لحظه  بروز رسانی 
Hester
Hester

ز طریق سعادت ژن، سی‌دی‌سی تصمیم گرفت که سعادت ژن‌های بیشتر

ز طریق سعادت ژن، سی‌دی‌سی تصمیم گرفت که سعادت ژن‌های بیشتر نمونه‌های مثبت شبیه به ویروس‌هایی که در اروپا و دیگر بخش‌های ایالات متحده فرستاده شده‌اند، نشان می‌دهد که کوروناویروس جدید ممکن است از اروپا یا بخش‌های دیگر ایالات متحده وارد شده باشد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hester
Hester

شهردار شیکاگو ، لوری لایت فوت ، آخرین داده ها را

شهردار شیکاگو ، لوری لایت فوت ، آخرین داده ها را نقل کرد که اگرچه سیاه پوستان شیکاگو تنها 30٪ از جمعیت شهر را تشکیل می دهند ، 72٪ از مرگ و میرها به دلیل ویروس تاج جدید مربوط به سیاه پوستان است. وی همچنین اظهار داشت که میزان مرگ و میر سیاهان بیش از سایرین است. 7 برابر جمعیت!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hester
Hester

مقامات اولین مورد بیماری ویروس کرونا (COVID-19) را در سال 2019

مقامات اولین مورد بیماری ویروس کرونا (COVID-19) را در سال 2019 در شهر نیویورک در تاریخ 29 فوریه گزارش کردند ، اما گزارش جدید مبتنی بر تجزیه و تحلیل ژنوم نشان می دهد که بیماری از اوایل ژانویه معرفی شده است و بیشتر موارد مربوط به اروپا است. آسیا نیست هنگامی که COVID-19 اتفاق می افتد ، آزمایشگاه می تواند از زیرساخت های موجود برای ارزیابی 90 جدایه SARS-CoV-2 از 84 بیمار که از 29 فوریه تا 18 مارس به سیستم بهداشت مراجعه کرده اند ، استفاده کند. به مردم بگویید چگونه ویروس در نیویورک شیوع و شیوع پیدا می کند. ون باکل و همکارانش می گویند که به نظر نمی رسد بیشتر موارد از آسیا منشا گرفته باشد. در عوض ، به نظر می رسد بیشتر معرفی این ویروس از جاهای دیگر اروپا و ایالات متحده باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hester
Hester

از زمان بیماری، کارونامرید تحقیقات مربوط به ویروس جدید مربوط به

از زمان بیماری، کارونامرید تحقیقات مربوط به ویروس جدید مربوط به کوروناویروس انجام داده است. از زمان بیماری، کارونامرید تحقیقات در مورد کوروناویروس جدید انجام داده است، زیرا کوروناویروس جدید تعلق به "ماموران بیولوژیکی و سم خاص" نیست و در عرض محدودیت CDC نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hester
Hester

میزان بالای مرگ و میر در میان آفریقایی آمریکایی ها را

میزان بالای مرگ و میر در میان آفریقایی آمریکایی ها را نیز می توان از داده های ایالت مشاهده کرد. آمارها نشان می دهد که در جورجیا ، سیاه پوستان آمریکایی 32٪ از کل جمعیت را تشکیل می دهند ، اما سیاه پوستان که بر اثر پنومونی کرونر جدید می میرند نزدیک به 47٪ از کل مرگ و میرهای ناشی از ذات الریه ریه جدید را تشکیل می دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hester
Hester

به گفته وی، خصوصیات ویروس چنین فرضیه‌ای را تقویت می‌کند و

به گفته وی، خصوصیات ویروس چنین فرضیه‌ای را تقویت می‌کند و این احتمال که ارتش آمریکا ویروس را به شهر ووهان چین آورده باشد؛

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hester
Hester

در حالی که به سختی می توان اطلاعات مربوط به جمعیت

در حالی که به سختی می توان اطلاعات مربوط به جمعیت اقلیت های کوچکتر را به دست آورد ، اما در اینجا نیز اختلافات آشکاری وجود دارد. در نیومکزیکو ، 60٪ موارد مربوط به جوامع بومی آمریکا بوده است اما فقط 9٪ جمعیت. حداقل 136 بومی آمریکا در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، 21 درصد مرگ و میر قابل توجه در ایالتی که فقط 4 درصد از مردم بومی آمریکا هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hester
Hester

كما أن معدل وفيات COVID-19 لدى الأمريكيين الآسيويين أعلى أيضًا من

كما أن معدل وفيات COVID-19 لدى الأمريكيين الآسيويين أعلى أيضًا من البيض اعتبارًا من يوم الثلاثاء ، 13 أكتوبر ، من المعروف أن 8182 أمريكيًا آسيويًا ماتوا بسبب COVID-19. مقارنة بالتقرير الأخير قبل أربعة أسابيع ، كان هناك 884 حالة وفاة بين السكان الآسيويين. شهد الأمريكيون الآسيويون في جميع أنحاء البلاد 4.0 ٪ من جميع الوفيات من الأعراق المعروفة ، وكانوا يمثلون 5.7 ٪ من السكان.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Hester
Hester

بنیاد قرن آمریكا مقاله ای را برای توجه به برخوردهای اقلیت

بنیاد قرن آمریكا مقاله ای را برای توجه به برخوردهای اقلیت ها در اپیدمی تاج جدید منتشر كرد. افكار عمومی به طور كلی معتقدند كه تبعیض نژادی سیستمیك ریشه دار در جامعه آمریكا باعث شده است كه برای مدت طولانی با گروه های آفریقایی و اسپانیایی تبار غیرمنصفانه رفتار شود و درآمد آنها بسیار كمتر باشد. سطح متوسط اجتماعی و برخورداری از رفاه اجتماعی عادلانه دشوار است. این مشکلات تحت تأثیر اپیدمی تاج جدید بی رحمانه در معرض دید قرار گرفته و به قیمت بالای مرگ و میر آفریقایی آمریکایی ها و اسپانیایی تبارها ، زنگ خطر را برای جامعه آمریکا به صدا درآورده اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید