بروز رسانی 
saeed
مهربونمهربون
saeed

دنداپزشکی کودکان تحت بیهوشی آیا می دانید دندانپزشک

 لینک
دنداپزشکی کودکان تحت بیهوشی 
 آیا می دانید دندانپزشک

دنداپزشکی کودکان تحت بیهوشی

آیا می دانید دندانپزشک متخصص کودکان از درمان دندانپزشکی تحت بیهوشی عمومی در چه مواقعی استفاده می نماید؟

سن کودکان تاثیری در تحت بیهوشی شدن یا نشدن آنها دارد؟ ما دراین مقاله قصد داریم به سوالات بیشماری که ذهن شما را درگیر کرده و نگران

سلامتی کودکان خود بعد از بیهوشی هستید پاسخ دهیم با ما همراه باشید. کافیست اینجا را کلیک کنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amirali
amirali

منتظر لحظه های ناب زندگی نباشید چون به خودیه خود اتفاق

منتظر لحظه های ناب زندگی نباشید چون به خودیه خود اتفاق نمی افتد بلکه کاری کنید

لحظه های ناب زندگی در انتظار شما باشد؟؟!! آنقدر لحظه های خوب و حال خوب بسازید تا

اینبار ثانیه ها و لحظه ها منتظر شما باشند تا شما وارد اون لحظه ها بشید چرا که این ثانیه

ها و لحظه هم دوست دارند وقتی به گذشته سپرده میشن از خوبی هاشون یاد بشه


امیر علی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

تعمیرات پکیج کولر بخاری و. آیا میدانستید اگه

تعمیرات پکیج کولر بخاری و....

آیا میدانستید اگه کولر گازی شما خراب بشه یا بخاریتون باید چه کنید؟
اینجا به شما میگن
بزن روی لینک این پست
https://www.tges.ir/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

چه اقداماتی هنگام شکستن کلید گاوصندوق باید انجام داد؟ مناسب‌ترین

 لینک

چه اقداماتی هنگام شکستن کلید گاوصندوق باید انجام داد؟
مناسب‌ترین روش برای برطرف کردن این روش این است که در ابتدای امر خونسردی خود را حفظ کنید، سپس به کارشناسان و متخصصان مربوط مراجعه کنید در صورتی که این افراد را نمی‌شناسید با شرکت سازنده‌ی گاوصندوق‌تان تماس بگیرید و جریان را بازگو کنید تا کارشناسان آن در این زمینه شما را راهنمایی کنند به صورتی که آسیب یا خطری شما را تهدید نکند و فرایند باز شدن درب دستگاه نیز به سرعت هرچه تمام‌تر انجام شود.

ساختن کلید گاوصندوق
یکی از روش‌هایی که هنگامی که کلید گاوصندوق شکسته می‌شود و یا گم شدن آن وجود دارد این است که شما می‌توانید کلید جدیدی را بسازید، اما این کار به هیچ وجه اصولی نیست زرا در بیشتر موارد کار نمی‌کند در حقیقت یک کلید ساز توانایی لازم را ندارد که بتواند گاوصندوق شما را به صورتی که مورد انتظار شما است باز کند. چرا که این کار نیاز به تخصص و مهارت دارد.

راهکارهای دیگر بعد از شکسته شدن کلید گاوصندوق
راهکار دیگری که بعد از شکسته شدن کلید گاوصندوق می‌تواند به شما کمک کند این است که از کلیدهای چند محور استفاده کنید این کلید‌های به این شکل طراحی شده‌اند که شما می‌توانید درب صندوق را به راحتی و آسانی در زمان کوتاهی باز کنید.
موضوع مهمی که وجود دارد این است که کلید‌ها با در نظر گرفتن زمان و استفاده درست از آن‌ها می‌باشند. نکته‌ی که وجود دارد استفاده از این کلید‌ها نیاز به یادگیری و آموزش دارد به همین دلیل در صورتی که به طور صحیح از آن‌ها استفاده نشود امکان دارد که دستگاه شما دچار آسیب‌های شدیدی شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

باز کردن گاوصندوق بدون کلید بازکردن درب گاوصندوق شاید در

 لینک

باز کردن گاوصندوق بدون کلید
بازکردن درب گاوصندوق شاید در اکثر مواقع به کار افراد نیاید ولی در برخی از موارد باز کردن گاوصندوق بدون کلید نیز لازم است. در این مقاله اطلاعات جامعی درباره روش باز كردن گاوصندوق کلیدی قدیمی و باز كردن قفل گاوصندوق برای شما توضیح داده شده است و شما در انتهای این مقاله میتوانید برای باز كردن قفل گاوصندوق بدون کلید اقدام کنید.

اگر در هنگام باز کردن گاوصندوق بدون کلید با مشکل شکستن کلید گاوصندوق مواجه شدید میتوانید مقاله ما را در این باره مطالعه کنید و برای رفع این مشکل به سرعت اقدام کنید.

در صورتی که با مطالعه کامل مقاله برای باز کردن گاوصندوق بدون کلید همچنان مشکل داشتید میتوانید با همکاران ما در گنج بان تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید. همچنین همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات تعمیر گاوصندوق و فروش گاوصندوق به شما عزیزان هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

شکستن کلید گاوصندوق شکستن کلید گاوصندوق اتفاقی بسیار ناخوشایند خواهد

 لینک

شکستن کلید گاوصندوق
شکستن کلید گاوصندوق اتفاقی بسیار ناخوشایند خواهد بود مخصوصا زمانی که داخل گاوصندوق مدارک مهمی داشته باشید که در دسترس نبودن آن برایتان غذاب آور باشد، نگران نباشید در این زمان راه هایی وجود دارد که به کمک آن میتوانید به راحتی از این مخمصه خلاص شوید و تعمیر گاوصندوق انجام دهید، در ادامه به هر یک از این راه ها اشاره میکنم.
در این زمان بهترین کاری که میتوانید انجام دهید در ابتدا حفظ خونسردی خود می باشد سپس از امداد صندوق کمک بگیرید، امداد صندوق یکی از بهترین شرکت هایی است که در زمان شکستن کلید، فراموشی رمز گاوصندوق، به بهترین شکل ممکن به کمک شما خواهد آمد و درب گاوصندوق را به بهترین شکل ممکن باز خواهد کرد، به طوری که هیچ گونه آسیبی به گاوصندوق شما وارد نخواهد شد و عملیات بازگشایی گاوصندوق در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
ساختن کلید گاوصندوق یکی از راه هایی است که در زمانی که کلید گاوصندوق شکسته باشد و یا آن را گم کرده باشید میتواند به شما کمک کند، اما این روش راه اصولی نیست و در اصل روش اصلی بازکردن گاوصندوق نیست و در بسیاری از موارد کار نمی کند، یک کلید ساز نمی تواند گاوصندوق شما را به شکلی که انتظار دارید باز کند زیرا این کار تخصص تعمیر کار گاوصندوق می باشد، امداد صندوق بهترین راه بازگشایی گاوصندوق است با ما تماس حاصل نمایید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

استفاده از کلید های چند محور از دیگر اقدامات هنگام

 لینک

استفاده از کلید های چند محور
از دیگر اقدامات هنگام شکستن کلید گاوصندوق استفاده از کلید های چند محور می باشد.

نام دیگر این کلید چند محوری گاوصندوق بازکن است.

با استفاده از کلید چند محور گاوصندوق می توانید درب گاوصندوق را به راحتی باز کنید.

قبل از استفاده از این کلید حتماً باید آموزش لازم برای استفاده از آن را ببینید زیرا در صورت استفاده نادرست گاوصندوق خانگی شما ممکن است دچار آسیب های شدیدی بشود.

از سوالاتی که در زمان گم شدن کلید گاوصندوق از ما میپرسند این است که آیا راهی برای زمانی که کلید گاوصندوق گم شده وجود دارد ؟؟؟؟

یکی از راه هایی که میتوانید به عنوان گاوصندوق بازکن انجام دهید باز کردن گاوصندوق بدون کلید میباشد.

در مقاله باز کردن گاوصندوق بدون کلید به طور کامل درباره این روش توضیح داده ایم.

این کار میتواند برای شما بسیار جذاب و هیجان برانگیز باشد و با این راهکارها دیگر نگران گم شدن کلید گاوصندوق خود نباشید.

برای استفاده از کلیدهای چند محور می توانید با همکاران ما در گنج بان تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

طرز استفاده از کلیدهای چند محور گاوصندوق نیاز به آموزش دارد. بهتر است بدانید که کلیدهای چند محور گاوصندوق دارای شیار های مختلفی می باشد و در آن می توان خارها را تغییر داد.

طرز کار کلید چند محور گاوصندوق به این صورت می باشد که با استفاده از دانش الکترونیک و هوش مصنوعی می‌تواند فضای داخل قفل را که به صورت خالی می باشد تشخیص دهد و سپس به شکل قفل در بیاید.

با چرخش اتومات در قسمتی که قفل باز می شود می توان با استفاده از کلید چند محور قفل گاوصندوق را باز کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

ساختن کلید گاوصندوق هنگامی که کلید گاوصندوق شما می شکند

 لینک

ساختن کلید گاوصندوق
هنگامی که کلید گاوصندوق شما می شکند اولین فکری که به فکر شما می رسد این است که به نزدیک ترین کلیدسازی مراجعه کنید تا نسبت به ساختن کلید گاوصندوق اقدام کنید.

اما باید به شما بگوییم که این روش یکی از ضعیف ترین روش های موجود برای این کار است.

کلیدساز ها به هیچ عنوان نمی توانند که دقیقا کلیدی را بسازند که برای گاوصندوق مورد استفاده قرار بگیرد و این کار مخصوص یک تعمیرکار گاوصندوق است.

برای ساختن کلید گاوصندوق می توانید با شرکت ما تماس گرفته و کلید خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

راه های دیگر بعد از شکستن کلید گاوصندوق
روش دیگری برای بازکردن درب گاوصندوق شما وجود دارد که به آن کلید چندمحور می گویند.

با این کلید می توانید به راحتی درب گاوصندوق خود را باز کنید به دلیل اینکه این کلید قابلیت این کار را دارد.

اما باید در نظر داشته باشید که استفاده از این کلید چند محور به این راحتی نیست و شما باید زمانی را برای یادگرفتن و استفاده از این کلید را بگذارید.

اگر عجله دارید که سریعا به مدارک و اشیا ارزشمند خود دسترسی پیدا کنید بهتر است که همین حالا تماس بگیرید زیرا کلید چند محور چندان به کار شما نمی یاید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

ایمن کردن باز کردن گاو صندوق با تعیین رمز گاو

 لینک

ایمن کردن باز کردن گاو صندوق با تعیین رمز
گاو صندوق‌های موجود در بازار به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند: گاو صندوق‌های ضد حریق و ضد سرقت. گاو صندوق‌های ضد حریق دارای خاصیت‌های خاصی در بدنه خود هستند که مانع از آتش گرفتن آن‌ها هستند.
این نوع گاو صندوق برای مکان‌هایی که احتمال آتش سوزی در آنجا زیاد است، بیشتر از همه کاربرد دارد؛ اما مشکل اصلی آن‌ها ایمن نبودن بالا در برابر سرقت است.
گاو صندوق‌های ضد سرقت، توانایی بالایی در برابر حریق ندارند؛ اما نفوذ به آن‌ها خیلی سخت است. برای همین، اگر واقعاً به دنبال گاو صندوقی هستید که به راحتی باز نشود و ایمن باشد، بهتر است که نمونه‌های ضد سرقت را خریداری کنید.

مسئله دوم در کاهش احتمال خطر باز کردن گاو صندوق تخصیص رمز مطمئن است. قفل‌های قدیمی دارای دو گردونه شماره‌دار ساده یا حرفه‌ای روی درب بودند. در حالت کاملاً حرفه‌ای آنکه البته هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک شماره برای باز کردن و شماره دیگر رمز گاو صندوق است.
در گاو صندوق‌های دیجیتالی جدید، یک صفحه کلید روی آن به همراه گردونه روی آن قرار دارد که شما می‌توانید رمز دیجیتالی خود را تعیین کنید. حتی گاو صندوق‌های بسیار حرفه‌ای‌تر دارای اثر انگشت هستند.

بهترین راه برای ایمن کردن باز کردن گاو صندوق خود، خرید نمونه‌ای که در ساختار آن از قفل ایمن شده استفاده شود. همچنین بهتر است که قبل از خرید نکات ایمنی رمزگذاری انواع گاو صندوق را یاد بگیرید.
اصول عمومی برای همه انواع وجود دارد؛ اما هر گاو صندوقی با توجه به ساختار خود نیاز به رعایت نکاتی دارد که شما بهتر است در ابتدا از فروشنده بپرسید. همچنین می‌توانید در دفترچه راهنما آن را مطالعه کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه خیریه خادمین کتیج
مهربونمهربون
موسسه خیریه خادمین کتیج

با سلام گاهی خدا میخواهد با دست تو دست دیگر

با سلام
گاهی خدا میخواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد *وقتی دسای را به یاری میگیری بدان که دست دیگرت در دست خداست *
بارانی هستم مدیرعامل موسسه خیریه خادمین کتیج از استان سیستان و بلوچستان ، فعالیت این خیریه در راستای رفع نیازهای کودکان محروم و... در یکی از محرومترین مناطق کشور هست که سالها رنج ومحرومیت را تحمل کرده اند .
اینجا فقر به معنی واقعی بیداد میکند ، خانواده های را سراغ دارم که علاوه بر کپر نشینی حتی یک سرویس بهداشتی هم ندارند . بسیاری در یک اتاق کوچک با چند فرزند زندگی مبکنند .
اعتیاد ، به دلیل بیکاری به وفور دیده میشود ، کمبود مدرسه و کلاس درس زیاد داریم
روستا هایی هستند که نه آبی سالم دارند و نه راه دسترسی مناسب .
و هزاران نبود و کمبود دیگر. حال کیست که به داد محرومین برسد!!!
راستی ، اینجا ایران است پاره تن من و شما از همین رو ما همکاری و کمک شما را خواستاریم .
در صورت امکان مایل به گفتگویی با شما هستم.
تلفن : 09159974036
وبسایت : www.khademincharity.com
اینستاگرام و تلگرام : khdemin_kotijcharity

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید