سلام
به کتابخانه‌ی فیس‌نما خوش آمدید.
از این به بعد تمامی پست‌هایی که مربوط به کتاب‌هایی میشه که خونده شده و خوندش به دوستان توصیه میشه رو داخل این گروه ارسال می‌کنم که آن چه در مورد کتاب ارسال می‌کنم، یک جا یعنی در این جا برای علاقه‌مندان به کتاب جمع‌آوری بشه.
فعالیت گروه محدود اما تمامی پست‌ها فقط در مورد کتاب‌هاییه که خونده شده و پست متفرقه‌ای در این گروه ارسال نمیشه.
همچنین پست گذاشتن در این گروه، فقط از طریق مدیران گروه امکان‌پذیر خواهد بود.
اگر کسی تمایل داشت، عضو گروه بشه و گروه رو دنبال کنه و در صورت تمایل به مدیریت، به بنده (The Dark Knight) اطلاع بده.
امیدوارم که این گروه برای همگی مفید واقع بشه.
✿با آرزوی بهترین‌ها برای شما✿
بروز رسانی 
بانو گل
مهربونمهربون
بانو گل

سر سفره که نشست گفت: «آخرین صبحونه رو با من نمی‌خوری؟!»؛

سر سفره که نشست گفت: «آخرین صبحونه رو با من نمی‌خوری؟!»؛

سر سفره که نشست گفت: «آخرین صبحونه رو با من نمی‌خوری؟!»؛ با بغض گفتم: «چرا این‌طور میگی؟ مگه اولین باره میری مأموریت؟!» گفت: «کاش می‌شـد صداتو ضبط می‌کردم با خودم می‌بردم که دلم کمتر تنگت بشه». گفتم: «قرار گذاشتیم هر کجا که تونستی زنگ بزنی، من هر روز منتظر تماست می‌مونم، منو بی‌خبر نذار».
با هر جان کندنی که بود برایش قرآن گرفتم تا راهیش کنم، لحظه آخر به حمید گفتم: «حمید تو رو به همون حضرت زینب(س) هرکجا تونستی تماس بگیر». گفت: «جور باشه حتماً بهت زنگ می‌زنم، فقط یه چیزی، از سوریه که تماس گرفتم چطوری بگم دوستت دارم؟ اونجا بقیه هم کنارم هستن، اگه صدای منو بشنون از خجالت آب میشم»؛ به حمید گفتم: «پشت گوشی به جای دوستت دارم بگو یادت باشه! من منظورت رو می‌فهمم». از پیشنهادم خوشش آمده بود، پله‌ها را که پایین می‌رفت برایم دست تکان می‌داد و با همان صدای دلنشینش چندباری بلند بلند گفت: «یادت باشه! یادت باشه!» لبخندی زدم و گفتم: «یادم هست! یادم هست.»کتاب: یادت باشد

(خاطرات شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی، به روایت همسر شهید)

نویسنده:# محمد رسول ملاحسنی
«یادت باشد»کتابی است که می‌شود ساعت‌ها با آن خندید و روزها با آن اشک ریخت.

اگر دنبال کتابی برای آرامش روح، برای پیدا کردن راه یا حتی برای هدیه دادن به بهترین عزیزانتان هستید، این کتاب را حتما بخرید و بخوانید و هدیه بدهید. از آن دست کتاب‌هایی که نمی‌شود بدون گریه تمام کرد! از آن دست کتاب‌هایی که دوست نداری تمام شود، از آن دست کتاب‌هایی که وقتی به آخر می‌رسی، نمی‌دانی اول راهی یا آخر راه! فقط می‌شود گفت باران کلمات که می‌بارد، دلمان برایشان تنگ می‌شود، راه می‌افتیم بدون چتر؛ ما بغض می‌کنیم، آسمان گریه!

مشاهده همه ی 9 نظر
بانو گل
مهربونمهربون
بانو گل

خوب و مهربان بودن همیشه کار آسانی نیست . این که

خوب و مهربان بودن همیشه کار آسانی نیست . این که

خوب و مهربان بودن همیشه کار آسانی نیست . این که به دیگران اجازه بدهیم تا راه خودشان را بروند - حتی اگر در اشتباه هم باشند و پیامد اعمالشان مخرب باشد- به معنای انسانی خوب و مهربان بودن نیست.
هم چنین خوب بودن به این معنی نیست که به دیگران اجازه بدهیم تا از ما سوء استفاده کرده و یا ما را وادار بکنند تا کاری را بر خلاف طبیعت خود انجام بدهیم.
کتاب:هنر مهربانی
: استفان آینهورن
مهرباني اصيل و مثبت در واقع يك هنر است، كه مي‌توان ياد گرفت. به اعتقاد استفان اين هوررن مهرباني تنها عامل مهم در رسيدن به موفقيت و رضايت در زندگي است. انسان خوب بودن مي‌تواند شما را شادتر، غني‌تر، موفق‌تر و شايسته‌تر سازد. مهرباني اگرچه در زندگي روزمره ما نقشي اجتناب‌ناپذير دارد، اما عمل به آن كار چندان ساده‌اي نيست. ما در همه مسائل غامض زندگي، دانسته يا ندانسته نتايج احتمالي رفتارمان را اعم از خوب يا بد، محاسبه مي‌كنيم......

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید