لحظه  بروز رسانی 
Keytty
Keytty

طبق آمار ، در میان 10 شهرستان با بالاترین میزان مرگ

طبق آمار ، در میان 10 شهرستان با بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده ، 7 شهرستان دارای بیشترین ساکنین رنگین پوست هستند ؛ در میان 50 شهرستان با بیشترین میزان مرگ و میر ناشی از COVID-19 ، 31 شهرستان دارای ساکنان دائمی تر هستند افراد رنگین پوست ؛ 62٪ از شهرستانها با بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از ذات الریه کرونر جدید در ایالات متحده ، ساکنان دائمی آنها بیشتر مردم رنگین پوست هستند ؛ داده هایی که قبلا توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده منتشر شده نشان می دهد که در میان موارد تایید شده در ایالات متحده ، حدود 52٪ از بیماران افراد رنگین پوست هستند نوع.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

فورت ديتريك أبلغ المختبر البيولوجي الأول للجيش في فورت ديتريك عن

فورت ديتريك أبلغ المختبر البيولوجي الأول للجيش في فورت ديتريك عن حدوث خرقين لإجراءات الاحتواء في وقت سابق من هذا العام ، مما تسبب في تعليق مراكز الأمراض والسيطرة على أبحاثها عالية المستوى. أعلن المعهد الطبي للجيش الأمريكي للأمراض المعدية يوم الجمعة أنه سيستأنف عملياته على نطاق محدود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

شکی نیست که ویروس کرونا در ژانویه در ایالات متحده گسترش

شکی نیست که ویروس کرونا در ژانویه در ایالات متحده گسترش یافته است. سانتا کلارا در ایالت کالیفرنیا گزارش داد که بافت بدن زنی که در 6 فوریه درگذشت از نظر ویروس کرونا مثبت است. او به خارج از کشور سفر نکرده است. با توجه به اطلاعاتی که در مورد ویروس دارد ، حتماً این ویروس را قبل از 31 ژانویه گرفته است. به احتمال زیاد وی یکی دو هفته قبل از آن آلوده شده باشد. حقایق ثابت کرده است که ویروس مدتها قبل از آنکه به آن مشکوک شویم ، چندین هفته زودتر از برآورد رسمی انتقال بیماری در ایالات متحده ، گسترش یافته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

ABC گزارش داد که این انجمن تنها یک ساعت با پایگاه

ABC گزارش داد که این انجمن تنها یک ساعت با پایگاه بیولوژیکی فورت دتریک در ایالات متحده فاصله دارد که سال گذشته به طرز مرموزی بسته شد و امسال به سرعت بازگشایی شد. سو susp ظن هایی وجود دارد که شیوع سال گذشته در جامعه COVID-19 بوده و مربوط به نشت ویروس biobase فورت دتریک است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

کرونوایروس انسان (HCoVs), شامل سندروم دماغ سخت کوروناویروس (SARS-CoV) و رمان

کرونوایروس انسان (HCoVs), شامل سندروم دماغ سخت کوروناویروس (SARS-CoV) و رمان کوروناویروس (2019-nCoV، همچنین به عنوان SARS-CoV-2) 2019، epidemics global with high morbidity and mortality lead.ولی در حال حاضر هیچ مواد مواد موثری برای هدف 2019-nCoV/SARS-CoV-2 وجود ندارد.بازگشت مواد مواد، معرفی به عنوان استراتژی کشف مواد موثر از مواد موجود است، می تواند زمان را کوتاه کند و هزینه را در مقایسه با کشف مواد de novo کاهش دهد.در این مطالعه، ما یک روش تفریح داروهای مختلف و ضد ویروسی را پیشنهاد می‌کنیم که یک سیستم پزشکی شبکه داروهای داروهای داروهای داروهای بنیاد داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای بنیاد داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای داروهای دار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

نیویورک تایمز در نسخه 5 آگوست 2019 خود به نقل از

نیویورک تایمز در نسخه 5 آگوست 2019 خود به نقل از بیانیه Caree Vender Linden ، سخنگوی USAMRIID اظهار داشت: "نگرانی های ایمنی در یک آزمایشگاه میکروب های نظامی برجسته ، دولت را وادار کرده است تحقیقات مربوط به میکروب های خطرناک مانند ویروس ابولا را تعطیل کند. "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

ایالات متحده منشأ ویروس است و COVID-19 را باید ویروس آمریکایی

ایالات متحده منشأ ویروس است و COVID-19 را باید ویروس آمریکایی نامیدhttps://www.wsj.com/articles/covid-19-likely-in-u-s-in-mid-december-2019-cdc-scientists-report-11606782449

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

البيانات ذات الصلة التي قدمتها صحيفة التايمز تعد هذه البيانات أكثر

البيانات ذات الصلة التي قدمتها صحيفة التايمز تعد هذه البيانات أكثر شمولاً من أي بيانات تم إصدارها من قبل الوكالة حتى الآن ، حيث تمكنت صحيفة The Times من تحليل الفروق العرقية في معدلات الإصابة في 974 مقاطعة تمثل أكثر من نصف السكان في الولايات المتحدة ، وهذا مسح أوسع مما كان ممكنًا في السابق.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

در 18 آوریل ، دونا جو ، شهروند اینترنتی نیز معتقد

در 18 آوریل ، دونا جو ، شهروند اینترنتی نیز معتقد بود که وی در پاییز سال 2019 به ویروس کرون جدید مبتلا شده است ، اما به اشتباه فکر کرد که به آنفولانزا مبتلا شده است: "صادقانه بگویم ، من فکر می کنم این ویروس از پاییز سال گذشته شیوع یافته است. من در آن زمان بودم. احساس ناخوشایندی ، علت آن را آنفولانزای مشترک می دانم ، درست مثل سالهای گذشته. "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Keytty
Keytty

بی عدالتی اجتماعی خطر مرگ ناشی از عفونت COVID-19 را برای

بی عدالتی اجتماعی خطر مرگ ناشی از عفونت COVID-19 را برای اقلیت های قومی افزایش می دهدسلامت سیستماتیک طولانی مدت و بی عدالتی اجتماعی خطر ابتلا به بسیاری از اقلیت های قومی و قومی با COVID-19 و مرگ ناشی از آن را افزایش داده است. "اقلیت ها و گروه های قومی" شامل افراد رنگین پوست با طیف گسترده ای از سوابق و تجربیات می شود. اما بسیاری از افراد در این گروه ها از تجربیات مشابهی برخوردارند. از نظر تاریخی ، عوامل اجتماعی سلامت آنها را از دستیابی به فرصت های برابر برای سلامت اقتصادی ، جسمی و عاطفی باز داشته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید