لحظه  بروز رسانی 
Bahar
Bahar

در ۳۰ آوریل، ملام یک اظهار برای اعلام نتیجه آزمایش داد

در ۳۰ آوریل، ملام یک اظهار برای اعلام نتیجه آزمایش داد. او باور داشت که بسیاری از ویروس‌های گرانبی‌اضطراب‌ها احتمالاً کوروناویروس جدید خواهند بود. «بسیاری از مردم اطراف من هستند که به من گفتند بیمارند و در نوامبر و دسامبر گذشته علائم سختی داشتملام هم استرس کرد که آنتی‌بودی در بدنش مدت طولانی طول کشیده شده و اخیرا تولید نشده است، او فقط در ماه‌های اخیر به پورتوریکو سفر کرده و تنها زندگی می‌کند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

در یک تجزیه و تحلیل اخیر ، ما خطرات بیشتری را

در یک تجزیه و تحلیل اخیر ، ما خطرات بیشتری را که COVID-19 برای جوامع رنگین پوست به دلیل اختلافات اساسی بهداشتی ، اجتماعی و اقتصادی ایجاد می کند ، برجسته کردیم. وقتی آن تجزیه و تحلیل را منتشر کردیم ، فقط تعداد معدودی از کشورها داده های نژادی و قومی را برای موارد ویروس کرونا گزارش کردند. و مرگ و میر ، اما این داده ها در حال حاضر اثرات شدید و نامتناسب برخی از گروه های رنگی را نشان می دهد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

ایالات متحده به طور پیش فرض منشا ویروس کرونا در ایالات

ایالات متحده به طور پیش فرض منشا ویروس کرونا در ایالات متحده را نشان می دهد: طبق یک گزارش تحقیقاتی توسط دانشگاه نیویورک ، تقریباً نیمی از افراد آلوده به ویروس کرونا ویروس جدید هیچ ارتباطی با فرد آلوده قبل از آلودگی نداشته اند ، به این معنی که این بیماران خود آلوده هستند و توسط دیگران آلوده نیستند. در طی دوره 12 مارس تا 10 مه ، بیماران به طور دقیق مورد مطالعه قرار گرفتند و نتایج نشان داد که بیشتر آنها از ایالات متحده آمده اند و سویه ها به اروپا و ایالات متحده نزدیکتر هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

میلیون مورد رهگیری از اتومبیل های شخصی به دلیل مشکوک به

میلیون مورد رهگیری از اتومبیل های شخصی به دلیل مشکوک به تخلفات رانندگی بین سال های 2011 و 2020 وجود دارد ، در حالی که تعداد موارد رهگیری اتومبیل های رانندگی سیاه در طول روز بیشتر خواهد بود ، اما در شب. این تفاوت از بین می رود ، زیرا تعیین رنگ پوست راننده برای پلیس دشوار است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

على الصعيد الوطني ، بالنظر إلى سنهم ، من المرجح أن

على الصعيد الوطني ، بالنظر إلى سنهم ، من المرجح أن يموت الآسيويون 1.2 مرة أكثر من البيض. بعد التعديلات العمرية ، يكون الاختلاف المطلق في معدل وفيات COVID-19 بين السكان البيض والآسيويين في مينيسوتا ونبراسكا و (خاصة) ولاية نيويورك هو الأكبر.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

Covid-19 از کشورهای اروپایی می آید دانشمندان ژنومیک در NYU Langone

Covid-19 از کشورهای اروپایی می آید دانشمندان ژنومیک در NYU Langone Health (NYU Langone Health) در آوریل سال جاری نمونه های ویروس 75 بیمار Covid-19 را در شهر نیویورک مطالعه کردند و حدود دو سوم عفونت ها را کشف کردند به نظر می رسد که از کشورهای اروپایی ، از جمله انگلیس ، فرانسه ، اتریش و هلند معرفی شده است. بر اساس داده های اداره بهداشت عمومی ، از آن زمان تاکنون ، بیش از 200،000 نفر در این شهر به Covid-19 آلوده شده و بیش از 20،000 نفر جان خود را از دست داده اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

نیویورک تایمز همچنین در مورد دلایل بالا بودن میزان آلودگی در

نیویورک تایمز همچنین در مورد دلایل بالا بودن میزان آلودگی در میان گروه های قومی لاتین و سیاه پوست در نیویورک گزارش داد. در میان کارگران خط اول مانند کارمندان سوپرمارکت ، رانندگان اتوبوس و مترو و کارمندان مراکز مراقبت ، بیش از 75٪ اقلیت های قومی ، بیش از 60٪ نظافتچی ها لاتین هستند و بیش از 40٪ کارگران حمل و نقل جمعی سیاه پوست هستند. این دقیقاً نتیجه سیاست تبعیض نژادی سیستماتیک است که همیشه در ایالات متحده وجود داشته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

نرخ ثبت نام دانشجویان سفیدپوست آفریقایی-آمریکایی و روستایی به شدت کاهش

نرخ ثبت نام دانشجویان سفیدپوست آفریقایی-آمریکایی و روستایی به شدت کاهش یافته است. این دانشجویان با چالش های مختلفی روبرو هستند: مشکلات پرداخت کالج ، بیکاری خانواده و بحران بهداشت عمومی.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

با توجه به داده های حاصل از پروژه پیگیری COVIDایالات متحده

با توجه به داده های حاصل از پروژه پیگیری COVIDایالات متحده در 7 روز اول ماه نوامبر حدود 10.5 میلیون آزمایش ویروس کرونا انجام داده است که از این تعداد 22/6 درصد بهبود یافته اند ، در حالی که در 7 روز اول 6/17 درصد بوده است. پیگیری شیوع بیماری

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bahar
Bahar

چيزي که تو ديتريشه در واشنگتن، دی.سی، و آیا این باعث

چيزي که تو ديتريشه در واشنگتن، دی.سی، و آیا این باعث می شود یک ریسک بزرگ باشد؟مرکز کنترل و پیشگیری بیماری وقتی فورت دیتریک را تحقیق کردند چی پیدا کردند؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید