لحظه  بروز رسانی 
آرامش
کتک خوردهکتک خورده
آرامش

  نشریه فرانسوی شارلی ابدو چندروز گذشته با انتشار کاریکاتور پیامبر

 

نشریه فرانسوی شارلی ابدو چندروز گذشته با انتشار کاریکاتور پیامبر اسلام(ص) در صفحه اول و با تیتر «من شارلی هستم» در سه میلیون نسخه به روزنامه فروشی های فرانسه راه یافت.  هفته گذشته در جریان سه روز اقدامات خشونت بار که با حمله افراد مسلح به دفتر نشریه شارلی ابدو در پاریس صورت گرفته بود، 17 نفر کشته شدند که شماری از کشته شدگان کاریکاتوریست ها و اعضای تحریه این نشریه بودند.

دین اسلام بیش از یک میلیارد نفر پیرو دارد و توهین به پیامبر این دین، خاتم الانبیا، گناه بسیار بزرگی است که بخشودنی نیست. هیچ مسلمانی و هیچ انسان آزاده ای حاضر نیست این گونه رفتارها را بپذیرد و تحمل کند. مسلمانان نه تنها به هیچ دین و آیینی توهین نمی کنند، بلکه همواره از تمام ادیان الهی به بزرگی یاد می کنند و جز تکریم با کسی رفتار نمی کنند.

ما این هتک حرمت را محکوم میکنیم و کسانی که به خود اجازه داده‌اند به بهانه آزادی دست به چنین اقدامی بزنند، بدانند که این کارها جز رسوایی و نابودی سودی برایشان نخواهد داشت.

 کپی اجباری

مشاهده همه ی 1 نظر
آرامش
کتک خوردهکتک خورده
آرامش

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم):

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم):

« اسلام دین متقن خداوند است، در آن با مدارا قدم بردار، کاری کن که دلت به عبادت خداوند بد بین نشود.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آرامش
کتک خوردهکتک خورده
آرامش

رسول خدا (ص) : ای بندگان خدا شما همانند بیمارانید

رسول خدا (ص) : ای بندگان خدا شما همانند بیمارانید و خداوند مانند طبیب مصلحت مریض در ایناست که به دستورات طبیب عمل نماید نه آنکه به چیزی که خود می پسندد اظهار تمایل کند پس تسلیم اوامر و دستورات الهی شوید تا به گروه نجات یافتگان بپیوندید و به خیر و سعادت دست بیابید.    مجموعه ورام جلد 2 صفحه 117

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید