افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
شهادت غريبانه ي امام مسموم، جواد مظلوم(ع) بر شما تسليت باد.
..
بروز رسانی 
Amir
خنگخنگ
Amir
IMG_20170716_224035.jpg

گفت سیزده حج کردم همه به توکل.چون نگه کردم همه بر هوای نفس بود.گفتم چگونه دانستی.گفت از انکه مادرم گفت:سبویی اب ار بر من گران امد.دانستم که ان حج بر شره شهوت بوده و بر هوای نفس.....

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
rasha
rasha
 لینک

جدیدترین اهنگ مهدی مقدم.......دل تنها{-144-}

ابر آمد و باران شد اشکم ز تو پنهان شد
سهمم فقط از عشقت این قامت لرزان شد
بیچاره دل تنها رنگ شبن این روزا داغونه
دلم از چی بگم رفتی که غم جاش اینجا
اشکام داره میباره دنیا تورو کم داره
چشمای منو ببین و نرو ازم دل تو چی میخواد.......

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Amir
خنگخنگ
Amir
IMG_20170726_101412.jpg

از عجایب زندگی ما:وقتی از دستفروش فقیری خرید می کنیم که جنسشو نصف قیمت میده سعی می کنیم با مبلغ خیلی ناچیزی جنسشو بخریم..ولی تو کافی شاپ شیک یه قهوه رو به ده برابر قیمت می خریم .......تازه انعام هم می دیم. دلیلش چیه؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
معین تبریزی
خوشحالخوشحال
معین تبریزی
moeintabrizii.jpg

عروسی می کند امشب ، همان یاری که من هر شب /
دعاها کرده بودم تا عروس مادرم باشد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت 1اشاره
سایت 1اشاره
 لینک

آشنایی با سایت درج آگهی رایگان
درج آگهی در سایت های رایگان اینترنتی ازجمله 1اشاره دات کام (www.1eshareh.com) از جوانب مختلفی اهمیت دارد. این سایت به عنوان یکی از پر بازدیدترین سایت های درج آگهی رایگان، محل مناسبی برای درج آگهی رایگان شما محسوب می شود. 1اشاره دات کام، با تعهد به تمام قوانین جمهوری اسلامی و قوانین حوزه تجارت، بطور گسترده ای به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.
شیوه درج آگهی در این سایت بدین ترتیب است که در ابتدا با ورود به سایت و ثبت اطلاعات مورد نظر عضو می شوید و با ورود به محیط کاربری، آگهی خود را ثبت می کنید. در این وب سایت تبلیغاتی، درج آگهی رایگان است و فقط آگهی های "ویژه" شامل تعرفه می شوند. سعی کنید در عنوان آگهی خود از کلمات کلیدی استفاده کنید تا قابلیت جستجوی بهتری داشته باشد. برای جلب توجه بیش تر نسبت به آگهی خود، سعی کنید که در انتخاب تصویر و کلمات تبلیغاتی و رنگ ها دقت کافی داشته باشید. و بخاطر داشته باشید که ارائه متن مناسب و غیرتکراری در جستجوی اینترنتی نتیجه بهتری خواهد داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید