گروه دفاع صرفا برای مطالبی در رابطه با دفاع مقدس و موضوع های مرتبط میباشد
لذا از ارسال مطالب طنز - عاشقانه - ادبی و امثالهم جددا خودداری کنید .


در صورت مشاهده مطالب غیر از موضوع گروه , مدیران قادر به حذف مطلب
خواهند بود و در صورت تکرار قادر به مسدود کردن کاربر از گروه و سایت خواهند بود .


بروز رسانی 
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)
پست شماره 321432836 از لبیک یااباصالح(عج)

..........................................................................................................................................
**...... شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای و دفاعی کشور دکتر محسن فخری زاده تسلیت باد ......**
..........................................................................................................................................
..........................................................................................................................................
{-w67-} فایل جدید صوتی گروه دفاع ** رهسپاریم تا شهادت، با تو هستیم تا قیامت ** میثم مطیعی ** {-w67-}
..........................................................................................................................................

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)
پست شماره 321432816 از لبیک یااباصالح(عج)

...................................................................................................................................
**... شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای و دفاعی کشور دکتر محسن فخری زاده تسلیت باد ...**
...................................................................................................................................

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Mahmood
Mahmood

تصویر تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی ایران در اعتراض به ترور

تصویر تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی ایران در اعتراض به ترور

تصویر تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی ایران در اعتراض به ترور محسن فخری زاده

تعدادی از دانشجویان مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به ترور دانشمند هسته‌ای ایران تجمع اعتراضی برگزار کردند.
تعدادی از دانشجویان مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به ترور محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و دانشمند هسته‌ای ایران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

🔴تجمع مردمی مقابل مجلس شورای اسلامی

امروز دیگر جای هیچ گونه تسامح و تساهلی نیست و ملت ایران منتظر پاسخ قاطعی از سمت مسئولین جمهوری اسلامی هستند. تصویب سه‌فوریتی طرح اخراج بازرسان آژانس انرژی اتمی بایستی گام اول این طرح باشد.#شهید_محسن_فخری_زاده

در این تجمع برخی از دانشجویان پلاکاردهایی با درخواست "توقف بازرسی و نظارت" آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در دست داشتند.

صبح امروز دانشجویان در محکومیت ترور محسن فخری زاده، مقابل دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در شیراز نیز تجمع کردند.

رسانه‌های ایران همچنین از تجمع اعتراضی دانشجویان و طلاب قم در محکومیت ترور محسن فخری زاده در این شهر خبر دادند.

شایان ذکر است که روز گذشته رجا نیوز در گزارشی از ترور محسن فخری زاده، یکی از دانشمندان رده بالای حوزه هسته‌ای و موشکی ایران در منطقه آبسرد دماوند (استان تهران) خبر داده بود. پس از آن وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد: متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء محسن فخری‌زاده موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مشاهده همه ی 3 نظر
Mahmood
Mahmood

تجمع مردمی در اعتراض به ترور شهید محسن فخری زاده **

تجمع مردمی در اعتراض به ترور شهید محسن فخری زاده **

تجمع مردمی در اعتراض به ترور شهید محسن فخری زاده ** تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

عکس/ تجمع در اعتراض به ترور شهید محسن فخری زاده در تهران

تعدادی از دانشجویان مقابل مجلس در اعتراض به ترور دانشمند هسته‌ای و درخواست از مجلس برای اخراج بازرسان آژانس تجمع اعتراضی برگزار کردند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
امیرو
امیرو

♻️ آقایان بزرگان، یک جای کار می‌لنگد

.
♻️ آقایان بزرگان، یک جای کار می‌لنگد...

🔰 حمید رسایی: از دیروز که خبر شهادت دکتر محسن فخری‌زاده در رسانه‌ها منتشر و به دنبالش پیام‌های تسلیت شخصیت‌های مختلف سیاسی و نظامی صادر شد، یک خط پرقدرت با عملیات روانی گسترده، تلاش می‌کرد تا این خادم بزرگ مردم و انقلاب اسلامی، در رسانه‌ها بویژه در بخش‌های خبری سیما به عنوان شخصیت_و_شهید_برجسته_هسته‌ای معرفی نشود!

اگر پیام تسلیت روحانی، لاریجانی، صالحی، ظریف، شمخانی، دهقان، کمالوندی، وزیر دفاع و حتی سردار باقری و سردار سلامی را مرور کنید، متوجه می‌شوید که این شخصیت‌ها برای این شهید تعبیر دانشمند_هسته‌ای را بکار نمی‌برند!

در پیام منتشر شده ابتدایی محسن رضایی هم این واژه بکار نرفته و بعدا اضافه می‌شود! کاملا مشخص است که ستادی تلاش می‌کرده آنها را منصرف کند!

از رسانه‌های دولتی و اصلاح‌طلب که انتظاری نبود اما حتی برخی روزنامه‌های جریان انقلاب مثل روزنامه جوان هم از بکار بردن این واژه دریغ کردند!

صدا و سیما که هچ، گیج و میج بود! یکبار می‌گفت ترور شخصیت دفاعی یا چهره تحقیقات علمی و گاهی هم از این شهید به عنوان "دانشمند" یاد می‌کرد اما دانشمند چی، معلوم نبود!

تا اینکه ابتدای یک پیام مهم، تکلیف همه را مشخص کرد و تلاش جریانی که با عملیات روانی گسترده - و تا حدودی هم موفق - به دنبال خارج کردن نام این شهید بزرگ از دایره دانشمندان هسته‌ای کشور بود، ناکام ماند.

پیام امام خامنه‌ای درباره شهادت شهید دکتر محسن فخری‌زاده با این جمله آغاز شد: "دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی کشورمان جناب آقای محسن فخری‌زاده..."

آقایان بزرگان! یک جای کار می‌لنگد! چه مرکزی تلاش می‌کرد مسئولان عالی را به خطا وادارد؟! این خود سانسوری درباره چنین سرمایه‌ای خودش یک ترور بود! سوگمندانه این ترور ناخواسته و ناباورانه به دست شما در حال انجام بود!

هدف از حذف نام این شهید بزرگ از دایره دانشمندان هسته‌ای چه بود؟ همه شما می‌دانستید این شهید در موضوع هسته‌ای کشور چه گوهری بود. سئوال این است که چه کسانی و با چه استدلالی شما را قانع کردند تا دور واژه "هسته‌ای" پیامتان خط بکشید! وقتی دشمنان ما هم برجستگی شهید در این حوزه را می‌دانستند و بارها از او نام برده بودند.

حذف نام این شهید چه پروژه‌ای را تقویت می‌کرد؟ در همان ساعات نخست پس از ترور و نمایان شدن این خط عملیات روانی در توییتی تاکید کردم که خط سازش، این ترور را ضربه‌ای به پروژه‌ مذاکراتی‌اش با جو بایدن می‌بیند.

این سامانه نه فقط این بار که در بزنگاه‌های دیگر هم فعال بوده همانطور که در آستانه توافق ننگین برجام توانست حتی برخی رسانه‌های جبهه انقلاب و منتقد برجام را هم قانع کند تا از این توافق پرابهام و با ساختار ضعیف برای لغو تحریم‌ها به عنوان یک توافق متعادل و متوازان یاد کنند! این سامانه حتی توانست فرماندهان عالی سپاه و ستاد کل نیروهای مسلح را قانع کند تا بابت پیروزی توافق هسته‌ای لوران (که مقدمه برجام بود) به رهبر انقلاب تبریک بگویند و ...

من طلبه کوچک همینقدر می‌فهمم که یک جای کار می‌لنگد...

حمید رسایی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)

** انتقام سخت در انتظار جنایتکاران ** شورای

** انتقام سخت در انتظار جنایتکاران ** شورای

.
** انتقام سخت در انتظار جنایتکاران **
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی البرز در بیانیه‌ای اعلام کرد: این ترور ناجوانمردانه نشان داد، هدف تروریست هایِ صهیونیست، همه مردم ایران اند؛ چرا که این شهید بزرگوار به تازگی در راه همین مردم توان علمی خود را از صنعت هسته‌ای به خدمت تولید داروی درمان بیماری کرونا آورده بود.
این استاد مجاهد شهید که دوران دفاع مقدس را در کسوت پاسداری از کشور و انقلاب اسلامی گذرانده بود، در طول سال‌های اخیر با بهره گیری از نبوغ و استعداد بی نظیرش موجب رشد و بالندگی کشور در عرصه صنایع هسته‌ای و موشکی نیز شده بود.
قطعا انتقام سختی در انتظار جنایت کاران این ترور آشکار خواهد بود، ان شاءلله.

** مجلس به اقدام متقابل عاجل در مقابله با جنایت ترور دانشمند هسته‌ای بپردازد **
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان در بیانیه اى ضمن محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده نوشت: مطالبه ما ازمجلس ارائه و تصویب اقدام متقابل عاجل در مقابله با این جنایت است که بازگشت کامل به روند پیشرفت هسته‌ای کشور و اخراجبازرسان و جاسوسان آژانس انرژی اتمی را در پی داشته باشد. از قوه قضائیه نیز می‌خواهیم با ورود جدی به موضوع عاملان خارجی وداخلی از جمله چراغ سبز دهندگان داخلی به دشمن را به مجازات برساند.
اما پیام مهم ما برای لیبرال‌های داخلی دلخوش به غرب، این جمله امام خمینی (ره) است که فرمودند: آن‌هایی که خواب آمریکا می‌بینند،خدا بیدارشان کند. چرا که به فرموده امام خامنه‌ای عزیز: جنتلمن‌های پشت میز مذاکره همان تروریست‌های فرودگاه بغداد اند.

** تنها راه انتقام سخت است **
بسيج دانشجويى دانشگاه پيام نور خرم آباد هم نوشت: سال‌هاست خباثت و کینه‌توزی دشمنان این مرز و بوم سعی بر خاموشی چراغمسیر انقلاب اسلامی دارند. اما آن‌ها نمی‌دانند شهادت عطری‌ست که جهانی را معطر خواهد کرد و خون‌های ریخته شده شهیدان مسیررسیدن به وعده‌های صادق انقلاب اسلامی را هموارتر می‌کند. ولله تنها راه انتقام سخت است وگرنه دیاثت سیاسی دولت و مذاکره ما رابه قهقرا میبرد.
اینک هنگامه عمل متقابل دولت جمهوری اسلامی می‌باشد. دولتی که پس از هفت سال دلبستن به مذاکره و سازش، می‌بایست واکنشیدرخور شأن مجاهدات ملت مقاوم ایران و کینه‌توزی دشمنانی که عداوت‌شان به اثبات رسیده از خود نشان دهد. زیرا این دشمنان روزیحاج‌قاسمش را می‌گیرند و روزی دانشمندان و مجاهدان راه علمش را. مباد آنکه دشمن جری شود و دوست آزرده گردد.

** آیا باز هم آقایان به ظاهر متمدن صحبت از مذاکره می‌کنند؟!
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بوشهر در بيانيه اى ضمن محكوميت ترور شهيد فخرى زاده نوشت: مسئولیت اين عمل جنایتکارانه رادستگاه های اطلاعاتی غربی-عبری بر عهده گرفته است.
به ما گفتند دنیای فردا، دنیای موشک نیست، دنیای مذاکره است! و سردار ما را با موشک زدند...! به ما گفتند راه حل مشکلات کشور درتحمل حقارت و تسلیم خواسته های دشمنان شدن است! گفتند دوران جنگ و درگیری تمام شده، عصر، عصرِ مذاکره و مصالحه است. اما اشتباه می‌کردند! زیرا طبق فرمایش مقام معظم رهبری، دوران بزن در رو تمام شده و همانا که وعده خداوند حق است و ستمکاران بهعذابی علیم گرفتار خواهند شد و انتقام خون شهیدان راه اسلام و خدا گرفته خواهد شد.

** کینه و بغض دشمنان اسلام تمامی ندارد **
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام نوشت: حذف فیزیکی دانشمندان بزرگ گرچه برای کشور لطمه است اما همانگونه که پس‌ازشهادت شهریاری‌ها و رضایی‌نژادها این راه متوقف نشد، با شهادت این دانشمند هم راه ادامه خواهد داشت، ان‌شاءالله. این عمل بزدلانهو تهی از شرافت و انسانیت بی‌پاسخ نخواهد ماند و جمهوری اسلامی عاملان، خاطیان و هادیان این عمل وقیحانه را پشیمان خواهد کردتا دگر چشم طمع بر داغدار کردن ملت عزیز ایران نداشته باشند.
کینه و بغض دشمنان اسلام تمامی ندارد؛ چه کراوات‌بسته پشت میز مذاکره باشند، چه چنگ و دندان نشان دهند و چه بر روی آن چنگانآغشته به خون عزیزانمان مخمل بپوشانند و به سمتمان آوردند. راهی جز قوی شدن و مقابله با ظلم نیست.

** وزارت خارجه پیگیری حقوقی ترور دانشمند هسته ای را در تمامی سطوح انجام دهد **
پس از ترور ناجوانمردانه شهید حاج قاسم سلیمانی و حال شهید محسن فخری زاده، طرح مجدد موضوع مذاکره با دولت تروریستآمریکا بی‌معنا، به دور از غیرت دینی و ملی و مغایر با منافع و مصالح کشور است؛ از آقایان انتظار میرود به جای پافشاری به اعمال ونتایج کارهای خود که وضع موجود را رقم زده بیاندیشند.

** دستگاه های امنیتی سریعا تروریست های حادثه شهادت فخرى زاده را شناسایی کنند **
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد نوشت: از دستگاه های امنیتی به ویژه وزارت اطلاعات انتظار میرود سریعا تروریست هایحادثه شهادت محسن فخرى زاده را شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی کنند، برای ما بسی جای تامل است که چگونه در کمتر از یکسال دو تن مقامات عالی رتبه نظام را به راحتی ترور میکنند؟
بتن ریزی راکتورهای هسته ای این زمینه را فراهم کرده است که امروز به راحتی دانشمند هسته ای ما را ترور کرده و روزنامه عاآرتصوابسته به رژیم صهیونیستی آن را بر عهده بگیرد ،امروزه درخواست تمام ملت ما از مجلس انقلابی این است که سریعا بازرسان سازمان انرژی اتمی را اخراج و پیگیر فعالیت های هسته ای سازمان انرژی اتمی با تمام توان و جدیت بیشتری باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)
پست شماره 321430080 از لبیک یااباصالح(عج)

...........................................................................................................................................
تروردانشمندهسته ای ودفاعی کشور محسن فخری زاده به دست مزدوران صهیونیست رامحکوم می کنیم
...........................................................................................................................................

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)
پست شماره 321430072 از لبیک یااباصالح(عج)

...........................................................................................................................................
تروردانشمندهسته ای ودفاعی کشور محسن فخری زاده به دست مزدوران صهیونیست رامحکوم می کنیم
...........................................................................................................................................

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)
پست شماره 321430070 از لبیک یااباصالح(عج)

...........................................................................................................................................
تروردانشمندهسته ای ودفاعی کشور محسن فخری زاده به دست مزدوران صهیونیست رامحکوم می کنیم
...........................................................................................................................................

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
لبیک یااباصالح(عج)
لبیک یااباصالح(عج)
پست شماره 321430058 از لبیک یااباصالح(عج)

...........................................................................................................................................
تروردانشمندهسته ای ودفاعی کشور محسن فخری زاده به دست مزدوران صهیونیست رامحکوم می کنیم
...........................................................................................................................................

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید