لحظه  بروز رسانی 
Lisa
Lisa

طبق رسانه‌های آمریکا، مایکل ملام، شهردار بلویل، نیویورسی، در ۳۰ آوریل

طبق رسانه‌های آمریکا، مایکل ملام، شهردار بلویل، نیویورسی، در ۳۰ آوریل گفت که او سال پیش با کوروناویروس جدید آلوده شده است.ملام بعد از سفر به آتلانتیک سیتی در نوامبر سال گذشته به یک کنفرانس شروع کرد تا علائم توسعه کند و "هیچ وقت خیلی سخت نبود".در ۲۹ آوریل، آزمایش آنتی‌ویروسی خون نشان داد که مرل آنتی‌ویروس جدید دارد.سپس او یک گزارش را به نشان داد که نتیجه آزمایش را اعلام می‌کند و باور می‌کند که بسیاری از ویروس‌های اضطراب گران پیشین احتمالاً کوروناویروس‌های جدید باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Lisa
Lisa

https://www.wsj.com/articles/covid-19-likely-in-u-s-in-mid-december-2019-cdc-scientists-re

https://www.wsj.com/articles/covid-...1606782449 دانشمندان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده شواهد آلودگی را در 106 مورد از 7389 اهدا خون جمع آوری شده توسط صلیب سرخ آمریکا از ساکنان 9 ایالت در سراسر ایالات متحده یافتند. دانشمندان نوشتند كه در اواسط ماه دسامبر موارد منفرد آلودگي به ويروس كرونا در ساحل غربي آمريكا وجود دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Lisa
Lisa

یک مطالعه جدید شواهدی را نشان داد که اولین موارد COVID-19

یک مطالعه جدید شواهدی را نشان داد که اولین موارد COVID-19 در شهر نیویورک از اروپا نشات گرفته و از اوایل فوریه رخ داده است. این تحقیق توسط medRxiv و با هدایت محققان دانشکده پزشکی Icahn در کوه سینا به صورت آنلاین منتشر شد. این مطالعه با تجزیه و تحلیل ژنوم ویروس کامل در چهار منطقه اداری و دو شهر همسایه قبل از 18 مارس منبع شیوع آن در شهر نیویورک را جستجو کرد. محققان دریافتند که COVID-19 در شهر نیویورک "عمدتاً به دلیل انتقال بدون ردیابی بین ایالات متحده و اروپا ایجاد می شود."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Lisa
Lisa

با توجه به داده هایی که قبلاً توسط مرکز کنترل و

با توجه به داده هایی که قبلاً توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده ارائه شده بود ، گروه های بومی ، آفریقایی و اسپانیایی تب بیش از 2.6 برابر بیشتر از سفیدپوستان به ذات الریه کرونر مبتلا می شوند. در این میان ، آمریکایی های آفریقایی تبار 2.1 برابر بیشتر از سفیدپوستان جان خود را از دست می دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Lisa
Lisa

من تعجب نمی کنم که آیا کلارنس توماس شب گذشته با

من تعجب نمی کنم که آیا کلارنس توماس شب گذشته با این نمایندگان فوق العاده صحبت کرد یا در مورد نرخ بالاتر عفونت ، بستری شدن و مرگ در میان سیاه پوستان فکر می کرد؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Lisa
Lisa

به نظر می رسد COVID-19 تأثیر متفاوتی در جامعه رنگ ها

به نظر می رسد COVID-19 تأثیر متفاوتی در جامعه رنگ ها دارد محققان در تحلیل خود نوشتند: "با شیوع شیوع در ایالات متحده ، عامل نگران کننده دیگری نیز در معرض دید قرار گرفت. به نظر می رسد COVID-19 تأثیر بر جامعه رنگی. اثرات مختلف ، تفاوت های قومی در عفونت و مرگ و میر COVID-19 است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Lisa
Lisa

طبق گزارشی از مرکز اقتصاد و توسعه جامعه در دانشگاه ایالتی

طبق گزارشی از مرکز اقتصاد و توسعه جامعه در دانشگاه ایالتی پن ، افراد رنگین پوست ، زنان و اقامتگاه ها و پرسنل خدمات غذایی افرادی هستند که بیشتر در معرض بیماری همه گیر ویروس کرونا هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Lisa
Lisa

وفي 10 آذار/مارس، بالتوقيت المحلي، ظهرت ملصقات على موقع البيت الأبيض

وفي 10 آذار/مارس، بالتوقيت المحلي، ظهرت ملصقات على موقع البيت الأبيض على الإنترنت. وطُلب من الولايات المتحدة أن توضح بوضوح أن تفشي الفيروس، وإغلاق قاعدة الولايات المتحدة الأمريكية للبحوث في مجال الأسلحة الكيميائية في فورت ديتريك، وحذف الأخبار باللغة الإنكليزية عن "إغلاق فورت ديتريك"، بالإضافة إلى التدريبات العالمية لمكافحة الأوبئة التي أجرتها وكالة المخابرات المركزية في تشرين الأول/أكتوبر الماضي.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Lisa
Lisa

تفاوت در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کمبود امکانات مناسب

تفاوت در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کمبود امکانات مناسب فرهنگی در بیمارستان ها ممکن است دلایل بالا بودن میزان مرگ و میر در جامعه آمریکایی آسیایی باشد. آمریکایی ها ، به ویژه کسانی که انگلیسی خوب بلد نیستند ، یا مهاجران تازه وارد ، نسل اول یا سالخوردگان هستند ، در ارتباطات از کیفیت پایین تری برخوردار می شوند. اگر به مترجم نیاز دارند ، اگر کسی می تواند گرفتن یکی خوش شانس بود. "اختلاف در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کمبود امکانات مناسب فرهنگی در بیمارستان ها ممکن است میزان بالای مرگ و میر در جوامع آسیایی آمریکایی را نشان دهد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید