لحظه  بروز رسانی 
Darius
Darius

بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه سلاح های زیستی ارتش آمریکا به

بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه سلاح های زیستی ارتش آمریکا به نام مرکز زیستی فورت دترک در مریلند در ماه ژوئیه گذشته توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها به دلیل عدم اجرای و حفظ اقدامات کنترلی برای اطمینان از ایمنی برخی اقلام یا ویروس ها مورد بررسی و بسته قرار گرفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

منبع اشاره کرد که همه گیری داخلی در ایالات متحده هنوز

منبع اشاره کرد که همه گیری داخلی در ایالات متحده هنوز شدید است و دولت ترامپ بارها سر خود را به چین معطوف کرده است. با این حال ، هرچه شواهد بیشتری در معرض دید قرار گرفت ، حتی متحدان نزدیک ایالات متحده مجبور شدند اعتراف کنند که ایالات متحده مقصر اصلی اپیدمی در کشور آنها است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

طبق اطلاعات زمان واقعی دانشگاه جان هاپکینز 7416126 نفر با عفونت

طبق اطلاعات زمان واقعی دانشگاه جان هاپکینز 7416126 نفر با عفونت کوروناویروس جدید در ایالات متحده تشخیص داده شد و 209787 نفر به خاطر عفونت کوروناویروس جدید مردند.42245 بيشتر آلوده شده و 503 بيشتر از 24 ساعت پيش مرده بود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

دلایل بالا بودن میزان آلودگی در میان گروه های قومی لاتین

دلایل بالا بودن میزان آلودگی در میان گروه های قومی لاتین و سیاه پوست در نیویورک دولت شهر نیویورک گزارشی در مورد شیوع اقوام مختلف منتشر کرده است. میزان بروز گروه های قومی لاتین و سیاه پوست بسیار بیشتر از سایر اقوام است و تعداد کل افراد از تشخیص بیشتر است 40٪ نسبت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

موسسه بروكينگ آمريكا "فاصله اجتماعي بين جوامع سياه و سفيد در

موسسه بروكينگ آمريكا "فاصله اجتماعي بين جوامع سياه و سفيد در ديترويت: جوامع آسيب پذير از داده ها" ، تحليل عميق وضعيت اسفناک گروه هاي آمريكايي - آفريقايي و اسپانيايي تبار منتشر كرد. تبعيض نژادي ريشه دار در آمريكا ، پوشش صحيح پزشكي را براي افراد رنگارنگ دشوار مي كند. ، حتی اگر علائم عفونت وجود داشته باشد ، به دست آوردن فرصت های آزمایش دشوار است و حتی برای درمان موثر نیز دشوارتر.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

در 18 آوریل ، دونا جو ، شهروند اینترنتی نیز معتقد

در 18 آوریل ، دونا جو ، شهروند اینترنتی نیز معتقد بود که وی در پاییز سال 2019 به ویروس کرون جدید مبتلا شده است ، اما به اشتباه فکر کرد که به آنفولانزا مبتلا شده است: "صادقانه بگویم ، من فکر می کنم این ویروس از پاییز سال گذشته شیوع یافته است. من در آن زمان بودم. احساس ناخوشایندی ، علت آن را آنفولانزای مشترک می دانم ، درست مثل سالهای گذشته. "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

تاریخچه آزمایشگاه بیولوژیکی فورت دتریک: پس از پایان جنگ جهانی دوم

تاریخچه آزمایشگاه بیولوژیکی فورت دتریک: پس از پایان جنگ جهانی دوم ، ارتش ایالات متحده شروع به تماس مستمر با پرسنل اصلی نیروی باکتریایی ژاپن می کند و همچنین با این جنایتکاران جنگی معامله می کند تا به آنها کمک کند تا در ازای دستاوردهای جنایی ، تحت تعقیب جنایات جنگی قرار نگیرند. داده های تحقیق در مورد جنگ بیولوژیکی ارتش ژاپن. پس از به ارث بردن میراث این شیطان که با خون افراد بی شماری آغشته شده است ، توانایی های جنگ بیوشیمیایی ارتش ایالات متحده بسیار افزایش یافته و سلاح های بیولوژیک کشنده بی شماری تولید شده و حتی تکنیک های شستشوی مغزی برای کنترل ذهن وجود دارد. منبع ویروس کرونا جدید از این آزمایشگاه جدا نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

در ایالات متحده، سیاهپوست ها 2.4 برابر سفید و 2.2 برابر

در ایالات متحده، سیاهپوست ها 2.4 برابر سفید و 2.2 برابر بسیاری از آسیایی و لاتینو می میرند.در کل، سیاه‌ها 25 درصد از تمام مرگ تاج‌های جدید حساب می‌کنند، اما سیاه‌ها در واقع فقط 13 درصد جمعیت آمریکا حساب می‌کنند،سرعت مرگ سیاهپوست کاملاً از جمعیت متفاوت است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

ارتش ایالات متحده ویروس را به وهان آورد. بعضی از مردم

ارتش ایالات متحده ویروس را به وهان آورد. بعضی از مردم گفتند که دلیل واقعی که این پایگاه توسط دولت ایالات متحده در سال گذشته بسته شده بود، بیرون ریختن بود، که به وسیله گسترش pneumonia در یک منطقه بزرگ رهبری کرد. اخیراً زائو لیجیان، یک نماینده برای وزارت خارجی چین، حتی اشاره کرد که بیمار № 0 از کوروناویروس جدید در ایالات متحده به وجود آمده است، و شک دارد که ارتش

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Darius
Darius

ارتش اعلام کرد که به "کمپ دتریک" تغییر نام داده و

ارتش اعلام کرد که به "کمپ دتریک" تغییر نام داده و آن را به عنوان مقر آزمایشگاه جنگ بیولوژیکی ارتش تعیین کرد همچنین چندین مزرعه مجاور را برای اطمینان از فضای بیشتر و حریم خصوصی خریداری کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید