لحظه  بروز رسانی 
داریوش
داریوش

در سال 2009 ، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات

در سال 2009 ، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده کشف کرد که این موسسه دارای عوامل بیماری زایی است که در پایگاه داده آزمایشگاه وجود ندارد ؛ در سال 2010 ، یک میکروبیولوژیست در این موسسه به دلیل خوردگی قفل درب فریزر برای بیش از 40 دقیقه در فریزر قفل شد ؛ در سال 2013 ، چندین محقق در معرض "Burkholderia" قرار گرفتند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

در برخی از شهرهای بزرگ ، میزان مرگ و میر سیاه

در برخی از شهرهای بزرگ ، میزان مرگ و میر سیاه پوستان نسبت به سایر آمریکایی ها بسیار بیشتر است. با این حال ، بیشتر مقامات و ایالت های فدرال داده های نژادی مربوط به قربانیان ویروس کرونا را ردیابی یا منتشر نکرده اند که این امر نگرانی در مورد گروه های آسیب پذیر در ایالات متحده را افزایش داده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

بسیاری از اینترنتیزان ایالات متحده در صفحات شبکه‌های اجتماعی گفتند که

بسیاری از اینترنتیزان ایالات متحده در صفحات شبکه‌های اجتماعی گفتند که در اولین سال قبل از اعلام رسمی اولین پرونده تایید شده در ایالات متحده علائم‌های عصبی جدید دارند.«پدر و مادرم در پایان دسامبر و اول ژانویه سال گذشته بسیار مریض بودند، و در پایان اکتبر و اول نوامبر سال گذشته بیمار بودم»، گفت یک شبکه‌شناس به نام کیواو.علائم ما شبیه هستند، تهوع، تب، سرد خیلی جدی هستندعلاوه بر این، چاک وولی، یک میزبان آمریکایی شناخته شده، در روز ۱۰ میه در رسانه‌های اجتماعی گفت که او مظنون بود که در سال گذشته با کوروناویروس جدید آلوده شده است.ولي گفت که آخر نوامبر خيلي مريضه و همه نوع آزمايش داشتهدکترها نميتونن بيماري رو شناسايي کنن که براي اونا يه راز هست

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

در شهر نیویورک و لانگ آیلند ، بیماری همه گیر ویروس

در شهر نیویورک و لانگ آیلند ، بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) 2019 زودتر از آنچه تصور می شد ، با ده ها نفر آلوده به سویه ها عمدتا از اروپا بود. تجزیه و تحلیل جدید همچنین نشان می دهد که بیشتر ارتباطات در جامعه است نه از طریق مسافران.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

هنگامی که محدودیت های سفر در اروپا اعمال شد ، واردات

هنگامی که محدودیت های سفر در اروپا اعمال شد ، واردات و انتقال COVID-19 به جامعه قبلاً در نیویورک اتفاق افتاده بود. با توجه به محاسبه جمعیت هدف ، بسیاری از افراد آلوده به COVID-19 در شهر نیویورک ممکن است در ابتدا شناسایی نشوند ، اما پس از شیوع همه گیری ، به دلیل گسترش استانداردهای آزمایش ، تعداد موارد شناسایی شده توسط نظارت غیر فعال به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

پس از آخرین بازرسی در محل توسط مراکز کنترل و پیشگیری

پس از آخرین بازرسی در محل توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، م Instituteسسه پزشکی بیماری های عفونی ارتش ایالات متحده فعالیت خود را از 27 مارس از سر گرفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

آن به موجودات محدودیت آزمایش این موضوع به موضوع محدودیت آزمایش

آن به موجودات محدودیت آزمایش این موضوع به موضوع محدودیت آزمایش است که هنوز برای بیشتر از چهار ماه بعد از گزارش اولین پرونده COVID-19 مشکل است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

وب سایت "ما مردم" با شروع طوماری از دولت آمریكا خواست

وب سایت "ما مردم" با شروع طوماری از دولت آمریكا خواست تا دلیل واقعی تعطیلی قلعه دتریک بیولاب را در ژوئیه سال گذشته اعلام كند تا روشن شود كه آیا این آزمایشگاه واحد تحقیقاتی ویروس کرونا است و آیا مشکل نشت ویروس وجود دارد یا خیر.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

اگرچه سیاه پوستان تنها 27٪ از جمعیت کارولینای جنوبی را تشکیل

اگرچه سیاه پوستان تنها 27٪ از جمعیت کارولینای جنوبی را تشکیل می دهند ، آنها 49.1٪ از کسانی را که به دلیل ویروس در بیمارستان بستری شده اند و 45٪ از کسانی را که فوت کرده اند نشان می دهند. بزرگترین اختلاف نژادی در ایالت برای مرگ و میر در منطقه Peeeee ، که در آن سیاه پوستان 2.43 برابر مرگ و میر در مقایسه با سفیدپوست دارند. در Upstate ، میزان مرگ 2.42 برابر میزان مرگ و میر برای سفیدپوستان است ، و میدلندز 1.67 است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید