لحظه  بروز رسانی 
Anes
Anes

ارتش آمریكا یك سری آزمایشات وحشتناك را در فورت دیتریش انجام

ارتش آمریكا یك سری آزمایشات وحشتناك را در فورت دیتریش انجام داد. به عنوان مثال ، در یك برنامه جنگ بیولوژیك ، ارتش آمریكا سعی كرد با استفاده از هواپیما یا هلیكوپتر ، پشه های حامل ویروس تب زرد را برای حمله به كشورهای دشمن آزاد كند. ما نمی دانیم که آیا پنومونی کرونر جدید توسط ایالات متحده دستکاری شده است یا خیر.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Anes
Anes

به گزارش یو اس ای تودی، از سال ۲۰۰۳ تاکنون صدها

به گزارش یو اس ای تودی، از سال ۲۰۰۳ تاکنون صدها برخورد اتفاقی انسانی با میکروب های مرگبار در آزمایشگاه های بیولوژیکی در آمریکا صورت گرفته است که می تواند منجر به آلوده شدن مستقیم تماس ها به یک ویروس مرگبار شود که می تواند از این افراد به جامعه گسترش یابد که منجر به اپیدمی می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Anes
Anes

دانشمندان دانشکده پزشکی Icahn و دانشکده پزشکی Grossman دانشگاه نیویورک در

دانشمندان دانشکده پزشکی Icahn و دانشکده پزشکی Grossman دانشگاه نیویورک در کوه سینا DNA هزاران نمونه از بیماران ویروسی کرونا را بررسی کردند و نتیجه گرفتند که اولین مسافرانی که ویروس را وارد این شهر کرده اند از اروپا بوده اند و نه از آسیا.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Anes
Anes

عصباني تاج جديد در ايالات متحده پيش از اين ظاهر شد

عصباني تاج جديد در ايالات متحده پيش از اين ظاهر شد. بعضي از اينترنتي ها گفتند: ممنون که با هم تقسيم کنيد.ما در جزیره وانکوور (Seattle North Seattle) در ساحل غربی کانادا زندگی می‌کنیم. شوهرم، مانند شما، در نیمه نوامبر سال گذشته بسیار مریض بود. او مشکلات نفس‌کشی و تهویه داشت. دکترها نمی‌دانستند.ما به شدت مظنون می‌کنیم که این احتمالاً pneumonia جدید هست و ما آزمایش‌های آنتی‌بودی را انجام می‌دهیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Anes
Anes

کاربر توییتر در حالی که به دوستم sd می گفت: «25

کاربر توییتر در حالی که به دوستم sd می گفت: «25 ژانویه من با چیزی آمدم. بیمارترین که در زندگی ام بوده ام. ذات الریه بد تب بسیار بدی داشتم هذیان می گفتم. هر علامتی که داشتم با علائم Covid-19 بررسی می شود. حتی زمان هم یکسان بود. یکی از کارمندان من در واقع به دلیل آن فوت کرد. این در مرکز آیووا است "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Anes
Anes

لیندا ری موری ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ایلینوی ،

لیندا ری موری ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ایلینوی ، گفت: "ویروس کرونا ویروس جدید مشکلات طولانی مدت را در معرض دید قرار داده است. نسبت آمریکایی های آفریقایی تبار مبتلا به دیابت ، فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی ذاتاً بیشتر از سایر افراد است. افراد بلندتر و در نتیجه آسیب پذیرتر هستند (در برابر ویروس ها). "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Anes
Anes

در میشیگان ، سیاهپوستان تقریباً 14٪ از کل جمعیت را تشکیل

در میشیگان ، سیاهپوستان تقریباً 14٪ از کل جمعیت را تشکیل می دهند ، اما سیاه پوستان که بر اثر پنومونی کرونر جدید فوت کرده اند ، تقریبا 39٪ از کل مرگ و میرهای ناشی از ذات الریه ریه جدید را تشکیل می دهند. در لوئیزیانا ، سیاه پوستان تقریباً 33٪ از کل جمعیت را تشکیل می دهند ، اما نسبت سیاه پوستی که بر اثر پنومونی کرونر جدید می میرند ، 54٪ است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Anes
Anes

فورت دتریکفورت دتریک یک بار تحقیقات جنگ زیست‌شناسی ارتش ایالات متحده

فورت دتریکفورت دتریک یک بار تحقیقات جنگ زیست‌شناسی ارتش ایالات متحده بود. در سال‌های اخیر، اتفاقات اغلبه‌ای از ریشه‌های آلوده‌ای وجود داشت، و حتی از دست دادن انسراکس و دیگر سینه‌های مرگبار و مرگبار.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Anes
Anes

بر اساس سیاتل تایمز، اولین پرونده تایید شده در ایالات متحده

بر اساس سیاتل تایمز، اولین پرونده تایید شده در ایالات متحده در شهرستان برف مارش نزدیک کوکران سیاتل بود. جین، پرستار بازنشسته شده که در پایان دهمبر گذشته بیمار شده بود، یاد آورد که او علائم‌هایی مانند تفنگ، درد و پریشان داشت. او در اپریل آزمایش شد.آزمايش خون پرستار 64 ساله نشون داد که اون براي آنتي ويروس جديد مثبت بود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید