نایت اسکین
images?q=tbn:ANd9GcT5Wb1D3-a9rr6_080pdH8
نایت اسکین


بروز رسانی 
آيا مي دانيد ؟
آيا مي دانيد ؟

آيا مى دانيد كه ازای هر 10 سانتیمتری که قد شما

آيا مى دانيد كه ازای هر 10 سانتیمتری که قد شما

آيا مى دانيد كه ازای هر 10 سانتیمتری که قد شما بلندتر از میانگین قدی جامعه باشه احتمال ابتلا به سرطان در شما 12% بیشتره!

این مشکل، مستقیما به تعداد سلول‌های بیشتر در افراد قد بلند مربوط میشه!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه نیکوکاری مهر هوشمند
موسسه نیکوکاری مهر هوشمند

در صورت تمایل، برای کمک به آموزش کودکان از طریق پلتفرم

 لینک

در صورت تمایل، برای کمک به آموزش کودکان از طریق پلتفرم آگاپه، فقط کافیه از راه‌های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید:
🌎 https://agapengo.com/
☎️ ۰۲۱۶۶۴۲۳۴۵۲ - ۰۲۱۶۶۴۲۷۰۷۶
http://agapengo.com
http://instagram.com/agapengo

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
milad shafipour
milad shafipour

یخچال صنعتی نوشیدنی | لیست قیمت و خرید اینترنتی

 لینک
یخچال صنعتی نوشیدنی | لیست قیمت و خرید اینترنتی

یخچال صنعتی نوشیدنی | لیست قیمت و خرید اینترنتی

یخچال نوشیدنی یا نوشابه در مراکز و مکان های زیادی کاربرد دارد و شرکت یونیک نیز تولید کننده انواع یخچال صنعتی
یخچال نوشیدنی
منبع https://unique-cold.com/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کارشناس و مشاور مذهبی
آروم و عادیآروم و عادی
کارشناس و مشاور مذهبی

ای زینب (س) ! براستی سجاد علیه ‏السلام از دریای

ای زینب (س) ! براستی سجاد علیه ‏السلام از دریای

ای زینب (س) !
براستی سجاد علیه ‏السلام از دریای بی‏کران علم و فهم تو چه امواجی را دیده
و در سخنت چه چیزی را یافت که تو را «عالِمه غیر مُعلَّمه» خواند؟
وفات جانسوز عقیله بنی هاشم و عالم بدون معلم، حضرت زینب کبری تسلیت باد . . .⚪️ارسال سوالات از طریق ربات پیام رسان بله
https://ble.ir/pasokhgoo_ir_bot

⚫️ ارسال سوالات از طریق ربات پیام رسان گپ:
https://gap.im/pasokhgoo_ir_bot


🌎 مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

▪️ @pasokhgoo1 👈

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کارشناس و مشاور مذهبی
آروم و عادیآروم و عادی
کارشناس و مشاور مذهبی

توصیه امروز رهبر انقلاب به خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه برای

توصیه امروز رهبر انقلاب به خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه برای

توصیه امروز رهبر انقلاب به خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه برای دفع بلا

🔻 رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز در توصیه‌ای، همگان را به توسل و توجه به پروردگار فراخواندند و گفتند: البته این بلا آنچنان بزرگ نیست و بزرگ‌تر از آن نیز وجود داشته است اما بنده به دعای برخاسته از دل پاک و صاف جوانان و افراد پرهیزگار برای دفع بلاهای بزرگ بسیار امیدوارم، چرا که توسل به درگاه خداوند و طلب شفاعت از نبی مکرم اسلام و ائمه بزرگوار می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند.
🔺 ایشان افزودند: دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش‌مضمونی است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت. ۹۸/۱۲/۱۳

دعای هفتم صحیفه سجادیه:

1. یا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَکارِهِ، وَ یا مَنْ یفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِدِ، وَ یا مَنْ یلْتَمَسُ مِنْهُ الْمَخْرَجُ إِلَی رَوْحِ الْفَرَجِ.

2. ذَلَّتْ لِقُدْرَتِک الصِّعَابُ، وَ تَسَبَّبَتْ بِلُطْفِک الْأَسْبَابُ، وَ جَرَی بِقُدرَتِک الْقَضَاءُ، وَ مَضَتْ عَلَی إِرَادَتِک الْأَشْیاءُ.

3. فَهِی بِمَشِیتِک دُونَ قَوْلِک مُؤْتَمِرَةٌ، وَ بِإِرَادَتِک دُونَ نَهْیک مُنْزَجِرَةٌ.

4. أَنْتَ الْمَدْعُوُّ لِلْمُهِمَّاتِ، وَ أَنْتَ الْمَفْزَعُ فِی الْمُلِمَّاتِ، لَا ینْدَفِعُ مِنْهَا إِلَّا مَا دَفَعْتَ، وَ لَا ینْکشِفُ مِنْهَا إِلَّا مَا کشَفْتَ

5. وَ قَدْ نَزَلَ بی‌ یا رَبِّ مَا قَدْ تَکأَّدَنِی ثِقْلُهُ، وَ أَلَمَّ بی‌مَا قَدْ بَهَظَنِی حَمْلُهُ.

6. وَ بِقُدْرَتِک أَوْرَدْتَهُ عَلَی وَ بِسُلْطَانِک وَجَّهْتَهُ إِلَی.

7. فَلَا مُصْدِرَ لِمَا أَوْرَدْتَ، وَ لَا صَارِفَ لِمَا وَجَّهْتَ، وَ لَا فَاتِحَ لِمَا أَغْلَقْتَ، وَ لَا مُغْلِقَ لِمَا فَتَحْتَ، وَ لَا مُیسِّرَ لِمَا عَسَّرْتَ، وَ لَا نَاصِرَ لِمَنْ خَذَلْتَ.

8. فَصَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ افْتَحْ لِی یا رَبِّ بَابَ الْفَرَجِ بِطَوْلِک، وَ اکسِرْ عَنِّی سُلْطَانَ الْهَمِّ بِحَوْلِک، وَ أَنِلْنِی حُسْنَ النَّظَرِ فِیمَا شَکوْتُ، وَ أَذِقْنِی حَلَاوَةَ الصُّنْعِ فِیمَا سَأَلْتُ، وَ هَبْ لِی‏ مِنْ لَدُنْک رَحْمَةً وَ فَرَجاً هَنِیئاً، وَ اجْعَلْ لِی مِنْ عِنْدِک مَخْرَجاً وَحِیاً.

9. وَ لَا تَشْغَلْنِی بِالاهْتِمَامِ عَنْ تَعَاهُدِ فُرُوضِک، وَ اسْتِعْمَالِ سُنَّتِک.

10. فَقَدْ ضِقْتُ لِمَا نَزَلَ بی‌یا رَبِّ ذَرْعاً، وَ امْتَلَأْتُ بِحَمْلِ مَا حَدَثَ عَلَی هَمّاً، وَ أَنْتَ الْقَادِرُ عَلَی کشْفِ مَا مُنِیتُ بِهِ، وَ دَفْعِ مَا وَقَعْتُ فِیهِ، فَافْعَلْ بی‌ذَلِک وَ إِنْ لَمْ أَسْتَوْجِبْهُ مِنْک، یا ذَا الْعَرْشِ الْعَظِیمِ.

" همراهان گرامی التماس دعا "⚪️ارسال سوالات از طریق ربات پیام رسان بله
https://ble.ir/pasokhgoo_ir_bot

⚫️ ارسال سوالات از طریق ربات پیام رسان گپ:
https://gap.im/pasokhgoo_ir_bot


🌎 مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

▪️ @pasokhgoo1 👈

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amin
Amin

جدیدترین اخبار سیاسی و اجتمایی را در خبرگزاری رکا بخوانید

 لینک

جدیدترین اخبار سیاسی و اجتمایی را در خبرگزاری رکا بخوانید.
خبرگزاری رکا محفلی برای فرار از سطحی نگری.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کارشناس و مشاور مذهبی
آروم و عادیآروم و عادی
کارشناس و مشاور مذهبی

اعمال شب اول ماه رجب انجام اعمالى در

اعمال شب اول ماه رجب انجام اعمالى در

اعمال شب اول ماه رجب

انجام اعمالى در اين شب با ارزش، مورد سفارش است

اول:📌 از رسول خدا (ص) نقل شده است که به هنگام رويت هلال ماه رجب، اين دعا را مى‌خواند: اَللّـهُمَّ اَهِلَّهُ عَلَيْنا بِالاَْمْنِ وَ الاْيمانِ، وَ السَّلامَةِ وَ الاِْسْلامِ، رَبّى وَرَبُّکَ اللهُ عَزَّوَجَلَّ؛ خدايا اين ماه را بر ما نو کن به امنيت و ايمان و سلامت و دين اسلام پروردگار من و پروردگار تو (اى ماه) خداى عزوجل است.

و همچنين از آن حضرت نقل شده است که وقتى هلال ماه رجب را مى‌ديد، مى‌فرمودند: اَللّـهُمَّ بارِکْ لَنا فى رَجَب وَ شَعْبانَ، وَ بَلِّغْنا شَهْرَ رَمَضانَ، وَ اَعِنّا عَلَى الصِّيامِ وَ الْقِيامِ، وَ حِفْظِ اللِّسانِ، وَ غَضِّ الْبَصَرِ، وَ لا تَجْعَلْ حَظَّنا مِنْهُ الْجُوعَ وَ الْعَطَشَ؛ خدايا برکت ده بر ما در ماه رجب و شعبان و ما را به ماه رمضان برسان و کمکمان ده براى گرفتن روزه و شب زنده دارى و نگهدارى زبان و پوشيدن چشم و بهره ما را از آن ماه تنها گرسنگى و تشنگى قرار مده.

دوم: 📌غسل کردن

مرحوم «سيّد بن طاووس» مى گويد در کتب «عبادات» روايتى از رسول خدا (ص) يافتم که آن حضرت فرمود: «هر کس درک کند ماه رجب را و در اول، وسط و آخر آن، غسل کند همانند روزى که از مادر متولد شده، از گناهان خارج گردد (و پاک شود).»

سوم: 📌زيارت امام حسين (ع) در اين شب فضيلت بسيار دارد.

چهارم:📌 بعد از نماز مغرب، بيست رکعت نماز بخواند (هر دو رکعت به يک سلام) و در هر رکعت يک بار سوره «حمد» و يک بار سوره «توحيد» بخواند. رسول خدا (ص) در پاداش اين عمل فرمود: هر کس چنين کند، به خدا سوگند خودش، خانواده‌اش، مالش و فرزندانش محفوظ بمانند و از عذاب قبر پناه داده شود... و در قيامت به سرعت از صراط بگذرد.

پنجم: 📌بعد از نماز عشا، دو رکعت نماز به‌جا آورد، در رکعت اول «حمد» و «الم نشرح» را يک مرتبه و سوره «قل هو الله احد» را سه مرتبه بخواند و در رکعت دوم، سوره هاى «حمد»، «اَلَم نشرح»، «قل هو الله احد» و «معوّذتين» (سوره هاى ناس و فلق) را يک‌بار بخواند و پس از سلام سى مرتبه بگويد: «لا اله الاّ الله» و سى مرتبه «صلوات» بفرستد.

🍃رسول خدا (ص) فرمود: کسى که اين عمل را انجام دهد، خداوند گناهانش را مى‌آمرزد و از گناه پاک مى‌شود.

🍀روزه گرفتن در اين روز پاداش فراوانى دارد. در روايتى از رسول خدا(ص) مى خوانيم: «هرکس که روز چهاردهم ماه رجب را روزه بگيرد، خداوند پاداشى به وى عنايت کند که نه چشمى ديده و نه گوشى شنيده و نه بر قلبى خطور کرده باشد... .»

🔵ارسال سوالات از طریق ربات پیام رسان بله
https://ble.ir/pasokhgoo_ir_bot

🔴ارسال سوالات از طریق ربات پیام رسان گپ:
https://gap.im/pasokhgoo_ir_bot

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amoozeshehomeopathy.ir
amoozeshehomeopathy.ir

سمینار رایگان معجزه آب (پزشکی فرامولکولی) با شرکت در این

سمینار رایگان معجزه آب (پزشکی فرامولکولی)
با شرکت در این سمینار بدون اغراق هزینه های مربوط به سلامت شما نود درصد کاهش پیدا می کند.همچنین حسرت خواهید خورد که ای کاش چند سال قبل در چنین سمیناری شزکت می کردید.

در این سمینار قصد داریم در مورد روش درمانی هومیوپاتی برای شما صحبت کنیم ,روشی طبیعی که بیش ازصد سال در کشورهای پیشرفته دنیا از جمله فرانسه , آلمان ,انگلیس و در بیست سال اخیر در کانادا و آمریکا امتحان خودش را با موفقیت تمام از سرگذرانده ست .

نام طب هومیوپاتی و یا معجزه فرکانس های درمانی بقدری برای همه آشناست که دلیل برای توضیح اضافی نمی بینم ولی چیزی که لازم به توضیح است این ست که این سمینار توسط برند هومیوپاتی ایران "دکتر عادل حیدری نژاد" برگزار می شود.با یک جستجوی بسیار ساده در گوگل براحتی با دکتر عادل حیدری نژاد آشنا خواهید شد .کافی است عبارت "بهترین متخصص هومیوپاتی" را در گوگل سرچ کنید .

رایگان شرکت کنید و رایگان سرنوشت خود را متعالی کنید .

دوستان ,شرایط فعلی بهداشتی کشور بر هیچ یک از ما پوشیده نیست .اگر می خواهید عزیزان شما در این شرایط در امان باشند لازم است ایمنی بدن آن ها قوی باشد و این امر ممکن نیست الا به کمک طب مکمل هومیوپاتی .

شک نکنید استفاده از آنتی بیوتیک های مختلف , کورتون و روش های متداول موجود باعث مصونیت شما در برابر همه عوامل تهدید کننده حیات نخواهد شد. این حرف یک آدم عامی نیست بلکه این توصیه فردی است که حدود سی سال تحربه کار پزشکی در معتبرترین بیمارستان های کشور را دارد .


سوال : شرکت در این سمینار مناسب چه افرادی ست ؟
جواب :همه افراد می توانند از این سمینار بهر مند بشوند علی الخصوص افرادی که دچار بیماری های مزمن هستند که براحتی با درمان های پزشکی قابل بهبود نیست !


سوال :اگر در این سمینار شرکت نکنید چه اتفاقی می‌افتد؟
جواب :صادقانه بگویم فعلا هیچ‌ اتفاقی ولی اگر در این سمینار شرکت کنید مطمئنا اتفاق‌های خوبی در انتظار شماست.

این روزها همه جا صحبت از مشکلات اقتصادی و گرفتاری های مردم است.با هر کسی که صحبت می کنید در مقام یک کارشناس اقتصادی ! به شما مشاوره می دهد که مثلا چطور سرمایه خودت را بتوانی بالا ببری یا حتی حفظ کنی. ولی مشکل اینجاست آیا می شود به هر توصیه ای اطمینان کرد؟
عده ای معتقدند پول را باید در بانک نگهداشت.عده ای دیگر فکر می کنند اگر زمین یا آپارتمان بخرند سود می کنند و بقیه هم ....

ولی می خواهم توصیه ای به شما بکنم که همیشه من را دعا کنید .اگر تا اینجا مشتاق شده اید بدانید آن دیگر چه توصیه ایست پس در ادامه همراه من بمانید .اگر قرار باشد راهنمایی شوید، باید گفت بهترین سرمایه گذاری روی بازار مسکن نیست. بازار بورس هم نیست. قطعاً خرید دلار و ارز هم نمی تواند باشد.پاسخ این سؤال فقط یک چیز است.سرمایه گذاری روی سلامت خود و خانواده تان.

سلامتی خانواده شما سرمایه گذاری بی چون و چرایی است که باید هر روز به انجام آن مقید باشید در غیر این صورت در آینده ای بسیار نزدیک با تبعات وخیم بی توجهی به این سرمایه گذاری روبرو خواهید شد. به زودی با شیوع فراگیر بیماری های عفونی در جامعه به عنوان معلول فقر اقتصادی و عدم توانایی قشر آسیب پذیر در مداوای بیماری های خود خیلی طبیعی است که طبقه متوسط و مرفه نیز درگیر خواهند شد. همین امروز سرمایه گذاری روی سلامت خود و خانواده را آغاز کنید .سخنران : دکتر عادل حیدری نژاد
محل برگزاری : تهران بزرگراه همت غربی - بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان -اتوبان شهید خرازی .بیمارستان فوق تخصصی تریتا
زمان : پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۴:۰۰

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
غلامرضا شادمان
غلامرضا شادمان

پیروزی ما را که خداوند اراده کرد حق آمد و

پیروزی ما را که خداوند اراده کرد حق آمد و

پیروزی ما را که خداوند اراده کرد
حق آمد و احکام خدا را اعاده کرد
دشمن زبون و خوار و پریشان و بی قرار
از جهد و توانی که به ایمان نهاده کرد

آرام نگیریم و نباشیم غلام کَس
در بند خداییم و نه ایم بندگان خَس
آزاده ایم و خدا می کند نظر به ما
رو بر سر پیمان ولی آوریم و بَس

لیکن که اگر خس بکند رو به کوی ما
یکدم نظری از سر کبر او به سوی ما
هیهات اگر پنجه نیاریم به سوی خصم
کو خبط نماید بزند پنجه روی ما

98/11
@shadmaneshtivan

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کارشناس و مشاور مذهبی
آروم و عادیآروم و عادی
کارشناس و مشاور مذهبی

آیا اسنادی جهت اثبات هبه بودن فدک به حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها

آیا اسنادی جهت اثبات هبه بودن فدک به حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها

آیا اسنادی جهت اثبات هبه بودن فدک به حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها وجود دارد؟


در منابع تاریخی معتبر آمده فدک مجموعه‌ای از باغات و مزارعی بود در اطراف مدینه که پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله آن را به صلح از یهودیان خیبر گرفته و به حضرت زهرا ـ سلام الله علیها ـ بخشید.(۱)
بلاذری می‌نویسد که پیامبر اکرم ـ صلّی الله علیه و آله ـ نصف آن جا را به صلح خالصه خویش نمود. بنابر نقل بلاذری از عایشه وقتی که زنان پیامبر در زمان عثمان ارث خود را مطالبه نمودند، عایشه جواب داد: «... انما هذا المال لِآل محمد..»(۲)
از این حدیث دو نتیجه مهم حاصل می‌شود؛ اول این که زنان پیامبر جزء آل محمد ـ صلّی الله علیه و آله ـ نیستند، دوم این که فدک را حضرت صلی‌الله‌علیه‌وآله به دخترش فاطمه سلام الله علیها داده بود، چنان که نقل کرده است که فاطمه سلام الله علیها به ابی‌بکر گفت رسول خدا فدک را به من هبه نمود، آن را به من بازگردان..(۳)
بلاذری که یکی از علمای اهل سنّت است، چند روایت معتبر در این مورد نقل کرده است که ملک فدک مال رسول خدا صلی‌الله‌علیه‌وآله بود و پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله از درآمد آن به خاندان خود می‌داد که فاطمه سلام الله علیها آن را از رسول خدا خواست و رسول خدا آن را به فاطمه سلام الله علیها بخشید و همچنین این مورخ نقل نموده است که عمر بن عبدالعزیز آن را به اولاد فاطمه سلام الله علیها برگرداند، چنان که عمر بن عبدالعزیز بعد از رسیدن به خلافت خطبه‌ای خواند و گفت فدک «فیء» رسول خدا صلی‌الله‌علیه‌وآله بود که آن را به فاطمه ـ سلام الله علیها ـ داد... مأمون نیز آن را طی نامه‌ای به فرزندان فاطمه سلام الله علیها برگرداند و گفت این ملک را رسول خدا به دخترش فاطمه بخشیده است و وارثین او و فرزندانش مالک حقیقی آن هستند(۴) و قد کتب امیر المؤمنین (مأمون) الی المبارک الطبری مولی امیر المؤمنین (مامون) یا مره برد فدک علی ورثه فاطمه بنت رسول الله ـ صلّی الله علیه و آله ـ ..(۵)
ابن ابی الحدید روایاتی آورده است که دلالت می‌کند پیامبر این ملک را بنابر آیه شریفة «... و آت ذی القربی حقه...» به فاطمه بخشید و هرگز آن حضرت فدک را به عنوان میراث مطالبه ننمود.(۶)

پی نوشت:
۱- یاقوت حموی، معجم البلدان، بیروت، چاپ اول، ۱۴۱۰، ج۴، ص۲۷۱.
۲- ابی الحسن بلاذری، فتوح البلدان، قم، منشورات الارومیه، ۱۴۰۴ ق، ص ۴۴.
۳- همان، ص ۴۵.
۴-همان، ص ۴۶ ـ ۴۷؛ و ابن اثیر الکامل، بیروت، دار صادر، ۱۳۹۹، ج ۲، ص ۲۲۵.
۵- ابن ابی الحدید، شرح نهج البلاغه، بیروت، ۱۴۰۹، ج ۴، ص ۸۴.
۶- همان

(http://www.soalcity.ir/node/3231)


**** ارسال سوالات از طریق ربات مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در پیام رسان بله و گپ *****

https://ble.im/pasokhgoo_ir_bot

https://gap.im/pasokhgoo_ir_bot

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید