16.gif
نایت اسکین
فازت چیه؟؟؟؟
خنده؟شوخی؟غم؟عشق؟نصیحت؟...
هرچی که هست به گروه خوش اومدی
امیدوارم فازت هرچی که هست اینجا تبدیل به شادی بشه فقط
فقط دوستای عزیز از گذاشتن پست های مذهبی,عکس ماشین,عکس منظره خودداری کنین.با عرض معذرت در صورت مشاهده این گونه پست ها حذف میشه
تو این گروه امتیاز برامون ارزش نداره,پس نیازی به سری پست گذاشتن و تو هر دقیقه 20-30 تا پست گذاشتن مثه گروه های دیگه نیستیم.فقط میخوایم با دوستامون دور هم شاد باشیم
دوستای باحالتونم به گروه دعوت کنین دوستای گلم
فدای همتون :*
بروز رسانی 
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ
خوشحالخوشحال
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ

مثالشون تو کـ**م البته راست هم میگنااااا شما مثلا برنارد رو

مثالشون تو کـ**م{-88-}

البته راست هم میگنااااا

شما مثلا برنارد رو یه نیگه بندازین چقدددد به گـــا میره
همش واسه حجابشه دیگهt2.png

gxwdqzyx39tgocy9jlhd.jpg

مشاهده همه ی 24 نظر
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ
خوشحالخوشحال
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ

بهترین دخترا رو من تو پیجم دارم.نه آرایش میکنن.ﻧﻪ ﺍﺑﺮﻭ ﺑﺮ

بهترین دخترا رو من تو پیجم دارم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نه آرایش میکنن...
ﻧﻪ ﺍﺑﺮﻭ ﺑﺮ ﻣﯿﺪﺍﺭﻥ ...
ﻧﻪ ﻓﺘﻮﺷﺎﭘﯿﻦ ...
ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺯﺷﺖ ﺍﻭﺭﺟﯿﻨﺎﻟﻦepiccry شکلک های ترول

مشاهده همه ی 9 نظر
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ
خوشحالخوشحال
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ

دختره پست گذاشته:کسی را میخواهم که روحم را ارضا کند نه

دختره پست گذاشته:کسی را میخواهم که روحم را ارضا کند نه جسمم را!!
.
.
.
.
.
.
منم کامنت گذاشتم: پس کـ * * م تو روحت
steamboat troll rage smiley

فقط نمیدونم چرا بلوکم کردهsad troll face smiley

مشاهده همه ی 30 نظر
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ
خوشحالخوشحال
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ

دختره 48 ثانیه س عضو شده ، پست گذاشته دوستان ممنون

دختره 48 ثانیه س عضو شده ، پست گذاشته دوستان ممنون منو تحمل کردین خدافظ این پست آخرمه
حالا کامنت پسرا:
* نرو آبجی
* ما بهت عادت کردم
* کی آجی منو اذیت کرده ؟
* تو بری منم میرم

من موندم اینقد میلیسن زبونشون زخم نمیشه؟{-15-}{-15-}{-15-}

مشاهده همه ی 9 نظر
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ
خوشحالخوشحال
ÅℳøΘ Σℨℋяʑαδ

عربستان اعلام کرد به نوجوان هایی ک تجاوز شده ب پول

عربستان اعلام کرد به نوجوان هایی ک تجاوز شده ب پول ما نفری 13 میلیارد داده میشود!

خدا بده شانس!

میدونی اگه بذاری بانک چقدر ماهیانه سود میاد روش؟

ماهیانه 300 میلیون!
.
.
.
کجا واسه حج اسم مینویسن؟

آقا هل نده، صف رو رعایت کن..

منم دارم میرم کی میاد؟{-85-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
alireza ghasemi
آروم و عادیآروم و عادی
alireza ghasemi

ادامه داستان 2 (چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید

ادامه داستان 2 (چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید

ادامه داستان 2 (چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید این را بخوانید.)

او نگاهی به من انداخت، تعجب کرده بود، دستش را روی پیشانی‌ام گذاشت و گفت تب داری؟ دستش را از روی صورتم کشیدم. گفتم متاسفم. من نمی‌خواهم طلاق بگیرم. زندگی زناشویی من احتمالاً به این دلیل خسته‌کننده شده بود که من و زنم به جزئیات زندگیمان توجهی نداشتیم نه به این دلیل که من دیگر دوستش نداشتم. حالا می‌فهمم دیگر باید تا وقتی مرگ ما را از هم جدا کند هر روی او را در آغوش گرفته و از اتاق خوابمان بیرون بیاورم. معشوقه‌ام احساس می‌کرد که تازه از خواب بیدار شده است. یک سیلی محکم به گوشم زد و بعد در را کوبید و زیر گریه زد. از پله‌ها پایین رفتم و سوار ماشین شدم. سر راه جلوی یک مغازه گل‌فروشی ایستادم و یک سبد گل برای همسرم سفارش دادم. فروشنده پرسید که دوست دارم روی کارت چه بنویسم. لبخند زدم و نوشتم، تا وقتی مرگ ما را از هم جدا کند هر روز صبح بغلت می‌کنم و از اتاق بیروم می‌آورمت.
 
شب که به خانه رسیدم، با گلها دست‌هایم و لبخندی روی لبهایم پله‌ها را تند تند بالا رفتم و وقتی به خانه رسیدم دیدم همسرم روی تخت افتاده و مرده است! او ماه‌ها بود که با سرطان می‌جنگید و من اینقدر مشغول معشوقه‌ام بودم که این را نفهمیده بودم. او می‌دانست که خیلی زود خواهد مرد و می‌خواست من را از واکنش‌های منفی پسرمان بخاطر طلاق حفظ کند. حالا حداقل در نظر پسرمان من شوهری مهربان بودم.
 
جزئیات ریز زندگی مهمترین چیزها در روابط ما هستند. خانه، ماشین، دارایی‌ها و سرمایه مهم نیست. اینها فقط محیطی برای خوشبختی فراهم می‌آورد اما خودشان خوشبختی نمی‌آورند.
 
سعی کنید دوست همسرتان باشید و هر کاری از دستتان برمی‌آید برای تقویت صمیمیت بین خود انجام دهید.

 

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
alireza ghasemi
آروم و عادیآروم و عادی
alireza ghasemi

ادامه داستان(چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید این را

ادامه داستان(چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید این را

ادامه داستان(چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید این را بخوانید.)

در روز دوم هر دوی ما برخورد راحت‌تری داشتیم. به سینه من تکیه داد. می‌توانستم بوی عطری که به پیراهنش زده بود را حس کنم. فهمیدم که خیلی وقت است خوب به همسرم نگاه نکرده‌ام. فهمیدم که دیگر مثل قبل جوان نیست. چروک‌های ریزی روی صورتش افتاده بود و موهایش کمی سفید شده بود. یک دقیقه با خودم فکر کردم که من برای این زن چه کار کرده‌ام.
 
در روز چهارم وقتی او را بغل کرده و بلند کردم، احساس کردم حس صمیمیت بینمان برگشته است. این آن زنی بود که 10 سال زندگی خود را صرف من کرده بود. در روز پنجم و ششم فهمیدم که حس صمیمیت بینمان در حال رشد است. چیزی از این موضوع به معشوقه‌ام نگفتم. هر چه روزها جلوتر می‌رفتند، بغل کردن او برایم راحت‌تر می‌شد. این تمرین روزانه قوی‌ترم کرده بود!
 
یک روز داشت انتخاب می‌کرد چه لباسی تن کند. چند پیراهن را امتحان کرد اما لباس مناسبی پیدا نکرد. آه کشید و گفت که همه لباس‌هایم گشاد شده‌اند. یکدفعه فهمیدم که چقدر لاغر شده است، به همین خاطر بود که می‌توانستم اینقدر راحت‌تر بلندش کنم.
 
یکدفعه ضربه به من وارد شد. بخاطر همه این درد و غصه‌هاست که اینطور شده است. ناخودآگاه به سمتش رفته و سرش را لمس کردم.
 
همان لحظه پسرم وارد اتاق شد و گفت که بابا وقتش است که مامان را بغل کنی و بیرون بیاوری. برای او دیدن اینکه پدرش مادرش را بغل کرده و بیرون ببرد بخش مهمی از زندگیش شده بود. همسرم به پسرمان اشاره کرد که نزدیکتر شود و او را محکم در آغوش گرفت. صورتم را برگرداندم تا نگاه نکنم چون می‌ترسیدم در این لحظه آخر نظرم را تغییر دهم. بعد او را در آغوش گرفته و بلند کردم و از اتاق خواب بیرون آورده و به سمت در بردم. دستانش را خیلی طبیعی و نرم دور گردنم انداخته بود. من هم او را محکم در آغوش داشتم. درست مثل روز عروسیمان.
 
اما وزن سبک‌تر او باعث ناراحتیم شد. در روز آخر، وقتی او را در آغوشم گرفتم به سختی می‌توانستم یک قدم بردارم. پسرم به مدرسه رفته بود. محکم بغلش کردن و گفتم، واقعاً نفهمیده بودم که زندگیمان صمیمیت کم دارد. سریع سوار ماشین شدم و به سمت شرکت حرکت کردم. وقتی رسیدم حتی در ماشین را هم قفل نکردم. می‌ترسیدم هر تاخیری نظرم را تغییر دهد. از پله‌ها بالا رفتم. معشوقه‌ام که منشی‌ام هم بود در را به رویم باز کرد و به او گفتم که متاسفم، دیگر نمی‌خواهم طلاق بگیرم.
 

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
alireza ghasemi
آروم و عادیآروم و عادی
alireza ghasemi

چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید این را بخوانید

چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید این را بخوانید

چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید این را بخوانید.

وقتی آن شب از سر کار به خانه برگشتم، همسرم داشت غذا را آماده می‌کرد، دست او را گرفتم و گفتم، باید چیزی را به تو بگویم. او نشست و به آرامی مشغول غذا خوردن شد. غم و ناراحتی توی چشمانش را خوب می‌دیدم.

یکدفعه نفهمیدم چطور دهانم را باز کردم. اما باید به او می‌گفتم که در ذهنم چه می‌گذرد. من طلاق می‌خواستم. به آرامی موضوع را مطرح کردم. به نظر نمی‌رسید که از حرفهایم ناراحت شده باشد، فقط به نرمی پرسید، چرا؟
 
از جواب دادن به سوالش سر باز زدم. این باعث شد عصبانی شود. ظرف غذایش را به کناری پرت کرد و سرم داد کشید، تو مرد نیستی! آن شب، دیگر اصلاً با هم حرف نزدیم. او گریه می‌کرد. می‌دانم دوست داشت بداند که چه بر سر زندگی‌اش آمده است. اما واقعاً نمی‌توانستم جواب قانع‌کننده‌ای به او بدهم. من دیگر دوستش نداشتم، فقط دلم برایش می‌سوخت.
 
با یک احساس گناه و عذاب وجدان عمیق، برگه طلاق را آماده کردم که در آن قید شده بود می‌تواند خانه، ماشین، و 30% از سهم کارخانه‌ام را بردارد. نگاهی به برگه‌ها انداخت و آن را ریز ریز پاره کرد. زنی که 10 سال زندگیش را با من گذرانده بود برایم به غریبه‌ای تبدیل شده بود. از اینکه وقت و انرژیش را برای من به هدر داده بود متاسف بودم اما واقعاً نمی‌توانستم به آن زندگی برگردم چون عاشق یک نفر دیگر شده بودم. آخر بلند بلند جلوی من گریه سر داد و این دقیقاً همان چیزی بود که انتظار داشتم ببینم. برای من گریه او نوعی رهایی بود. فکر طلاق که هفته‌ها بود ذهن من را به خود مشغول کرده بود، الان محکم‌تر و واضح‌تر شده بود.
 
روز بعد خیلی دیر به خانه برگشتم و دیدم که پشت میز نشسته و چیزی می‌نویسد. شام نخورده بودم اما مستقیم رفتم بخوابم و خیلی زود خوابم برد چون واقعاً بعد از گذراندن یک روز لذت بخش با معشوقه جدیدم خسته بودم. وقتی بیدار شدم، هنوز پشت میز مشغول نوشتن بود. توجهی نکردم و دوباره به خواب رفتم.
 
صبح روز بعد او شرایط طلاق خود را نوشته بود: هیچ چیزی از من نمی‌خواست و فقط یک ماه فرصت قبل از طلاق خواسته بود. او درخواست کرده بود که در آن یک ماه هر دوی ما تلاش کنیم یک زندگی نرمال داشته باشیم. دلایل او ساده بود: وقت امتحانات پسرمان بود و او نمی‌خواست که فکر او بخاطر مشکلات ما مغشوش شود.
 
برای من قابل قبول بود. اما یک چیز دیگر هم خواسته بود. او از من خواسته بود زمانی که او را در روز عروسی وارد اتاقمان کردم به یاد آورم. از من خواسته بود که در آن یک ماه هر روز او را بغل کرده و از اتاقمان به سمت در ورودی ببرم. فکر می‌کردم که دیوانه شده است. اما برای اینکه روزهای آخرباهم بودنمان قابل‌تحمل‌تر باشد، درخواست عجیبش را قبول کردم.
 
درمورد شرایط طلاق همسرم با معشوقه‌ام حرف زدم. بلند بلند خندید و گفت که خیلی عجیب است. و بعد با خنده و استهزا گفت که هر حقه‌ای هم که سوار کند باید بالاخره این طلاق را بپذیرد.
 
از زمانیکه طلاق را به طور علنی عنوان کرده بودم من و همسرم هیچ تماس جسمی با هم نداشتیم. وقتی روز اول او را بغل کردم تا از اتاق بیرون بیاورم هر دوی ما احساس خامی و تازه‌کاری داشتیم. پسرم به پشتم زد و گفت اوه بابا رو ببین مامان رو بغل کرده. اول او را از اتاق به نشیمن آورده و بعد از آنجا به سمت در ورودی بردم. حدود 10 متر او را در آغوشم داشتم. کمی ناراحت بودم. او را بیرون در خانه گذاشتم و او رفت که منتظر اتوبوس شود که به سر کار برود. من هم به تنهایی سوار ماشین شده و به سمت شرکت حرکت کردم.
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید