لحظه  بروز رسانی 
AMIRSALAR
آروم و عادیآروم و عادی
AMIRSALAR

شرط خوندنه این متن کپی کردنشه . . اگه نمیخوای کپی

شرط خوندنه این متن کپی کردنشه . . اگه نمیخوای کپی کنی نخونش .. 

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


یه صلوات بفرست برای حضرت محمد"ص"...اگه این پیامو توپستت نذاری تاآخر عمر مدیونی!

مشاهده همه ی 1 نظر
AMIRSALAR
آروم و عادیآروم و عادی
AMIRSALAR

دانستنی هایی خواندنی در مورد جام جهانیتنها کسی که در رقابت‌های

دانستنی هایی خواندنی در مورد جام جهانی

تنها کسی که در رقابت‌های جام‌جهانی فوتبال مردان و جام‌جهانی کریکت بازی کرده است، ویو ریچاردز بود که برای آنتیگوا در جام جهانی فوتبال و برای هند غربی در کریکت به میدان رفته است. الیسه پری استرالیایی نیز در جام‌جهانی فوتبال زنان (2011) و جام جهانی کریکت (2009) شرکت کرده است.

جام جهانی امسال در برزیل بیستمین دوره برگزاری خود را شاهد خواهد بود و تاکنون اتفاقات جالبی در این مسابقات رخ داده است.

به گزارش نماینده، اولین مسابقه فوتبال در جام‌جهانی سیزدهم جولای ۱۹۳۰ بین دو تیم فرانسه و مکزیک برگزار شد که فرانسه با نتیجه چهار بر یک در رقابت‌های جام‌جهانی به میزبانی اروگوئه به پیروزی رسید.

* در کل ۱۳ تیم در اولین دوره رقابت‌های جام‌جهانی حضور داشتند. به جز اروگوئه که میزبان بود، آرژانتین، بلژیک، برزیل، بولیوی، شیلی، فرانسه، مکزیک، پاراگوئه، پرو، رومانی، آمریکا و یوگسلاوی در این مسابقات شرکت داشتند.

* کشورهای آمریکای جنوبی و اروپا به ترتیب ۹ و ۱۰ بار قهرمان جام‌جهانی شدند. آیا می‌دانستید هیچ قاره دیگری نتوانسته در جام جهانی قهرمان داشته باشد؟

* قهرمانان جام‌جهانی به تعداد قهرمانی‌ها:

برزیل: ۵ قهرمانی، ایتالیا: ۴ قهرمانی، آلمان (غربی): ۳ قهرمانی، اروگوئه: ۲ قهرمانی، آرژانتین: ۲ قهرمانی، انگلیس: یک قهرمانی، فرانسه: یک قهرمانی، اسپانیا: یک قهرمانی

* چه کسی می‌گوید تیم‌های میزبان هیچ مزیتی ندارند؟ از ۱۹ دوره جام‌جهانی که تاکنون برگزار شده، ۶ عنوان قهرمانی به کشورهای میزبان رسیده است.

* در همه رقابت‌های جام‌جهانی از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۲ به عنوان مربی حضور داشته اما در تیم‌های مختلف: مکزیک، کاستاریکا، آمریکا، نیجریه و چین.

* ۶ تیم در یک دوره حضور خود در این مسابقات شکست نخورده‌اند اما در همان دوره از رقابت‌ها قهرمان هم نشدند. این تیم‌ها که شکست نخورده‌اند، عبارتند از: اسکاتلند در سال ۱۹۷۴ (یک پیروزی و دو تساوی)، برزیل در سال ۱۹۸۷ (چهار پیروزی و سه تساوی)، انگلیس در سال ۱۹۸۲ (سه پیروزی و دو تساوی)، کامرون در سال ۱۹۸۲ (سه تساوی)، بلژیک در سال ۱۹۸۸ (سه تساوی) و نیوزیلند در سال ۲۰۱۰ (سه تساوی).

* تنها کسی که در رقابت‌های جام‌جهانی فوتبال مردان و جام‌جهانی کریکت بازی کرده است، ویو ریچاردز بود که برای آنتیگوا در جام جهانی فوتبال و برای هند غربی در کریکت به میدان رفته است. الیسه پری استرالیایی نیز در جام‌جهانی فوتبال زنان (۲۰۱۱) و جام جهانی کریکت (۲۰۰۹) شرکت کرده است.

* راجر میا از تیم ملی کامرون مسن‌ترین بازیکنی است که در جام‌جهانی به میدان رفته است. وی ۴۲ سال و ۳۹ روز سن داشت که آخرین مسابقه‌اش را مقابل روسیه در جام‌جهانی ۱۹۹۴ انجام داد. نورمن وایت ساید از ایرلند شمالی که با سن ۱۷ سال و ۴۱ روز در در دیدار مقابل یوگسلاوی در سال ۱۹۸۲ در رقابت‌های جام‌جهانی به میدان رفت، جوان‌ترین بازیکن این مسابقات تاکنون است.

* تعویض پیراهن یک بار در سال ۱۹۸۶ رسما ممنوع شد و دلیل آن هم این بود که فیفا نمی‌خواست بازیکنان در زمین مسابقه برهنه شوند.

* بیشترین تعداد تماشاگران در دیدار بین دو تیم اروگوئه و برزیل در ورزشگاه ماراکانیا در جام‌جهانی ۱۹۵۰ ریودوژانیرو بود که ۱۹۹ هزار و ۸۵۴ نفر این بازی را تماشا کردند.

* در جام‌جهانی ۱۹۵۰ تنها یک گروه وجود داشت که برنده را مشخص می‌کرد و مرحله حذفی یا فینالی برگزار نشد.

* متداول‌ترین نام خانوادگی در رقابت‌های جام‌جهانی گونزالز یا گونزالس است و متداول‌ترین نتیجه در این مسابقات نتیجه یک بر صفر است.

*برزیل تنها کشوری است که از سال ۱۹۳۰ تا ۲۰۱۰ در تمام دوره‌ها به میدان رفته است و آنها به دلیل میزبانی به صورت خودکار در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ نیز حضور دارند.

* جام‌جهانی ۲۰۱۰ تنها دوره‌ای بود که هیچ کشوری برای اولین بار در این مسابقات حضور نداشت؛ هرچند اسلواکی و صربستان پیش از این در قالب یک کشور واحد به جام‌جهانی آمده بودند.

* هیچ کشور میزبانی در دور اول حذف نشد تا زمانی که جام‌جهانی ۲۰۱۰ در آفریقای جنوبی برگزار شد و این کشور در مرحله اول از دور مسابقات کنار رفت.

مشاهده همه ی 3 نظر
AMIRSALAR
آروم و عادیآروم و عادی
AMIRSALAR

دانستنیهای کار با کامپیوتر در حالی که رایانه‌ها به گونه‌اي

دانستنیهای کار با کامپیوتر

در حالی که رایانه‌ها به گونه‌اي طراحی و ساخته شده‌اند تا دستگاه‌های بی‌سر و صدایی باشند و چند قطعه اصلی را خیلی بی‌سر و صدا خنک کنند، اما واقعیت این است که تمامي سیستم‌های موجود مقدار زيادي سر و صدا ايجاد مي‌كنند.
هارددیسک‌ها و درایوهای نوری بر پایه سیستم چرخش پلاترها کار می‌کنند و سیلندرها مجبورند همیشه هدها را جابه‌جا کنند. این جابه‌جایی باعث ایجاد صدا در کنار کمی لرزش می‌شود.
پنکه‌های پردازنده و کارت گرافیک نيز از عوامل دیگر سر و صدای رایانه‌ها هستند. اين پنكه‌ها به دلیل پره‌های متحرک، جابه‌جایی هوا و لرزش حاصل از چرخش آن‌ها منبع اصلی سر و صدا محسوب مي‌شوند.
اما یک نکته قابل توجه در خصوص سرو صدا این است که گوش بنی بشر و قدرت شنوایی آن در افراد گوناگون متفاوت است. شاید صدایی را كه گوش یکی تشخیص می‌دهد دیگری قادر به شنيدن آن نيست و به همین ترتیب صدایی که برای یکی آزاردهنده و گوش‌خراش به نظر می‌رسد برای دیگری عادی است.
حال برای رهایی از سر و صدا چه باید کرد؟
برای این مشکل دو راه اصلی وجود دارد که یکی از آن‌ها قرار دادن محفظه‌ها و قاب‌های فلزی یا مشابه آن در اطراف قطعات ایجادکننده سر و صداست. اين محفظه‌ها از طرفی مانع انتشار سر و صدا مي‌شوند و از سويي نيز حالتی آگوستیک برای امواج هوای داخل کابینت رایانه ایجاد و از انتشار صداهای مزاحم جلوگيري مي‌كنند.
راه دوم قرار دادن منابع سروصدا در جاهایی است که آن‌ها را دور و خارج از مسیر سایر قطعاتی است که امواج و سر و صدای منابع اصلی صدا به آن‌ها منتقل می‌شود و باعث لرزش آن‌ها نیز می‌شود و همین امر باعث چند برابر شدن صدا خواهد شد.
در این شیوه باید قطعات کمکی نیز به كار برد تا بتوان اتصال مستقیم قطعاتی مانند هارددیسک را از بدنه کیس جدا كرد. به این ترتیب که می‌توان از جعبه‌های مخصوص هارددیسک که از جنس پلاستیک ساخته شده‌اند استفاده كرد. این قطعه جدید در زیر محفظه هارددیسک‌های کیس بسته می‌شود. البته برای بی‌صدا کردن مفیدتر می‌توان از صفحه‌های فوم‌مانند مخصوصی که در زیر هارددیسک بسته می‌شوند (و البته برای همین منظور نیز ساخته و طراحی شده‌اند) و کارعایق صدا را انجام می‌دهند، استفاده کرد.

مشاهده همه ی 10 نظر
AMIRSALAR
آروم و عادیآروم و عادی
AMIRSALAR

شناسایی مزاحم کامپیوتریاگر کامپیوتر شما به اینترنت وصل است همواره در

شناسایی مزاحم کامپیوتریاگر کامپیوتر شما به اینترنت وصل است همواره در معرض انواع تهدیدات هستید. به عنوان رایج ترین مورد می توان به امکان آلودگی دستگاه به انواع ویروس ها و کرم هایی که از طریق اینترنت توزیع می شوند اشاره نمود.
نرم افزارهای جاسوس نمونه دیگری از این دست برنامه ها هستند که بر روی دستگاه قرار گرفته، فعالیت های کاربر و همینطور اطلاعات شخصی مانند گذرواژه ها، اطلاعات مربوط به کارت های اعتباری و ... را ثبت کرده و به منتشرکنندگان خود گزارش می دهند. نفوذ در سیستم های کاربران و انجام اعمال نامطلوب آنان از جمله موارد دیگری است که کامپیوترهای متصل به اینترنت را تهدید می نماید. نفوذ به روش های مختلفی انجام می شود و در بسیاری از مواقع کاربر متوجه این مسیله نمی شود. حتی بعضی از نفوذگران ردپای خود را هم پاک می کنند به نحوی که حمله به سیستم قابل آشکارسازی نیست.
با این وجود نفوذ کنندگان به سیستم به صورت معمول ردپاهایی از خود باقی می گذارند. با وجودی که تشخیص بعضی از ردپاها دشوار است ولی با استفاده از گام هایی که در ادامه بیان می شوند می توان بسیاری از نفوذها را تشخیص داد.
به عنوان اولین گام باید سیستم عامل و نرم افزارهای موجود در محیطی آزمایشی (مشابه شرایط عملیاتی) توصیف[1] شوند. توصیف به این معناست که عملکرد برنامه ها در حال اجرا بررسی شده و موارد مختلفی مانند سرعت، زمان پاسخ، نحوه عمل و غیره به صورت دقیق شناسایی شوند. بنابراین باید برنامه ها را اجرا نموده و آنها را در شرایطی مشابه حالت عملیاتی قرار داد، سپس رفتار آنها را به دقت بررسی نمود.
در گام بعدی، باید از نرم افزارهای توصیف استفاده نمود. یکی از رایج ترین ابزارها برای این کار نرم افزار TripWire محصول tripwiresecurity.com است. این نرم افزار نسخه هایی برای سیستم عامل های مختلف دارد و متن برنامه بعضی نسخه های آن به کاربران عرضه می شود. غیر از این نرم افزار ابزارهای دیگری نیز وجود دارند که همین عملکرد را نشان می دهند. این دسته نرم افزارها در رده ابزارهای تشخیص نفوذ host-based قرار می گیرند. با جستجو بر روی اینترنت می توان برنامه های دیگری نیز با عملکرد مشابه یافت.
در نهایت باید همه فایل ها، دایرکتوری ها، تجهیزات و پیکربندی سیستم شناسایی شده و تغییرات آنها در زمان مورد بررسی قرار گیرند. در محیط آزمایشی کنترل شده، شرایط طبیعی شناسایی می شود. به خاطر داشته باشید هرگاه سیستم وارد فاز عملیاتی شود، شرایط طبیعی بهتر شناسایی می شوند، زیرا هرچقدر که سیستم های تست خوب و قوی طراحی شوند تنها نشان دهنده تخمینی از محیط عملیاتی هستند. باید مجموعه تغییرات جدید را درک کرده و آنها را در

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
AMIRSALAR
آروم و عادیآروم و عادی
AMIRSALAR

ترفند کوچک در Yahoo Mail قصد داریم تا هم اکنون 4

ترفند کوچک در Yahoo Mail

قصد داریم تا هم اکنون 4 ترفند ریز و درشت در بخش میل یاهو به شما معرفی کنیم. 4 ترفند کاربری که میتواند در کار چک کردن ایمیل و کار با صفحه Yahoo Mail به شما کمک فراوانی کند. این ترفندهای کوچک را دست کم نگیرید!

برای استفاده از ترفندهای زیر ابتدا از mail.yahoo.com وارد صفحه Yahoo Mail شوید. سپس ترفندهای زیر را اجرا کنید:

1- آدرسهای مسدود شده

بدین وسیله قصد داریم تا آدرسهایی که نمیخواهیم از جانب آنها ایمیلی برای ما ارسال شود را مسدود کنیم. بدین منظور روی لینک Options کلیک کنید. در صفحه بعد به Block Addresses بروید. در این صفحه در قسمت Add Block ایمیل فردی را که میخواهید از جانب او ایمیلی برای شما نیاید را وارد کنید تا او بلاک شود. در حال حاضر شما تا 500 نفر را میتوانید مسدود کنید.

2- مشاهده IP افراد فرستنده ایمیل

بدین وسیله شما میتوانید IP افرادی که برایتان ایمیل ارسال کرده اند را پس از باز کردن ایمیلشان مشاهده کنید. بدین منظور پس از مراجعه به Options ، به General Preferences بروید. در قسمت Headers گزینه دوم یعنی Show all headers on incoming messages را انتخاب کنید. در پایان روی دکمه Save کلیک کنید. اکنون هر ایمیلی را که در Inbox تان باز کنید در قسمت X-Originating-IP میتوانید IP ارسال کننده را مشاهده کنید.

3- تنظیم تعداد ایمیلهای قرار گرفته شده در صفحه

با استفاده از این ترفند میتوانید تعداد ایمیلهای وارد شده در هر صفحه را تنظیم کنید که در هر صفحه Inbox جای بگیرد. اگر قصد پاک کردن کلیه ایمیل هایتان را داشته باشید این روش میتوانید کار شما را آسان تر گرداند. برای این کار پس از رفتن به صفحه Options مجدد به General Preferences بروید. حال در قسمت Messages per Page یکی از اعداد 10 ، 25 ، 50 ، 100 و 200 را انتخاب کنید. این اعداد نمایانگر تعداد ایمیلها در هر صفحه است. در پایان دکمه Save را بزنید تا اطلاعات ذخیره شود.

4- نام شما در ایمیلهای ارسالی

ممکن است دوست داشته باشید نام شما در ایمیلهایی که میفرستید یک نام خاص باشد تا نام و نام خانوادگی تان که در ابتدای ثبت نام وارد کرده اید. برای تنظیم نام تان در ایمیلهای ارسالی پس از مراجعه به Options و سپس General Preferences در قسمت From name یک نام برای خود در نظر بگیرید و با استفاده از دکمه Save تغییرات را ذخیره کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
AMIRSALAR
آروم و عادیآروم و عادی
AMIRSALAR

چگونه بفهمیم مشخصات قطعات کامپیوترمان چیست؟ (سریع‌ترین و کامل‌ترین راه)

چگونه بفهمیم مشخصات قطعات کامپیوترمان چیست؟ (سریع‌ترین و کامل‌ترین راه)

 -------------------------

بارها شده است که افرادی که من را می‌بینند، سؤالاتی مشابه این سؤال می‌پرسند:
فلانی! به نظرت کامپیوتر ما قدرت اجرای فلان بازی را دارد؟
می‌پرسم: مشخصات کامپیوترتان چیست؟
می‌گویند: نمی‌دانم!

قصد دارم سریع‌ترین و کامل‌ترین راه ممکن برای مشاهده جزئی‌ترین مشخصات قطعات کامپیوتر را آموزش دهم تا دیگر «نمی‌دانم» نشنوم!

کار ساده‌ای باید انجام دهید! فقط کافی است از منوی Start روی گزینه System Information کلیک کنید! (اگر این گزینه در بخش اصلی منوی استارت نبود، به All Programs بروید، سپس Accessories و سپس System Tools. در این منو حتماً باید گزینه System Information را ببینید)
در ویندوز ویستا، در کادر جستجوی برنامه، کلمه System را که تایپ کنید، این گزینه ظاهر می‌شود.
و یا می‌توانید یک فایل با پسوند nfo بسازید و آن را باز کنید.

با این کار، پنجره‌ای باز می‌شود که نام آن System Information (اطلاعات سیستم) است.

http://aftab.cc/img/news/system_information.gif

اگر روی System Summary کلیک کنید، خلاصه‌ای از وضعیت سیستمتان مشاهده می‌کنید.
در این بخش، چند مشخصه مهم است:
- نام و ورژن سیستم عامل خود را در اولین خط‌ها ببینید.
- نوع و قدرت CPU را در مقابل گزینه Processor می‌بنید.
- در مقابل Total Physical Memory مقدار کل RAM سیستمتان را مشاهده می‌کنید.
در این بخش، مشخصه خاص دیگری نداریم.

در بخش Components مشخصات تمامی سخت‌افزارهای باقیمانده را می‌توانید مشاهده کنید:
- اگر روی Display کلیک کنید، نام و مدل و RAM مربوط به کارت گرافیک شما مشخص می‌شود. (مثلاً در تصویر بالا، کارت گرافیک من از شرکت ATI است که مدل آن Radeon X1650 است و 256 مگابایت رم دارد)
- اگر مقدار کل فضای هارد دیسک (H.D) را می‌خواهید، ابتدا روی Storage کلیک کنید و سپس روی Disks. در مقابل گزینه size، حجم هارد شما نوشته شده است.
- اگر مشخصات مودم خود را می‌خواهید، روی Modem کلیک کنید.
و خلاصه، اگر قطعه‌ای را که خواستید، روی نام آن کلیک کنید.

توجه کنید که شما در اکثر مواقع، (به خصوص وقتی می‌خواهید بدانید یک بازی روی کامپیوتر شما اجرا می‌شود یا خیر) فقط به سه مشخصه نیاز دارید، یکی CPU و یکی هم مقدار RAM کل سیستم و از همه مهم‌تر، نوع و رم کارت گرافیک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
AMIRSALAR
آروم و عادیآروم و عادی
AMIRSALAR

دانستنی های مورد نیاز یک کاربر حرفه ای کامپیوتر از گام

دانستنی های مورد نیاز یک کاربر حرفه ای کامپیوتر از گام اول....

 

CPU :
همان طور که ميدانيد اين قطعه يکی از مهمترين قطعات کامپيوتر است و در واقع مدل اين قطعه است که مدل کامپيوتر شما را تعيين ميکند و مغز کامپیوتر به شمار می آید ولی آيا هميشه خريد سريعترين cpu بهترين انتخاب است.آيا قيمت cpu يکی از پارامتر های مهم برای خريد آن نيست؟
مسلما قيمت يکی از پارامترهای مهم ميباشديکی ديگر از پارامترهای مهم برای خريد cpu (که اغلب مورد توجه قرار نميگيرد)نوع کاری است که ما با کامپيوتر خود ميخواهيم انجام دهيم
آيا ما يک کاربر عادی کامپيوتر هستيم که از کامپيوتر فقط برای مشاهده کلیپ های تصويری و گوش کردن به فايل های mp3 استفاده ميکنيم يا اينکه ما يک تایپیست معمولی هستيم که از کامپيوتر فقط برای تایپ استفاده ميکنيم يا اينکه نه ما يک کاربر حرفه ایکامپيوتر هستيم و از رايانه خود برای اعمال مختلفی که نياز به سرعت های بالا دارند استفاده ميکنيم.
اغلب کسانی که اقدام به خريد cpu ميکنند اين پارامتر را مد نظر قرار نداده و فقط دو مورد سرعت و قيمت را در نظر ميگيرند.
در هر حال ما جزو هر دسته از کاربران که باشيم و هر مقدار که پول داشته باشيم مجبور به انتخاب يکی از cpu های زير هستيم
سيستم ارزان قيمت (مناسب برای کاربران معمولی) ( P!!( intel
سيستم با قيمت متوسط(مناسب برای کاربران نيمه حرفه ای)( P!!!( intel
سيستم گران قيمت (مناسب برای کاربران حرفه ای )( P4( intel
سيستم ارزان قيمت (مناسب برای کاربران نيمه حرفه ای)( Duron( AMD
سيستم گران قيمت (مناسب برای کاربران حرفه ای)(Athlon(AMD
البته مطالبی که در بالا به آنها اشاره شد با توجه به امر آينده نگری میباشد.

نحوه ی نصب cpu بر روی مادر برد:
خوب ابتدا برای نصب باید گیره ی مخصوص CPU راکه بر روی Motherboard می باشد باز کنیم.
مطابق شکل :
بعد با توجه به پین های Cpu باید این قطعه را بر روی مادر برد نصبکرد.
در شکل به گوشه های پایین CPU کمی دقت کنید.
در گوشه یطرف راستی یک فلش وجود دارد و در طرف چپ یک پین کم دارد.
از این دو گوشه می توانفهمید که چه طور باید CPU بر روی مادربرد نصب شود.
با کمی دقت در این گوشهها و همچنین گوشه های سوکت CPU می توان این قطعه را به راحتی نصب کرد.
به گوشه های بالا و پایین سمت راست سوکت بالایی کمی دقتکنید.
خوب به این شکل جهت یابی نصب سی پی یو را می توان انجام داد.
نکته ی مهم:
در نصب سی پی یو دقت خیلی زیادی نیاز هست چرا که بایک فشار بی خودی اگر یکی از پین های سی پی یو کمی کج شود سی پی یو خراب میشود.
دقت کنید که برای قرار دادن سی پی یو در سوکتش اصلآ نیاز با فشار دست نمیباشد و فقط کافی است CPU را بر روی سوکتش قرار دهیم.
اگر درست قرار دهیم خودشداخل پین ها می رود.
نکته ی 2:دقت کنید که هر مادر برد سی پی یو ی خاص خودشو مدل خودش را دارد.
پس برای خرید سی پی یو باید به مدل مادربرد هم توجهکرد چرا که هر CPU یی به هر مادربردی نمی خورد.

نکته ی 3: در CPU های AMD همبا بالا رفتن مدل CPU قدرت آن افزایش می یابد .مثلآ: CPU دو هسته ی 3500+ قدرتی کمتر از 3800+ دارد.
نکته ی 4: فن سی پی یو به شکل زیر بر روی سی پییو قرار می گیرد و گیرهای تمامی مدلهای فن با هم ممکن است متفاوت باشد.
پس براینصب درست فن باید به دفترچه ی مادربرد دقت کرد.
نکته ی 5: به علت اینکه سی پی یو ها وارداتی می باشند ممکن استگارانتی نداشته باشند و قطعه ای هم نیست که قابل تعمیر باشد پس گارانتی های موجودفقط تعویض می باشد و باید در نگهداری این قطعه دقت زیادی داشت چرا که خرابی هایفیزیکی قابل تعمیر نیست.

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
AMIRSALAR
آروم و عادیآروم و عادی
AMIRSALAR

ارسال و دریافت Emailها به صورت Offline یکی از بهترین استفاده

ارسال و دریافت Emailها به صورت Offline

یکی از بهترین استفاده هایی که شما می توانید از قابلیت Offline نمایید ارسال و دریافت Email است. برای این کار دو روش را به شما معرفی مینماییم.

روشاول
اولین راه پیشنهادی باز کردن برنامه Outlook Express در حالت Offline و انتخاب گزینه Options برای باز شدن کادر محاوره ای Options است. در کادرمحاوره ای ظاهر شده بر روی عنوان Send کلیک کنید و گزینه Send Messages Immediately را فعال سازید. حالا با خیال راحت متن نامه خود را در برنامه ۰utlook Express بهصورت Offline تایپ کرده و بر روی کلید Send کلیک کنید.
کلیه Emailهای نوشته شمادر یک مرحله (در زمان اتصال به اینترنت) به آدرسهای مورد نظر شما ارسال می گردد.

روشدوم
دومین راه پیشنهادی فکر می کنیم بهتر باشد در این روش نیز شمابا کادر محاوره ای Options شروع به کار می نمایید با این تفاوت که به جای انتخابعنوان Send بر روی عنوان Connection کلیک کرده و گزینه Hang Up After Sending and Receiving را فعال سازید.
این روش بزرگترین مزیتش این است که هنگام دریافت Email به اینترنت متصل می شوید و بعد از دریافت، ارتباط اینترنتی قطع می گردد وکلیه Emailها در یک مرحله اتصال ارسال می گردند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید