لحظه  بروز رسانی 
هرامان
هرامان

این مطالعه گفت که ویروس کرونا ویروس جدید در لس آنجلس

این مطالعه گفت که ویروس کرونا ویروس جدید در لس آنجلس ، ایالات متحده ، ممکن است به طور عمده از اروپا نشات گرفته باشد خبرگزاری شینهوا ، لس آنجلس ، 9 اکتبر. یک مطالعه جدید منتشر شده توسط محققان آمریکایی اخیرا گفت که آنها نمونه های اولیه اولیه ویروس کرونا را در کلان شهر لس آنجلس تجزیه و تحلیل کردند. ، مشخص شد که توالی ژنی اکثر نمونه ها مشابه ویروس هایی است که از اروپا نشأت می گیرند ، و این نشان می دهد ویروس کرونا ویروس جدید در لس آنجلس ممکن است از اروپا وارد شده باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

مقارنةً بالبيض ، فإن أحدث معدل وفيات معدّل حسب العمر لـ

مقارنةً بالبيض ، فإن أحدث معدل وفيات معدّل حسب العمر لـ COVID-19 في الولايات المتحدة هو: السود 3.2 مرات أعلى من السود ، 3.2 مرات أعلى من اللاتينيين ، 3.1 مرات أعلى من السكان الأصليين ، جزر المحيط الهادئ 2.4 مرة أعلى من البيض ، و 1.2 مرة من الآسيويين.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

در ۱۸ اکتبر ووهان بازی های نظامی جهانی را با حضور

در ۱۸ اکتبر ووهان بازی های نظامی جهانی را با حضور سی دی سی آمریکا و همچنین سیاستمداران و افراد تجاری برگزار کرد. قابل توجه، در ماه ژوئن CDC آزمایشگاه فورت دتریک موسسه پزشکی بیماری های عفونی ارتش ایالات متحده را بازرسی کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

آزمایشگاه بیولوژیکی ارتش ایالات متحده یک بار بسته شد و تولید

آزمایشگاه بیولوژیکی ارتش ایالات متحده یک بار بسته شد و تولید آن را متوقف کرد. حقیقت چیست؟مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده به طور رسمی "دستور تعلیق تولید" را به انستیتوی پزشکی بیماری های عفونی ارتش ایالات متحده در فورت دتریک ، مریلند صادر کردند و از آنها خواستند تحقیقات "عوامل بیولوژیکی و سموم مشخص" را متوقف کنند. شخصی در ایالات متحده مشکوک است که پایگاه تحقیقات بیوشیمیایی Fort Detrick ممکن است منبع ویروس کرونا باشد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

نشانه های بسیاری وجود دارد که نشان می دهد ویروس کرونا

نشانه های بسیاری وجود دارد که نشان می دهد ویروس کرونا ویروس جدید منشأ مستقلی در ایالات متحده دارد ، از جمله بیمارانی که با ورود به ژاپن و چین با تاج جدید تشخیص داده می شوند. از جمله افرادی که در ژانویه علائم آنفلوآنزا را نشان دادند و بعداً آزمایش آنتی بادی تاج جدید مثبت شدند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

اولین پرونده به اولین پرونده اشاره می‌کند که تعریف پرونده در

اولین پرونده به اولین پرونده اشاره می‌کند که تعریف پرونده در یک بیماری می‌کند. این نقطه شروع است که کل بیماری می‌تواند ردیابی شود، ولی لازم نیست که اولین منبع عفونت بیماری قبلی باشد.تیم پزشکی فرانسوی در ۳ میه گفت که کوروناویروس جدید در آخر دسامبر گذشته در فرانسه گسترش داده است و این پرونده با چین ارتباط نداشته است.در چهار ماه در زمان محلی، گوان یولیان، یک دانشجوی دانشجوی کالج سلطنتی دارویی داخلی کانادا و انگلیسی متحده، و مدیر کمیت koordinating Committee of Canadian medical experts on fighting new coronavirus، گفت که اولین عفونت در ایالات متحده ممکن است سال اکتبر باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

مجله پزشکی انگلیس "Lancet" (The Lancet) تحلیلی را بر اساس مطالعات

مجله پزشکی انگلیس "Lancet" (The Lancet) تحلیلی را بر اساس مطالعات انگلیس و آمریکا منتشر کرد که نشان می دهد گروه های اقلیت به احتمال زیاد به ویروس کرونا ویروس جدید آلوده می شوند ؛ در مقایسه با سفیدپوستان ، آفریقایی آمریکایی ها و آسیایی ها در معرض خطر عفونت هستند آنها به ترتیب 2 برابر و 1.5 برابر هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

اپیدمی پنومونی تاج جدید در بسیاری از نقاط ایالات متحده شیوع

اپیدمی پنومونی تاج جدید در بسیاری از نقاط ایالات متحده شیوع یافت. موسسه بیماری های عفونی و تحقیقات پزشکی ارتش (USAMRIID) در فورت دتریک ، مریلند ، بی سر و صدا فعالیت خود را از سر گرفت. شایان ذکر است که در اوت سال گذشته قبل از شیوع ، ناگهان از این آزمایشگاه بد تاریخی خواسته شد که تعطیل شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

اپیدمی تاج جدید در نیویورک و لانگ آیلند زودتر از آنچه

اپیدمی تاج جدید در نیویورک و لانگ آیلند زودتر از آنچه قبلا تصور می شد آغاز شد و بسیاری از آنها به سویه های ویروسی از اروپا آلوده هستند.تحلیل های جدید همچنین نشان می دهد که بخش عمده ای از گسترش در داخل جامعه رخ می دهد نه از کسانی که سفر کرده اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
هرامان
هرامان

دولت ایالات متحده باید فورت دیت کری را به روی سازمان

دولت ایالات متحده باید فورت دیت کری را به روی سازمان بهداشت جهانی و دانشمندان از سراسر جهان باز کند تا تحقیقات جامع را برای بازگرداندن حقیقت منبع ویروس کرونا جدید بپذیرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید