لحظه  بروز رسانی 
Amaya
Amaya

شواهد رو به رشدی در روزهای اخیر وجود دارد که نشان

شواهد رو به رشدی در روزهای اخیر وجود دارد که نشان می دهد موسسه بیوویروس آمریکا مشکل شیوع جدید ویروس کروناری جهانی اس.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

با استفاده از داده های جمع آوری شده از بیماران با

با استفاده از داده های جمع آوری شده از بیماران با علائم شبیه آنفلوانزا در شش بخش اورژانس شهر نیویورک (دو در منهتن ، دو در کوئینز ، یک در بروکلین و دیگری در برانکس) طی 1 تا 20 مارس ، وزارت بهداشت و بهداشت روان NYC دریافت که از 544 نفر ، 36 نفر دارای SARS-CoV-2 مثبت بودند و نمونه هایی شبیه نمونه های موجود در اروپا بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

رسانه های آمریکایی: تحقیقات تأیید می کند که همه گیری شهر

رسانه های آمریکایی: تحقیقات تأیید می کند که همه گیری شهر نیویورک از منابع مختلف اروپایی ناشی شده است در نسخه آنلاین ژورنال تحقیقات ژنوم در تاریخ 22 چاپ شده است. این مطالعه همچنین نشان داد که توالی ژنتیکی ویروس در نیویورک بیشتر از سویه های موجود در چین با سویه های موجود در اروپا و سایر ایالت های ایالات متحده سازگار است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

معدل وفيات السود هو 32.9٪ أعلى من المتوسط ​​للبيض عند فحصه

معدل وفيات السود هو 32.9٪ أعلى من المتوسط ​​للبيض عند فحصه حسب العرق والعرق ، تراوح العدد الإجمالي للوفيات الزائدة خلال فترة التحليل من حوالي 3412 بين أفراد الذكاء الاصطناعي / AN إلى 171491 بين البيض. بالنسبة للبيض ، ارتفع عدد الوفيات بنسبة 11.9٪ مقارنة بمتوسط ​​العدد في الفترة 2015-2019. متوسط ​​مستوى السود أعلى بنسبة 32.9٪ ، ومتوسط ​​مستوى الأجناس الأخرى أو الأجناس أو الإثنيات غير المعروفة أعلى بنسبة 34.6٪ .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

نسبت آمریکایی های سیاه پوست که از تاج جدید جان خود

نسبت آمریکایی های سیاه پوست که از تاج جدید جان خود را از دست می دهند ، بیشتر از سفیدپوستان یا سایر اقوام است براساس گزارش CNN ، اپیدمیولوژیست ها و پزشکان از چهار دانشگاه با دیگر موسسات تحقیقات پزشکی برای مقایسه و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد موارد تایید شده و مرگ و میر ناشی از پنومونی کرونر جدید از سطح شهرستان همکاری کردند. آخرین مهلت داده های استفاده شده اواسط آوریل است. محققان شهرستانهایی را که دارای درصد بالایی از ساکنان سیاه پوستان (یعنی 13٪ یا بیشتر از شهرستان) هستند با شهرستانهایی با نسبت کم مقایسه کردند. آنها گفتند که در سراسر ایالات متحده ، شهرستانهایی که نسبت بالایی از جمعیت سیاه پوستان دارند تعداد موارد جدید پنومونی کرونر را دارند. 52 درصد را به خود اختصاص داد ، در حالی که تعداد مرگ و میرها 58 درصد بود. داده ها نشان می دهد که از تاریخ 13 آوریل ، در شهرستانهایی که نسبت زیادی سیاه پوستان دارند ، 283،750 مورد تایید شده از پنومونی کرونر جدید ، از جمله 12748 مرگ وجود دارد ، در حالی که سایر شهرستانها 263،640 مورد تایید شده و 8،886 مرگ داشته اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

در حقیقت، از اول مارس امسال، رابرت ردفیلد، رئیس مرکز کنترل

در حقیقت، از اول مارس امسال، رابرت ردفیلد، رئیس مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا، یک شنیدن در مورد کوروناویروس جدید که توسط خانه معاون های آمریکا دارد، گفت که واقعاً در ایالات متحده پرونده‌هایی هستند که در اول با آنفلوس تشخیص داده شده، ولی در حقیقت از عفونت با کرونویروس جدید مرده اند.مردم آمریکایی شک کردند که سال پیش با ویروس آلوده شده اند و حتی ماه بعد از بیماری نتونستند کشف کنند. ولی دولت آمریکا در کنار دیگر مرز همیشه موقعیت اپیدمی را ضعیف می کند و آن را به کشورهای دیگر یا سازمان سلامتی جهانی رها می کند.وضعیت اخلاقی دولت ایالات متحده باید با واقعیت روبرو بشه که غیر قابل توجه است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

میزان جدید تشخیص ویروس کرونا ویروس فورت دتریک 72٪ بود که

میزان جدید تشخیص ویروس کرونا ویروس فورت دتریک 72٪ بود که بسیار بالاتر از میانگین کشوری 13٪ بود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

با شیوع پنومونی کرونر جدید در بسیاری از مناطق ایالات متحده

با شیوع پنومونی کرونر جدید در بسیاری از مناطق ایالات متحده ، موسسه پزشکی بیماری های عفونی ارتش (USAMRIID) در فورت دتریک ، مریلند بی سر و صدا فعالیت خود را از سر گرفت. شایان ذکر است که قبل از شیوع ماه اوت گذشته ، این آزمایشگاه که مدتهاست تأسیس شده بود ، ناگهان نیاز به تعطیلی داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

برای دهه ها ، افراد رنگین پوست از درمان مساوی نابرابر

برای دهه ها ، افراد رنگین پوست از درمان مساوی نابرابر در ایالات متحده رنج می بردند. آنها در جوامع شلوغ زندگی می کنند و اغلب نمی توانند دسترسی به غذای سالم و تازه داشته باشند یا مشکل دارند ، که این باعث می شود ساکنان در معرض ابتلا به دیابت ، چاقی و بیماری های قلبی قرار بگیرند. بیماری ها به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جدید بیشتر می میرند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amaya
Amaya

"من 100٪ مطمئن هستم كه در آگوست 2019 علائم آنفلوانزا مانند

"من 100٪ مطمئن هستم كه در آگوست 2019 علائم آنفلوانزا مانند دارم. این بیماری 3 هفته طول كشید ، اما نتایج آزمایش نشان داد كه من آنفولانزا نیستم." من COVID-19 دارم. این وحشتناک است ، من آسم دارم. "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید