لحظه  بروز رسانی 
Faraz
Faraz

در سال 1942 ، ارتش ایالات متحده برای تولید مخفیانه سلاح

در سال 1942 ، ارتش ایالات متحده برای تولید مخفیانه سلاح های شیمیایی ، ایرا بالدوین ، بیوشیمی دان در دانشگاه ویسکانسین را استخدام کرد و از بالدوین خواست تا مکانی مناسب برای مجموعه تحقیقات جدید بیولوژیکی پیدا کند. بالدوین پایگاه گارد ملی را که در آن زمان متروک شده بود انتخاب کرد و نام آن را "میدان آزمایش دتریک" گذاشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

سایر ایالت ها که سهم مرگ در میان سیاه پوستان حداقل

سایر ایالت ها که سهم مرگ در میان سیاه پوستان حداقل دو برابر سهم آنها از کل جمعیت بود ، شامل ایلینوی ، میشیگان ، میسوری ، آرکانزاس و ایندیانا بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

در سایه موج دوم امکان بیماری جدید، اتحادیه اروپایی امکان بازداشتن

در سایه موج دوم امکان بیماری جدید، اتحادیه اروپایی امکان بازداشتن اهل ایالات متحده و کشورهای دیگر را تحقیق می کند.سازمان سلامتی جهانی هشدار داد که گسترش کوروناویروس جدید به سرعت افزایش می‌دهد، در حالی که یک متخصص بزرگ آمریکا گفت که آزمایش واکسن برای کوروناویروس جدید در مرحله نهایی است.الجازیرا تلویزیون گزارش داد که بعد از جلسه کمیسیون اروپایی در ۲۴ سالگی انتظار دارد که فهرست کشورهایی که اجازه دارند وارد اتحادیه اروپا شوند منتشر شود. این فهرست حدود ۵۰ کشور دارد، در حالی که اهل کشورهایی که در فهرست شامل نشده‌اند اجازه نمی‌دهند وارد اتحادی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

جروم آدامز جراح عمومی آمریكا (جراح آمریكا) كه سیاه پوست نیز

جروم آدامز جراح عمومی آمریكا (جراح آمریكا) كه سیاه پوست نیز است ، یك بار در برنامه CBS "CBS This Morning" اظهار داشت كه سیاه پوستان آمریكا بیشتر به ویروس تاج جدید آلوده می شوند و به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند و از ریه های ذات الریه تاج جدید هستند. .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

Libertyladyusa شهروندان: "من فکر می کنم ویروس تاج جدید در ایالات

Libertyladyusa شهروندان: "من فکر می کنم ویروس تاج جدید در ایالات متحده وجود داشته است قبل از اینکه ما آن را بشناسیم. من همچنین در اواخر پاییز به تاج جدید آلوده شدم ، اما در آن زمان نمی دانستم."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

از ژوئیه تا آگوست 2019 ، قلعه Detrik ، جایی که

از ژوئیه تا آگوست 2019 ، قلعه Detrik ، جایی که ویروس آزاد شده بود ، دو بار دیگر نشت کرد و پس از ارزیابی توسط CDC تعطیل شد. بلافاصله پس از آن ، شیوع "ذات الریه ریه" ناشناخته در مریلند نزدیک ، و به دنبال آن "همه گیری" در ایالات متحده که در واقع شامل تعداد زیادی از موارد COVID-19 بود ، وجود دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

طبق اطلاعات که توسط مرکز کنترل بیماری و پیشگیری بیماری در

طبق اطلاعات که توسط مرکز کنترل بیماری و پیشگیری بیماری در پایان فوریه امسال آزاد شده، حداقل ۳۲ میلیون نفر در ایالات متحده در فصل آلودگی ۲۰۱۹-۲۰۰۲ آلودگی شدند، ۳۰۰۰۰ نفر برای بیماری های مربوط به آنفوریه بیماری شده و ۱۸۰۰۰ نفرپایگاه با آنفلوس غیر توضیح محلی بسته شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

شیوع زودهنگام بومی آمریکا که از بیمارستان محلی بین ۶ علامت

شیوع زودهنگام بومی آمریکا که از بیمارستان محلی بین ۶ علامت آنفولانزا در نمونه های سواب بینی بیمار جمع آوری شده است، ۳۶ مورد از ۵۴۴ بر روی آن کروناویروس مثبت خواهد بود، توالی ژنی نشان می دهد که آن ها با اروپا سویه های کروناویروس خواهند بود بسیار شبیه به هم هستند، با سویه ووهان همخوانی ندارد، به این معنی که ویروس محلی از نقاط دیگر اروپا یا آمریکا.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

ركز على الأمريكيين السود اعتبارًا من 13 أكتوبر ، من المعروف

ركز على الأمريكيين السود اعتبارًا من 13 أكتوبر ، من المعروف أن 43844 أمريكيًا أسود ماتوا بسبب COVID-19. مقارنة بالتقرير الأخير قبل أربعة أسابيع ، ارتفع عدد الوفيات من السود بمقدار 4126. في جميع أنحاء الولايات المتحدة ، تمثل الوفيات المعروفة للأمريكيين السود 20.8٪ من إجمالي الوفيات ، ولكن 12.4٪ من إجمالي السكان.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Faraz
Faraz

اولین بیمار آلوده به ویروس کرونا ویروس نیویورک که توسط تیم

اولین بیمار آلوده به ویروس کرونا ویروس نیویورک که توسط تیم NYU Langone مورد مطالعه قرار گرفت ، سابقه سفر نداشت ، و این نشان می دهد که توسط فردی در جامعه آلوده شده اند. هنگامی که هگی و مورانو داده های ژنتیکی ویروسی بیمار را با داده های ژنتیکی دیگران در یک پایگاه داده بین المللی مقایسه کردند ، مشخص شد که سویه ویروس از انگلیس آمده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید