بروز رسانی 
سامان کریمی
مهربونمهربون
سامان کریمی

استخراج رایگان بیت کوین بدون پرداخت هزینه!! با

استخراج رایگان بیت کوین بدون پرداخت هزینه!!

با نصب این مرورگر به همین راحتی
{-w73-}{-w73-}{-w73-}{-w73-}
https://get.cryptobrowser.site/2835235
{-w78-}{-w78-}{-w78-}
فقط با یک لپتاپ یا کامپیوتر متصل به اینترنت و از طریق استخراج بیت کوین ( به وسیله توانِ پردازشی cpu شما در حل معادلات بیت کوین ) درآمد کسب کنید.

(آموزش کلی در پیج شخصی)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کارشناس و مشاور مذهبی
آروم و عادیآروم و عادی
کارشناس و مشاور مذهبی

حقوق زن و شوهر   رسول خدا

حقوق زن و شوهر


 IMG10335599.jpg

رسول خدا - صلّي الله عليه و آله - فرمود: هر که زني داشته باشد که آن زن وي را بيازارد، خداوند نه نماز آن زن را قبول کند و نه کار نيکش را، هر چند همه عمر روزه بگيرد تا زماني که به شوهرش کمک کند و او را خشنود سازد، مرد نيز اگر زن خود را بيازارد و به او ستم کند همين گناه و عذاب را دارد. «وسائل الشيعه، ج 14، ص 116»

***

رسول خدا - صلّي الله عليه و آله - فرمود: اين سخن مرد به زنش که دوستت دارم هرگز از دل زن بيرون نمي رود. «الکافي، ج 5، ص 569»

***

پيامبر اکرم - صلي الله عليه و آله - فرمود: نيكوترين مردم از نظر ايمان، خوش اخلاق ترينِ آنها و مهرورزترين شان با خانواده خود است. «بحار الأنوار، ج 71، ص 387»

***

پيامبر اکرم - صلي الله عليه و آله - فرمود: نشستن مرد پيش زن و فرزندنش، نزد خداوند محبوب تر است از اعتکاف در اين مسجد من. «تنبيه الخواطر، ج 2، ص 122»

***

پيامبر اکرم - صلي الله عليه و آله - فرمود: آنگاه که زن حامله شود چنان است که با دهان روزه به جهاد مالي و جسمي در راه خدا بپردازد و هنگامي که زايمان کند، براي او اجر و پاداش عظيمي است كه کسي قادر به محاسبه آن نخواهد بود و آنگاه که به شير دادن فرزند مي پردازد، در هر مرتبه چنان است که بنده اي از اولاد اسماعيل پيامبر را در راه خدا آزاد کرده باشد و آنگاه که بچه را از شير گرفت، فرشته اي به پهلويش مي زند و مي گويد: همه گناهانت آمرزيده شد. «وسائل الشيعه، ج 15، ص 175»

***

پيامبر اکرم - صلي الله عليه و آله - فرمود: زني که شوهر خود را بر انجام کارهايي وادار کند که او توانايي انجام دادن آنها را ندارد، هيچ يک از کارهاي نيک او پذيرفته نخواهد شد. «مکارم الأخلاق، ص 215»

***

امام صادق - عليه السلام - فرمود: هر کس به خانواده اش نيکي کند، بر عمرش افزوده شود. «الکافي، ج 2، ص 105»

***

امام باقر - عليه السّلام - فرمود: هر زني که هفت روز شوهرش را خدمت کند، خداوند هفت در دوزخ را به روي او ببندد و هشت در بهشت را به رويش بگشايد، تا از هر در که خواهد وارد شود و فرمود: هيچ زني نيست که جرعه اي آب به شوهرش بنوشاند مگر آن که اين عمل او برايش بهتر از يک سال باشد که روزهايش را روزه بگيرد و شبهايش را به عبادت سپري کند. «وسائل الشيعه، ج 14، ص 123»

***

http://www.soalcity.ir/برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سالار
خوشتیپخوشتیپ
سالار

سلام خوشحال میشم تو این گروهم فعالیت داشته باشین اينجا گروهيه

سلام خوشحال میشم تو این گروهم فعالیت داشته باشین
اينجا گروهيه كه دنبالش ميگشتين تا امتيازتون بيشتر بشه مخاطباتون بيشتر بشه و پستاتون بيشتر لايك و بازنشر بخوره پس هر چه زودتر بياين و وقت رو تلف نكنين
هر كي ميتونه مدير فعال باشه پيام بده
باتشکر سالار مدیر گروه https://facenama.com/salarasli

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید