرمی ما بودید تبریک عرض می نماییم و آرزوی نیکروزی و موفقیت بسیار را برای شما داریم.

انشالله در سال پیش رو تیم محبوبمان به قهرمانی جام حذفی و موفقیت های چشم گیری در فصل آینده دست پیدا کند و موجب خوشحالی 30 ملیون هوادار این تیم در جای جای کره خاکی باشد.

همواره آماده هوادار شدن و پیوستن شما به خانواده بزرگ پرسپولیس در فیسنما هستیم �مطالب و نظرات شما باعث خوشحالی ما خواهد شد.

[تصویر:  perspolis1.gif]
http://upload.tehran98.com/img1/zoniafakrhpk2sp6bnb.gif

بروز رسانی 
سعید شریفیان
لوسلوس
سعید شریفیان

ورود به میهن استور. ادکلن استقلال و پرسپولیس با قیمت مناسب!!!
فروش ویژه ادکلن استقلال و پرس پولیس.
صفحه دوم http://bazar-newshop.mihanblog.com/
 لینکhttp://bazar-newshop.mihanblog.com/
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
نوید ( مدیر گروه عشقکده )
مهربونمهربون
نوید ( مدیر گروه عشقکده )

عکس و تصویر . . عدد ۸ نماد جدید هواداران استفلال؟؟؟؟ تاج(استقلال) 8 - 0 پرسپولیس همراه با ...


عدد ۸ نماد جدید هواداران استفلال؟؟؟؟


تاج(استقلال) 8 - 0 پرسپولیس همراه با مدرک معتبر از

۶ آذر ۴۷ این سند مربوط به گذشته ی باشگاهی میشه

که ادعای 6 تایی کردن استقلال رو دارن اینم سندی که

نشون میده تاج (استقلال) این تیم دسته سومی رو با8 گل

به توپ بسته نکته در سال1347 اینجاست سالها بعد همین

تیم امتیاز شاهین رو خرید و با نام پرسپولیس وارد لیگ برتر

شد ولی چون اون زمان هوادار زیادی نداشتن کسی حاضر

نیست صداشو در بیاره اینو کپی کنید تا همه تاجی ها در

جریان باشند...{-37-}{-37-}{-18-}{-18-}{-35-}{-35-}
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Farshad
آروم و عادیآروم و عادی
Farshad

مـا ســـــرخ تـریـن حـادثــــــــــه فـــوتـــبالــــــیم
ایــــــن ســــرخـی افــــراشـتـه را مــــیـبالـــــیم
تــاریـــــخ ! درون دفـــــــــتـرت ثـــــبـت کـــــن
مـــــــا 10 نـــــفــره هم ســــــرور اســتـقــلالـــــــیـم  
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شهاب منتظر
مهربونمهربون
شهاب منتظر
ناصر محمدخانی: پرسپولیس در آسیا زنگ تفریح حریفان خواهد شد.

http://dl.topnaz.com/2013/09/265319_564.jpg

ورزش > لیگ برتر - ناصر محمدخانی مهاجم سال های نه چندان دور پرسپولیس بازیکنان را عامل نتایج ضعیف این تیم می داند.

زاوش محمدی/ وضعیت پرسپولیس صدای اکثر پیشکسوتان این تیم را درآورده. سرخپوشان در 4 بازی قبلی خود در لیگ برتر 4 شکست را تجربه کرده اند که این برای تیم پرطرفداری مثل پرسپولیس فاجعه است. ناصر محمدخانی شماره 8 دهه 60 پرسپولیس در گفت و گو با خبرآنلاین در مورد وضعیت فعلی این تیم گفت: «متاسفانه در دور برگشت همه بازی ها را باختند و یک امتیاز هم نگرفتند.به نظر من تیم الان بیمار است و بازیکنان بی انگیزه و سنگین هستند و شادابی لازم را ندارند.وقتی تیم مدیر ندارد، اسپانسر ندارد، بازیکنان پول شان را دریافت نمی کنند با چه انگیزه ای بازی کنند؟ تماشاگرها توقع دارند.اسم پرسپولیس همیشه با برد همراه بوده اما الان در آزادی و تهران می بازد.»

او همچنین درباره بازی بد تیم گفت: «نمی دانم چرا بازیکنان نای دویدن ندارند. نمی دانم چرا سنگین هستند؟ شاید به خاطر تمرینات بدنسازی بوده که در تعطیلات انجام دادند. بازیکنان با هم تعامل ندارند.فوتبال بازی گروهی است.اما شما در محوطه جریمه می بینید که بازیکنان به یکدیگر پاس نمی دهند.تیم اصلا برای بازی ها برنامه ندارد.به نظر من همه در این باره مقصر هستند. هم کادر فنی و هم بازیکنان. همه در برد و باخت سهمیم هستند.کادر فنی باید در تمرینات تاکتیک ها را به بازیکنان دیکته کند و بازیکنان هم در زمین تاکتیک ها را ارائه بدهند. ولی ما در پرسپولیس چنین چیزی نمی بینیم.»

محمدخانی در پاسخ به این سوال که آیا کادر فنی پرسپولیس باید عوض شود؟ گفت: «متاسفانه مشکل ما تیم های پایه است.وقتی از مربیان خوب و با دانش در تیم های پایه استفاده نمی کنیم وضع ما همین می شود که می بینید.ما نتیجه گرا شده ایم و به فکر آینده نیستیم.شما تیم امارات را ببینید.چقدر منسجم و خوب بازی می کردند.برای تیم های پایه هزینه کردند و حالا نتیجه اش را دارند می بینند. متاسفاته در تیم های ما نظارت نیست.پرسپولیس بازی های آسیایی را در پیش دارد که با این وضعیت زنگ تفریح برای تیم های دیگر خواهیم بود.شما به تیم های دیگر نگاه کنید می بینید در لیگ کشور خود جزو تیم های بالای جدول هستند اما پرسپولیس کجاست؟ به نظر من کادر فنی هم عوض شود وضع تغییر نمی کند. دایی را عوض کردند درخشان را آوردند اما وضع تغییری نکرد. متاسفانه بازیکنان قدر پیراهنی که می پوشند را نمی دانند و به پولی که می گیرند متعهد نیستند.»

محمد خانی در پایان گفت: «به نظر من باید از مدیریت تا بازیکنان تیم تغییراتی ایجاد شود. بازیکنان نمی دانند الان مشکلاتشان را باید به چه کسی بگویند. متاسفانه تا زمانی که نگاه ما به فوتبال و باشگاه ها نگاه در لحظه باشد وضعمان همین است.باید آینده نگر باشیم تا بتوانیم دوباره به پرسپولیس زلزله!!! برگردیم.»

کاربری در لیست بازنشر کنندگان این پست نیست.
کاربری در لیست دوستداران این پست نیست.
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شهاب منتظر
مهربونمهربون
شهاب منتظر

ماجرای پنالتی گرفتن مازیار زارع و نظر جالب فیروز کریمی

مازیار زارع پنالتی بازیکن پرسپولیس را گرفت تا کار فوق العاده ای انجام داده باشد فیروز کریمی در مورد مهار پنالتی توسط مازیار زارع نظر جالبی دارد.


http://metafootball.ir/m/filer_public_thumbnails/filer_public/ae/5f/ae5f0db0-a37f-46ea-af2a-4a3d62405282/firouz_karimi_saba_-_malavan_17.jpg__569x320_q85_crop_subsampling-2.jpg


فیروز کریمی در مورد اینکه مازیار زارع گفت که فیروز کریمی جهت پنالتی را به او گفته است گفت: شانسی بود مازیار تا زمانی که در وسط زمین حضور داشت برای ما خوب بازی کرد و تا قبل از دروازه‌بان شدنش عالی بود. در آن لحظه که در آن دروازه قرار گرفت هندوانه هم به سمتش پرت می‌کردید نمی‌توانست بگیرد و فرق توپ و هندوانه را نمی‌دانست خدا کمک کرد.

کریمی افزود: من نگفتم که بازیکن پرسپولیس به کدام سمت پنالتی می‌زند فقط به زارع اشاره کردم که برو به وسط دروازه بایست که او فکر کرد می‌گویم بازیکن پرسپولیس پنالتی را به سمت چپ می‌زند. به هر حال اکنون مازیار زارع دروازه‌بانی است که می‌تواند در سطح ملی هم کار کند ولی باید بگویم که نه من پنالتی‌خوان هستم و نه زارع پنالتی‌گیر من کشککی حرفی زدم و او هم شانسی پنالتی را گرفت.


کاربری در لیست بازنشر کنندگان این پست نیست.
کاربری در لیست دوستداران این پست نیست.
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید