بروز رسانی 
مجله آلبالو
مجله آلبالو

آیا بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۹ بازمی‌گردد ؟

 لینک
آیا بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۹ بازمی‌گردد ؟

آیا بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۹ بازمی‌گردد ؟

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت در لحظه‌ای بسیار حساس‌ (و شاید ترسناک) به پایان رسید و طرفداران بی‌صبرانه منتظر این هستند که بدانند بعد از این چه اتفاقی خواهد افتاد. متأسفانه هنوز هیچ پیش‌نمایشی از فصل جدید عرضه نشده است. حالا و پس از اشتباه احتمالی بازیگر بازی تاج و تخت ، “سوفی ترنر“، گزارش های بیشتر و بیشتری مبنی بر بازگشت این سریال در سال ۲۰۱۹ به گوش می‌رسند. قبل از اینکه طرفداران برای سرعت بخشیدن به روند تولید سریال برای خدای نور قربانی دهند، باید این را در نظر بگیرند که پخش در سال ۲۰۱۹ آنقدر ها هم بد نخواهد بود ! در‌واقع دلایل زیادی برای کنار آمدن با این موضوع وجود دارد و اکثر این دلایل به کیفیت بیشتر اشاره دارند.

“سوفی ترنر” ، بازیگر نقش سانسا، چندی پیش در مصاحبه‌ای با Variety اعلام کرده بود که فصل هشتم بازی تاج و تخت بطور قطع در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. آنطور که معلوم است، فصل هشتم تنها ۶ قسمت برای پایان دادن به داستان وستروس خواهد داشت. بهتر است نگاهی گذرا به لیست اتفاقاتی که قرار است در این فصل شاهد باشیم، داشته باشیم: جنگ بین شاه شب و انسان ها، جنگ بین سرسی و هرکسی که باقی‌مانده باشد، عشق جدید دنریس و جان اسنو، مسیر سانسا در جستجوی قدرت، مرگ سرسی همانطور که جادوگر پیشگویی کرده بود، سخن گفتن واریس از رازی که مدت‌ها پیش در آتش شنیده است، اتحاد دوباره برین و جیمی، اتحاد دوباره آریا و گاندری، رونمایی از “آزور آهای“، ماجراهای برن، پایان خوش تیریون، نبرد دو اژدها با اژدهای افسار گسیخته و …


گرد آوری تمام این داستان‌ها به نحوی که همگی به نتیجه‌ای قطعی برسند، قطعاً زمانی بیشتر از یکی دو ماه را طلب می‌کند، شاید تنها ویرایش های بعد از فیلم‌برداری چنین زمانی را نیاز داشته باشند. با توجه به اینکه بازیگرانی مثل سوفی ترنر و “گاوندولین کریستی” در این مدت برای پروژه های دیگر خود نیاز به سفر های نسبتاً طولانی مدت خواهند داشت، نگه داشتن تیم بازیگری در کنار هم اندکی دشوار بنظر می‌رسد. البته این موضوع برای فصل های قبل نیز برقرار بود اما تفاوت این فصل، درهم تنیدگی زیاد شخصیت‌های مختلف داستان است. بدون شک تمام طرفداران از عرضه‌ی هرچه زودتر بازی تاج و تخت استقبال می‌کنند اما اگر این کار به قیمت کم شدن زمان حضور یک شخصیت مهم در آن باشد، ارزشش را نخواهد داشت.


همچنین مسأله‌‌ای در مورد تیم بازیگری و تلاشی که برای کارشان انجام می‌دهند، مطرح است. فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت توانست بهترین صحنه‌های نبرد تاریخ تلویزیون را رقم بزند و باید بدانید که برای این صحنه ها، آمادگی و مهارت بسیار بالایی لازم است. وقتی که این سریال رکورد “بیشترین تعداد بدل‌های آتش گرفته‌ی همزمان” را برای خودش ثبت می‌کند، اولین سؤالی که به ذهن طراح آن می‌رسد این است که آماده‌سازی چنین صحنه‌ای چه مدت به طول خواهد انجامید ؟با توجه به احترامی که سازندگان سریال به تماشاگران آن می‌گذراند و همچنین جنگ‌های متعددی که در فصل آخر شاهد آن‌ها خواهیم بود، منطقی است که سازندگان بدنبال چیزی باشند که از حد انتظار مخاطبین بالاتر باشد. همچنین با دیدن زیبایی باورنکردنی این سریال تا بدین جای کار، هر آنچه در فصل پایانی انتظارش را می‌کشیم، ارزشش را خواهد داشت.

بار دیگر لازم است که بگوییم فصل هشتم این سریال حاوی مهمترین اطلاعات بازی تاج و تخت تا بدین جا خواهد بود. در این فصل به سؤالاتی از طرفداران پاسخ داده خواهد شد که از سال ۲۰۱۱ منتظر جوابشان هستند. اگر سازندگان در این فصل دچار اشتباه بزرگی بشوند، تمام فصول قبلی سریال بی‌ارزش خواهد شد و نهایتاً مثل سریال “لاست“، طرفداران به بحث و جدل‌های فراوان خواهند پرداخت. در حالی که به بعضی از سریال های بزرگ ظلم خواهد شد اما باید قبول کرد که پایانی ناخوشایند برای یک سریال، تمام تلاش‌های چندساله‌ی سازندگان آن را نابود خواهد کرد.

اگر سازندگان بازی تاج و تخت بتوانند پایان مناسبی برای آن به نمایش بگذارند، شاید این سریال بتواند خود را در قلمروی آثار بزرگی مثل ارباب حلقه ها یا حتی جنگ ستارگان جای دهد. البته برای رسیدن به جنگ ستارگان، باید منتظر ماند و دید که آیا سریال می‌تواند مسیر خود را پس از پایان بازی تاج و تخت ادامه دهد یا خیر. به هر حال بازی تاج و تخت سریالی خواهد بود که همه طرفداران، چه در الان و چه در آینده، از آن لذت خواهند برد. لذت نبردن از این سریال واقعاً سخت است‌ !

شاید بگویید که موضوع را بیش از حد احساسی کرده‌ایم، اما نمی‌توان این موضوع را رد کرد که در سال‌های آتی، از این سریال به عنوان یکی از منابع اشاعه‌ی فرهنگ در اوایل قرن ۲۰ یاد خواهد شد. بازی تاج و تخت توانسته در دوره‌ای که آثار تخیلی طرفداران زیادی در تلویزیون ندارند،‌ تعداد مخاطبین رکوردشکنی برای خود جمع کند. با این اوصاف باید فکری کرد که در آینده هم بتوان سریال هایی با چنین کیفیت ساخته شوند. فراتر از تمام دلایلی که برای موجه شدن زمان ساخت طولانی فصل هشتم بیان شد، باید در نظر گرفت که مخاطبین در هر صورت انرژی و هیجان خود را حفظ خواهند کرد. اگر تولیدکنندگان می‌خواهند زمان زیادی را صرف پردازش های لازم خود کنند، اشکالی ندارد چون که طرفداران همچنان منتظر خواهند ماند.

اگر در متن بالا متوجه نشدید، فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت قرار است که در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. تا آن زمان می‌توانید با آلبالو همراه باشید و از آخرین اخبار مرتبط با سریال محبوبتان استفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sayeh
آروم و عادیآروم و عادی
sayeh

هيچ گاه دوست داشتن هايِ پر دليل را دوست

هيچ گاه دوست داشتن هايِ پر دليل را
دوست نداشته ام
مثلا اين ها كه مي گويند
عاشقِ چشمانش شدم
يا ديگري مي گويد
عاشقِ شانه هايش..
يا چه مي دانم هرچه!
اصلا معني ندارد
وقتي كسي مي گويد چرا دوستش داري؟
بايد نگاهش كني
لبخند بزني
و بگويي
چون
دوستش دارم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

توجه     توجه ب مناسب عید قربان تا قدیر تنها

 لینک

توجه     توجه

ب مناسب عید قربان تا قدیر

تنها با مبلغ 18 هزار تومان

صاحب پکیج تمام نرم افزارهای

علوم غریبه (محبت –بخت گشا- مشکل کشا-رزق و روزی وکتاب های نفیس اموزش علوم غریب و اموزش خود هیپنوتیزم ومدیریت صد در صد افکار ......)

شوید با ارزش بیشتراز 150 تومان ...بشتابید که زمان محدود است تنها تا عید غدیرمراجعه به سایت

Doa786.ir  موفق به خرید میشوید..

http://www.doa786.ir/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B7%D8%B1/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

لوح عین حضرت علی علیه السلام

 لینک

لوح عین حضرت علی علیه السلام

عین علی

کتب مختلفه در تاثیرات و فواید مجربه لوح عین حضرت علی (ع) سخن گفته اند. در کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد مرحوم حبیب بن موسی‌الرضا افشاری ارومیه‌ئی نجفی در زمینه لوح عین خواص فراوانی ذکر گردیده و این لوح شریف را بسیار مجرب دانسته است.

(بدانکه این شکل را خواص بسیار دارد و از آنجمله پنجاه خاصیت بیان کرده اند که این پنجاه خاصیت همه را بتجربه رسیده است و الله العالم) .

آزادی از زندان ، آسان شدن زایمان ، دفع جمیع بلایا ، دفع شر جن و انس ، مقبول القول شدن ، جلب القلوب و تحبیب و جلب محبت دیگران ، روا شدن حاجت ، بخت گشایی فوری و قوی (بسیار مجرب است ) ، آشتی و محبت زن و شوهر (بسیار مجرب است ) ، ابطال سحر و طلسم ، دفع چشم زخم ، دفع و رفع ترس و اضطراب ، فتح و گشایش کارها و مهمات ، دفع امراض و بیماریها ، بچه دار شدن (بسیار مجرب است ) ، زیاد شدن شیر ، دفع بواسیر و درمان قولنج ، عزت و جلال و ثروتمند شدن ، ام الصبیان اطفال و رفع گریه کودک، پاسخ آسان به ن و منکر و بشیر و مبشر، زبان بندی و ……

خواص مذکور فقط بخشی از هزاران تاثیر لوح عین شریف و عظیم الشان است. همانگونه که ذکر گردید لوح مذکور باید با رعایت کلیه آداب مخصوصه (مثل ساعات و ایام و ادعیه و اذکار و بخورات و از این قبیل) و توسط اهل فن انجام گردد.

.در صورتی که انجام این لوح شریف و عظیم الشان با رعایت کامل آداب و شرایط برای شما عزیزان میسر نیست، میتوانید ثبت سفارش کنید تا به بهترین وجه و رعایت کامل و جامع آداب و شرایط مخصوصه بر روی فلز هفت جوش و با قیمت مناسب برای شما انجام گردد.

دوستان در پشت لوح عین علی ۲ دعا که درپست بعدی عکسشان قرار داده میشود به صورت هدیه حکاکی می شود
و به همراه این لوح یک بسته نرم افزار کامل آموزش علوم غریبه و محاسباتی هم برای شما ارسال می گردد که در سایت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

انگشتر و لوح خاتم سلیمان لوح خاتم سلیمان مجرب ترین

 لینک

انگشتر و لوح خاتم سلیمان

لوح خاتم سلیمان مجرب ترین طلسم و دعا و خاتم برای رسیدن به هر خواسته است که برای تجلی خواسته هایتان باید با رعایت آداب آن را چهله بنشینید و در پشت آن برای شما عزیزان مجرب ترین مشکل گشا و باطل سحر را حکاک می نمایم  همه توضیحات را در ادامه برایتان قرار میدهم

انگشتر خاتم سلیمان

خیلی از ایمیلهایی که در مورد نقش خاتم سلیمان و انگشتر خاتم سلیمان به همراه خواص را سوال کردند.کامل ترین توضیحات مربوط به این خاتم را تنها در کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد حضرت آیت الله العظمی علامه مرحوم نجفی ارومیه ای می توان یافت. هر چند که بزرگانی چون علامه محمود دهدار، استاد جلال الدین همائی، ابن سینا و دیگران نیز توضیحات و اشکال مختلفی را در این باب آورده اند. اما توضیحات این کتاب شریف بسیار گویا تر و کامل تر به نظر می رسد. به همین دلیل متن کامل انگشتر حضرت سلیمان را در چند خط تایپ کردم و مابقی را به صورت اسکن در این تاپیک قرار دادم.

7351_FIKb7oS0

در این پست دستور کامل نقش لوح سلیمان روی فلز هفت جوش را به همراه آداب کامل آن قرار میدهیم. از دوستانی که میخواهند این نقش را خود حکاکی کنند باید تمام آداب آن را به درستی انجام دهند و بعد از حکاکی هم باید آداب چهل روزه را هم خوب رعایت کنند

khatam

این شرح مهر یا لوح خاتم  حضرت سلیمان علیه السلام شرح طلسم است و فواید آن بدانکه خاصیت این خاتم سلیمان خواص بسیار است.هر گاه همه دنیا کاغذ گردد و دریاها جوهر مداد و جن و النس نویسنده شوند,شرح این خاتم را نتوانند نوشت. و حضرت رسالت پناه فرمود که حرمت این خاتم را نگاه دارد هر چه خواهد که این خاتم را با خود داشته باشد باید بگیرد نقره یا طلا, هر کدام که مقدور باشد نقش کند بهر هر مرادی که داشته باشد که شرح موافق باشد سه روز روزه بدارد و بعد از آن  نقره یا برنج(هفت جوش) بر زیر سر نهد و خاتم را در روز سیم در ساعت سعد آنرا بدهد نقش کند و قاعده آن است که آن حکاک در آن وقت دو رکعت نماز گذارد و بوی خوش بر آتش  نهد(منظور بخورات دود کند) و خاتم را حکاکی کند. و خواص این خاتم بسیار است .اما مختصر نمودیم تا  خواننده و نویسنده را ملال نباشد از هزار خواص یکی نوشته نشده است و ۳۷ خاصیت دارد. اول آنکه نگه دارنده این دعا از شر جن و انس ایمن گردد و در امان حضرت رب العزت بوده باشد.دوم نگاه دارنده این خاتم را در نظر جمیع خلایق عزیز و محترم باشد و سحر و جادو بر وی کار نکند.سیم اگر کسی این خاتم را در گلاب اندازد و روی خود بشوید و هر کس او را ببیند دوست او شود.

khatame-solaiman

چهارم : هر که این خاتم را بموم عروسی نهد بنام هر کس که خواهد در آتش اندازد آنکس بیقرار گردد و باید که قمر در برج آتش باشد. ششم.اگر کسی در میان دو کس ناسازگاری باشد بگیرد موم عروسی  و سه مهر بر آن نهد یکی را  برابر قبله دفن کند و دیگر را در آستانه دفن کند و یکی را با عود بسوزاند آنکس چنان محب او شود مثل یوسف و زلیخا.هفتم:اگر کسی قرض دار باشد بگیرد موم کافوری و سر خاتم را بر او نهد یکی را در جیب نهد و یکی را در دامن ببندند و یکی را در میان قوطی نهد خدای تبارک و تعالی به برکت این خاتم قرض او ادا  شود.هشتم:اگر کسی در میان کاری فرو مانده باشد این خاتم را بر موم عروسی نهد در روز جمعه دو رکعت نماز گذاردو بر خاتم سجده کند و استدعا از حضرت رب العزه کند کار بسته او گشاده گردد.نهم: khatam3 متاسفانه در بعضی از سایتها میبینیم که سفارش این لوح را میگیرند و بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان از مشتری میگیرند و همچنین اصلا اداب حکاکی و اداب ۴۰ روزه نگه داری آن را در سایت قرار نمیدهند. حالا یا بلد نیستند و یا نمیخواهند به عموم اطلاع رسانی کنند. خدا داند و بس ما در این پست اداب کامل و جامع حکاکی و اداب چله نشینی را به طور مفصل شرح میدهم. و شما دوست گرامی اگر میخواهید خودتان این لوح را انجام دهید باید حتما حتما تمام اداب را بدرستی رعایت کنید این طلسم را باید بر روی ورقه نقره یا برنج در سعد ترین ساعت ها همراه با بخورات مخصوص نقش نمود . اگر در لحظه طلوع آفتاب روز یکشنبه حک کنید، محبوب جمیع خلایق گشته و جمیع انس و جن به تسخیر شما در می‌آیند. همچنین، باعث رفع دشمنی‌ها و ایجاد محبت می‌گردد. اگر در ساعات و ایام سعد حک کنید، جمیع ابواب رزق و روزی به رویتان به شدت گشاده می‌گردد و ثروت و دولت از غیب می‌رسد. همچنین موجب راحتی و اسباب زندگی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
عرفان 786
عرفان 786

حراج بی سابقه نرم افزار های علوم غریبه اولین

 لینک

حراج بی سابقه نرم افزار های علوم غریبه

اولین و اخرین حراجی نرم افزار های علوم غریبه سرکتاب,جلب معشوق ,محبت,رزق و روزی,

بخت گشا ,مشگل گشا با تخفیف 80 درصدی   باور نکردنیه

http://erfan786.ir/

عضو کانال تلگرام ما شوید و از تخفیفات 80 درصدی بهرمند شوید

https://telegram.me/inapply

@inapply

حراج بی سابقه نرم افزار های هیپنوتیزم ,یوگا,موفقیت,سلامتی,سنگهای شفابخش

با 80 در صد تخفیف به همراه هدیه 10000هزار تومانی

http://mirdamad.sellfile.ir/

گرفتن سر کتاب تنها با زکر سه صلوات از ساعت 1 تا 6 عصر و انجام ادعیه

استاد رحمانی

شماره تماس-09367932006

ادرس سایت –doa786.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید