bumim.ir
بروز رسانی 
MAHYAR
MAHYAR
از وقتی از شرکت ارج اخراجش کردن افسردگی گرفته و افتاده رو کاناپه، اینم شد امنیت شغلی!!
⚪️ از وقتی که با تدبیر مسئولین، شرکتشون بسته شد، همش کنار خانوادس و با خیال راحت استراحت میکنه، خدا رو شکر که مسئولان با تدبیری داریم
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آمنه
آمنه

1398898738.jpg1398894761.jpg

به یادرزمنده های نوجوانی که حتی باخبرنگاربی حجاب مصاحبه نمی کردند

حضورمسئولین دولت تدبیروامید،درمهمانی منزل سفیرسوئدیادمان هست

#من_انقلابی_ام_و_رأی_انقلابی_میدهم
IMG_20170325_130029.jpg
مشاهده همه ی 2 نظر
کوزِت
مریضمریض
کوزِت
جواد تاجیک دبیر سابق ستاد راهیان نور کشور نوشته است:
جناب آقای دکتر احمدی نژاد!
باسلام و احترام
شما در سال ماقبل آخر دوره ریاست جمهوری تان -که این حقیر خادمی ستاد مرکزی راهیان نور کشور را بر عهده داشتم- به منطقه آمدید. ما در فرودگاه آبادان به استقبال تان آمدیم و از آنجا با چند دستگاه خودروی وَن به سمت یادمان عملیات رمضان در منطقه پاسگاه زید حرکت کردیم. سردار باقرزاده در طول مسیر و بنده در یادمان پاسگاه زید، به بیان مشکلات زیرساختی راهیان نور از جمله جاده خاکی و پارکینگ زید پرداختیم. یادم هست سردار به شما گفتند بیایید تا دولت تان تمام نشده، یک کار اساسی برای راهیان نور انجام دهید. شما سرمستانه گفتید: "دولت ما تمام نمی شود و حالا حالاها ادامه دارد." 
در سال آخر دولت دهم به همراه نماینده تان در ستاد مرکزی راهیان نور -آقای مشایی- در یک سفر تشریفاتی به راهیان نور آمدید تا نمایش حمایت از ایشان در انتخابات را از این نقطه مقدس شروع کنید. از آن سفر هم چیزی برای راهیان نور در نیامد. امسال اما به همراه آقای بقایی آمده اید. این بار برای چه آمده اید؟! آمده اید که ببینید بچه های گردان کمیل چگونه پنج شبانه روز بی آب و مهمات در فکه مقاومت کردند تا آنجا که بیسیم چی گردان به شهید همت گفت به امام بگویید همانگونه که خواسته بودی حسین وار تا آخر ایستادیم و تسلیم نشدیم!

آمده اید ببینید که بچه ها چگونه جزایر مجنون را با تقدیم جانشان نگه داشتند، چون امام گفته بود "جزایر باید حفظ شود"! 

آمده اید مقاومت بچه ها در پشت کانال ماهی و سه راه مرگ شلمچه را ببینید؟ آنگاه که حسین خرازی فریاد می زد: "ما مکلفیم با وجود همه کمبود‌ها بنا به فرمان امام، با همه وجودمان بجنگیم."

یا اینکه آمده اید خاطرات نداشتنِ سابقه حتی یک روز حضور در جبهه را مرور کنید؟ 

خیلی مایلم بدانم شب های عملیات کربلای ۵ که به تعبیر رهبر معظم انقلاب، "شب قدر انقلاب اسلامی" بود و همه عشاق در شلمچه گرد هم آمده بودند، شما کجا بودید!
حالا که مهمان شهدا هستید مثل بقیه به شما خیر مقدم عرض می کنیم. اما شما که دیگر مسئولیتی ندارید بخواهید احتمالا مشکلات راهیان نور را حل کنید -آن موقع هم نکردید- شما که سابقه جبهه ندارید که بخواهید تجدید خاطره کنید و شما که از کار انتخاباتی منع شده اید؛ لااقل بدون آقای بقایی می آمدید تا باور کنیم برای زیارت شهیدان آمده اید!
کانال اعترافات
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
علیرضا قاسم پور
شادشاد
علیرضا قاسم پور
مدیر اصلی سایت
سلام به کاربران عزیز

کسی در مورد سونامی شهرسنان دیر شنیده؟
در مورد تلفاتش شنیده؟
در مورد خساراتش چی؟

چند روز پیش یه شبه سونامی توی شهرستان دیر اومد که تعدادی از دیری ها و تعدادی از مسافران نوروزی جانشونو از دست دادند و تعدادی مفقود شدند و در دریا غرق شدند. ( که از طرف مسئولین بی لیاقت بوشهری امواج همراه با باد شدید توصیف شد )

اما مسئولین کم عرضه استان بوشهر فقط فرمودند تعدادی مجروح شدند و تعدادی قایق خسارت دیدند

واقعا اینجور بود؟

یه ساختمون توی تهران فرو میریزه و تعدادی آتش نشان و شاید مردم عادی که جاشون تو بهشت باشه رحمت خدا میرن و تعدادی زخمی میشن و مغازه دار ها خسارت مادی میبینند تمام ایران که هیچ تمام جهان باخبر میشن چه بسا خبر به کل کاهنات و هستی هم رسیده باشه !!!

اما یه شهرستان داغدار میشه و عده ای میمیرند و عده ای غرق و مفقود میشن و خیلی از قایق دار ها کارشونو از دست میدن و خیلی از مغازه دار ها ضرر مالی شدید میبینند و خیلی از خانه ها تخریب و ضرر مالی میبینند اما هیچ وقت رسانه ای نمیشه آنچنان که باید بشه .

رسانه ای هم بشه میگن چند تا مجروح داشته !!! همین و بس .

تف تو اون نونی که بخوری و خبر رسانیت اینجور باشه مسئول نامحنرم!

پاتو رو پات گذاشتی دلت خوشه حقوقی میگیری و پاچه خواری میکنی که شغلت ثابت باشه به چای اینکه بیای داد و بیداد کنی به داد این کسبه و افراد ضرر دیده که همشهری و هم استانیت هستند برسی؟

اسم نمیارم که خون خودش رو کثیف کنه . اما به گوش خودش خواهد رسید و شرم خواهد کرد پیش خود . که چرا بنا به مسئولیتی که دادنش به جای اینکه اطلاع رسانی دقیق کنه که حداقل به نحوی جبران خسارت بشه تا غم از دست دادن عزیزانشون و همشهریشون کمتر بشه اومده میگه اتفاق خاصی نیفتاده . انشالله همچین اتفاقی فقط سر خانوادت یا عزیزانت بیفته ببینم بازم همچین غلطی میکنی یا نه !!!


ای دنیا ! ای ایران ! ای بوشهر !!!! ای دیر!!! این حرف هایی که تو تلویزیون در مورد دیر زدن یا از بی اطلاعی بوده یا از غرض ورزی بوده

شهرستان دیر داغ دیده هستش . عده ای عزیزانشونو از دست دادند . شما فرض کنید 1 نفر ! عده خیلی زیادی کاسبیشونو از دست دادند . عده خیلی خیلی زیادی خونه و دیوار خونه و اجناس خونشون تخریب شده . عده زیادی وسایل نقلیشون اسیب شدید دیده


اما؟!

اما هیچ کس هنوز وام بلاعوض یا وام کم بهره برای اسیب دیده ها نداده یا قولش رو نداده !!!
اینجا بندره نه تهران . تبعیض بیداد میکنه . اگر غیر اینه بسم الله . پیگیری کنید و به داد ضرر دیده ها برسید !!!

تو تهران سگ یه پولداری پاش بشکنه سر و صدا میکنند اما تو بوشهر که قطب تجاری و سرمایه اصلی کشور هست اگر عده ای جان خودشون رو از دست بدهند یا عده خیلی زیادی ضرر مالی ببییند بنا به بی عرضگی و پاچه خواری خیلی از مسئولین استان بوشهر و نمایندگان استان بوشهر هیچ اتفاق و کمکی برای این بی زبون ها نخواهد افتاد .

ای کاش عدالت برای همه بود نه برای پایتخت نشین ها !!!

دولت تدبیر و امید به داد نا امیدان شهرستان دیر برسید و گول مسئولینی که برای اینجور حوادث توی استان ابقا کردید رو نخورید و پیگیر این قضیه باشید لطفا . اون مسءولین جز جیب و خانواده خود چیزی براشون اهمیت نداره .

نظرات برای این پست غیر فعال است
آمنه
آمنه
لبخند جبهه :اقرأ
یه بچه بسیجی بود خیلی اهل معنویت و دعا بود. برای خودش یه قبری کنده بود. شب ها می رفت تا صبح با خدا راز و نیاز می کرد. ما هم اهل شوخی بودیم.
یه شب مهتابی سه، چهار نفر شدیم توی عقبه. گفتیم بریم یه کمی باهاش شوخی کنیم. خلاصه قابلمه ی گردان را برداشتیم با بچه ها رفتیم سراغش. پشت خاکریز قبرش نشستیم. اون بنده ی خدا هم داشت با یه شور و حال خاصی نافله ی شب می خوند دیگه عجیب رفته بود تو حال!
ما به یکی از دوستامون که تن صدای بالایی داشت، گفتیم داخل قابلمه برای این که صدا توش بپیچه و به اصطلاح اکو بشه، بگو: اقراء.
یهو دیدم بنده ی خدا تنش شروع کرد به لرزیدن و شور و حالش بیشتر شد یعنی به شدت متحول شده بود و فکر می کرد برایش آیه نازل شده! دوست ما برای بار دوم و سوم هم گفت: اقراء
بنده ی خدا با شور و حال و گریه گفت: چی بخونم. رفیق ما هم با همون صدای بلند و گیرا گفت: #بابا_کرم بخون
.
نشریه قافله نور، صفحه:14
مشاهده همه ی 2 نظر