سلام دوستان خوش آمديد
بروز رسانی 
پونیشا
خوشتیپخوشتیپ
پونیشا

افزایش فالوور و لایک اینستاگرام بدون شک در حال حاضر بالا

افزایش فالوور و لایک اینستاگرام بدون شک در حال حاضر بالا بودن فالوور و لایک پست ها در صفحات اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج دارد

کلیک  ورود به سایت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

اسراری از علوم غریبه که تا به حال در هیچ سایتی

 لینک

اسراری از علوم غریبه که تا به حال در هیچ سایتی آورده نشده

آداب تعویذات –سر اکبر

این قواعد را من در سایت و در کتابهایم قرار نداده ام.و شما در هیچ کتاب و سایتی هم ندیده اید. و دلیل آن هم این است که به دست نااهلان نیوفتد.باور کنید همیشه ترس از این داشته ام که خدایا نکند این علم به دست سوء استفاده گران بیوفتد. ولی باز امیدم را با خدا پیوند دادم و از او یاری جستم . از ۱۴ معصوم کمک گرفتم که این قوائدی که در این نرم افزار قرار میدهم به دست سودجویان و نا اهلان نیفتد و فقط کسانی استفاده کنند که مشکلات خود و دیگران را حل کنند و زندگی خوش  و راحتی داشته باشند و گره از مشکلاتشان و دیگران بردارند.

قواعد نوشتن تعویذات زبان بند

در این نرم افزار کل صد باب ها از همین قوائد پیروی میکنند و در زیر هر باب دعا دیگر این قوائد را نمیاورم.شما برای هر باب دعا ها باید این قواعد را رعایت کنید.اگر دعایی که نیاز به توضیح داشت را فقط بیان میکنم.

قواعد دعاهای زبان بند دقیقا عین قواعد مشکل گشایی و بخت گشایی است که در نرم افزار صد باب مشکل گشا توضیح دادم .به انضمام چند مورد دیگر که در این نرم افزار بیان میکنم

زمان نوشتن دعای زبان بند

بهترین و قویترین زمان برای نوشتن دعای زبان بند که فوق العاده اثر عجیبی دارد در دومین روز جمعه یک ساعت قبل از طلوع آفتاب می باشد

ما بقی روزها میتوان روزهای چهار شنبه و پنج شنبه از یکم تا خود ۲۰  ماه قمری در ساعت اول روز یعنی یک ساعت قبل از طلوع افتاب نوشت و در این روزها علاوه بر ساعت اول در ساعت عطارد هم میتوان نوشت

.پس در قسمت صد باب دعاها اگر در توضیحات روز مشخص نبود, این بدین معنی است که شما میتوانید در یکی از روزهای چهار شنبه یا پنج شنبه یا دومین جمعه بعد از نماز صبح تا قبل از طلوع آفتاب تعویذ را بنویسید.

فقط توجه کنید که در ۲۰ روز اول ماه قمری باشد.

و اگر هم نوشتن دعایی در روز خاص بود آن روز را در همانجا بیان میکنم

  • داشتن انگشتر عقیق یمنی و انگشتر فیروزه ای در دست راست. (دقت کنید که هر دوی این طلسمات را روی نقره هم میتوانید بنویسید)

اگر تعویذ مینویسید و یا دعا میخوانید .انگشتر عقیق یمنی و انگشتر فیزوزه ای بر دست داشته باشید که در اجابت دعا اثر قوی و فوری میگذارد.

از اساتیدی که در حین نوشتن دعا انگشتر عقیق یمنی و انگشتر فیروزه ای دارند تجربه کرده اندکه چه اثر قوی در امر اجابت میگذارد.

در دو طرف انگشتر عقیق یمنی ذکر های زیر را حکاکی کنید

*-بر روی سنگ انگشتر ذکر ” ماشاء الله لا قوة الا بالله ”

*-و در پشت سنگ انگشتر طلسم زیر را حکاکی کنید

طلسمات علوم غریبه

طلسمات علوم غریبه

 توجه کنید که خود داشتن همین دو انگشتر با حکاکی  ذکر و طلسم فوق برای رفع حاجت و سبکی در امور زندگی فوق العاده است.پس حتما برای تهیه این دو انگشتر عجله کنید و همیشه در دستان خود داشته باشید.فقط زمانی که حمام یا توالت میروید و یا زمانی که غسل دارید انگشتر را از دستانتان در بیاورید

فواید انگشتر عقیق یمنی و فیروزه را حتما زیاد مطالعه کرده اید که مجددا در همین قسمت بیان میکنم.

فواید انگشتر عقیق یمنی:

از بین بردن فقر

غم زدایی و فرح انگیزی

باز داشتن از عذاب خداوند

عاقبت به خیری انسان در زندگی

نگاه دار انسان در سفر

حرز سلامتی از هر بلا

قرار گرفتن در پناه مخصوص خدا و ولی خدا

ایمنی از شر حاکم ظالم و هراس انگیزه ها

مانع شکنجه و تازیانه از روی ظلم

تسریع در اجابت دعا و برآوردن حوائج

دور داشتن از قطع دست و خون ریزی شدید

افزودن بر ثواب نماز

وسعت بخشیدن به رزق و بی نیاز کردن از مردم

 

فوائد انگشتر فیروزه ای:


باعث بى نیازى و دورى فقر مى‌گردد

جهت ایجاد فرزند مؤثر است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آناهیتا پالیزبان
آناهیتا پالیزبان

آموزش کسب درآمد واقعی و حلال اینترنتی آموزش درآمد از

 لینک

آموزش کسب درآمد واقعی و حلال اینترنتی

آموزش درآمد از اینترنت برای تابستان دانش آموزان و دانشجویان.

آموزش کسب درآمد خانگی برای خانم های خانه دار.

آموزش درآمد اینترنتی برای کارمندانی که حقوقشان کفاف زندگی را نمی دهد.

درآمد از اینترنت یک واقعیت است . با روشهای کسب درآمد از اینترنت واقعی و درست بسته پنجره طلایی .

نه با وعده های دروغین.

روشهای کسب درآمد اینترنتی درست را در این لینک دریافت کنید . سرفصلهای این آموزش را در این لینک مشاهده فرمایید :

لینک دانلود بسته آموزش درآمد اینترنتی پنجره طلایی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

انگشتر و لوح خاتم سلیمان لوح خاتم سلیمان مجرب ترین

 لینک

انگشتر و لوح خاتم سلیمان

لوح خاتم سلیمان مجرب ترین طلسم و دعا و خاتم برای رسیدن به هر خواسته است که برای تجلی خواسته هایتان باید با رعایت آداب آن را چهله بنشینید و در پشت آن برای شما عزیزان مجرب ترین مشکل گشا و باطل سحر را حکاک می نمایم  همه توضیحات را در ادامه برایتان قرار میدهم

انگشتر خاتم سلیمان

خیلی از ایمیلهایی که در مورد نقش خاتم سلیمان و انگشتر خاتم سلیمان به همراه خواص را سوال کردند.کامل ترین توضیحات مربوط به این خاتم را تنها در کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد حضرت آیت الله العظمی علامه مرحوم نجفی ارومیه ای می توان یافت. هر چند که بزرگانی چون علامه محمود دهدار، استاد جلال الدین همائی، ابن سینا و دیگران نیز توضیحات و اشکال مختلفی را در این باب آورده اند. اما توضیحات این کتاب شریف بسیار گویا تر و کامل تر به نظر می رسد. به همین دلیل متن کامل انگشتر حضرت سلیمان را در چند خط تایپ کردم و مابقی را به صورت اسکن در این تاپیک قرار دادم.

7351_FIKb7oS0

در این پست دستور کامل نقش لوح سلیمان روی فلز هفت جوش را به همراه آداب کامل آن قرار میدهیم. از دوستانی که میخواهند این نقش را خود حکاکی کنند باید تمام آداب آن را به درستی انجام دهند و بعد از حکاکی هم باید آداب چهل روزه را هم خوب رعایت کنند

khatam

این شرح مهر یا لوح خاتم  حضرت سلیمان علیه السلام شرح طلسم است و فواید آن بدانکه خاصیت این خاتم سلیمان خواص بسیار است.هر گاه همه دنیا کاغذ گردد و دریاها جوهر مداد و جن و النس نویسنده شوند,شرح این خاتم را نتوانند نوشت. و حضرت رسالت پناه فرمود که حرمت این خاتم را نگاه دارد هر چه خواهد که این خاتم را با خود داشته باشد باید بگیرد نقره یا طلا, هر کدام که مقدور باشد نقش کند بهر هر مرادی که داشته باشد که شرح موافق باشد سه روز روزه بدارد و بعد از آن  نقره یا برنج(هفت جوش) بر زیر سر نهد و خاتم را در روز سیم در ساعت سعد آنرا بدهد نقش کند و قاعده آن است که آن حکاک در آن وقت دو رکعت نماز گذارد و بوی خوش بر آتش  نهد(منظور بخورات دود کند) و خاتم را حکاکی کند. و خواص این خاتم بسیار است .اما مختصر نمودیم تا  خواننده و نویسنده را ملال نباشد از هزار خواص یکی نوشته نشده است و ۳۷ خاصیت دارد. اول آنکه نگه دارنده این دعا از شر جن و انس ایمن گردد و در امان حضرت رب العزت بوده باشد.دوم نگاه دارنده این خاتم را در نظر جمیع خلایق عزیز و محترم باشد و سحر و جادو بر وی کار نکند.سیم اگر کسی این خاتم را در گلاب اندازد و روی خود بشوید و هر کس او را ببیند دوست او شود.

khatame-solaiman

چهارم : هر که این خاتم را بموم عروسی نهد بنام هر کس که خواهد در آتش اندازد آنکس بیقرار گردد و باید که قمر در برج آتش باشد. ششم.اگر کسی در میان دو کس ناسازگاری باشد بگیرد موم عروسی  و سه مهر بر آن نهد یکی را  برابر قبله دفن کند و دیگر را در آستانه دفن کند و یکی را با عود بسوزاند آنکس چنان محب او شود مثل یوسف و زلیخا.هفتم:اگر کسی قرض دار باشد بگیرد موم کافوری و سر خاتم را بر او نهد یکی را در جیب نهد و یکی را در دامن ببندند و یکی را در میان قوطی نهد خدای تبارک و تعالی به برکت این خاتم قرض او ادا  شود.هشتم:اگر کسی در میان کاری فرو مانده باشد این خاتم را بر موم عروسی نهد در روز جمعه دو رکعت نماز گذاردو بر خاتم سجده کند و استدعا از حضرت رب العزه کند کار بسته او گشاده گردد.نهم: khatam3 متاسفانه در بعضی از سایتها میبینیم که سفارش این لوح را میگیرند و بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان از مشتری میگیرند و همچنین اصلا اداب حکاکی و اداب ۴۰ روزه نگه داری آن را در سایت قرار نمیدهند. حالا یا بلد نیستند و یا نمیخواهند به عموم اطلاع رسانی کنند. خدا داند و بس ما در این پست اداب کامل و جامع حکاکی و اداب چله نشینی را به طور مفصل شرح میدهم. و شما دوست گرامی اگر میخواهید خودتان این لوح را انجام دهید باید حتما حتما تمام اداب را بدرستی رعایت کنید این طلسم را باید بر روی ورقه نقره یا برنج در سعد ترین ساعت ها همراه با بخورات مخصوص نقش نمود . اگر در لحظه طلوع آفتاب روز یکشنبه حک کنید، محبوب جمیع خلایق گشته و جمیع انس و جن به تسخیر شما در می‌آیند. همچنین، باعث رفع دشمنی‌ها و ایجاد محبت می‌گردد. اگر در ساعات و ایام سعد حک کنید، جمیع ابواب رزق و روزی به رویتان به شدت گشاده می‌گردد و ثروت و دولت از غیب می‌رسد. همچنین موجب راحتی و اسباب زندگی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

مستجاب شدن دعا دسته بندی :آموزش علوم مذهبی, ادعیه مشکل

 لینک

مستجاب شدن دعا ، طلب حاجت ، دعای مستجاب
 

telegifبرای عضویت در تلگرام ما و گرفتن سرکتاب و آموزش روی عکس بالا کلیک کنید

 تاثیر تقدم و پيشدستی در دعا كردن برای طلب حاجت و مستجاب شدن دعا

 
عـَنْ مـُحـَمَّدِ بـْنِ مـُسـْلِمٍ عـَنْ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ كَانَ جَدِّي يَقُولُ تَقَدَّمُوا فِي الدُّعَاءِ فَإِنَّ الْعَبْدَ إِذَا كَانَ دَعَّاءً فَنَزَلَ بِهِ الْبَلَاءُ فَدَعَا قِيلَ صَوْتٌ مَعْرُوفٌ وَ إِذَا لَمْ يَكُنْ دَعَّاءً فَنَزَلَ بِهِ بَلَاءٌ فَدَعَا قِيلَ أَيْنَ كُنْتَ قَبْلَ الْيَوْمِ.

اصول كافى جلد ۴ صفحه : ۲۲۰ رواية : ۵

 

ترجمه :
 مـحـمـد بن مسلم گويد: حضرت صادق عليه السلام فرمود: جدم مى فرمود: در دعا پيش دسـتـى كـنيد (و پيش از آنكه گرفتار شويد دعا كنيد) زيرا چون بنده اى بسيار دعا كند و بلائى به او رسد و دنبالش دعا كند گفته شود: آوازى آشنا است ، و چون بسيار دعا نكند (و پـردعـا نـباشد) و بلائى به او رسد و دنبالش دعا كند بدو گفته شود: تا به امروز كجا بودى ؟.

*****

عـَنْ أَبـِي عـَبـْدِ اللَّهِ ع قَالَ مَنْ تَقَدَّمَ فِي الدُّعَاءِ اسْتُجِيبَ لَهُ إِذَا نَزَلَ بِهِ الْبَلَاءُ وَ قَالَتِ الْمَلَائِكَةُ صَوْتٌ مَعْرُوفٌ وَ لَمْ يُحْجَبْ عَنِ السَّمَاءِ وَ مَنْ لَمْ يَتَقَدَّمْ فِي الدُّعَاءِ لَمْ يُسْتَجَبْ لَهُ إِذَا نَزَلَ بِهِ الْبَلَاءُ وَ قَالَتِ الْمَلَائِكَةُ إِنَّ ذَا الصَّوْتَ لَا نَعْرِفُهُ.
اصول كافى جلد ۴ صفحه : ۲۱۹ رواية : ۱

ترجمه :
حضرت صادق عليه السلام فرمود: هر كه در دعا پيش افتد (يعنى هميشه دعا مى كند و اخـتـصاصى به هنگام رسيدن بلا ندارد) بلائى كه به او برسد دعايش مستجاب شود (انتشار این مطلب توسط سایت دعا۷۸۶ (doa786.ir)) و فـرشـتـگـان گويند: صداى آشنائى است و از بالا رفتن به آسمان ممنوع نگردد، و كسى كـه پـيـشـدسـتـى به دعا نكند، چون بلا به او برسد دعايش مستجاب نشود، و فرشتگان گويند ما: اين آواز را نشناسيم.

التماس دعا

مستجاب شدن دعا ، طلب حاجت ، دعای مستجاب

برای دانلود نرم افزار ۱۰۰ باب شفا اینجا کلیک کنید

qwqwqw

برای دانلود نرم افزار متا ( نرم افزار محاسباتی علوم غریبه – گرفتن سرکتاب-وجفت بودن ستاره و ….) کلیک کنید 4

فروشگاه کتابها  نرم افزار های آموزشی و محاسباتی ( اینجا را کلیک کنید)

telegif

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

بهترين راه حفاظت اطلاعات دربرابر خانما

بهترين راه حفاظت اطلاعات دربرابر خانما

{-14-}

مشاهده همه ی 10 نظر

مراحل رشد انسان از کودکی تا پیری

مراحل رشد انسان از کودکی تا پیری

{-2-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sohila
آروم و عادیآروم و عادی
sohila

ﻓﺮﻣﻮل محاسبه ﺣﻘﻮﻕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ، ﺳﻨﻮﺍﺕ ، عیدی ، اضافه


ﻓﺮﻣﻮل محاسبه ﺣﻘﻮﻕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ، ﺳﻨﻮﺍﺕ ، عیدی ، اضافه کاری ، ﺷﺐ ﮐﺎﺭﯼ ، ﻧﻮﺑﺖ ﮐﺎﺭﯼ ، ﺗﻌﻄﯿﻞ ﮐﺎﺭﯼ
ﻓﺮﻣﻮل محاسبه ﺣﻘﻮﻕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ‏( ﻣﺎﺩﻩ ۳۷ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮐﺎﺭ ‏)

ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻣﻔﺎﺩ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻣﺪﻧﻲ ﺟﻤﻬﻮﺭﻱ ﺍﺳﻼﻣﻲ ، ﻣﺎﻩ ﺷﻤﺴﻲ ۳۰ ﺭﻭﺯ ﺍﺳﺖ، ﻟﺬﺍ ﺩﺭ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮐﺎﺭ ، ﻣﺰﺩ ﻭ ﻣﺰﺍﻳﺎﻱ ﻣﺘﻌﻠﻘﻪ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺑﺮ ﻣﺒﻨﺎﻱ ۳۰ ﺭﻭﺯ ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﻣﻴﮕﺮﺩﺩ . ﺍﻟﺒﺘﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻣﺰﺩ ﻭﻣﺰﺍﻳﺎﻱ ﻣﺘﻌﻠﻘﻪ ، ﺩﺭ ﻣﺎﻫﻬﺎﻱ ۳۱ ﺭﻭﺯﻩ ﺗﻘﺴﻴﻢ ﺑﺮ ۳۰ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻋﺪﺩ ۳۱ ﺿﺮﺏ ﻣﻴﮕﺮﺩﺩ ﻭﻃﺒﻴﻌﺘﺎ ﺩﺭ ﻣﺎﻫﻬﺎﻱ ۲۹ ﺭﻭﺯﻩ ﻧﻴﺰ ﺑﺮ ﻋﺪﺩ ۳۰ ﺗﻘﺴﻴﻢ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ۲۹ ﺿﺮﺏ ﻣﻴﮕﺮﺩﺩ . ﻳﻌﻨﻲ ﺗﻌﻴﻴﻦ ﺣﻘﻮﻕ ﻭ ﺩﺳﺘﻤﺰﺩ ﺑﺮ ﻣﺒﻨﺎﻱ ﻣﺎﻩ ۳۰ ﺭﻭﺯﻩ ، ﻭ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺁﻥ ﺑﺮ ﻣﺒﻨﺎﻱ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺭﻭﺯﻫﺎﻱ ﻣﺎﻩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﮕﺮﺩﺩ . ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﻣﻌﻨﻲ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﻲ ﺍﺯ ﺳﻮﻱ ﺷﻮﺭﺍﻳﻌﺎﻟﻲ ﮐﺎﺭ ، ﺣﺪﺍﻗﻞ ﻣﺰﺩﮐﺎﺭﮔﺮﺍﻥ ﺍﻋﻼﻡ ﻣﻴﮕﺮﺩﺩ ، ﺍﻳﻦ ﻣﺒﻠﻎ ﺑﺮ ﻣﺒﻨﺎﻱ ﻣﺎﻩ ﺷﻤﺴﻲ ‏( ۳۰ ﺭﻭﺯﻩ ‏) ﺍﻋﻼﻡ ﺷﺪﻩ ، ﻭﻟﻲ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺁﻥ ﺑﺎﻳﺴﺘﻲ ﺑﻪ ﺗﻨﺎﺳﺐ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺭﻭﺯﻫﺎﻱ ﻣﺎﻩ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﮔﺮﺩﺩ .

ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﺳﺎﻋﺎﺕ ﻛﺎﺭﻱ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ۷ ﺳﺎﻋﺖ ﻭ ۲۰ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ ﭘﺲ ﻫﺮ ﺷﺨﺺ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ۳۰ ﺗﺎ ۷.۳۳ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﻴﺸﻮﺩ ۲۲۰ ﺳﺎﻋﺖ ﺣﺎﻻ ﺍﮔﻪ ﺟﻤﻌﻪ ﻫﺎ ﻭ ﻧﺼﻒ ﺭﻭﺯﭘﻨﺞ ﺷﻨﺒﻪ ﻫﺎ ﻭ ﺳﺎﻳﺮ ﺭﻭﺯﻫﺎﻱ ﺗﻌﻄﻴﻞ ﺭﻭ ﺍﺯﺵ ﻛﻢ ﻛﻨﻴﻢ ﻣﻴﺸﻮﺩ ﺧﺎﻟﺺ ﻛﺎﺭﻛﺮﺩ ﺷﺨﺺ .

ﻣﺜﻼ ﻭﻗﺘﻲ ﺷﺨﺼﻲ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ۱۸۰ ﺳﺎﻋﺖ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﻭ ﻛﻞ ﺣﻘﻮﻕ ﻳﻚ ﻣﺎﻩ ﺭﺍ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﻗﺴﻤﺘﻲ ﺍﺯ ﺣﻘﻮﻕ ﻛﻪ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﺑﺎﺑﺖ ﺳﺎﻋﺎﺗﻲ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺷﺨﺺ ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻲ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ .

ﺩﺭ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮐﺎﺭ ۴۴ ﺳﺎﻋﺖ ﮐﺎﺭ ﺩﺭ ﻫﻔﺘﻪ ﺍﻋﻼﻡ ﺷﺪﻩ ﻭ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﻫﻢ ﺍﺳﺘﺮﺍﺣﺖ ﻭﻟﯽ ﺣﻘﻮﻕ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﭘﺲ :

۴۴ ﺳﺎﻋﺖ / ۶ ﺭﻭﺯ ﮐﺎﺭﯼ = ۷.۳۳ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ۷ ﺳﺎﻋﺖ ﻭ ﺑﯿﺴﺖ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ .
ﺧﻮﺏ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺣﻘﻮﻕ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺷﻮﺩ ﭘﺲ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪ ﺭﻭﺯ ﮐﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮐﺎﺭ ۷.۳۳ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺩﺭ ۳۰ ﺭﻭﺯ ﺿﺮﺏ ﮐﻨﯿﺪ ﻋﺪﺩ ۲۲۰ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﺭ ﻣﺎﻩ ﺑﺪﺳﺖ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺁﻣﺪ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﺣﻘﻮﻕ ﻣﺎﻫﺎﻧﻪ ﻓﺮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ۳۰ ﺭﻭﺯ ﯾﺎ ۲۲۰ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ.

ﻓﺮﻣﻮل محاسبه اضافه کاری

ﻣﺎﺩﻩ ۵۹ – ﺩﺭ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﻋﺎﺩﻱ ﺍﺭﺟﺎﻉ ﻛﺎﺭ ﺍﺿﺎﻓﻲ ﺑﻪ ﻛﺎﺭﮔﺮ ﺑﺎ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﺫﻳﻞ ﻣﺠﺎﺯ ﺍﺳﺖ :
ﺍﻟﻒ – ﻣﻮﺍﻓﻘﺖ ﻛﺎﺭﮔﺮ
ﺏ – ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ۴۰% ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺑﺮ ﻣﺰﺩ ﻫﺮ ﺳﺎﻋﺖ ﻛﺎﺭ ﻋﺎﺩﻱ.

ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﺎﺭﯼ = ﺳﺎﻋﺎﺕ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﺎﺭﯼ * ۱۴۰ % * ۲۲۰ ﺳﺎﻋﺖ / ﺣﻘﻮﻕ ﭘﺎﯾﻪ

ﻓﺮﻣﻮل محاسبه ﺗﻌﻄﯿﻞ ﮐﺎﺭﯼ

ﻣﺎﺩﻩ ۶۲ – ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ، ﺭﻭﺯ ﺗﻌﻄﻴﻞ ﻫﻔﺘﮕﻰ ﻛﺎﺭﮔﺮﺍﻥ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻣﺰﺩ ﻣﻰ ﺑﺎﺷﺪ .
ﻛﺎﺭﮔﺮﺍﻧﻰ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺗﺮﺗﻴﺐ ﺭﻭﺯﻫﺎﻯ ﺟﻤﻌﻪ ﻛﺎﺭ ﻣﻰ ﻛﻨﻨﺪ، ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻋﺪﻡ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺗﻌﻄﻴﻞ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ۴۰% ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺑﺮ ﻣﺰﺩ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻛﺮﺩ .

ﺗﻌﻄﯿﻞ ﮐﺎﺭﯼ = ﺳﺎﻋﺎﺕ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﮐﺎﺭﯼ * ۱۴۰% * ۲۲۰ ﺳﺎﻋﺖ / ﺣﻘﻮﻕ ﭘﺎﯾﻪ

ﻓﺮﻣﻮل محاسبه ﺷﺐ ﮐﺎﺭﯼ

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fatemeh sedaghat
عاشقعاشق
fatemeh sedaghat

سلام و درود به دوستان عزیز مدیر فروشگاه هستم و در

 لینک
سلام و درود به دوستان عزیز مدیر فروشگاه هستم و در

سلام و درود به دوستان عزیز

مدیر فروشگاه هستم و در موضوعات دانشگاهی فعالیت میکنم و سعی میکنم به بهترین شکل ممکن خدمات را ارائه بدهم و کاملا بروز و آپدیت باشم
.
خوشحال میشوم که از سایت من دیدن نمایید.
تشکر

                          {-102-}{-98-}{-102-}                              


{-111-}ممنون میشم از دوستان عزیز اگر این پست مرا بازنشر کنید{-111-}

                          {-102-}{-98-}{-102-}                            

 

مشاهده همه ی 7 نظر