پایگاه خبری تفریحی سیناز
قبراققبراق
پایگاه خبری تفریحی سیناز

دو شهروند روس، اردوغان را تلفنی فریب دادند دو تن از

 لینک

دو شهروند روس، اردوغان را تلفنی فریب دادند{-33-}


دو تن از شهروندان روسی با رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه تماس تلفنی گرفته و پس از این که خود را رئیس جمهوری و نخست وزیر اوکراین معرفی کردند به مدت نیم ساعت با وی به گفت و گو پرداختند.به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی روسی ان.تی.وی، دو جوان روس به نام «ولادیمیر کوزنتسف» و «آلکسی استولیاروف» در تماس تلفنی با اردوغان خود را پترو پوروشنکو و آرسنی یاتسنیوک رئیس جمهوری و نخست وزیر اوکراین معرفی کردند.
این دو جوان، پس از این تماس تلفنی، مشروح گفت و گوی ضبط شده با رئیس جمهوری ترکیه را در سامانه یوتیوب منتشر کردند.
دو فرد ایفاگر نقش رئیس جمهوری و نخست وزیر اوکراین در این تماس تلفنی به رئیس جمهوری اوکراین پیشنهاد کردند که....


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه خبری تفریحی سیناز
قبراققبراق
پایگاه خبری تفریحی سیناز

خودکشی دختر ۲۶ ساله در متروی تهران خودکشی دختر ۲۶ ساله

خودکشی دختر ۲۶ ساله در متروی تهران


954728395.jpg

خودکشی دختر ۲۶ ساله در متروی تهران

متاسفانه این روزها مرگ با قطار مترو، یکی از پرطرفدارترین خودکشی های ایرانی شده! حداقل ماهی یک بار خبری از خودکشی در مترو منتشر می شود. به گزارش پارس ناز گرچه مسئولان مترو زیر بار این اتفاقات نمی روند و در اکثر مواقع گفته می شود افراد با هل دادن ها و ازدیاد جمعیت به زیر قطار پرت می شوند، اما مردم خودشان خیلی چیزها را بهتر می دانند!

یک زن حدوداً ۲۶ ساله عصر امروز در خط یک ایستگاه دروازه دولت خودکشی کرد.احسان مقدم مدیر کل روابط عمومی مترو تهران، گفت: لحظاتی پیش یک خانم ۲۶ ساله در خط یک ایستگاه ....

ادامه مطلب...

مشاهده همه ی 3 نظر
پایگاه خبری تفریحی سیناز
قبراققبراق
پایگاه خبری تفریحی سیناز

ماااارکو از جیبوتی برایمان چه آورده ای؟ . . .

ماااارکو از جیبوتی برایمان چه آورده ای؟
.
.
.
.
.

.
.
.
.
ااااااااه مگه اونجا کشور بود ،اینقدر کوچیک بود من فک کردم توالت بین راهیه {-7-}{-7-}================================
نه تا سرباز پسر آمریکایی با یه سرباز دختر آمریکایی رفته بودند گشتی بزنند {-2-}{-2-}

که از قضا
گشت ارشاد سپاه  تو خلیج فارس  سرمیرسه و ...{-7-}{-7-}{-7-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه خبری تفریحی سیناز
قبراققبراق
پایگاه خبری تفریحی سیناز

ساعت ۲۴-اخیرا ادعایی در کنگره مطرح شد که قابل تامل است

ساعت ۲۴-اخیرا ادعایی در کنگره مطرح شد که قابل تامل است.

ایالات متحده آمریکا دارای یک ارتش قدرتمند جهانی است که بیش از ۷۳۰ پایگاه نظامی در سراسر دنیا دارد و تلاش می‌کند تا هژمونی خود را تثبیت کند.

ارتش آمریکا با داشتن امکانات گسترده و انبوه در قالب مناطق مهم جهان همچون "اقیانوس هند"، "خلیج عدن"، "تنگه مالاکا"، "تنگه جبل‌الطارق"، "دریای سیاه"، "دریای سرخ" و غیره حضور دارد و نقش‌آفرینی می‌کند.

**ارتش ایالات متحده بیش از ۶۰۰ میلیارد دلار بودجه نظامی دارد

براساس آمار سایت گلوبال فایر پاور (Global Fiire Power) ارتش ایالات متحده آمریکا با داشتن بودجه نظامی بیش از ۶۰۰ میلیارد دلار و تجهیزات رزمی،‌زمینی، هوایی و دریایی انبوه بعنوان یک قدرت منحصربفرد و ویژه در جهان شناخته می‌شود که هزاران بمب اتم نیز دارد

**سردمداران کاخ سفید و وزارت دفاع آمریکا معتقدتد ایالات متحده در تمام جهان حرف اول را می زند

سردمداران کاخ سفید و وزارت دفاع آمریکا معتقدتد که ایالات متحده در تمام جهان حرف اول را می زند و هیچ کس جرات حمله به ناوگان آمریکایی را ندارد. "باراک اوباما" رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا معتقد است که کشورش درحال حاضر قویترین ملت روی زمین است و تجهیزات نظامی انبوهی دراختیار دارد.

وی با اشاره به اینکه ما برای نیروهای نظامی خود از مجموع ۸ کشور برتر دنیا در این حوزه بودجه بیشتری در اختیار داریم، نیروهای نظامی ما قدرتمند‌ترین نیروی نظامی در جهان است و هیچ کشوری جرات نمی کند به ما و همپیمانانمان حمله کند.

*سپاه پاسداران چگونه "اوباما" را شرمنده کرد

روز سه‌شنبه عصر دو شناور مسلح آمریکایی وارد آب های سرزمین جمهوری اسلامی در "جزیره پارسی" شدند و توسط ندسا مورد پیگیری قرار گرفتند. این ۱۰ نیروی نظامی مسلح آمریکایی که در آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی دستگیر شدند ، از سوی نیروی دریایی سپاه به مکان امنی منتقل گردیدند و با آنها طبق موازین انسانی و اسلامی برخورد شد و نهایتا ظهر چهارشنبه در آب‌های آزاد بین‌المللی رها شدند.

این اقدام ندسا دقیقا خلاف ادعای "باراک اوباما" رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بود که گفت هیچ کشوری جرات حمله به ما و هم پیمانانمان را ندارد و نشان دهنده شکست راهبردهای نظامی آمریکا در خلیج فارس است.

نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سال ۸۶ با انجام رزمایش پیامبر اعظم (ص) و ادامه این سلسله رزمایش‌ها بخشی از قدرت دریایی خود را به نمایش گذاشته و این توانمندی ادامه پیدا کرد تا در اواخر سال ۹۴ ، ۴۰۰ فروند موشک از شناورهای تندرو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به محل ناوهای هواپیمابر ساخته شده "USS جان نیمیتز" بود که پس از وارد آوردن خسارت‌های جدی به این ناو، توسط نیروهای ویژه سپاه به تصرف درآمد.

سپاه پاسداران چگونه

سپاه پاسداران چگونه اوباما را تحقیر کرد؟

سردار سرلشکر "سید حسن فیروزآبادی" رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این زمینه اظهار داشت: خداوند با حادثه شمال خلیج فارس یک بار دیگر بیداری و دقت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در برابر تحرکات آمریکایی‌ها در منطقه را نشان داد و به آن‌ها آموخت که تا چه حد در برابر نیروهای مقتدر جمهوری اسلامی آسیب‌پذیرند و اگر درایت و حسن نیت فرماندهان ما نبود امروز آمریکایی‌ها با یک مصیبت جدید مواجه می‌شدند.

وی در ادامه گفت: آن دسته از نمایندگان کنگره آمریکا که هر روز برای ایران مشکل جدیدی طراحی می‌کنند ظاهرا اطلاعات درستی ندارند و با چشم بسته و دور از واقعیت‌ها به ضرر ملت آمریکا اقدام می‌کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پایان تصریح کرد: امیدوارم حادثه شمال خلیج فارس که احتمالا آخرین اشتباه نیروهای آمریکایی در منطقه نیست، درسی برای سنگ‌اندازان در کنگره آمریکا باشد.

**دریادار فدوی: حضور آمریکایی ها در منطقه هیچگاه بی ضرر نیست

دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به جزئیات بازداشت دو شناور آمریکایی در آب‌های سرزمینی ایران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس و تنگه هرمز تسلط کامل دارد و همه آبهای خلیج فارس زیر تسلط قوای جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: قوانین بین‌المللی ایجاب می‌کند که شناورهای کشورها برای ورود به آبهای سرزمینی هر کشور باید با اجازه این کشور وارد شوند. دریادار فدوی افزود: حضور آمریکایی‌ها در منطقه همیشه ضرر دارد و ما حضور بی‌ضرر آنها را به هیچ‌وجه متصور نیستیم.

دریادار فدوی در سخنان خود با اشاره به زیاده خواهی برخی از کشورهای منطقه و شکل دادن به بدعتی خطرناک در مناسبات منطقه‌ای، افزود: ما بر اساس راهبردهای دفاعی و امنیتی، توانمندی‌های لازم برای دفع تهدیدات گوناگون در حوزه دریایی و ژئوپلتیکی حوزه خلیج فارس و شعاع پیرامونی آن را فراهم ساخته‌ایم.


وی تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه با بهره‌مندی از سطح قابل اتکایی از توانمندی‌های نظامی و دفاعی، تابع محض منویات ولی امر مسلمین و فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) و بازویی قدرتمند برای نظام و انقلاب اسلامی است و خود را سرباز و تابع سیاست‌ها و راهبردهای کلان نظام می‌داند.


منبع:

http://30naz.ir/158-3/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه خبری تفریحی سیناز
قبراققبراق
پایگاه خبری تفریحی سیناز

مهران غفوریان و همسرش در یک آسانسور+عکس نیوشا ضیغمی عکس جالبی

مهران غفوریان و همسرش در یک آسانسور+عکس


نیوشا ضیغمی عکس جالبی در صفحه شخصی اش قرار داده است.

در این عکس که توسط مهران غفوریان گرفته شده است, نیوشا ضیغمی و همسرش در کنار مهران غفوریان و همسرش در یک آسانسور حضور داشته و عکسی به یادگاری گرفته اند.


2wsid6co8d4jzvzwikjf.jpg


لینک مطلب ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پایگاه خبری تفریحی سیناز
قبراققبراق
پایگاه خبری تفریحی سیناز

هشدار سرلشکر فیروزآبادی به کنگره آمریکا پس از توقیف شناورهای آمریکایی

هشدار سرلشکر فیروزآبادی به کنگره آمریکا پس از توقیف شناورهای آمریکایی


رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت‌: امیدوارم حادثه شمال خلیج‌فارس که احتمالا آخرین اشتباه نیروهای آمریکایی در منطقه نیست درسی برای سنگ‌اندازان در کنگره آمریکا باشد.
سرلشگر فیروز آبادی درباره توقیف دو شناور رزمی آمریکایی و بازداشت ....

ادامه مطلب...


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شهاب منتظر
مهربونمهربون
شهاب منتظر

مراسم پاسداشت سالگرد شهادت «شهید احمدی روشن» با

مراسم پاسداشت سالگرد شهادت «شهید احمدی روشن»

با بتن ریزی قلب رآکتور اراک(آنچه که به خاطرش شربت شهادت نوشید.)


آقا مصطفی !

ای شهید عزیز !

چه خوب سالروز شهادتت را پاس داشتند... چیزی را که برایش خون دادی، به جای طلا، بتن می‌گیرند...


مشاهده همه ی 8 نظر