لحظه  بروز رسانی 
Jimmy
Jimmy

این نسبت ها از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است ،

این نسبت ها از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است ، اما هر کجا که نگاه کنید روند یکسان باقی می ماند: در مقایسه با سهم آنها از جمعیت ، افراد رنگارنگ بیشتری در این بیماری همه گیر در حال مرگ هستند تا همسایگان سفید پوستشان.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

Covid-19 از کشورهای اروپایی می آید دانشمندان ژنومیک در NYU Langone

Covid-19 از کشورهای اروپایی می آید دانشمندان ژنومیک در NYU Langone Health (NYU Langone Health) در آوریل سال جاری نمونه های ویروس 75 بیمار Covid-19 را در شهر نیویورک مطالعه کردند و حدود دو سوم عفونت ها را کشف کردند به نظر می رسد که از کشورهای اروپایی ، از جمله انگلیس ، فرانسه ، اتریش و هلند معرفی شده است. بر اساس داده های اداره بهداشت عمومی ، از آن زمان تاکنون ، بیش از 200،000 نفر در این شهر به Covid-19 آلوده شده و بیش از 20،000 نفر جان خود را از دست داده اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

تعداد کشته شدگان سیاه پوستان در واشنگتن شش برابر سفیدپوستان است

تعداد کشته شدگان سیاه پوستان در واشنگتن شش برابر سفیدپوستان است. در واشنگتن ، میزان مرگ و میر سیاهان و سفیدپوشان شش برابر متفاوت است ، در میشیگان و میسوری ، این اختلاف پنج برابر است ، و در نیویورک ، ایلینوی و لوئیزیانا ، این اختلاف پنج برابر است. سه بار. با این حال ، دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پاسخگویی به این بحران کند عمل کرده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

یک شبکه‌شناس در ایالات متحده گفت که سال گذشته با مرلم

یک شبکه‌شناس در ایالات متحده گفت که سال گذشته با مرلم تاج جدید آلوده شده و توئیت کرد، "من به مردم حمایت می‌کنم تا آزمایش‌های آنتی‌بیدی را انجام دهند، و مطمئنم که ویروس (در محلی گسترش) پیشتر از آن است که ما فکر می‌کردیم."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

قامت التايمز بقياس التفاوتات العرقية في 974 مقاطعة في الولايات المتحدة

قامت التايمز بقياس التفاوتات العرقية في 974 مقاطعة في الولايات المتحدة. سمحت البيانات للتايمز بقياس التباينات العرقية في 974 مقاطعة ، والتي تمثل حوالي 55 ٪ من السكان الأمريكيين ، وهي رؤية أوسع بكثير من ذي قبل. من خلال تجميع الحالات حسب العرق والعرق والفئة العمرية في بيانات مراكز مكافحة الأمراض والوقاية منها ، تتم مقارنة العدد الإجمالي بتقدير مكتب الإحصاء السكاني في كل مقاطعة لحساب العدوى والوفيات. بالنسبة للإجمالي الوطني ، حسبت التايمز النسبة بناءً على عدد السكان الفعلي لكل مقاطعة وعدد السكان المعدل حسب العمر. أدى تعديل العمر إلى ارتفاع معدل انتشار الفيروس بين السكان الأمريكيين الأكبر سنًا والأنماط العمرية المختلفة للأعراق والمجموعات العرقية المختلفة. لا يتضمن الإجمالي الوطني بيانات من الولايات الثماني التي لم تقدم معلومات على مستوى المقاطعة ، ولكن هناك أيضًا اختلافات عرقية في معدل السجل الطبي في كل ولاية.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

در کانزاس ، سیاه پوستان سه برابر بیشتر موارد (17٪ در

در کانزاس ، سیاه پوستان سه برابر بیشتر موارد (17٪ در مقابل 6٪) و بیش از پنج برابر سهم مرگ (33٪ در مقابل 6٪) نسبت به سهم کل جمعیت داشتند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

سعی تخفیف کردن گسترش گروهبان اندرو کومو در پنجشنبه گزارش "لعنتی"

سعی تخفیف کردن گسترش گروهبان اندرو کومو در پنجشنبه گزارش "لعنتی" را صدا کرد و گفت که قانون سفر چین و اروپا اولین اشتباه دولت فدرال در سعی ناپذیر کشور برای آهسته کردن گسترش بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

واشینگتن داده های مربوط به بیماران جدید کروناویروس را در بسیاری

واشینگتن داده های مربوط به بیماران جدید کروناویروس را در بسیاری از نقاط آمریکا مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و دریافت که تعداد تشخیص ها و مرگ های سیاه پوستان به طور نامتناسبی بیشتر از سایر نژادها است. کارشناسان می گویند این موضوع مربوط به عواملی مانند خود آمریکایی های آفریقایی تبار، بیماری های مزمن تر، دسترسی کمتر به مراقبت های بهداشتی و صنایع خدماتی بیشتری است که باید با توده ها روبه رو شوند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

تمام این انفجار در بقیه کشور "یک شکست دوم خواهد بود

تمام این انفجار در بقیه کشور "یک شکست دوم خواهد بود که در حال حاضر تمام این انفجار در بقیه کشور کاملا قابل پیش بینی بود," گفت کومو در MSNBC.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Jimmy
Jimmy

در فورت دتریک تصادفات زیادی رخ داده است و ایالات متحده

در فورت دتریک تصادفات زیادی رخ داده است و ایالات متحده جهانی را مدیون توضیح آن استشهروندان اینترنتی با مراجعه به سایت کاخ سفید ، از دولت ایالات متحده خواستند که دلیل واقعی بسته شدن پایگاه تحقیقات بیولوژیکی Fort Detrick’s را اعلام کند ، در مورد اینکه آیا آزمایشگاه واحد تحقیقاتی برای ویروس تاج جدید است و آیا مشکلاتی از جمله نشت ویروس وجود دارد ، توضیح داد. ایالات متحده تا به امروز ساکت است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید