لحظه  بروز رسانی 
Aynaz
آروم و عادیآروم و عادی
Aynaz

*پست آخر* . سلام دوستان خوبم خواهشمندم در صورت تمایل


*پست آخر*
........................

سلام دوستان خوبم


خواهشمندم در صورت تمایل بازنشر کنید...


این پست به عنوان پست آخر بنده است و جنبه ی تشکر و عذرخواهی دارد!

تشکر برای لطفی که دوستان نسبت به بنده داشتند و عذرخواهی بابت کم لطفی بنده اگر که اینطور احساس کردند.هدف بنده از ایجاد این پروفایل در سایت فیس نما، انجام بهتر و کامل تر مقالاتم بوده

زمانی که به پیشنهاد یکی از دوستانم در شبکه های اجتماعی ایرانی عضو شدم ، به هیج عنوان فکر نمیکردم بتوانم روابط خوبی با افراد مختلف برقرار کنم هرچند عضویت در این شبکه ها کمک آنچنانی برای مقالاتم نبوده اما خب به بنده چیزهای بسیار ارزشمندی آموخت. آشنایی با دوستانی که هر کدام راهی را برای خود در زندگی انتخاب میکردند و با بیان مشکلات ، دقدقه ها ، اهداف و آرزوهایشان به بنده درس های بسیار خوبی دادند. بنده از ایرانی ها چیز مهمی یاد گرفتم و آن این بود که هر چه قدر که بخواهند خصلت بدی داشته باشند باز هم نمیتوانند به این دلیل که ذاتی خوب و قلبی پاک و ساده دل هستند و بنده این را از درون آنها احساس میکردم .اگر هم در مواردی برخوردها و کارهای نامانسبی از آنها دیده میشد تنها برای عوامل سختی که در طول زندگی بر آنها گذشت، بوده.

واقعا خوشحالم که با دوستان خوبی از اقسا نقاط ایران آشنا شدم دوستانی که پا به پای بنده برای رسیدن به اهداف و مقالاتم کمک کردند و هر آنچه را که خواستم در صورت لزوم در اختیارم قرار دادند.
تا آنجا که توانستم به تمامی پیام های دوستان پاسخ منطقی دادم حتی پیام های نامناسبی که بعضی از دوستان برای بنده میفرستاند باز هم به طور محترمانه و منطقا با آنها برخورد میشده شاید بعضی از دوستان به دلایل مختلف از بنده دلگیر و ناراحت شده باشند! اگر که کسی هست در این شرایط ، بنده به طور کل از این دوستان عذرخواهی میکنم چرا که برای انجام این مقالات باید به روش های مختلف شخصیت شناسی می شدند.

بنده واقعا از تمامیِ دوستانم و مردمان خوب و خون گرم ایرانی سپاسگذارم و برای تک تک شما آرزوهای خوب و خوشبختی را در طول زندگیتان دارم.

1434514530774110_large.jpg

تا چند روز آینده به زادگاهم بر میگردم و دیگر نمیتوانم از طریق این سایت با شما در ارتباط باشم اما برای دوستانی که تمایل دارند با بنده ارتباط داشته باشند این پل ارتباطی را در اختیارشان قرار میدهم

Email : aynaz_73@yahoo.com

سعی میکنم به تمامیِ پیام ها پاسخ دهم


1434454209252155_large.jpg

با تشکر از همه ی شما دوستان خوبم

موفق و موید باشید


آیناز آذرخش

{-35-}{-29-}{-35-}


مشاهده همه ی 107 نظر
Aynaz
آروم و عادیآروم و عادی
Aynaz

سلام دوستان خوبم بنده به زودی پست آخر به همراهسلام دوستان خوبمبنده به زودی پست آخر به همراه تصویری از خود را در Page ام قرار میدهم

از شما دوستان خوبم خواهشمندم این پست را حتما به اشتراک بزارید.

ممنون از لطف بیشمارتون


:)

مشاهده همه ی 4 نظر
Aynaz
آروم و عادیآروم و عادی
Aynaz

ادامه پست دوم همچنین 3 دوست ویژه داشتم که از


ادامه پست دوم


همچنین 3 دوست ویژه داشتم که از بهترین دوستانم در این سایت بوده اند و بنده هیچوقت آنها را فراموش نخواهم کرد همینجا از این دوستان خوبم تشکر میکنم و برایشان آرزوی بهترینها در طول زندگیشان را دارم ممنون از همتون.


https://facenama.com/behikhan

https://facenama.com/nasanhohaabi

https://facenama.com/masoudsilenthell69

بنده واقعا به ایرانی و ترک بودنم افتخار خاص دارم
و از شما دوستان خوبم از اقسا نقاط کشور کمال تشکر را دارم

ممنون از همه ی شما
آذرخش


{-35-}{-29-}{-35-}


مشاهده همه ی 30 نظر
Aynaz
آروم و عادیآروم و عادی
Aynaz

سلام دوستان خوبم در طول مدتي که در اين سايت


سلام دوستان خوبم


در طول مدتي که در اين سايت عضو و در خدمتتون بودم با افراد زيادي از ديار و خطه هاي مختلف ايران آشنا شدم. افرادي خوب و خون گرم از نقاط مختلف کشور.خيلي خوشحالم و فخر دارم که مدتي رو در کنار شما دوستان عزيز بودم و با شما هم صحبت شدم. هدف از عضويت در اين سايت را پيش از اين خدمتتون عرض کردم.
جالب است بدونيد در یکی از اين مقالات خصوصيات،شخصیت و روحيات مردمان هر خطه و شهر هم مورد بررسي قرار گرفت و شاید بسیاری از دوستان از بنده به این علت که شخصیتشان مورد بررسی قرار گرفت ناراحت و دلخور باشند همینجا بنده از تمامی دوستانم عذرخواهی میکنم و امیدوارم این برخوردهایم را که رسیدن به اهداف و مقالاتم بوده درک کرده و ببخشید. ممنون ازهمه ی شما.
در اینجا به قسمتی از این موارد به طور مختصر اشاره میکنم ابتدا از پايتخت شروع ميکنم.

تهران :
بيشترين درصد این استان غير بومي بوده اند و اصالتي از شهرستانهاي مختلف ايران داشتند. به این علت هم نوع روابط با این افراد مکی سخت بوده. افرادي خوب محسوب مي شدند،. در کل افرادی زیرک و کاردان بودند در ارتباطات عالی و منطقا عمل میکردند و در کمک تا حدودی پایا ولی در شهرهاي جنوبي اين استان به ندرت ميشد ارتباطي درست و منطقي برقرار کرد.
البرز:
مردمانی بودند خوب و کمتر به کارهای دیگران نفوذ میکردند کنجکاویت خاصی در ارتباطات داشتند. خاص و بی نظیر .
خطه شمال:
واقعا مردماني خون گرم و دوست داشتنی داشته اند گيلان و مازندران و گلستان از استان هايي بودند که بنده به راحتي توانستم روابطي دوستانه باهاشون برقرار کنم و تا حدود زيادي از کار مقالاتم رو به انجام برسونم. مازندران و گيلان روابط دوستانه تر ديده شد.
خراسان:
مردمان خراسان افرادي با رفتاري عجيب بوده اند خصوصا قسمت شمالی و جنوبی. اينطور به نظر ميرسيد که کاري را نيمه تمام رها کرده و کمي از مسئوليت پذيري به دور بودند اما مردماني بسيار خوب با شخصيتي متفاوت و عالی ولی کمي هم خشک در نوع ارتباطي.
قزوين:
مردماني خوب و راحت و شايد اين راحتي در ارتباط و حتی کلام کمي بيش از اندازه ی معمول بوده . به هرحال افرادي بسيار عالي و خون گرم و به اصطلاح خودمانی.
سمنان:
اين استان مردماني با طرز فکر متفاوت و همينطور مذهبي بوده اند. در روابط کمی سخت ولی درست کار.
کرمانشاه:
مردمانی خاص ،خون گرم با زبان شیرین و دلنشین این افراد هم روابط خوبی داشتند .
کردستان:
مردمانی با زبان شیرین کردی و روابط بسیار خوب ولی در روابط کمی متفاوت.
لرستان:
مردمانی دوست داشتنی همراه با سادگی خاص البته این سادگی بیش از حد معمول بوده و در روابط راحت.
همدان:
این استان رو میتوان از لحاظ فرهنگی به دو نیم از مردم تقسیم کرد افرادی بسیار خوب و دوست داشتنی و روابطی خوب.
اصفهان:
مردمانی خوب، خون گرم در ارتباط واقعا عالی در کمک از چیزی دریغ نمیکردند مگر در موارد سخت
فارس :
مردمانی واقعا دوست داشتنی، در ارتباطات آرام و ملایم بودند و کمک خوبی برای بنده بودند.
مرکزی :

مردمان این شهر هم بسیار خوب ولی در روابط کمی سخت.
قم:
مردمانی خوب ، متعادل ، مذهبی بسیار عالی و کمک مناسب در ارتباطات.
ایلام:
مردمانی جالب و در ارتباطات خوب
کرمان:
مردمانی خون گرم در ارتباطات عالی
اهواز :

مردمانی خوب، خون گرم، دوست داشتنی ، در روابط عالی و پایا
جنوب :
شهرهای جنوبی مانند هرمزگان و بوشهر افرادی تند و سخت گیر ولی خون گرم و در ارتباطات به ندرت میشد چیزی از آنها متوجه شد.
سیستان و بلوچستان :
مردمانی خاص و به نوعی نسبت با دیگر اقوام ایران در روابط متفاوت بودند و کاملا در کار جدی
کهکیلویه و بویر احمد :
مردمانی خاص و جدی. در روابط کمتر میشد درشون نفوذ کرد و چیزی ازشون خواست.
یزد:
مردمانی بسیار خوب، مذهبی خون گرم در روابط دوستانه ولی کمی سخت.
زنجان:

مردمانی خوب جدای از آذری زبانان دیگر شهرها بودند . افرادی با خصوصیات که شاید چون همجوار با شهرهای قزوین و تهران بودند جدای از شهرهای آذری یده میشدند .در روابط خوب.
آذربایجان غربی:
مردمانی عالی ، فرهنگ بالا ، در روابط پایا و دوستانه و خون گرم.
آذربایجان شرقی:
مردمان این استان واقعا افرادی خونگرم در روابط دوستانه و از هر لحاظ عالی ولی کمی در بعضی افراد خود شیفتگی پیدا میشد و در بعضی موارد در قبال کمک خواسته شده کمکی از بنده میخواستند ولی در نهایت عالی
اردبیل:
مردمانی بسیار عالی ، ساده دل ،خون گرم ، در کمک دریغ نمیکردند در روابط واقعا دوستانه

و اما
بنده همینجا جا دارد از تمامی مردمان شهرهای مختلف ایران که به بنده کمک کردند و در این مدت مانند یک دوست در کنارم بودند تشکر کنم چیز مهمی که باید عرض کنم اینست که بنده بهترین وبهترین مردمان ایران رو اختصاص میدهم به آذری زبانان عزیزم. واقعا از هیچ کمکی به بنده دریغ نکردند مثل یک یار واقعی در کنارم بودند حتی از آنچه که باید بیشتر در اختیار قرار میدادند.
سادگی، مهربونی،بی ریا بودن، قلبی پاک ، خصلتی زیبا و عالی رو در این افراد به چشم دیدند هر چند که دوستان هم وطن ایرانی دیگر هم به بنده کمک شایان بسیاری داشتند ولی اگر که بنده در مورد این دوستان خوب آذری زبان و ترک هر چقدر بگویم باز کم است!

در صورت تمایل بازنشر کنید.

مشاهده همه ی 14 نظر
Aynaz
آروم و عادیآروم و عادی
Aynaz

سلام دوستان اگر واقعا قصد کمک به بنده رو


سلام دوستان

اگر واقعا قصد کمک به بنده رو دارید Pm بدید.


درغیر این صورت ناچار به عدم پاسخگویی به پیامتون می باشم.


با تشکر : آیناز


مشاهده همه ی 48 نظر
Aynaz
آروم و عادیآروم و عادی
Aynaz

* سلام دوستان خوبم * مطلبي هست که بايد خدمتتون* سلام دوستان خوبم *

مطلبي هست که بايد خدمتتون عرض کنم چيزي که برام خيلي عجيب بوده!

ابتدا مجبور به معرفي خود هستم و بعد از آن مطلب رو عرض ميکنم.

بنده آيناز آذرخش هستم 20 سال سن دارم زاده ي استامبول و تا 15 سالگي ام در اين شهر بزرگ شدم. اما اصالتي تبريزي دارم پدر و مادرم زاده ي تبريز هستند. حدود 5 سال هست به دلايل موقعيت شغلي پدر و مادرم که ايجاب ميکرد تا مدام از استانبول به تبريز در رفت و آمد باشيم، به تبريز آمديم و در حال حاضر ساکن رشديه هستيم. دانشجوي سال 3 رشته گرافيک در دانشگاه آزاد تبريز هستم.

ايران و تبريز را دوست دارم و براي مردمانش احترام خاصي قائلم علاقه به فرهنگ و آداب و رسوم شهر هاي مختلف ايران باعث شد تا مطالعاتي در اين زمينه داشته باشم اما برايم کافي نبود اين شد که با اساتيد و دوستانم در اين رابطه صحبت کردم و آنها در اين زمينه راهنماييم کردند و گفتند که هيچ چيز به اندازه ي سفر کردن و برقرار کردن ارتباط با مردمان شهرهاي مختلف نميتواند به بنده کمک شاياني کند. از آنجا که سفر به تمام اين شهرها نياز به زمان و شرايط خاص داشت و براي بنده مقدور نبوده به ناچار به پيشنهاد يکي از دوستانم به شبکه هاي اجتماعي ايراني رو آوردم تا با دوستاني از اقسا نقاط کشور ايران آشنا شوم و از آنها در اين زمينه کمک بگيرم.و اما چيزي که بنده رو واقعا در طول اين 5 سال زندگي کردنم در ايران متعجب ميکرد اين بود که :

شنيدن حقيقت براي بيشتر مردمان ايران و حتي اطرافيانم قابل باور و درک نبوده و کاملا بالعکس وقتي چيزي جز حقيقت شنيده مي شود به آساني باور ميکردند! بنده به شخصه بارها اين را به چشم ديده ام و حتي با کساني در اين فيس به صورت تل صحبت کرده ام خودم را فردي از شمال ايران گرفته تا شهرهاي جنوبي و حتي شرق و غرب و آنها چه زود باور کردند که بنده دختري از اين شهر هاي ايران هستم! درواقع چنين چيزي صحت نداشت! واقعا متعجم از اينکه چرا باور حقيقت اين همه سخت و دشوار شده وقتي حقيقت وجود دارد چه دلايلي براي گفتن چيزي جز حقيقت ( دروغ ) وجود دارد...! متاسفانه باورها، منطق، درک، بخشندگي، مردانگي و مهمتر از هر چيزي وجدانها واقعا خوابيده! هدف بنده از عضويت در اين سايت ها فقط و فقط آشنايي بيشتر با شهرهاي مختلف ايران بوده و همچنين آشنايي با دوستاني خوب در اين شهرها همين و بس.

با تشکر از تمامي دوستانم که برايم قابل احترام هستند و ارزش زيادي دارند. :)

در صورت تمایل بازنشر کنید.

مشاهده همه ی 75 نظر
Aynaz
آروم و عادیآروم و عادی
Aynaz

1388925318137266_orig.jpg&h=480&w=600&zc

مشاهده همه ی 82 نظر