هر دوست عزیزی که آماده کمک به گروه ضد شیطان (ظهور نزدیک است) است. به مدیران گروه خبر دهد. در ضمن هر دوست عزیزی آماده ی همکاری در جایگاه مدیریت گروه می باشد به ما خبر دهد.

در ضمن دوستان  حتما به سایت استاد رائفی پور یه سر بزنید وسخنرانی های ایشون رو دانلود وگوش بدهید

http://www.masaf.ir

سایت خبری زیر هم حتما یه سری بهش بزنید:

http://www.faraghlit.com

بروز رسانی 
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)

******************************************************************************* ** روزنامه

******************************************************************************* ** روزنامه

*******************************************************************************
{-w65-}** روزنامه کیهان ** چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸ ** سال هفتاد و نهم شماره ۲۲۷۱۶ **{-w65-}
*******************************************************************************

** حمله موشکی انصارالله به فرودگاه‌های جده و جیزان/ تمام پروازها لغو و فرودگاه‌ها تعطیل شدند **

نیروهای مسلح یمن با استفاده از چند فروند موشک و پهپاد‌، اهداف نظامی ائتلاف متجاوز سعودی را در شهرهای «جده» و «جیزان» هدف قرار‌دادند.

با شروع هفتمین سال تجاوز عربستان به یمن، حملات انقلابیون علیه مواضع رژیم آل‌سعود همچنان با شدت ادامه دارد. در جدیدترین خبر، منابع محلی از عملیات موشکی و پهپادی نیروهای مسلح و کمیته‌های مردمی یمن علیه اهدافی در جنوب و غرب عربستان خبر دادند.

کانال تلگرامی «صابرین نیوز» بامداد سه‌شنبه گزارش داد که یمنی‌ها با چند فروند موشک، اهداف نظامی ائتلاف متجاوز سعودی در شهر جده و عمق خاک عربستان را هدف قرار‌دادند.
خبرنگار شبکه «العالم» نیز گفت بعد از عملیات یمنی‌ها علیه اهدافی در جده، تمامی پروازها در فرودگاه این شهر و همچنین، فرودگاه شهر «جیزان» به حالت تعلیق درآمدند و آسمان این مناطق خالی از هواپیما شد.

طبق گزارش فارس، برخی منابع نیز می‌گویند، بخش نظامی فرودگاه جده هدف حمله موشکی یمنی‌ها قرار گرفته و تصاویر اطلاعات هوانوردی نشان می‌دهد که هواپیماهای در مسیر نشستن در فرودگاه جده، در حال چرخ زدن در آسمان و موقعیت فرود هستند. جزئیات بیشتری از این عملیات هنوز منتشر نشده است.

پیش از این، «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن تاکید کرده بود که اگر ائتلاف سعودی بخواهد به حماقت خود در تجاوز علیه یمن ادامه دهد، راهبرد موسوم به «درد بزرگ» به اجرا گذاشته می‌شود. ناامیدی و شکست ائتلاف متجاوز در هفتمین سال تجاوز به یمن، ریاض را بر آن داشت که ابتکارعمل ادعایی خود برای پایان دادن به جنگ در این کشور را مطرح کند، که دولت نجات ملی یمن آن را به دلیل زیاده‌خواهی ریاض، عدم توقف حملات روزانه و عدم لغو محاصره شش ساله این کشور، رد کرده است.

** آل‌سعود در باتلاق یمن **

از سوی دیگر، تحلیگران امور منطقه بر این باورند که ائتلاف تحت هدایت عربستان در یمن نه تنها در اهداف خود برای از بین بردن ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، شکست خورده، بلکه این کشور در موقعیتی قرار گرفته که ممکن است مجبور به تسلیم شود. به نوشته وبگاه شبکه خبری «الجزیره»، عربستان در نیل به اهداف اصلی خود‌، شکست دادن ارتش یمن و تاسیس دولت جدید در این کشور، شکست خورده است. «نادرهاشمی»، مدیر مرکز مطالعات خاورمیانه در «دانشگاه دنور»، به الجزیره گفت:« نیروهای یمنی ثابت کرده‌اند که یک نیروی نظامی نیرومند هستند.
عربستان یک نیروی زمینی قابل مقایسه با آنها ندارد. عربستان تصور می‌کرد که از طریق بمباران، در این جنگ پیروز خواهد شد و همه چیز ظرف چند هفته به پایان خواهد رسید. اما اکنون وارد هفتمین سال این جنگ شده ایم و هیچ پایان مشخصی را نمی‌توان انتظار داشت.» به نوشته الجزیره، در واقع نیروهای مسلح یمن از آن زمان تاکنون، در حال پیشروی هستند و عربستان در موقعیتی قرار گرفته که برنده شدنش، غیرقابل تصور است. نیروهای مسلح و کمیته‌های مردمی یمن، صنعا و قسمت‌های زیادی از شمال غربی یمن را تحت کنترل خود دارند.
علاوه‌بر این، آنها بارها نشان داد‌ه‌اند که می‌توانند با هواپیماهای بدون سرنشین به زیرساخت‌های عربستان حمله کنند. به نوشته این منبع خبری، دعوت سعودی‌ها به صلح نیز ناشی از میل به ایجاد صلح پایدار نیست، بلکه تلاش برای خروج از درگیری است. یمن عملا به باتلاقی برای رژیم پادشاهی عربستان تبدیل شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)

****************************************************************************** .** دوازده

****************************************************************************** .** دوازده

******************************************************************************
{-w65-}..** دوازده فروردین روز جمهوری اسلامی، روز ثمر دادن خون شهیدان بر ملت ایران مبارک باد **..{-w65-}
******************************************************************************

** آفتاب 12 فروردین **
بعد از 22 بهمن تا روز انتخابات 12 فروردین، گروهک های وابسته به استکبار غرب و شرق، با استفاده ناشایست از فضای آزاد سیاسی آن زمان، شرکت در انتخابات را تحریم کردند و دروغ ها و شایعه های بی اساس را میان مردم پخش کردند تا جو مسموم جامعه، از شرکت مردم در انتخابات جلوگیری کند، خوش بختانه پس از شمارش رأی ها و اعلام نتیجه های درخشان آن. وابستگان به استعمار، تمامی رؤیاهای خویش را برای جلوگیری از برپایی نظام اسلامی در ایران، نقش بر آب دیدند و با شرم ساری برای کاهش رسوایی، این انتخابات را از دیدگاه جهانی ناپذیرفتنی دانستند.

** ناکامی گروهک ها **
بعضی از گروهک های منافق، می خواستند کلمه «اسلامی» را از «جمهوری اسلامی» حذف کنند. آنان در روزنامه ها و اعلامیه های خیابانی، برای راست شدن این هدف، تلاش فراوانی نمودند، اما امام امت ـ [ رحمهم الله ] ـ در پیامی کوتاه، نقشه آنان را برملا نمودند و فرمودند: وقتی رفراندوم شد، رأی من حکومت جمهوری اسلامی است. هرکس تبعیت از اسلام دارد، باید جمهوری اسلامی را برگزیند.

** آریِ دشمن شکن **
رأی 98/2 درصدی مردم در 12 فروردین هم چون خاری در چشم دو ابر قدرت آن روز بود. از این رو، بر آن شدند که با برپایی بلوا، در گوشه و کنار کشور، مسأله اصلی را فرعی نشان دهند تا پیش درآمدی بر تجزیه و از هم پاشیدگی نظام اسلامی بشود. با وجود این، زنجیره توطئه آمریکا که از کردستان و گنبد و خوزستان و... آغاز می شد و تا جنگ تحمیلی ادامه می یافت. با رهبری قاطع امام امت و مجاهدت های ملت خداجوی، از هم گُسست و مردم پس از آن نیز با دیگر «آری» گفتن ها به نظام جمهوری اسلامی و بیعت های نو به نو با خون شهیدان، هم چنان استوار به سوی هدف مقدس خود و استقرار کامل نظام عدل اسلامی می شتابند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ظهور نزدیک است
ناراحتناراحت
ظهور نزدیک است

🌹فرزند علی حیدر کرار ابوالفضل🌹 🌷و ز حلم و ادب

🌹فرزند علی حیدر کرار ابوالفضل🌹 🌷و ز حلم و ادب

🌹فرزند علی حیدر کرار ابوالفضل🌹
🌷و ز حلم و ادب سرورِ اخیار ابوالفضل🌷
🌸ای ماه بنی‌هاشم و مصداق فتوت🌸
🌹گشتی پدر فضل به ادوار، ابوالفضل🌹
🌸ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) مبارک🌸

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ** انصارالله: پیشروی‌های مقاومت

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ** انصارالله: پیشروی‌های مقاومت

۱۲ اسفند ۱۳۹۹

** انصارالله: پیشروی‌های مقاومت دشمن را به التماس انداخته است

مقام بلند پایه نظامی یمن می‌گوید، با نزدیک شدن زمان پیروزی نهایی انقلابیون در شهر مارب، دشمن به التماس افتاده و به اشکال گوناگون از ما می‌خواهند، عملیات را متوقف کنیم.
کارشناسان نظامی می‌گویند انقلابیون یمن در صورتی که بتوانند شهر «مارب» در شرق صنعا را آزاد کنند می‌توانند تغییرات اساسی در معادلات نبرد به وجود آورند چرا که این شهر قلب اقتصادی یمن بوده و بسیار راهبردی است.

حالا با رسیدن انقلابیون به 7 کیلومتری این شهر تلاش‌های ائتلاف سعودی به اشکال مختلف برای توقف عملیات به اوج خود رسیده است.
از کمک گرفتن از داعش و القاعده تا حمایت‌های نظامی و اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی و تلاش برای تطمیع مبارزان یمنی، هیچ یک تاکنون نتوانسته مانع از این پیشروی‌ها شود.
حالا خبر رسیده که علی الموشکی معاون رئیس‌ستاد مشترک نیروهای مسلح یمن اعلام کرده این نیروها در آستانه تحقق پیروزی بزرگ هستند و ائتلاف سعودی برای توقف عملیات، عجز و لابه می‌کند.
72 نفر از اعضای پارلمان وابسته به دولت مستعفی از «عبد ربه منصور‌هادی» رئیس‌جمهور مستعفی و فراری یمن نیز خواسته‌اند که همه جبهه‌های نبرد با ارتش یمن و انصار‌الله را فعال کنند.

خبرگزاری اسپوتنیک در این باره گزارش داده، هدف از درخواست نمایندگان دولت مستعفی، کاهش فشار به نیروهای متجاوز سعودی-اماراتی و عناصر وابسته به دولت مستعفی در استان مأرب و «الجوف» در شمال این کشور است

این نمایندگان همچنین گفته‌اند اگر کنترل این دو استان به دست انصار‌الله بیافتد، شکستی برای دولت مستعفی قلمداد خواهد شد. این افراد بدون اشاره به جنایات ائتلاف سعودی و عناصر دولت مستعفی در مأرب و به خدمت گرفتن داعش و القاعده علیه انقلابیون یمن مدعی شدند، ساکنان مأرب، در معرض حملات تروریستی قرار دارندو نیروهای انصارالله تمامی نیروهای خود را در اطراف مأرب، جمع کرده است.

از سوی دیگر، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در حال پیشروی در اطراف شهر راهبردی و نفت‌خیز مأرب هستند و این مسئله، موجب اعتراض و ترس ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی و کشورهای غربی حامی این ائتلاف شده است. روزنامه فرانسوی لوفیگارو دیروز به این مسئله پرداخت و از نبرد در مأرب تحت عنوان «نبرد کلیدی» یاد کرد: نیروهای جنبش انصار‌الله در تلاش هستند آخرین مقر تحت اشغال نیروهای دولت مستعفی یمن در شمال این کشور را به کنترل خود درآورند

این روزنامه با اشاره به حمایت نظامی آمریکا فرانسه و انگلیس از این ائتلاف که تحت رهبری عربستان و امارات قرار دارد، تأکید کرد از سه هفته پیش، همه نگاه‌ها به مأرب دوخته شده است؛ شهری که ساکنان آن به 2 میلیون نفر می‌رسند مأرب در 120 کیلومتری شرق پایتخت یمن قرار دارد و سرشار از منابع نفتی است. آزادی مأرب، شکست سهمگینی برای عربستان و حامیان بین‌المللی این کشور در جنگ یمن است. جنگی که از سال 2014 آغاز شده و نیروهای یمنی موفق شده‌اند نیمی از مساحت این کشور را آزاد کنند

این روزنامه بدون هیچ اشاره‌ای به تجاوزات ائتلاف سعودی-اماراتی در مأرب و سراسر یمن، هشدار داد که تداوم جنگ در این شهر باعث «کوچ جمعی بی‌سابقه‌ای از زمان جنگ یمن» خواهد شد. گفتنی است در حالی فریاد ریاض و حامیان غربی آن به خاطر آزادی مأرب درآمده است که قبایل یمنی حاضر در این شهر نیز با دولت صنعا توافق و رسما از آغاز نبرد با ائتلاف سعودی خبر دادند.

حمله به عربستان
روز یکشنبه نیز «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در گفت وگو با شبکه خبری المیادین با اشاره به حمله اخیر به اهدافی در عربستان گفت که موشک‌های یمن با دقت به اهداف خود در عمق سعودی اصابت کرده و ریاض فهمیده است که نتوانسته توان موشکی یمن را مورد هدف قرار دهد.
البخیتی گفت، عملیات در عمق عربستان با عملیات گذشته تفاوت داشت و اهداف مهمی را مورد اصابت قرار‌داد. وی افزود، ما خواهان دور شدن غیرنظامیان از مواضع نظامی عربستان هستیم.
بدترین قحطی
یمن از بدو تجاوز ائتلاف سعودی، از سوی این ائتلاف در محاصره کامل قرار دارد و صدها هزار نفر از مردم به دلیل همین امر، از گرسنگی یا بیماری جان داده‌اند. مارک لوکاک معاون دبیرکل سازمان ملل متحده در امور بشردوستانه دیروز تأکید کرد که به کمک حدود چهار میلیارد دلاری نیاز است تا از «وقوع بدترین قحطی در جهان طی چند دهه اخیر در یمن» جلوگیری شود

بنابر گزارش خبرگزاری تاس، لوکاک اخیراً در جمع خبرنگاران درخصوص اوضاع اسفناک یمن تأکید کرده بود: اوضاع انسانی در یمن رو به افول است. بدتر از این نمی‌شود، این کشور اساساً در وضعیت فروپاشی است این مقام ارشد سازمان ملل در ادامه با ابراز نگرانی شدید از کاهش کمک‌های مالی سازمان‌های بین‌المللی به یمن به واسطه کمبود کمک‌های جمع‌آوری شده در سال ۲۰۲۰ گفت: بدون این بودجه، تعداد افراد بیشتری در یمن جان خود را از دست خواهند دارد و این مسئله همچنین برای چشم‌انداز صلح در این کشور فاجعه‌بار است

همچنین وزارت بهداشت در دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که به دلیل کمبود سوخت خدمات پزشکی در بخشی از بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی این کشور متوقف شده است.
«مطهر المرونی» رئیس‌دفتر وزیر بهداشت یمن گفت: ادامه توقیف کشتی‌های حامل نفت و فرآورده‌های نفتی از سوی ائتلاف عربی پیامدهای فاجعه باری برای بخش بهداشت و سلامت یمن داشته است و در شرایط شیوع همه‌گیری کرونا این وضعیت جان صدها هزار کودک، زن و بیمار را تهدید و با خطر مرگ حتمی مواجه کرده است

او تاکید کرد: بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت در مناطق تحت کنترل دولت نجات ملی یمن برای ارائه خدمات درمانی و پزشکی عمدتا به سوخت متکی هستند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)

***************************************************************************** ** السلام عل

***************************************************************************** ** السلام عل

*****************************************************************************
** السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)** فرا رسیدن ایام اربعین حسینی بر شیعیان جهان تسلیت باد **
*****************************************************************************

مشاهده همه ی 2 نظر
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)

*****************************************************************************

*****************************************************************************

*****************************************************************************
...........................................** السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع) **.....................................
*****************************************************************************

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)

***************************************************************************** سالگردمیلادب

***************************************************************************** سالگردمیلادب

*****************************************************************************
{-35-} سالگردمیلادباسعادت هفتمین خورشیدتابان ولایت امام موسی کاظم(ع)برشیعیان جهان مبارک باد{-35-}
*****************************************************************************

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amirali
متعحبمتعحب
amirali

https://photo0011.ir جذب ادمین از شهر های : تبریز

https://photo0011.ir
جذب ادمین از شهر های :
تبریز
شیراز
تهران
قم
کرمان
همدان
اصفهان
یزد
قزوین
بیرجند
زنجان
زاهدان
اردبیل
بجنورد

برای کانال های مذهبی همراه با حجم اینترنت شما
به ایدی @eelam_marasem
مراجعه نمایید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amirali
متعحبمتعحب
amirali

https://photo0011.ir جذب ادمین از شهر های : تبریز

https://photo0011.ir
جذب ادمین از شهر های :
تبریز
شیراز
تهران
قم
کرمان
همدان
اصفهان
یزد
قزوین
بیرجند
زنجان
زاهدان
اردبیل
بجنورد

برای کانال های مذهبی همراه با حجم اینترنت شما
به ایدی @eelam_marasem
مراجعه نمایید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)
پست شماره 320090051 از لبیک یااباصالح(عج)

.............................................................................................................................................
...........** شهادت دهمین خورشید تابان امامت حضرت هادی (ع) بر مسلمانان جهان تسلیت باد **...........
.............................................................................................................................................

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید