دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری

وب سایت کلینیک کاشت موی ونک (دکتر مهشید رفتاری) به روز

وب سایت کلینیک کاشت موی ونک (دکتر مهشید رفتاری) به روز

وب سایت کلینیک کاشت موی ونک (دکتر مهشید رفتاری) به روز شد **
برای مشاهده امکانات و مقالات جدید به وب سایت ما سر بزنید
www.fithairclinic.com

مشاهده همه ی 2 نظر
دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری
مشاهده همه ی 28 نظر
دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری

روز جهانی اهدای خون اهدای خون اهدای زندگی

روز جهانی اهدای خون اهدای خون اهدای زندگی

روز جهانی اهدای خون
اهدای خون اهدای زندگی
null

مشاهده همه ی 44 نظر
دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری

روش‌های ساده تقویت مو از زبان دکتر مهشید رفتاری این روزها

 لینک
روش‌های ساده تقویت مو از زبان دکتر مهشید رفتاری این روزها

روش‌های ساده تقویت مو از زبان دکتر مهشید رفتاری

این روزها درصد زیادی از افراد از ریزش مو و کم‌پشتی موهایشان شکایت می‌کنند. برای مقابله با این وضعیت چند راهکار ساده وجود دارد که به شما معرفی می‌کنیم.در انتهای زمان حمام، دوش آب سرد بگیرید. این عمل به رشد و حفظ سلامت موهای بلند شما کمک خواهد کرد. آب سرد باعث نرم شدن لایه بیرونی مو شدهو جلوی از دست‌رفتن رطوبت، گره خوردن مو و آسیب‌های ناشی از پیرایش را می‌گیرد. تنها باید چند ثانیه زیر دوش آب سرد بایستید؛ این امر نتایج قابل توجهی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

موهای خود را به گونه‌ای شانه کنید که انگار از جنس طلا است. شانه کردن مداوم موها باعث ایجاد آسیب می‌شود. زمانی که می‌خواهید موهای خیس خود را شانه کنید،از قسمت تحتانی شروع کرده و به قسمت‌های فوقانی برسید. ما اغلب عادت داریم که از فرق سر شانه کنیم و به قسمت تحتانی برسیم؛ این کار باعث گره خوردن موها و ریزش حجم زیادی از موهای شما خواهد شد. در این راستا، از شانه‌هایی استفاده کنید که عملکرد ملایمی بر روی موهای شما داشته باشند.

روبالشی‌های پنبه‌ای را کنار بگذارید. روبالشی‌های پنبه‌ای خود را با یک رو بالشی ساتن تعویض کنید؛ روبالشی‌های ساتن سطح نرم‌تری داشته و برخلاف روبالشی‌های پنبه‌ای، باعث ایجاد اصطکاک میان بالش و موی شما نخواهند شد. این ویژگی باعث می‌شود که تارهای موی شما کمتر در هم گره بخورند.

مشاهده همه ی 11 نظر
دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری

بهترین روش را برای مقابله با ریزش مو چگونه بهترین روش

بهترین روش را برای مقابله با ریزش مو چگونه بهترین روش

بهترین روش را برای مقابله با ریزش مو

چگونه بهترین روش را برای مقابله با ریزش مو انتخاب کنیم؟

تعداد افرادی که از ریزش مو رنج می‌برند کم نیست. بعضی مواقع ریزش مو دلیل خاصی ندارد و در برخی موارد عوامل ژنتیکی یا یک بیماری‌ در ریزش مو دخیل هستند. در هرصورت اگر به ریزش مو دچار هستید، چند راه حل برای مشکل شما وجود دارد. اما چگونه می‌توان راه حلی که برای شما مناسب باشد را انتخاب کرد؟
مشکلات پزشکی:در برخی موارد ریزش مو ناشی از اثرات جانبی یک مشکل پزشکی است. به عنوان مثال بیماری تیروئید، یائسگی یا عمل جراحی که به تازگی انجام شده می‌توانند باعث ریزش مو شوند. همچنین یک بیماری خودایمنی به نام آلوپسیا نیز می‌تواند باعث شود که قسمتی از موها به یکباره بریزند. بنابراین اولین و بهترین گزینه این است که به یک پزشک مراجعه کنید.
داروهایی که مصرف می‌کنید:بعضی از داروها مثل قرص‌های ضد بارداریمی‌توانندبر رشد موها تأثیر داشته باشند. اگر دارویی توسط پزشک برای شما تجویز شده است مصرف آن را قطع نکنید اما با پزشک خود در مورد مشکل ریزش مو مشورت کنید.
معاینه پوست سر:مطمئن شوید که آثار عفونت یا مشکلی در پوست سر خود نمی‌بینید. در صورت مشاهده مورد غیر عادی به پزشک مراجعه کنید.
سبک آرایش مو:در صورتی که موهای خود را محکم می‌بندید احتمال اینکه در رشد موها اختلال ایجاد کنید زیاد است. بنابراین از انواع روش‌های آرایش مو که به موها آسیب می‌رسانند خودداری کنید.
مشاهده مطالب بیشتر در وب سایت -------- کاشت موی دکتر رفتاری --------------

مشاهده همه ی 6 نظر
دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری

لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد یا ناخواسته در صورت یا

لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد یا ناخواسته در صورت یا

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یا ناخواسته در صورت یا بدن جزء لیزرهای غیر تهاجمی و از بی عارضه ترین و کم دردسر ترین لیزرهای پوست در دنیا می باشد بطوریکه مثلا هر جلسه لیزر کل موهای صورت حداکثر ۱۰ دقیقه زمان می برد و بعد از لیزر هم هیچ زخمی روی پوست بیمار ایجاد نمیشود فقط در تعدادی در پوست قرمزی متوسطی ایجاد می شود که ان قرمزی هم طی چند دقیقه تا حداکثر ۲ ساعت خوب میشود بطوریکه هیچ لک یا اسکاری برجا نمی گذارد لذا دقت پزشک خصوصا در جلسه اول لیزر برای تعیین انرژی بسیار مهم است چرا که پوست بعضی از بیماران بسیار حساس است که البته اگر هم این موارد بر اثر بی دقتی پزشک یا پوست حساس ایجاد شود طی ۲ تا ۳ هفته بهبود پیدا می کند. از طرفی بعضی از مراجعین از لیزر به دلایل مختلف خصوصا عدم اطلاع و اگاهی از ماهییت لیزر می ترسند و فکر می کنند شاید لیزر برای بدنشان بعدا عارضه ایجاد کند ، باید گفت که لیزر در واقع طیف خاصی از نور است که تقویت شده و مثلا در لیزر موهای زائد طیف مخصوص فقط ۲ تا ۳میلی متر  به زیر پوست نفوذ می کند و انهم فقط به ریشه برخورد می کند و ریشه مو را تخریب می کند و به بافت های مجاور اسیبی نمی رساند در حین کار با لیزر در بعضی از مراجعین خصوصا انهایی که تراکم مو های زائدشان زیاد است و موهای تیره وضخیمی هم دارند ممکن است احساس درد و سوزش ( هنگام کار با لیزر ) کنند در این موارد مراجعه کننده باید کرم بی حسی لیدوکایین ۵ درصد نیم ساعت قبل از لیزر بصورت یک لایه ضخیم بمالد و یا این کار دیگر مراجعه کننده درد و سوزش هنگام لیزر نخواهد داشت .

موی زائد:
به موهایی گفته میشود که بعد از سنین بلوغ در اثر هورمون های جنسی در مواضعی از بدن ایجاد می شود که غیر معمول بوده رنگ تیره آنها نیز این رویش را بیشتر نمایان می سازند . رویش این موها عمدتاَ در نواحی صورت ، ناحیه تناسلی، زیر بغل ، سینه،… به رنگ تیره و سیاه می توان مشاهده نمود. رویش موی زائد در منطقه غیر معمول میتواند علامتی از مشکل هورمونی باشد بطور مثال رویش موی صورت و سینه در خانم ها می تواند علامت اختلال هورمونی بوده و تا رفع کامل مشکل هورمونی درمانها موثر واقع نمی گردد . بنابراین توصیه میشود قبل از شروع به جلسات درمان لیزر حتماً بیمار توسط پزشک حاذق معاینه و بررسی گردد. به ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریشه ی مو در کل سطح بدن در پوست افراد موجود می باشد که بسته به ژنتیک و سطح هورمون های جنسی می توانند رویش یابند برای مثال در افرادی که ژنتیکی پر مو هستند و جنسیت مرد دارند ممکن است صد ها هزار مو در روی بدن رویش یابد ولی در خانم هایی که به طور ژنتیکی کم مو هستند به غیر از موی سر تعداد بسیار کمی مو رویش پیدا میکند.
لیزر موی زائد :
در این روش ؛ استفاده از لیزر ، فولیکول موهای زائد کاملاً تخریب میشود و امکان رشد مو های زائد در آن ناحیه خاص از بین میرود . این درمان در چند مرحله و طی چند هفته انجام می شود نتیجه حاصل از این روش در اغلب مواقع ، موفقیت آمیز و دایمی است . لیزر آخرین و جدید ترین راه برای درمان موهای زائد است ولی در هر حال باید انتظار شما از این روش درمانی هم معقول و واقع گرایانه باشد .پزشکان معتقد اند اثر بخشی لیزر به اثبات رسیده است . پس از لیزر ، برخی موها فوراً می افتد ولی اغلب موها در عرض دو هفته از بین می رود.
در حال حاضر هیچ روش قاطعی برای درمان کامل و دائمی موهای زائد وجود ندارد ولی در بین روش های موجود لیزر از همه موثر تر و دائمی تر است، البته این حرف ها به آن مفهوم نیست که همه ی موهای زائد در اثر لیزر به صورت دائمی از بدن میروند. به هر حال حتی اگر پس از لیزر هم موها مجددآ رشد کنند اولاً به تعداد کم رشد می کنند و بیرون می آیند ، ثانیاَ این مو ها کرکی و نرم هستند سال ها است متخصصان پوست می گویند هرچقدر پوست بیمار روشن تر و موهای زائدش بیشتر باشد احتمال اثربخشی لیزر بیشتر میشود.

مشاهده همه ی 14 نظر
دکتر مهشید رفتاری
گرفتارگرفتار
دکتر مهشید رفتاری

مركز تخصصي كاشت موي FIT اين مركز افتخار دارد كه كاشت

مركز تخصصي كاشت موي FIT اين مركز افتخار دارد كه كاشت

مركز تخصصي كاشت موي FIT
اين مركز افتخار دارد كه كاشت موي طبيعي را با جديدترين و منحصرترين ابزار و تكنولوژي روز دنيا ارائه نمايد،دكتر رفتاري با بيش از ۷ سال تجربه
موفق در پيوند موي طبيعي با بكار گيري تكنيكهاي تخصصي فوليكوليهاي زنده مو را با ابزاري منحصر به فرد و بسيار ظريف از لابلاي موهاي پشت سر يا موهاي بدن برداشت كرده و به قسمت خالي سر منتقل مينمايند طوريكه جاي برداشت موها به هيچ عنوان مشخص نبوده و خط رويش مو كاملا طبيعي و با حداكثر تراكم مي باشد كه حتي آرايشگرها متوجه اين پيوند نخواهند شد.

مشاهده همه ی 3 نظر