بروز رسانی 

مژده مژده برا عید نوروز تنها فروشگاه تخصصی علوم غریبه

 لینک
مژده مژده برا عید نوروز تنها فروشگاه تخصصی علوم غریبه

مژده مژده برا عید نوروز

تنها فروشگاه تخصصی علوم غریبه

 موفقیت سلامتی خود هیپنوتیزم

به زبان فارسی با اراعه نرم افزار های

 تخصصی اندروید  و ویندوز  با 50 درصد تخفیف

 

 http://mirdamad.mefile.ir/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
alicetheme
قبراققبراق
alicetheme

براي شاد كردن كودكان نيازي به کار خاصي

براي شاد كردن كودكان نيازي به کار خاصي نيست كودكان همه دوست داشتني و مثل يك حرير پاك هستند خوشحال كردن آنها كاري بسيار راحت اما عمقي دارد به وسعت تمام زندگيشان .
 ما دور هم جمع شديم تا با هم فكري شما دوستان فضايي شاد ايجاد كنيم، دنيايي رنگي براي كودكان و نوجوانانمان. با برنامه ريزي و تنوع برنامه هايي كه براي سنين مختلف در اين سايت ايجاد كرده ايم خواستيم گوشه اي از شادي شما را سهيم باشيم.

از بخش محصولات ما در سايت alicetheme.ir ديدن فرماييد. ضمن آنكه هنوز برخي از تم ها در سايت آپلود نشده يا ممكن است تم جديدي را در خواست كنيد، براي اين منظور با ما تماس بگيريد[لینک]
تم جشن تولد دخترانه باب اسفنجی


[لینک]

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
علی قنواتی
آروم و عادیآروم و عادی
علی قنواتی
مدیر هماهنگ کننده

بهترین راه های رسیدن به نشاط جوانرسيدن به نشاط و شادى

بهترین راه های رسیدن به نشاط جوان
رسيدن به نشاط و شادى دائمى بستگى به عوامل جسمانى دارد و هم عوامل روانى و شناخت. مادر اينجا به برخى از اين عوامل شادى و نشاط جوانى اشاره مى كنيم:
1. انگيزه: انگيزه نقش بسزايى در ايجاد نشاط و انرژى دارد. بايد سعى كنيم انگيزه هاى ما درونى باشد نه عوامل بيرونى مثل تشويق و پاداش، زيرا عوامل بيرونى متغير است و كسى كه انگيزه هايش را به اين عوامل وابسته كند، نمى تواند شادى و نشاط خود را طولانى كند. مراد از انگيزه درونى، رسيدن به كمال انسانى و شكوفا شدن تمام استعدادهاى آدمى است.
2. داشتن اعتماد به نفس: با انسجام بخشيدن به افكار و شناخت ها و باور كردن توان و استعدادهاى خدادادى، مى توان به اعتماد نفس رسيد اعتماد به نفس در يك تعريف ساده يعنى به اين باور برسيم كه كار نشدنى وجود ندارد. يا به عبارت ديگر : مشكلى نيست كه آسان نشود / مرد خواهد كه هراسان نشود
3. خوشبينى و اميد: افراد خوشبين به دنيا و محيط زندگى به عنوان قلمرو دشمن نگاه نمى كنند. براى آنها همه چيز ميدان رقابتى بزرگ است كه در آن مى توانند توانايى و كاردانى خود را نشان دهند. آنان در بحران هاى زندگى هم از موقعيت هاى مطلوب غافل نيستند و بيشترين استفاده را از كمترين امكانات مى كنند.
4. تغذيه مناسب: تداوم نشاط و شادى بستگى دارد به تغذيه كافى و مناسب به دور از پرخورى يا خوردن موادى كه ارزش غذايى كمى دارند. در این زمینه به توصيه هاى زير توجه كنيد :
هفته يك بار دم كرده گياهى كه تأثير نشاط آور دارد مانند: گزنه، برگ درخت غان، بارهنگ خاربن، گل گاوزبان و مانند آن را بنوشيد.
خوردن روزانه يك سيب شما را از مراجعه به پزشك بى نياز مى كند.
خوردن انگور، سلامتى بخش، آرام بخش، ضد التهاب، از بين برنده ترس و بسيار مقوى و مغذى است.
مصرف عناصرى چون: روى، كه در لبنيات، ماهى، ماكارونى، نان فراوان است و نيز يد، كه با مصرف نمك يد دار تأمين مى شود به نشاط افراد خسته كمك مى كند.
5. تحرك: تحرك كليد موفقيت در هر چيز است و از لوازم ضرورى زندگى آدمى است. تحرك نه تنها بسيارى از بيمارها را بهبود مى بخشد و از اضافه وزن و كمر درد جلوگيرى مى كند، بلكه افسردگى را از بين مى برد و نشاط كافى به آدمى اعطا مى كند. انسان مى تواند تحرك را با ورزشهايى چون پياده روى، دوچرخ سوارى، دوش آب سرد بلافاصله پس از دوش با آب داغ، كوهنوردى، شنا، استفاده از پله به جاى آسانسور، دو ماراتن و مانند آن به دست آورد. فعاليتهاى ورزشى سبب افزايش ظرفيت قلب و ريه مى شود، خون بهتر به عضلات و مغز مى رسد، استخوان ها و مفاصل قوى تر مى شوند، سوخت و ساز بدن سريعتر مى گردد، اندام زيباتر مى شود، احساس نگرانى و اضطراب از بين مى رود، مصونيت بدن در مقابل بيمارى ها بيشتر مى شود، خواب عميقتر مى شود، نيروى اراده پرورش يافته و قوى تر مى شود سلامتى بدن و نشاط و شادى زندگى افزون مى گردد.
6. رفتن به دامن طبيعت: رفتن به كنار سبزه و آب و تنفس در هواى مطبوع و تميز آن، رفتن به كنار دريا، به دمانه كوهها، به تماشاى درختان و گل ها اگر به صورت دائمى و هر چند وقت يكبار باشد، و انسان سعى كند استراحت خود را در اين مكان ها قرار دهد، تأثير معجزه آسايى بر نشاط و شادى انسان مى گذارد. اگر هم امكان رفتن به طبيعت را پيدا نكرديم، حداقل كارى كنيم كه طبيعت به نزد ما بيايد. با استفاده از پرورش گل و گياه داخل منزل و نيز استفاده از مواد خشبو كننده طبيعى چون عطر گل ياس، بهار نارنج، گل سرخ، ليمو ترش و استفاده از عصاره هاى آرام بخش چون بابونه، بنفش، نعناع، دارچين، گياه موزنگوش و مانند آن به تاثير فراوان آنها بر سلامت و نشاط روانى خود دست پيدا كنيد.
7. بهداشت: در كنار همه موارد فوق، رعايت بهداشت اهميت ويژه اى دارد، زيرا متخصصين سلامت تاكيد مى كنند پيشگيرى مقدم بر درمان است و راهى آسانتر و مطمئن تر مى باشد. اگر بخواهيم از نشاط و شور و شوق بادوامى برخوردار باشيم لازم است يك چكاب كامل از خود داشته باشي

مشاهده همه ی 5 نظر
علی قنواتی
آروم و عادیآروم و عادی
علی قنواتی
مدیر هماهنگ کننده

‏مشاور یه لیوان آب برداشت و ریخت رو زمین وقتی ریخت به

‏مشاور یه لیوان آب برداشت و ریخت رو زمین
 وقتی ریخت به خانم و آقا دوتا ابر اسفتجی داد
 تا آب ریخته شده رو از رو زمین جمع کنن و تو لیوان بریزند زن و شوهر متعجبانه این کارو کردن و بعد نشستن مشاور گفت
 خوب لیوان رو بگذارید رو میز و کمی صبر کنید بعد از کمی سکوت مشاور گفت ببینید:
1- شما همه آب ریخته شده رو نتونستین جمع کنین
 2- آب کمی هم که با اسفنج جمع کردین گل آلود شد
 البته الان بعد مدتی کمی ته نشین شد اما زلالی قبلو نداره
‏3- با هر بار که کمترین تکانی لیوان میخوره
 آب دوباره گل آلود میشه و باز باید صبر کنین که ته نشین بشه
4- آیا میشه به نبودن میکروب توی این آب اطمینان داشت؟
این دقیقا زندگی ما آدمهاست گاهی با یه رفتار شتاب زده و غیر منطقی و عجولانه یه تصمیم اشتباه میگیریم مثل اون آب میشه که ریخته ، 
اما بعد سعی میکنیم جمعش کنیم و اون تصمیم اشتباه رو حل،
 اما خیلی زمان میبره تا آب گل آلود جمع شده از رو زمین زلال بشه 
یعنی زمان میبره تا اون رفتار بد رو فراموش کنیم،
 لیوان مثل قبل آب نداره کمترشده یعنی ظرفیت قبلو نداریم چون یکبار از ظرفیتمون کم شده و با کمترین تکونی دوباره آب گل آلود میشه 
و اینبار خیلی زمان میبره که دوباره آب زلال بشه
 یعنی دوباره بتونیم همو تحمل کنیم.
پس سعی کنیم زود و شتاب زده تصمیم نگیریم شاید دیگه فرصت نباشه آب ریخته شده را جمع کنیم. 
سعی کنیم حرفهایی که زندگیمونو گل آلود میکنه نزنیم 
سعی کنیم زندگی رو مثل شستن لیوان و پر کردن 
آب تمیز وزلال همیشه تمیز و با نشاط نگه داریم
 اینو بدونین هیچ وقت حریم همو نشکنیم و رومون بهم باز نشه
 هروقت از هم دلخوریم مدتی صبر کنیم بعد آروم شدن از هم گلایه کنیم. 
مواظب لیوان پر از آب زندگیتون باشیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
alicetheme
قبراققبراق
alicetheme

سلام دوستان, از اینکه عضو گروه شما هستم

سلام دوستان,
از اینکه عضو گروه شما هستم و پستهای زیباتون را می بینم خوشوقتم
لطفا به بخش محصولات سایت ما سری بزنید و نظرتون را راجع بهش بهم بگین
سایت ما در مورد تم های تولد هستش. می تونید از این به بعد تولدهاتون یا تولد عزیزانتون را با تم های ما برگزار کنید

[لینک]

تم جشن تولد دخترانه پرنسس های دیزنی وبسایت آلیس تم

[لینک]
تم جشن تولد دخترانه باب اسفنجی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
علی قنواتی
آروم و عادیآروم و عادی
علی قنواتی
مدیر هماهنگ کننده

با این ۶ روش ساده، دست دروغگوها را رو کنید.! اشتیاق

با این ۶ روش ساده، دست دروغگوها را رو کنید..!

اشتیاق انسان برای تشخیص دروغ، غیرقابل انکار است؛ اگرچه دروغ گفتن امری رایج است اما اکثر افراد بیشتر به سمت گفتن حقیقت تمایل دارند، حتی زمانی که احساس کنند که نیاز است که دروغ بگویند. بیش از ۸۰ درصد دروغگوها را نمی‌توان شناسایی کرد اما همیشه راه‌هایی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید دست کسانی را که به شما دروغ می‌گویند رو کنید.

1-LieWwW.KamYab.IR_.jpg

دروغ‌گویی در سنین کودکی یکی از رفتار‌های معمولی و رایج است. هنگامی که کودکان عملی را برخلاف میل والدین انجام می‌دهند، این را هم می‌دانند که اعتراف کردن به گناه می‌تواند تنبیه را به دنبال داشته باشد، ممکن است دروغ بگویند. پس از آن، هر زمانی که دچار مشکل شوند با استفاده از این عمل، سعی می‌کنند که تنبیه را کاهش دهند. تکرار این عمل باعث شرطی شدن رفتار دروغ‌گویی در شخص شده و پایه‌های یک الگوی دروغ‌گویی در آینده را در فرد شکل می‌دهد. در ادامه‌ی این مقاله شما با تکنیک‌هایی آشنا خواهید شد که با استفاده از آن می‌توانید مچ کسانی را که به شما دروغ می‌گویند بگیرید:

۱. شروع کردن با سوالات معمولی

در ابتدا، لازم است که شما الگوی رفتار فرد در حالت طبیعی را مشاهده کنید. برای این کار سوالاتی را انتخاب کنید که فرد احساس خطر و تهدید نکند. از آنها درباره‌ی آب‌و ‌هوا، برنامه شان برای تعطیلات، مسایل روزمره و یا هر چیزی که پاسخ‌های عادی و بدون نیاز به فکر کردن طلب می‌کنند سوال کنید. هنگام پاسخ دادن، زبان بدن و حرکات چشم‌ را نگاه کنید. در این مرحله شما می‌خواهید بفهمید وقتی آنها حقیقت را می‌گویند چه عکس‌العملی انجام می‌دهند. آیا تغییر حالت می‌دهند؟ فقط به یک نقطه خیره می‌شوند یا نه؟ مطمئن شوید که برای به دست آوردن الگوی رفتار، به اندازه کافی سوال پرسیده‌اید.

۲. مشاهده‌ی تغییر رفتار                                    

حال وقت آن است که درستی یا نادرستی حرف‌های طرف مقابل‌تان را محک بزنید. زمانی که از محدوده‌ی سوالات معمولی به محدوده‌ی دروغ وارد می‌شوید، به عکس‌العمل شان دقت کنید. باید قادر به مشاهده‌ی تغییر در زبان بدن، حالات چهره، حرکات چشمی، و ساختار جمله آنها باشید. همه‌ی افرادی که دروغ می‌گویند، به صورت ناخودآگاه سرنخ هایی را به ما می‌دهند لازمه‌ی دست یافتن به این سرنخ‌ها، مشاهده‌ی الگوی طبیعی رفتار فرد است.

مشاهده همه ی 1 نظر
دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری

بهترین روش را برای مقابله با ریزش مو - مشاوره ای

 لینک

بهترین روش را برای مقابله با ریزش مو - مشاوره ای از زبان دکتر رفتاری متخصص پوست و مو

مشاهده همه ی 5 نظر
علی قنواتی
آروم و عادیآروم و عادی
علی قنواتی
مدیر هماهنگ کننده

""" نکاتی که ممکن است در تربیت فرزندان کمک کند """

""" نکاتی که ممکن است در تربیت فرزندان کمک کند """اختلاف نظر بین نوجوان و والدین اجتناب ناپذیر است. اما در هر حال در برخی از موارد، والدین باید مراقب رفتارهای نوجوانشان باشند و آنها را منضبط بار آوردند


1 - بیشتر از آنکه برای فرزند خود صحبت کنید، به حرفهای او گوش دهید
بخاطر داشته باشید که خداوند به ما دو گوش و یک دهان داده، بنابراین بهتر است به جای آنکه دائماً زبان به نصحیت نوجوان خود باز کنید، به حرفها و دردودل های او گوش فرا دهید. نوجوانان تمایل فراوانی برای صحبت کردن با والدین خود دارند، البته به شرط آنکه به اندازه کافی سکوت کنید و فرصت لازم برای صحبت کردن به او را بدهید.

2 - زمان هایی را به نوجوان خود اختصاص دهید

ممکن است نوجوان شما در مدرسه، با دوستان و یا با سرگرمی های مختلف خود (مانند کامپیوتر، اینترنت و...) خیلی سرگرم باشد. اما این شما هستید که باید با او ارتباط برقرار کنید و این فاصله را بشکنید. مکانها یا موقعیتهایی که مورد علاقه ی نوجوانتان است را انتخاب کرده و روابط تان را با وی از سر بگیرید.

3 - برای نوجوان خود حریم خصوصی قائل شوید

نوجوانان علاقه ی زیادی به خلوت و تنهایی دارند. لذا این شرایط از آنها دریغ نکنید. اگر دیدید به اتاقش پناه برده و با خود خلوت کرده، دائماً خلوت او را نشکنید.

مشاهده همه ی 35 نظر
علی قنواتی
آروم و عادیآروم و عادی
علی قنواتی
مدیر هماهنگ کننده

چـهره خـوانـی به این مـعـنـا است که شما فـقــط با نگاه

چـهره خـوانـی به این مـعـنـا است که شما فـقــط با نگاه کردن به صورت اشخاص پی بـه خـصـوصـیات اخلاقی و شخصیتی او ببرید. چـهره خـوانـی توسـط مردم در اعصار مختلف انجام شده است و شـناخـتـن افراد تنها از روی خصوصـیات ظـاهـری آنها مساله بسیار جالبی است ، نـکات ظـریف و دقیـق وپیچیدگی های بسیاری در علـم چـهـره خـوانـی وجـود دارد ولی در اینجا به بیان نکات اصلی تر و مهمتر آن بسنده میکند.

نمونه هایی از علوم چهره خوانی عبارتند از : متوپوسکپی : علم پی بردن به درون آدمی از روی خطوط روی پیشانی ؛ فرنولوژی : علم جمجمه خوانی و مطالعه طرز تشکیل جمجمه ؛ فیزیـوگـنومی یا عـلم چـهره شـنـاسی ، موضوعی است که به آن خواهیم پرداخت ؛ این علم به ما می آموزد که چگونه از روی چهره افراد پی به شخصیت آنها ببریم.

امروزه دانشمندان به چنین علومـی ، شـبـه علـوم اطـلاق کرده و بـهای زیـادی بــه آن نمیدهند و هـمانند عـلومی مانـنـد طالع بـینی به آنها مینگرند یعنی علوم اثبات نشده ولی بیضرر ! با این وجود هنوز بسیاری از مردم چهره خوانی را راهی مطمئن برای قضاوت در مورد افراد میدانند.

چیزی که اهمیت دارد این اسـت کـه چـهره را بصورت کامل و دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و تا رسیدن به همه حقایق از قضاوتهـای شـتابزده اجتناب کنید ؛ زیرا اثر مثبت یک قسمت از چهره میتواند اثر منفی قسمت دیگر را خنثی نماید

بررسی فرم و شکل صورت

رموز چهره خوانی و تشخیص شخصیت افراد +تصاویر

صورت دراز و کشیده : افرادی که دارای چنین صورتی هستند عموما" دارای صـبر و تحمل زیاد بوده و توانایی حل مشکلات در آنها بیشتر است ؛ جـذابـیـت و خوش ترکیب بودن افراد با چنین صورتی نشانگر این است که آنها معمولا کارهای خـود را نـیـمـه تمام رها نکرده و عادت به انجام امور بطور کامل دارند.

صورت گرد : این شکل دلالت بر امیدواری و زنده دلی و انرژی دارد و اینگونه افراد میتـوانند اتاقی دلگیر و ساکت را به بمبی از خنده و شادی تبدیل کنند.

صورت پهن : اینگونه اشخاص بردبار و مهربان بوده و معمولا افراد روشنفکری میباشند.

صورت چهارگوش : اینگونه اشخاص طرفدار استقلال فردی و فردگرایی اند ، انها سخت کوشند و بـرای دسـتـیـابی بـه آرزوها تلاش میکنند ، زیرکی و فعال بودن از ویژگیهای این افراد محسوب میشود.

بررسی شکل پیشانی

مشاهده همه ی 2 نظر