بروز رسانی 
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

" صیحه ی آسمانی " در ماه رمضان برترین

barrinhas21

" صیحه ی آسمانی " در ماه رمضان برترین نشانه ی حتمی ظهور


میان علامت‌های قیام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ندای آسمانی جایگاه ویژه‌ای دارد. مطرح شدن این مطلب در روایات فراوان، تطبیق آیاتی از قرآن توسط اهل‌بیت علیه السلام بر آن، مطرح شدن آن در آخرین توقیع، حتمی بودن و آغاز ظهور حضرت به وسیله ندا، نشان از اهمیت آن دارد.از امام صادق علیه السلام روایت شده که فرمودند: پیشاپیش این امر (ظهور) 5 نشانه است: برترین شان ندا در ماه رمضان است، و (سپس) شورش سفیانی، و قیام خراسانی، کشته شدن جان پاک، و فرو رفتن زمین در بیداء.
با این ندا، نام و نسب و برحق بودن حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و پیروانش برای جهانیان اعلان می‌شود و مردم از زمان ظهور آگاه می‌شوند.
احادیث زیادی ندا دهنده را جبرئیل امین علیه السلام معرفی می‌کنند این روایات، از نظر سند ضعیف هستند؛ ولی به دلیل ازدیاد آن‌ها و نداشتن مخالف، می‌توان پذیرفت که ندای آسمانی توسط جبرئیل امین علیه السلام اعلان می‌شود.
میان این روایت‌ها، شش حدیث، زمان ندا را شب بیست و سوم معرفی می‌کنند و از میان آن‌ها، سه حدیث، بر شب جمعه بودن ندای آسمانی دلالت دارد.

http://asre313.com/wp-content/uploads/2016/11/asre4-1030x644.jpg

حدیثی از امام محمّد باقر علیه السلام :

ندای آسمانی (صیحه) فقط در ماه مبارک رمضان شنیده می شود چون ماه رمضان ماه خداست و صیحه در آن ماه صوت وندای حضرت جبرئیل علیه السلام به این خلق است , سپس فرمودند : منادی ندا می زند به اسم حضرت قائم علیه السلام , پس هرکس که در مشرق یا مغرب باشد صدایش را می شنود و باقی نمی ماند شخص خوابیده ای مگر اینکه بیدار شود ونه شخص ایستاده ای مگر اینکه بنشیند ونه شخص نشسته ای مگر اینکه بر دو پایش بایستد در حالیکه از این ندا و صیحه پریشان ومضطرب است , پس خداوند رحم کند هرکس که این صدا را بشنود و باور کند و پاسخ دهد , وصدای اوّل صدای حضرت جبرئیل علیه السلام روح الأمین است .
سپس فرمودند : این صدا در ماه رمضان است و در شب جمعه ودر شب ۲۳ رمضان ودر آن شک نکنید و بشنوید و اطاعت کنید و صدای ملعون ابلیس لعین در آخر روز است وندا می زند : ( الا إنَّ فلاناً قتل مظلوما) هان آگاه باشید که فلانی مظلوم کشته شد , برای اینکه شک وتردید در دل مردم بیندازد و فتنه برپا کند و چه افراد بسیاری که در آن روز گرفتار شک و حیرت وسرگردان واهل آتش می شوند . پس هنگامیکه در ماه رمضان صیحه را شنیدید در آن شک نکنید زیرا صدای جبرئیل علیه السلام است ونشانه آن اینست که او بنام حضرت قائم ونام پدرش علیهما السلام ندا می زند بطوریکه دختران پرده نشین هم می شنوند و برادران وپدران خویش را تشویق به خروج می کنند وسپس فرمودند : حتما این دو صدا قبل از خروج حضرت قائم علیه السلام شنیده می شود . صدایی از آسمان وآن صدای جبرئیل علیه السلام بنام صاحب الأمر و پدرشان علیهما السلام می باشد و صدایی از زمین و آن صدای ابلیس ملعون می باشد که ندا می زند که فلان کس مظلوم کشته شد و می خواهد با این کار فتنه برپا کند , پس از صوت اول پیروی کنید و حتما با آن (صیحه آسمانی ) آزمایش خواهید شد.

barrinhas21

مشاهده همه ی 1 نظر
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

یوم الله 9 دی ، روز بصیرت و میثاق امت

barrinhas21

یوم الله 9 دی ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گرامی باد

مواضع من درباره فتنه سال ۸۸ کاملاً صریح است و برروی این موضوع حساس هستم و ملاک هم، عدم حمایت از کسانی است که سردمدار فتنه بودند و یا از آن سوءاستفاده کردند و تاکنون نیز اعلام تبری نکرده اند.
رهبر انقلاب : امام خامنه ای

http://www.aviny.com/occasion/Siasi/9-day/header.jpg


ملت هوشیار ایران ، فتنه های اکبر را خاموش خواهند کرد ...

وقتی پای حسین وسط می آید، همه یک دست می شوند. نه دی فریاد بیداری ملتی بود که صبر کرده بودند در برابر بی حیایی دشمن . نه دی در تاریخ ماند زیرا هوشیاری مردم با نوای زیبای یا حسین طنین انداز شد.
مردم زمان حال دست به کارهایی می زنند که شاید خودشان به بزرگی و عظمت آن کمتر پی ببرند. به عبارت دیگر به گذشت زمان است که ارزش یک عمل به درستی مشخص می شود. نهم دی ماه ۱۳۸۸ هم یکی از همین روز ها بود که مردم به خیابان ها آمدند تا از اسلام دفاع کنند. از بیرق حسینی دفاع کنند ولی به راستی این روز چه تفاوتی با دیگر روز ها داشت که مقام معظم رهبری آن را پیروزی واقعی ملت ایران دانستند؟ در روز عاشورا عده ای برای مبارزه با حماسه ی حسینی وارد خیابان ها شدند. بیرق ها و هیئت ها را به آتش کشیدند. آن روز کسی برای پس گرفتن و رای و ابطال انتخابات فریاد نمی زد. دشمن چهره ی واقعی خود را نشان داد و ثابت کرد که برای پاک کردن نام حسین (ع) آمده است . وقتی مردم غیور ایران به عمق فاجعه ی روز عاشورا پی بردند، سوری نواخته شد که گویی همه بیدار شدند . فتنه آتشش خوابیده است و امروز نوبت هوشیاری است.و باید بدانند خواص بی بصیرتی که هنوز موضع خود را مشخص نکرده اند و بازیگران نقشه های شوم دشمنانند که اگر اختلافات سیاسی وجود دارد و یا اگر با انقلاب مشکلی هست نباید حرمت شکنی شود. نباید مذهب و اعتقادات مردم با بازی های کثیف سیاسی مخدوش گردد. اگر کسی با حسین مشکل داشت با خدا مشکل داشته. کسی که با خدا مشکل دارد حرمت نگه نمی دارد.
نه حرمت پیراهن عزاداری حسین را و نه حرمت خون خدا را! و ملت ایران تحمل تماشا کردن بی حرمتی را ندارند. وقتی پای حسین وسط می آید، همه یک دست می شوند. نه دی فریاد بیداری ملتی بود که صبر کرده بودند در برابر بی حیایی دشمن . نه دی در تاریخ ماند زیرا هوشیاری مردم با نوای زیبای یا حسین طنین انداز شد . نوای یا حسین بیدار باشی است که بر او غفلتی استوار نمی ماند. هوشیاری مردم با حسین گره خورد و در این عالم هرحرکتی که رنگ و بوی حسینی داشته باشد همچون حسین ماندگار می شود.

http://ofoghe-mobin.persiangig.com/image/name.jpg


ما منتقمان روز عاشوراییم ، مختار ببین ! قیام یعنی نه دی

barrinhas21

مشاهده همه ی 23 نظر
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

گمشده ی شب های یلدا منم ، نه . سالهاست

barrinhas21

گمشده ی شب های یلدا منم ، نه ...

سالهاست دفتر انتظارم را باز می‌کنم و از گمشده ام می نویسم ولی به این نتیجه رسیدم که او گمشده نیست بلکه این من هستم که خود را گم کرده ام چون اگر راه را درست رفته بودم تا حالا به گمشده ام رسیده بودم، آقای من تو غایب نیستی ما غایبان در دفتر منتظران تو هستیم از بی خیالی ام نسبت به حضرت ماه شرمنده ام.
میدانم مرا لیاقتی نیست که بخواهم از شما و غم هجرانتان چیزی بنویسم، مولاجان دشت های سوخته در حسرت بارانند و چشمان من در انتظار حضور سبز تو، در انتظارت سجاده ام را می گسترانم و با چشمان اشکبار سر بر مهر می نهم و هر صبح دعا می‌کنم که ای کاش هر چه زودتر از مهمانی فرشتگان خدا برگردی و داغ بزرگ هجران را که سالهاست بر دل منتظرانت سنگینی می کند با نوای ملکوتیت التیام ببخشی.
مولاجان اگر نبود بشارت آن روز که خواهی آمد شاید ناامید و مایوس می‌شدم چرا که کودکان ما جوان و نهایتا پیر می شوند و به دیدار شما نائل نیامده رخت از این دنیا بر می بندند و ترسم از این است مبادا که من هم قسمتی از این داستان دنباله دار باشم که جمال شما را ندیده رخ بر خاک نهم.

اینک ای مولای من، قرن هاست منتظرانت ندبه می‌کنند و با مولای خود دعای عهد را نجوا می‌کنند و با اشک نیاز آمدنت را می طلبند اما وقتی آسمان چادر سیاهش را می گستراند و از آمدن تو خبری نیست دلم می گیرد و غمگین می شود و رو به آسمان می گویم خورشید موعود چند جمعه دیگر نذر کنم تا تو بیایی.
مولای من، کاش نیم نگاهی بیندازی به این مسافر که سالهاست شوق دیدارت زنده اش نگه داشته و هر لحظه با خود می اندیشم که تو کعبه آمال هزاران شیدا الان بر کدامین خاک سر بر سجده گذاشته ای و برای کدام یک از شیعیانت طلب بخشش داری، خدایا به تمام آرزوهایم خواهم رسید اگر لذت یک سلام او را به من هدیه کنی.

آقاجانم، از چه برایت بنویسم از بی وفایی های زمانه یا از گناهانی که امانم را بریده و یا از لحظه پرواز مدافعان حرم به عشق بی بی زینب یا از لحظات تشنگی و جان دادن هزاران حجاج در حریم امن الهی برای رسیدن به تو در روز عرفات، بیا که بیش از این توانی نیست و جاده دیگر صفحه اش رنگی نیست بدون تو.
مولای من، بلا چه بزرگ نمایان شده و امید از ما بریده است زمین از ما به تنگ آمده است و آسمان آبی است و هرگز فریب نمی‌خورد، نازنین من، منتظری نیست مگر اینکه خودت برای ظهورت دعا کنی که برگردی، ماها آنقدر غرق در گناه و معصیت شده ایم که ندیدن تو برای ما کاری عادی شده و انگار نه انگار خورشید مغربی چشم انتظار دعای ما نشسته..مولای من شرمنده ات هستم تا قیامت که هیچ وقت منتظر خوبی برایت نبوده ام.
نمیدانم کجای این دنیا دنبالت بگردم ای بزرگ زاده زهرا، دلم هر لحظه از غم هجرانت هزاران بار می میرد، می‌دانم از اینکه تنهایی خیلی دلت گرفته، غصه داری، همه از یاد تو غافل گشته اند، آقایم مگر برای دل تنهای خودت دعا نمی کنی؟، چرا ماه گناه کنیم و تو گریه کنی، چرا ما اینقدر از یاد تو غافل مانده ایم ، چه عذابی بالاتر از این که امام زمان خود را نشناخته ایم و از دیدارش محروم گشته ایم، به خدا دلم می‌گیرد که شما منتظر دعای ما نشسته اید، ای زمزمه واپسین حیاتم ظهور نما چرا که قلبم با نفس های وجودت به تپش در می آید.

ای گمگشته زهرا، و ای غریب تر از حسین در صحرای کربلا، اوضاع زمانه را که خودتان خیلی خوب می بیند، می‌بینید عصر، عصر فتنه شده، حتی تو سجاده ها هم فتنه رخنه کرده است، آدم ها به هم جفا می کنند، چرا نمی‌آیی و فتنه را از جا برکنی، قدم های انتظار هر لحظه با شتاب بیشتری به سویت می‌آیند، زبان ها ندای العجل یا صاحب زمان سر می دهند، و باز هم می‌گویم هر چند ما منتظران خوبی برایت نیستیم اما به حرمت اشک های شبانه رهبر عزیزم سید علی ظهور کن.
ای خالق لحظه‌های ناب، ای راز نهفته در زمزمه‌های زلال امواج دریا و ای حقیقت آشکار، من بانی فریب ها و غوغای بی صدای حسرت های خویشم و همیشه محتاج تو یابن الحسن، این را خوب میدانم که غیبت تو از مردابی بودن من است چرا که اگر قلبمان سبز بود حتما می آمدی، مولاجانم چه کنم که نجواهای شبانه ام نام تو را صدا زند، محض رضای خدا بیا تا واژه های تلخ انتظار از لغت نامه قلبمان خط بخورد و شادی را ارمغان دلهای منتظر کند، با خودم عهد بسته ام تا زمانی که یک روز از عمرم باقیست بدون انتظار مولایم دیده بر هم ننهم گرچه این انتظار مرا از پای در آورد...

http://www.taknaz.net/user_files/2014/08/1575954932-taknaz-ir.jpg

barrinhas21

مشاهده همه ی 5 نظر
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

فرا رسیدن 17 ربیع الاول برابر با 27 آذر ماه

barrinhas21

فرا رسیدن 17 ربیع الاول برابر با 27 آذر ماه مصادف با زاد روز نبی مکرم اسلام پیامبر مهربانی حضرت محمد (ص) و همچنین میلاد امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری را محضر آقا امام زمان (عجل الله تعالی و فرجه الشریف) و تمامی فیس نمایهای عزیز تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

در چنین روز مبارکی کسی چشم به جهان گشود که امام صادق (ع) در موردش فرمود: در این روز ابلیس از ورود به آسمان های هفتگانه محروم شد، شیاطین دور شدند، تمامی بت ها در بتکده به صورت بر زمین افتادند،ایوان کسری شکست و 14 کنگره‌ی آن سقوط کرد، آب دریاچه ساوه خشک شد، سرزمین خشک سماوه، آب پیدا کرد، آتشکده فارس پس از هزار سال خاموش شد، نوری از سرزمین حجاز بر آمد تا به مشرق رسید، کاهنان عرب علوم خود را فراموش کردند و سحر ساحران باطل شد.


شخص حضرت‌ امام‌ جعفر صادق‌ عليه‌ السلام‌ ریيس‌ مذهب‌ جعفرى‌ (شيعه‌) خود نیز در این روز مبارک چشم‌ به‌ جهان‌ گشود. پدرش‌ امام‌ محمد باقر (ع‌) و مادرش‌ "ام‌ فروه‌" دختر قاسم‌ بن‌ محمد بن‌ ابى‌ بكر مى‌باشد.كنيه‌ آن‌ حضرت‌ : "ابو عبدالله‌" و لقبش‌ "صادق‌" است‌ . حضرت‌ صادق‌ تا سن‌ 12 سالگى‌ معاصر جد گراميش‌ حضرت‌ سجاد بود و مسلما تربيت اوليه‌ او تحت‌ نظر آن‌ بزرگوار صورت‌ گرفته‌ و امام‌ (ع‌) از خرمن‌ دانش‌ جدش‌ خوشه‌چينى‌ كرده‌ است‌ . پس‌ از رحلت‌ امام‌ چهارم‌ مدت‌ 19 سال‌ نيز در خدمت‌ پدر بزرگوارش‌ امام‌ محمد باقر(ع‌) زندگى‌ كرد و با اين‌ ترتيب‌ 31 سال‌ از دوران‌ عمر خود را در خدمت‌ جد و پدر بزرگوار خود كه‌ هر يك‌ از آنان‌ در زمان‌ خويش‌ حجت‌ خدا بودند ، و از مبدأ فيض‌ كسب‌ نور مى‌نمودند گذرانيد . بنابراين‌ صرف‌ نظر از جنبه‌ الهى‌ و افاضات‌ رحمانى‌ كه‌ هر امامى‌ آن‌ را دار مى‌باشد، بهره‌مندى‌ از محضر پدر و جد بزرگوارش‌ موجب‌ شد كه‌ آن‌ حضرت‌ با استعداد ذاتى‌ و شم‌ علمى‌ و ذكاوت‌ بسيار، به‌ حد كمال‌ علم‌ و ادب‌ رسيد و در عصر خود بزرگترين‌ قهرمان‌ علم‌ و دانش‌ گرديد .پس‌ از درگذشت‌ پدر بزرگوارش‌ 34 سال‌ نيز دوره‌ امامت‌ او بود كه‌ در اين‌ مدت‌ "مكتب‌ جعفرى‌" را پايه‌ريزى‌ فرمود و موجب‌ بازسازى‌ و زنده‌ نگهداشتن‌ شريعت‌ محمدى‌ (ص‌) گرديد.

امام صادق ( علیه السلام) :
مؤمنان، با یکدیگر برادرند، و همگی فرزندان یک پدر و مادر و چون رگ یکی از آنان زده شود «مصیبتی بر او وارد شود» دیگران در غم او خوابشان نبرد.
الکافی، جلد 2 ص 165


http://sonica.persiangig.com/mazhab/miladrasol2.jpg

ایجاد وحدت هنگام اختلاف ، و تباهی امت و نزدیک کردن آنها در هنگام جدایی صدقه ایست که خداوند آن را دوست دارد.


barrinhas21

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

آغاز امامت امام زنده و امید مظلومان و ستمدیدگان عالم

barrinhas21

آغاز امامت امام زنده و امید مظلومان و ستمدیدگان عالم ، گل سرسبد هستی
حضرت حجه بن الحسن امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف
آخرین مرد نجات و مایه نزول برکات الهی را خدمت تمامی فیس نمای های عزیز تبریک و تهنیت عرض می کنیم.


دوازدهمين جانشين رسول خدا ( صلي الله عليه و آله ) ، حضرت بقية الله الاعظم ( عجل الله تعالي فرجه ) مي باشد که فرزند امام حسن عسکري (عليه السلام) است و داراي دو غيبت است: غيبت صغري که از زمان ولادتش شروع شد و در سال 329 هجري قمري به پايان رسيد و دومي غيبت کبري که از سال 329 هجري قمري شروع شده و روزي که خداوند متعال زمينه را فراهم بداند، به آن حضرت اجازه ظهور خواهد داد و آن حضرت حکومتي جهاني بر پايه معارف قرآن کريم و عدالت ايجاد خواهد کرد و با ظلم و ستم ها به مبارزه بر خواهد خواست. امروزه در عصری زندگی می کنیم که در آن سخنان زیادی در مورد ظهور امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) گفته می شود. در عصرهای تاریخی دور و نزدیک خودمان دوره ای را سراغ نداریم که مردم به اندازه امروز از ظهور امام (علیه السلام) و دولت او سخن گفته و توجه نشان داده باشند. باشد که همه با هم با تمام توجه دل برای ظهورش ، که تنها راه نجات بشریت است دعا کنیم .

انتظار فرج یک شعار نیست، بلکه یک فرهنگ است.

اس ام اس تبریک آغاز امامت حضرت مهدی (عج)


رسول خدا ( صلي الله عليه و آله و سلم )
به طور مسلم روزها و شب ها نگذرد تا اين که خداوند مردي از خاندان مرا بر انگيزد که هم نام من است و زمين را پر از عدل و داد مي کند چنانچه پر از ظلم شده باشد.


خواهد آمد ای دل دیوانه ام *** او که نامش با لبانم آشناست

من گل نرگس برایش چیده ام *** خواهد آمد باورم کن با وفاست


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

لطفا با پیوستن به کمپین زیر قدمی کوچک در جهت تحقق حکومت جهانی مستضعفین برداشته و با مطالعه دقیق مطالب کمپین در این حرکت سهیم باشید.
یکــــی از 313 یـــــــار

barrinhas21

مشاهده همه ی 3 نظر
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

روی حرفم با شماست آقا . عجب روزگاری شده .!

barrinhas21

روی حرفم با شماست آقا ...
عجب روزگاری شده ...!
هیچکی حالمو نمیفهمه
هیچکی معنی سکوتمو نمیفهمه
هر کی هر جور دوست داره قضاوت میکنه
زندگی شده فقط بیدار شدن و به خواب رفتن چشمام
نه میدونم کجام نه میدونم کجا باید برم و نه میدونم برای چی نفسم بند نمیاد از این همه بلاتکلیفی توی زندگیه که خودشم نمیدونه کجا میره ...
و هر روز هم بیشتر از روز قبل از این همه بلاتکلیفی خسته ترم
همیشه منتظرم اما نمیدونم کجا باید برم و کجا باید نگاهمو بدوزم ...
همیشه منتظرم که یکی بیاد و میدونم اون شما هستی اما نمیدونم چرا انقد نمیای و چرا هر روز داره دیرتر و دورتر میشه امیدم ...
کم کم داره باورم میشه که آخرش هیچی نمیدونم از زمان و مکانم ...
نمیدونم چرا اینو میدونم که هستی و خواهی آمد ...
نمیدونم چرا آخرش که بلاتکلیف بودنم باورم میشه یاد تو هست و گریه های که نور امیدت رو توی وجودم زنده میکنه ...
نمیدونم چرا همیشه اون لحظه های آخر بدادم میرسی انگار که شما هم خسته شدی از نبودن ...
تو رو به خدا قسم نزار که باورم بشه که تو کجا و من کجا حرف دلمه ...
این حرف ، حرف غریبه هاست حرف دل من نیست ...

http://www.pro.uploadpa.com/?file=137845525225670_1372013723320215_large.jpg


barrinhas21

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

برجـــــــــــــــامی  نافــــــــــــــرجام . . تمام تحریم‌ها لغو و نه تعلیق

barrinhas21

برجـــــــــــــــامی  نافــــــــــــــرجام ... .


تمام تحریم‌ها لغو و نه تعلیق خواهد شد، حتی تحریم تسلیحاتی هم کنار گذاشته خواهد شد. این جمله از بیانات دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم است که در روز اجرای توافق هسته ای فرمودند. حال تمدید ۱۰ ساله تحریم‌های ایران، با ۹۹ رای مثبت در برابر صفر رای در سنا تصویب شد. طبق این تحریم، تحریم سرمایه گذاری در میادین نفتی، سرمایه گذاری و معامله در بخش پالایش و پتروشیمی، و خدمات برای حمل و نقل نفت و محصولات پالایشی تا ده سال دیگر ادامه خواهد داشت.

این در حالی هست که آقای ظریف در خرداد ۹۵ در پیشگاه نمایندگان ملت، صراحتا اظهار داشت: تمدید قانون ISA (داماتو) مغایر برجام است. روحانی نیز گفته بود: در روز اجرای توافق هسته‌ای تمام تحریم‌ها لغو و نه تعلیق خواهد شد، حتی تحریم تسلیحاتی هم کنار گذاشته خواهد شد.


این بار اولی نیست که بعد از برجام با تحریم و نقض عهد مواجه شده ایم و هر بار با لاپوشانی دوستان دیپلماسی و دولتی، چشم را بر آن بستیم. اما در این مورد جدید که جزو سخت ترین تحریم های هسته ای و پایه ای است، علاوه بر تیم دیپلماسی دولت، طرف آمریکایی نیز اذعان دارد که این امر خلاف نص برجام(ماده ۲۶) است. شاید بتوان گفت نقض برجام همان‌قدر که دشمن لجوج ما را رسواتر کرد، دوستان سهل‌اندیش داخلى ما را نیز بی‌آبرو و بی‌اعتبار کرد.

اکنون، وظیفه ی روشن دولت، طبق نامه ی مرتبط با الزامات اجرای برجام مورخ ۲۹ مهر ۱۳۹۴ و طبق بند سوم مصوبه مجلس، توقف اجرای برجام است. اتحاد کامل سنای امریکا برای تصویب تحریم ها بدون یک رای مخالف، قابل تامل است. این موضوع بغض ذاتی امریکا را درباره ایران اسلامی نشان می دهد. با این حال، دوستان غرب گرای داخلی هنوز نتوانسته اند بر غرور خود پا بگذارند و عزت لگدمال شده ی ملی را دریابند و کماکان در حال توجیه کردن تحریم ها هستند!
آمریکا، تا چنین هواداران بی جیره و مواجبی در داخل می بیند، دلیلی ندارد از خوی استکباری خود دست بردارد.

خون شهدای صنعت هسته ای به کنار، هزینه ی اورانیوم های اکسید شده به کنار، راکتور بتن ریزی شده به کنار، سانتریفیوژهای نابودشده به کنار، پاسخ سه سال عمر تلف شده ای که به جای پیشرفت کشور و ارتقای توان داخلی، صرف لجبازی و حماقت آقایان دولتی شد را چه کسی خواهد داد؟
این پاسخ پیش از آنکه به ملت و جبهه ی مقاومت باشد، در پیشگاه خداوند است.


http://www.ourpresident.ir/media/k2/items/cache/a92f08fa1cbd88c8e6447fc92c5574bc_XL.jpg


«مذاکره‌ی با آمریکا ممنوع است به‌خاطر ضررهای بی‌شماری که دارد و منفعتی که اصلاً ندارد.»
امام خامنه ای ۱۳۹۴/۰۷/۱۵

barrinhas21

مشاهده همه ی 19 نظر
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

چرا خداوند غیبت حضرت موسی (ع) را بر قوم بنی

barrinhas21

چرا خداوند غیبت حضرت موسی (ع) را بر قوم بنی اسرائیل بخشید؟


گاهی با این سوال مواجه میشویم که چرا باید برای ظهور امام زمان(عجَّل الله تعالی فَرَجَه) دعا کنیم در حالی که طبق وعده حتمی خدا بالاخره ظهور محقق خواهد شد؟


در جواب توجه شما را به داستان بنی اسرائیل و روایت جالب امام صادق(علیه السَّلام) جلب میکنم:
در مورد لزوم دعا برای تعجیل در فرج و نقش دعا در زودتر فرا رسیدن ظهور، حضرت امام صادق(علیه السَّلام) فرمودند: وقتی عذاب و سختی بر بنی اسرائیل طولانی شد چهل روز به درگاه خداوند گریه و ناله کردند. خداوند متعال به موسی و هارون (علیهما السَّلام) وحی فرمود که آنها را از دست فرعون نجات دهند و این در حالی بود که از چهارصد سال غیبت موسی، صد و هفتاد سال باقی مانده بود و خداوند به واسطه ی دعای بنی اسرائیل از آن صد و هفتاد سال صرف نظر کرد.
آن گاه امام صادق(علیه السَّلام) فرمودند:
شما شیعیان نیز اگر چنین تضرّع و زاری کنید( و فرج ما را بخواهید) خداوند فرج ما را می رساند ولی اگر دست روی دست بگذارید( و بی تفاوت بمانید) وقتی کار به نهایت رسید فرج فرا می رسد.

برای تعجیل در فرج بسیار دعا کنید

دوستان گرامی اگر بی تفاوت باشیم و ظهور منتقم خون خدا و انتقام گیرنده از ظالمان را از خدا نخواهیم خدای ناکرده بلاهای بدتر از وضع موجود در جامعه گریبان ما را خواهد گرفت و همین امنیتی که به برکت وجود حجت خدا در این شیعه خانه آن امام مهربان پا برجاست ممکن است از دست رفته و کار به نهایتی برسد که دیگر از فرط ظلم غیر قابل تحمل آن پدر رئوف را بخواهیم.
پس تا وقت از دست نرفته بخوانیم: إلهی عَظُمَ البَلا...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پس اگر موافقید که قدمی کوچک در جهت تحقق حکومت جهانی مستضعفین برداشته باشیم لطفا" به کمپین زیر بپیوندید و با مطالعه دقیق مطالب کمپین در این حرکت سهیم باشید:

"روی تصویر کلیک کنید"


1439374931880314.png
barrinhas21

مشاهده همه ی 3 نظر
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

دعا کن که نشم دلیل طول غیبتت . صبحت بخیر

barrinhas21

دعا کن که نشم دلیل طول غیبتت ...


صبحت بخیر آقای من ، آقای دلتنگی
صبحت بخیر آقای من ، آقای تنهایی

من دور افتادم ازت ، اما تو نزدیکی
امروزمو با تو شروع کردم ، که اینجایی

گنـاه مـن به انتـظــار تــو نشستنــه
نشسته عاشقی ، گناهه عشق رفتنه

اگر که دلخوشی به من ، گناه از تو نیست
اگـر کـه خیسه چشم تو ، گناه از منه ...

اَللهم اَرنی الطلعه الرشیده
دیگــه جــونم به لـب رسیــــده

همه دنیا ازم بریده ، تو اما نــه
عهد میبندم دیگه اشکاتو در نیارم

ولــی سختـــه دووم بیـــارم

توی عشق تو کم میزارم تو اما نه

تو هفته ای دوبار گریه میکنی برام
تو هفته ای دوبار توبه میکنی بجام

تو منتظرتر از منی تموم شه غیبتم
دروغ میگم عاشقم ولی بزار بیام

خدا کنه بهم نگی تمومه فرصتت
دعا بکن که خوب بشم اقا به حرمتت

یه کاری کن که من نشم دلیل گریه هات
یه کاری کن نشم دلیل طول غیبتت


tumblr_lvwmpw6pXI1r1rfp8o1_500.gif

dn.png
barrinhas21

مشاهده همه ی 1 نظر
Saeed_hiva
مهربونمهربون
Saeed_hiva

چرا مرگ بر آمریکا ؟ ( 13 آبانماه روز ملی

barrinhas21

چرا مرگ بر آمریکا ؟
( 13 آبانماه روز ملی استکبار ستیزی
)
بصیرت یعنی شناخت مهم تر از مهم

آمریکا دشمن شماره اول بشر و ما است ، آمریکای جهانخوار، بزرگترین دشمن اسلام و مسلمانان جهان می باشد، آمریکای حیله گر، دشمن شماره یک است و به خون اسلام و استقلالشان تشنه (است).
آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است. آمریکا برای سیطره سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و نظامی خویش بر جهان زیر سلطه، از هیچ جنایتی خودداری نمی نماید.آمریکا دشمن همه ادیان است حتی مسیحیت، آمریکا اصلاً اعتنا به ادیان ندارد و جز منافع خودش را نمی خواهد، حتی منافع آمریکاییها را هم نمی خواهد، منافع دولت آمریکا را می خواهد. امروزه آن چیزی که برای ما ارزش دارد اولاً، اسلام است که در آن همه چیز هست. ما برای شکممان قیام نکردیم که اگر شکممان را یک وقت جلویش را بگیرند ما بنشینیم سر جایمان. ما برای اسلام قیام کردیم؛ همان طوری که در صدر اسلام پیغمبر اکرم برای اسلام قیام کرد و آنقدری که او در زحمت و رنج واقع شد، ما نشدیم. ما الان بازارهایمان سر جای خودش هست و امسال که می‌گویند میوه‌ها هم بیشتر از همیشه هست، ارزاقمان هم سر جای خودش هست، و گرفتاری این چیزها ابداً نداریم.
عمده این است که ما یک ملتی داریم که این ملت همه بیدار شدند، آن خوف را شکستند؛ آن خوفی که اگر یک پاسبان می‌آمد یک بازار را می‌بست، هیچ کس حرف نمی‌زد؛ او را شکستند، فریاد زدند، با فریاد خودشان قدرتی را که در اینجا بود شکستند و قدرتها را شکستند. ما وقتی یک ملت داریم که سی و چند میلیون است و بیست میلیون جوان داریم که خیلی هایشان آرزوی شهادت می‌کنند.جهان باید بداند که ایران راه خود را پیدا کرده است و تا قطع منافع آمریکای جهان خوار، این دشمن کینه توز مستضعفین جهان، با آن مبارزه ای آشتی ناپذیر دارد و حوادث ایران نه تنها ما را برای لحظه ای عقب نخواهد نشاند، که ملت ما را در نابودی منافع آن مصمم تر خواهد کرد. ما مبارزه سخت و بی امان خود را علیه آمریکا شروع کرده ایم و امیدواریم فرزندانمان با آزادی از زیر یوغ ستمکاران، پرچم توحید را در جهان بیفرازند. ما یقین داریم اگر دقیقاً به وظیفه مان که مبارزه با آمریکای جنایتکار است، ادامه دهیم، فرزندانمان شهد پیروزی را خواهند چشید.


http://www.hammihan.com/users/users2015/status/thumbs/thumb_HamMihan-201522742113778255551468237011.0008.jpg

مرگ بر آمریکا ، چون که کودتای 28 مرداد علیه دولت ایران و همچنین به شهادت رساندن دانشجویان در 16 آذر سال 1332 توسط دولت آمریکا بود.
مرگ بر آمریکا ، چون که با حمله وحشیانه به هواپیمای مسافربری ایران ، 290انسان بی گناه را به شهادت رساند !
مرگ بر آمریکا ، چون که قانون کاپیتولاسیون و تحقیر را به ملّت بزرگ ایران تحمیل کرده و نیز ساواک را در ایران برای شکنجه نیروهای انقلابی آموزش دادند.
مرگ بر آمریکا ، چون که در دوران جنگ تحمیلی وظیفه ی تامین وحمایت از بمباران شیمیایی حزب بعث عراق علیه مردم بی گناه ایران را بر عهده داشت !
مرگ بر آمریکا ، چون که اقدام به مصادره ی میلیون ها دلار و اموال ایران کردند آن هم به بهانه‌های واهی!
مرگ بر آمریکا ، چون که اقدام به حمله نظامی به ایران در صحرای طبس و عامل ایجاد کودتا در نوژه همدان بودند.
مرگ بر آمریکا ، چون که نقش ویژه ای در لو دادن عملیات کربلا 4 و شهید شدن 175 شهید غواص داشتند.
مرگ بر آمریکا ، چون که از گروه های تروریستی ،منافقین ،جند الشیطان و ... برای به قتل رساندن 17 هزار شهید ترور از جمله دانشمندان هسته ای ایران حمایت کردند.
مرگ بر آمریکا ، چون که از حادثه کوی دانشگاه سال 1377 و فتنه 1388 برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت کردند که در پی آن تحریم های ظالمانه علیه ایران صورت گرفت.
مرگ بر آمریکا ، چون که با تاُسیس گروه‌های تروریستی ازجمله داعش و حمایت از آنان به ویژه در مرزهای ایران باعث به خطر انداختن و تهدید مستمر ایران به حمله نظامی شده اند ...


http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/8/12/1696410_823.jpg

( پس مرگ بر آمریکا تنها یک شعار نیست بلکه یک عقیده است )

مشاهده همه ی 12 نظر