افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
لحظه  بروز رسانی 
دکتر علی
دکتر علی

راز های موفقیت سریع و کسب انرژی بی کران خیلی نوین

سلام بچه ها، میخوام یه سری نکات که واقعا اسمشونو می شه گذاشت راز برای موفقیت سریع و کسب انرژی بسیار بالا که از مطالعاتم از کتابهای آنتونی رابینز و برایان تریسی و آنتونی بوزان و کتب یوگا و آموزش های رزمی کسب کردم و با تجربه خودم تکمیل کردم بزارم تو پست های اینجا که کار زمان بری هست، در صورتی که علاقه مند هستین لطفا اینجا ابراز علاقه کنید یا باز نشر کنید بخصوص باز نشر بکنید این پست رو تا در همین پست این نکات رو به مرور آپدیت کنم در صورتی که متقاضی به تعداد مناسبی برسه
این نکات عمداتا حول موضوع تنفس و تفکر هست که باعث می شه کلا شخصیت فرد بشکل غیر قابل محدودیت گذاری قوی بشه که با توجه به تجارب شخصی و بررسی رفتاری افراد قدرتمند جهان نظیر پوتین و انجلا مرکل و سایر سیاستمداران و افراد ثروتمند این نکات رو کسب کردم.

مشاهده همه ی 3 نظر
ostad7
ostad7

قانون جذب نیاز به تمرین ندارد
https://ostad7.com

در جهان، سه قانون نیرومند و جهانی وجود دارد. اگر بخواهیم اراده مان را در زندگی به کار گیریم. بهره مندی از این سه قانون اهمیت و ارزش والایی برایمان خواهد داشت.

قانون اول : قانون جاذبه :

این قانون نیاز به تمرین ندارد؛ بلکه به همه مواد، یکسان واکنش نشان می دهد؛ یعنی، ما به معلم جاذبه نیاز نداریم تا به ما یاد دهد برای پرتاب نشدن به سمت بالا محتاط باشیم؛ زیرا چنین گزینه ای اصلاً وجود ندارد. از طرف دیگر، با تمرین کردن، قدرت این قانون در ما بیشتر نمی شود؛ زیرا تنها چیزهایی را به سوی ما می آوردکه با ارتعاشات ما هماهنگ باشد؛ حتی اگر این قانون را نشناسیم باز هم برایمان همین کار را انجام می دهد.

قانون دوم : قانون آفرینش ابدی:

با توجه به این قانون و با معطوف کردن افکارمان به سوی خواسته هایمان می توانیم امور دلخواهمان را به دست آوریم. کاربرد این قانون در به دست آوردن و رسیدن به اهداف بسیار مؤثر است.

قانون سوم، قاون جذب :

دو قانون پیشین بسیار مهم و کاربردی اند و آگاهی ما از آن ها ارزش زیادی برای ما و حقیقت وجودی مان دارد؛ اما درک و به کارگیری قانون جذب، به معنای درک این نکته است که قدرت شخصی ما از کجا نشئت می گیرد! این قانون می گوید: “اگر به دلیل شرایط فعلی اتفاق افتاده کسی از من قدردانی نکند، قانون جذب و پذیرش هم نمی تواند افراد قدردان را در اطراف من جمع کند. این برخلاف قانون جذب است!”

“اگر من چاق باشم و شکل ظاهری ام را نپسندم، هرگز نمی توانم روند و شرایط ذهنی ام را برای بدست آوردن ذهن خوب و اندام متناسب پیدا کنم. این برخلاف قانون جذب است!”


“اگر از بهبود وضع مالی ام ناامید باشم، وضعیت مالی و اقتصادی ام اصلاح نخواهد شد؛ زیرا مرتب شدن این وضعیت در حالت ناامیدی بر خلاف قانون جذب است.”

قانون جذب به سادگی و به دقت با هزاران روش گوناگون واکنش های دقیقی به ارتشاعات ما نشان می دهد؛ یعنی، هر اتفاقی که برای ما می افتد ارتعاشات آن در هماهنگی کامل با ارتعاشات فعلی وجود ماست و عواطف ما هستند که ارتعاش حالت وجودی مان را روشن می سازند.

اکثر کسانی که از قانون نیرومند جذب مطلع می شوند سعی می کنند که بر افکارشان تسلط یابند؛ آن هم از طریق مراقبه یا روش های تسلط و تمرکز؛ اما روش های ساده تری نیز برای آفرینش عمدی اتفاقات وجود دارد و آن درک و به کارگیری هنر جذب است.

این هنر شامل هدایت آگاهانه و ملایم افکار در جهت امور مورد علاقه ماست. زمانی که این نیروی عظیم را درک کردیم و نگاهی وسیع تر به درونیات وجود خود انداختیم، آنگاه قانع می شویم.در اصل، کار واقعی ما هماهنگی با آرزوهایمان است و آنگاه هنر جذب صفت ثانویه ما خواهد شد. ما باید بدانیم که عواطفمان بسیار قدرتمند و شگفت انگیزند و با این باور، رفاه و سعادتی را می پذیریم که از دیدگاه انرژی دارای اصل غیر مادی هستند. به احساسات، عواطف، علائق و خواسته های قدرتمند درونی خود اهمیت فراوانی بدهید؛ زیرا آن ها سرمایه های ارزشمند و واقعی درون شما هستند. سرمایه هایی که قرار است بنزین ماشین روحتن برای رسیدن به بزرگ ترین آمال شما باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دکتر علی
دکتر علی

شکرگذاری قوی ترین داروی ضد افسردگی ست.
حس «شکرگذاری»
باعث تولید هورمونهای
دوپامین و سروتونین در بدن میشود
که هر دو کلید طبیعی مبارزه با افسردگی هستند.

مشاهده همه ی 2 نظر
دکتر علی
دکتر علی

🛑درمان استرس با تکنیک ژاپنی در 5 دقیقه :

🔰 برای درمان استرس پیشنهاد میکنیم از این تکنیک سنتی ژاپنی که فقط ۵ دقیقه طول میکشه و در هر مکانی قابل انجام هست استفاده کنید.
درسته که کمی استرس در زندگی نرمال و لازم است اما استرس زیاد هم در فعالیت های روزانه تاثیر می گذارد و زندگی شخصی و سلامت ما را به خطر می اندازد .
🔰برای درمان استرس پیشنهاد می کنیم از این تکنیک سنتی ژاپنی که فقط ۵ دقیقه طول می کشد و در هر مکانی قابل انجام است استفاده کنید.
🔰برای تمرین این تکنیک لازمه که بدونیم هر انگشت بیانگر احساسی متفاوت هستند.

👈استرس :
انگشت شست :
به مبارزه با نگرانی کمک می کند.

👈انگشت اشاره :
به مبارزه با ترس کمک می کند.

👈انگشت میانی :
به مبارزه با رنجش و عصبانیت کمک می کند.

👈انگشت انگشتری :
این انگشت به شما کمک می کند با افسردگی و ناراحتی مبارزه کنید و قاطعانه تر عمل کنید.

👈انگشت کوچک :
اضطراب را درمان و خوش بینی و اعتماد به نفس را بالا می برد.

🔰برای همآهنگ کردن انرژی در بدن انگشت را با دست دیگر بگیرید و تمام انگشت ها به همراه شست را دور آن بپیچید. انگشت را به مدت ۱ الی ۲ دقیقه بگیرید و زمانی که نبض را احساس می کنید تاثیر آن را هم متوجه می شوید.
برای آرام کردن ذهن کف دست را با انگشت شست دست دیگر به آرامی به مدت ۱ دقیقه فشار دهید.
💮این تمرین را برای تعادل و ایجاد آرامش هر روز انجام دهید.@ravankhob 🌹

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دکتر علی
دکتر علی

کشتی ها به خاطر آب اطرافشان غرق نمیشوند

بلکه آنها به دلیل آبی که داخلشان جمع میشود غرق میشوند

هیچگاه اجازه ندهید که اتفاقات پیرامون شما به داخلتان نفوذ کند و شما رو پایین بکشد.

مشاهده همه ی 1 نظر