bumim.ir
بروز رسانی 
VAHID*مدیرپرسپولیس محبوب*
آروم و عادیآروم و عادی
VAHID*مدیرپرسپولیس محبوب*

ادعای سایت ارم نیوز امارات؛

سعد ناطق به پرسپولیس پیوست
سایت معتبر اماراتی از توافق مدافع میانی تیم نیروی هوایی عراق با پرسپولیس خبر داد.

 در حالی که روز گذشته باشگاه پرسپولیس خبر از مذاکره با سعد ناطق، مدافع 22 ساله تیم ملی عراق و نیروی هوایی این کشور خبر داده بود، قرار است این بازیکن فردا برای تست های نهایی و مذاکره با مسوولان این باشگاه راهی تهران شود. با این حال سایت اماراتی ارم نیوز از قطعی شدن این قرارداد و حضور صعد ناطق در جمع صدرنشین لیگ ایران خبر داده است.


سایت ارم نیوز ابوظبی در همین رابطه با انتشار عکسی از مدافع جوان تیم نیروهوایی عراق نوشت: سعد ناطق به پرسپولیس پیوست.


برانکو ایوانکوویچ چندی پیش در رابطه با شرایط نقل و انتقالات این باشگاه خبر داده بود که آنها به دنبال جذب مدافع برای تکمیل تیم خود برای حضور قدرتمند در رقابت‌های پیش رو هستند.

 

01173895.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
VAHID*مدیرپرسپولیس محبوب*
آروم و عادیآروم و عادی
VAHID*مدیرپرسپولیس محبوب*

دود سفید در ورزشگاه شهیدکاظمی

در جلسه برانکو و رضائیان چه گذشت؟
رامین رضائیان مدافع ملی پوش پرسپولیس امروز در جلسه‌ای با حضور سرمربی قرمزها، درباره سوءتفاهم‌های ایجاد شده صحبت کرد.
01173735.jpg

 رضائیان که پس از بازگشت ملی پوشان از اردوی دبی به دلیل گرفتگی عضلات کمر تنها دقایقی در دیدار مقابل پاراگ حضور پیدا کرد و پس از آن برای حل مشکل مصدومیت به فیزیوتراپی رفت. او به همین دلیل جلسات تمرینی هفته گذشته را به طور کامل از دست داده تا دوباره از جمع بازیکنان ثابت پرسپولیس خارج شود.


نکته مهم درباره رضائیان این است که برانکو که البته ذهنیتی منفی نیز نسبت به رضائیان داشت، در پایان مسابقه سایپا در پاسخ به سوال فردوسی پور مبنی بر اینکه آیا رضائیان همراه تیم به اهواز خواهد آمد یا نه، بدون مکث و با قاطعیت گفت این بازیکن به دلیل دوری از شرایط تمرینی، تیمش را در اهواز همراهی نخواهد کرد. این اظهارنظر بازتاب زیادی در فضای فوتبال ایران داشت و اینطور به نظر می آمد که رامین مورد تنبیه انضباطی سرمربی قرمزپوشان قرار گرفته است. 


با این حال، رامین روز شنبه در تمرین گفت و گوی کوتاهی با برانکو داشت و آنها قرار گذاشتند امروز در تمرین پرسپولیس جلسه‌ای بگذارند. در این جلسه رضائیان به سرمربی تیمش گفت که ذهنیت‌هایش درباره اینکه وی در مجادله بین او و کی‌روش خود را به مصدومیت زده اشتباه است و او با تمام وجود برای پرسپولیس بازی خواهد کرد و هیچ اعتراضی هم به تصمیمات سرمربی نخواهد داشت کمااینکه با وجود نیمکت‌نشینی‌های پیاپی هرگز اعتراضی از سوی او مشاهده نشده است. در عین حال برانکو ایوانکوویچ هم با شنیدن حرف‌های رامین به او اطمینان داد که نظر منفی به او ندارد و تصمیماتش تنها به واسطه عملکرد فنی و شرایط تاکتیکی تیم بوده و رضائیان می تواند با خیال راحت تمریناتش را ادامه دهد و از این به بعد را به وی بسپارد. 


نکته جالب درباره این بازیکن پرسپولیس قولی است که او به خودش برای کاهش فعالیت در فضای اجتماعی داده است. اگر رضائیان بتواند برای مدتی صفحه اینستاگرام خود را تعطیل کند، قطعا با تمرکز بیشتری به فوتبال خواهد رسید. 


رضائیان که بعد از یک سال حضور در پرسپولیس به یکی از ستاره‌های فوتبال ایران بدل شده با رفع سوءتفاهمات، حضوری بهتر و بازگشتی جدی‌تر به رقابت‌های فوتبال خواهد داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید