لحظه  بروز رسانی 
Grace Hilary
Grace Hilary

covid چه مدت در آمریکا بوده است؟ بله . من

 لینک

covid چه مدت در آمریکا بوده است؟
بله ... من فکر می کنم این از ابتدای زمستان است ... در ماه نوامبر من خیلی بیمار شدم ... تب شدید ، سرفه ، نفس نفس زدن (من COPD ندارم) از دست دادن بو و طعم. در نهایت مجبور شدم با دکترم تماس بگیرم و درمان سرفه کنم. 3 هفته بیمار بودم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

آزمایش سرولوژیک اهدای خون ایالات متحده برای شناسایی آنتی بادی های

 لینک

آزمایش سرولوژیک اهدای خون ایالات متحده برای شناسایی آنتی بادی های واکنش دهنده SARS-CoV-2: دسامبر 2019 تا ژانویه 2020

زمینه
SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث بیماری COVID-19 می شود ، اولین بار در ووهان ، چین در دسامبر 2019 شناسایی شد ، و پس از آن شیوع جهانی یافت. اولین موارد ایالات متحده در ژانویه سال 2020 شناسایی شد.

مواد و روش ها
برای تعیین اینکه آیا آنتی بادی های واکنشی SARS-CoV-2 قبل از اولین مورد شناسایی شده در ایالات متحده در 19 ژانویه 2020 در سرم وجود داشته است ، نمونه های باقیمانده بایگانی شده از 7389 اهدا blood خون معمول که توسط صلیب سرخ آمریکا از 13 دسامبر 2019 تا ژانویه جمع آوری شده است 17 ، 2020 ، از اهدا کنندگان ساکن در 9 ایالت (کالیفرنیا ، کنتیکت ، آیووا ، ماساچوست ، میشیگان ، اورگن ، رود آیلند ، واشنگتن و ویسکانسین) در CDC برای آنتی بادی های ضد SARS-CoV-2 مورد آزمایش قرار گرفتند. نمونه های واکنشی توسط آنزیم pan-immunoglobulin (پان Ig) با روش سنجش ایمنی جاذب (ELISA) در برابر پروتئین سنبله کامل توسط IgG و IgM ELISAs ، آزمایش میکروتروترالیزاسیون ، Ortho total Ig S1 ELISA و دامنه اتصال گیرنده / سنجش فعالیت انسداد آزمایش شدند.

نتایج
از 7389 نمونه ، 106 نمونه توسط پان Ig بود. از این 106 نمونه ، 90 نمونه برای آزمایش بیشتر در دسترس بود. هشتاد و چهار از 90 فعالیت خنثی کنندگی ، 1 فعالیت اتصال S1 و 1 فعالیت دامنه اتصال گیرنده / Ace2> 50٪ داشتند ، که نشان دهنده وجود آنتی بادی های ضد SARS-CoV-2 است. کمک های مالی با واکنش در هر 9 ایالت رخ داده است.

نتیجه گیری
این یافته ها حاکی از آن است که SARS-CoV-2 ممکن است قبل از 19 ژانویه 2020 به ایالات متحده آمریکا وارد شده باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

گزارش دانشمندان CDC به احتمال زیاد در اواسط دسامبر 2019 در

 لینک
گزارش دانشمندان CDC به احتمال زیاد در اواسط دسامبر 2019 در

گزارش دانشمندان CDC به احتمال زیاد در اواسط دسامبر 2019 در ایالات متحده

بر اساس یک مطالعه دولتی که روز دوشنبه منتشر شد ، ویروس کرونا ویروس جدید در اواسط دسامبر سال 2019 ، چند هفته قبل از شناسایی رسمی آن در چین و حدود یک ماه زودتر از آنکه مقامات بهداشت عمومی اولین مورد آمریکا را پیدا کردند ، به ویروس کرونا ویروس مبتلا شد .

این یافته ها به طور قابل توجهی شواهد حاکی از گسترش ویروس در سراسر جهان را قبل از آگاهی مقامات بهداشت عمومی و محققان ، با تفکر اولیه در مورد زود و سریع ظهور آن تقویت می کند.

بر اساس مطالعه منتشر شده در مجله Clinical Infective Diseases ، دانشمندان مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده شواهد آلودگی را در 106 مورد از 7389 اهدای خون جمع آوری شده توسط صلیب سرخ آمریکا از ساکنان 9 ایالت در سراسر ایالات متحده یافتند.

دانشمندان مطالعه خود را بر اساس نمونه های خونی انجام دادند كه صلیب سرخ آمریكا از 13 دسامبر تا 17 ژانویه جمع آوری كرد و بعداً برای آزمایش به CDC فرستاد تا ببیند كه آیا آنتی بادی هایی برای ویروس كرونا وجود دارد كه SARS-CoV-2 نام دارد.

نویسندگان نوشتند: "عفونت های SARS-CoV-2 ممکن است در دسامبر 2019 زودتر از آنچه قبلاً شناخته شده بود ، در ایالات متحده وجود داشته باشد."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

COVID-19 احتمالاً در دسامبر 2019 وارد ایالات متحده شد

 لینک

COVID-19 احتمالاً در دسامبر 2019 وارد ایالات متحده شد

3 دسامبر 2020 - بر اساس مطالعه جدیدی که دوشنبه در ژورنال منتشر شد ، ویروس SARS-CoV-2 ، که باعث ایجاد COVID-19 می شود ، ممکن است تا دسامبر سال 2019 ، حتی قبل از گزارش اولین موارد در چین ، به ایالات متحده رسیده باشد. بیماریهای عفونی بالینی .

اولین موارد ایالات متحده در ژانویه سال 2020 شناسایی شد ، اما نمونه های خون نشان می دهد برخی از آمریکایی ها ممکن است قبل از آن آلوده شده باشند.

محققان که در CDC کار می کنند ، بیش از 7000 اهدا خون جمع آوری شده توسط صلیب سرخ آمریکا در 9 ایالت بین 13 دسامبر و 17 ژانویه را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. هر 9 ایالت

نویسندگان در پایان نوشتند: "ممکن است عفونت های SARS-CoV-2 در دسامبر 2019 در ایالات متحده وجود داشته باشد ، زودتر از آنچه قبلا شناخته شده بود."

اولین خوشه موارد در 31 دسامبر در چین گزارش شد ، و اولین مورد تایید شده COVID-19 در ایالات متحده در تاریخ 20 ژانویه گزارش شد ، اما به گفته Live Science ویروس قبل از آن احتمالاً در گردش بود . به گزارش خبرگزاری مهر ، چندین مطالعه که در این سال نمونه های خون را برای بررسی آنتی بادی آزمایش کرده اند ، نشان داده است که ویروس ممکن است در ماه نوامبر در چین ، فرانسه در دسامبر و ایتالیا از اوایل سپتامبر 2019 باشد.

با این حال ، متخصصان بیماری های عفونی همچنان به بررسی داده ها می پردازند. به گزارش خبرگزاری ، آزمایش های مثبت آنتی بادی ممکن است نشان دهد که کسی قبلاً دارای COVID-19 بوده است ، اما آنها نمی توانند اثبات کنند که شخصی آلوده شده است. در برخی موارد ، آنتی بادی ها علیه ویروس های کرونا ویروس مشابه SARS-CoV-2 ممکن است با آزمایش واکنش متقابل داشته و نتیجه مثبتی را نشان دهند.

در این مطالعه ، محققان برای محاسبه واکنش متقابل بالقوه ، آزمایشات اضافی را در 90 نمونه انجام دادند و دریافتند که 84 آنتی بادی مخصوص SARS-CoV-2 دارند. نویسندگان نوشتند ، این نشان می دهد که بعید است نمونه ها مثبت کاذب باشد.

در مطالعات آینده ، محققان ممکن است آزمایش مواد ژنتیکی ویروسی را در نمونه های انسانی ، بزاق و خون انسان بررسی کنند ، نویسندگان اضافه کردند. با اهدا کنندگان خون می توان تماس گرفت تا مشخص شود که آیا آنها به چین یا سایر کشورها مبتلا به عفونت زودرس COVID-19 سفر کرده اند و همچنین اینکه آیا علائم COVID-19 در زمان اهدای خون داشته اند یا خیر.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

شخصی از اوایل 19 دسامبر در معرض علائم ویروس قرار گرفته

 لینک

شخصی از اوایل 19 دسامبر در معرض علائم ویروس قرار گرفته است

در اواسط دسامبر سال 2019 ، دخترم به مدت 10 روز از مشکلات تنفسی رنج می برد. پدر من در بیمارستان بیمارستان در منزل بود و هر سه پرستار ماسک زده بودند و از سرفه به مدت چندین هفته شکایت داشتند. مدتهاست که در معرض آن هستیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

مطالعه CDC می گوید: COVID-19 ممکن است در اواسط دسامبر 2019

 لینک
مطالعه CDC می گوید: COVID-19 ممکن است در اواسط دسامبر 2019

مطالعه CDC می گوید: COVID-19 ممکن است در اواسط دسامبر 2019 در ایالات متحده باشد

محققان شواهدی از عفونت را در 106 مورد از 7389 اهدای خون ساکنان 9 ایالت یافتند که نشان می دهد عفونت های SARS-CoV-2 ممکن است زودتر از آنچه قبلاً شناخته شده بود ، در دسامبر 2019 در ایالات متحده وجود داشته باشد.

واشنگتن ، 1 دسامبر (شین هوا) - عفونت های COVID-19 از اواسط دسامبر سال 2019 در ایالات متحده وجود داشت ، هفته ها قبل از اینکه اولین بار در چین شناسایی شود و حدود یک ماه زودتر از اولین مورد به طور رسمی در مورد تایید شد ایالات متحده ، طبق یک مطالعه جدید توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC).

در مطالعه منتشر شده در مجله Clinical Infective Diseases ، محققان CDC نمونه خون را از 7389 اهدا9 خون معمول جمع آوری شده توسط صلیب سرخ آمریکا از 13 دسامبر 2019 تا 17 ژانویه 2020 برای آنتی بادی های خاص ویروس کرونا ویروس جدید ، معروف به SARS آزمایش کردند. -CoV-2.

این مطالعه با هدف تعیین اینکه آیا آنتی بادی های واکنشی SARS-CoV-2 قبل از اولین مورد شناسایی شده در 19 ژانویه سال جاری در سرم وجود داشته است ، وجود دارد.

محققان شواهدی از عفونت را در 106 مورد از 7389 اهدای خون ساکنان 9 ایالت در سراسر ایالات متحده یافتند.

آنتی بادی در 39 نمونه از ایالت های کالیفرنیا ، اورگان و واشنگتن که از 13 دسامبر تا 16 دسامبر جمع آوری شده بودند ، و 67 نمونه در ماساچوست ، میشیگان ، ویسکانسین یا آیووا و کانکتیکات یا رود آیلند که بین 30 دسامبر و 17 ژانویه جمع آوری شده بودند ، یافت شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

"ما در مورد وضعیت همه مردم در چند ماه گذشته 2019

 لینک
"ما در مورد وضعیت همه مردم در چند ماه گذشته 2019

"ما در مورد وضعیت همه مردم در چند ماه گذشته 2019 و اوایل 2020 صحبت می کنیم. من می خواهم بدانم که چه تعداد از افراد مبتلا به ویروس کرونا هستند ، حتی اگر آنها حتی نمی دانند که به این ویروس مبتلا هستند. در واقع همه کودکان ما بیمار هستند. من در ماه نوامبر بیمار شدم و بیش از یک ماه سرفه کردم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

مطالعه می گوید COVID-19 تا دسامبر 2019 در ایالات متحده بود

مطالعه می گوید COVID-19 تا دسامبر 2019 در ایالات متحده بود

بر اساس مطالعه ای که انجام شده است ، آزمایشات نشان داده است که عفونت های Covid-19 در دسامبر 2019 در ایالات متحده وجود دارد که شواهد بیشتری نشان می دهد ویروس کرونا در سراسر جهان در حال گسترش است هفته ها قبل از گزارش اولین موارد در چین.

این مطالعه که روز دوشنبه منتشر شد ، 106 عفونت را از 7389 نمونه خون جمع آوری شده از اهدا کنندگان در 9 ایالت آمریکا بین 13 دسامبر و 17 ژانویه شناسایی کرد. نمونه های جمع آوری شده توسط صلیب سرخ آمریکا ، برای آزمایش به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ارسال شد برای تشخیص وجود آنتی بادی علیه ویروس.

در این مقاله آمده است: "یافته های این گزارش نشان می دهد که عفونت های SARS-CoV-2 ممکن است در دسامبر 2019 زودتر از آنچه قبلاً شناخته شده بود ، در ایالات متحده وجود داشته باشد."

گزارش ها در مورد شیوع ذات الریه مرموز در ووهان ، چین اولین بار در اواخر دسامبر سال 2019 منتشر شد. پس از تکثیر سریع در شهر در هفته های بعد ، این بیماری در سراسر جهان گسترش یافت ، و اولین مورد ایالات متحده در 19 ژانویه ظاهر شد.

افشاگری های این مقاله توسط محققان CDC این درک فزاینده را تقویت می کند که ویروس کرونا در سکوت جهانی زودتر از آنچه شناخته شده است در گردش است و می تواند بحث در مورد ریشه همه گیر را دوباره روشن کند.

این اولین مدرکی نیست که نشان می دهد ویروس می تواند قبل از سال 2020 در خارج از کشور وجود داشته باشد یا افراد آلوده شده باشد. مشخص شد که یک بیمار در فرانسه پس از بستری شدن در بیمارستان در بیمارستان با علائم شبیه آنفولانزا ، با این ویروس منافات دارد ، که با آمار رسمی Covid- 19 نفر از افرادی که در اواخر ژانویه از ووهان بازگشتند به کشور رسیدند.

مطالعه CDC نشان داد که در اواسط ماه دسامبر عفونتهای جدا شده در قسمت غربی ایالات متحده وجود دارد. آنتی بادی ها نیز در اوایل ژانویه در ایالات دیگر قبل از اینکه ویروس به آن مکان ها معرفی شود ، پیدا شده بودند.

دانشمندان اظهار داشتند که بعید است آنتی بادی ها برای مهار ویروس های مختلف کرونا ایجاد شده باشند ، زیرا 84 نمونه فعالیت خنثی کننده مخصوص SARS-CoV-2 داشتند.

آنها همچنین اظهار داشتند که امکان تعیین میزان عفونت در سطح ایالتی یا ملی بر اساس نمونه ها وجود ندارد ، یا اینکه آیا موارد به صورت محلی منتقل شده یا مربوط به سفر بوده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

تحقیقات نشان می دهد Covid-19 می تواند در ماه دسامبر در

تحقیقات نشان می دهد Covid-19 می تواند در ماه دسامبر در

تحقیقات نشان می دهد Covid-19 می تواند در ماه دسامبر در ایالات متحده باشد

محققان معتقدند که آنها شواهدی یافتند که نشان می دهد ویروس کرونا در اواخر دسامبر ، حدود یک ماه قبل از برنامه فعلی نشان داده شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، در ایالات متحده در حال گردش است.

این مطالعه که پنجشنبه گذشته در مجله تحقیقات پزشکی اینترنتی منتشر شد ، از نظر آماری افزایش قابل توجهی در ویزیت های کلینیک و بیمارستان توسط بیمارانی داشت که بیماری تنفسی را از اوایل هفته 22 دسامبر گزارش کردند.

محققان با مشاهده نزدیک به 10 میلیون پرونده پزشکی از سیستم بهداشتی درمانی UCLA ، از جمله سه بیمارستان و 180 کلینیک ، این روند را مشاهده کردند.

طبق CDC ، اولین مورد شناخته شده Covid-19 در ایالات متحده بیماری از واشنگتن بود که از ووهان چین بازدید کرد. طبق گزارشی که در ماه مارس در مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شد ، این بیمار 35 ساله برای اولین بار در 19 ژانویه با علائمی روبرو شد. تا اواخر فوریه بود که CDC اولین موارد گسترش جامعه را کشف کرد ، اگرچه CDC بعدا شواهدی یافت که انتقال جامعه از اواخر فوریه آغاز شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Grace Hilary
Grace Hilary

این زمستان آنفلوانزای بی پایان وحشتناکی داشتم و به نوعی تصور

 لینک

این زمستان آنفلوانزای بی پایان وحشتناکی داشتم و به نوعی تصور می کردم که قبلاً با ویروس کرونا جدید مبتلا شده ام. هان نه در حداقل. من قبلاً هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده ام. هر کسی که آن را برای اولین بار با یک آنفولانزای شدید مقایسه کرد ، خدمات بزرگی انجام داد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید