لحظه  بروز رسانی 
mohammad hosein
بی‌حالبی‌حال
mohammad hosein

همه جارو گشتم کجایی عزیزم. بیا تا رگامو تو خونت بریزم

همه جارو گشتم کجایی عزیزم. بیا تا رگامو تو خونت بریزم

همه جارو گشتم کجایی عزیزم. بیا تا رگامو تو خونت بریزم . بیا روتو رو کن منو زیر و رو کن بیا زخم هامو یه جوری روفو کن.عزیزم کجایی!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

حضرت امام خامنه ای ( حفظه الله ) :اهانت به مقدسات

حضرت امام خامنه ای ( حفظه الله ) :
اهانت به مقدسات شیعه و اهل سنت؛ حرام شرعى و خلاف قانون است.

1534_306.jpg

در تاريخ 22 ارديبهشت 1388 در جمع مردم استان كردستان (در سنندج) صريحاً اهانت هر يك از پيروان مذهب شيعه يا سني به مقدسات يكديگر را حرام شرعى و خلاف قانون اعلام كردند. ايشان در اين باره فرمودند: شما نگاه كنيد ببينيد آن كسانى كه مي‌خواهند وحدت ملت ايران را به هم بزنند، كى‌ها هستند؟ بدانيد كه اينها عوامل دشمنند، يا خودشان از متن دشمن دارند حرف می زنند، يا سرانگشت دشمنند، برو برگرد ندارد. آن كسى كه نداى تفرقه‌ى بين شيعه و سنى را سر مي‌دهد و به بهانه‌ى مذهب، مي‌خواهد وحدت ملى را به هم بزند، چه شيعه باشد و چه سنى، مزدور دشمن است، چه بداند، چه نداند.
گاهى بعضيی ها مزدور دشمنند و خودشان نمي‌دانند. خيلى از اين مردم بيچاره‌ى بى‌خبر سلفى و وهّابى كه بوسيله‌ى دلارهاى نفتى تغذيه مي‌شوند تا بروند در اينجا و آنجا عمل‌هاى تروريستى انجام بدهند. در عراق يك‌جور، در افغانستان يك‌جور، در پاكستان يك‌جور، در نقاط ديگر يك‌جور ـ نمي‌دانند كه مزدور دشمنند. آن مرد شيعى هم كه مي‌رود به مقدسات اهل سنت اهانت مي‌كند و دشنام مي‌دهد، او هم مزدور دشمن است، ولو نداند كه چه مي‌كند. من عرض مي‌كنم: عوامل اصلى دشمنانند. بعضى از اين سرانگشتان هم در بين اهل سنت، هم در بين شيعه غافلند، نمي‌دانند و نمي‌فهمند چكار مي‌كنند، نمي‌دانند براى دشمن دارند كار مي‌كنند. چند سال قبل از اين، در منطقه‌ى كُردى، يك عالم روشن‌بين در نماز جمعه سخنرانى كرد. گمانم قسم خورد اينجور به ذهنم است، چون سال‌ها گذشته است گفت: واللَّه آن كسانى كه مى‌آيند پيش شيعه، بغض و كينه‌ى سنى را در دل او وارد مي‌كنند و مي‌روند پيش سنى، بغض و كينه‌ى شيعه را در دل او وارد مي‌كنند، اينها نه شيعه هستند، نه سنى، نه شيعه را دوست دارند، نه سنى را دوست دارند، با اسلام دشمنند. البته نمي‌دانند، خيلی هاشان نمي‌فهمند و اين مايه‌ى تأسف است كه چرا نمي‌فهمند. امروز اين جماعت وهّابى و سلفى، شيعه را كافر مي‌داند، سنى محب اهل بيت را هم كافر مي‌داند، سنىی پيرو طريقه‌هاى عرفانى و قادرى را هم كافر مي‌داند! اين فكر غلط از كجا سرچشمه مي‌گيرد؟ همه‌ى مردم شيعه در سراسر دنيا، مردم سنى شافعى در شمال آفريقا، يا مالكى در كشورهاى آفريقايى مركزى ـ كه اينها محب و دوستدار اهل‌بيتند، طريقه‌هاى عرفانى اينها به اهل بيت منتهى مي‌شود كافرند، چرا ؟ چون به مرقد امام حسين بن على (ع) در قاهره احترام مي‌گذارند و مسجد رأس‌الحسين (ع) را مورد تقديس قرار مي‌دهند، به اين جهت اينها كافرند! شيعه كه كافر است، سنى سقّزى و سنندجى و مريوانى هم اگر با طريقه‌ى قادرى يا نقش‌بندى ارتباط داشته باشد، او هم كافر است! اين فكر، چه فكرى است؟ چرا با اين فكر غلط و شوم بين برادران مسلمان اختلاف ايجاد بشود؟ به آن شيعه‌اى هم كه از روى نادانى و غفلت، يا گاهى از روى غرض اين را هم سراغ داريم و افرادى را هم از بين شيعيان مي‌شناسيم كه فقط مسئله‌شان مسئله‌ى نادانى نيست، بلكه مأموريت دارند براى اينكه ايجاد اختلاف كنند. به مقدسات اهل سنت اهانت مي‌كند، عرض مي‌كنم: رفتار هر دو گروه حرام شرعى است و خلاف قانونى است.

برای سلامتی معظم له صلوات.


هر کاربری فرمایش مقام عظمای ولایت را رعایت نکند مسدود دائم خواهد شد.

{-35-} التماس دعا {-35-}

نظرات برای این پست غیر فعال است

تو اس ام اس پسر: عزیزم کاش الان پیشم بودی بغلت میکردم

تو اس ام اس 

پسر: عزیزم کاش الان پیشم بودی بغلت میکردم
دختر: وااای اره عزیزمم

روز قرار 

پسر: عشقم حالا تنها شدیم بیا بغلم
دختر: بخدا اگه بهم دست بزنی جیغ میزنم 


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید