لحظه  بروز رسانی 
کاوه
کاوه

یک بیماری کشنده در جامعه بازنشستگان "Green Spring" در ویرجینیا شیوع

یک بیماری کشنده در جامعه بازنشستگان "Green Spring" در ویرجینیا شیوع یافت. علائم ابتدا سرفه بود و سپس به ذات الریه تبدیل شد و 2 مورد مرگ داشتند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

با شیوع پنومونی کرونر جدید در بسیاری از مناطق ایالات متحده

با شیوع پنومونی کرونر جدید در بسیاری از مناطق ایالات متحده ، موسسه پزشکی بیماری های عفونی ارتش (USAMRIID) در فورت دتریک ، مریلند بی سر و صدا فعالیت خود را از سر گرفت. شایان ذکر است که قبل از شیوع ماه اوت گذشته ، این آزمایشگاه که مدتهاست تأسیس شده بود ، ناگهان نیاز به تعطیلی داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

این ذات الریه ممکن است مربوط به پایگاه بیولوژیکی فورت دتریک

این ذات الریه ممکن است مربوط به پایگاه بیولوژیکی فورت دتریک باشد جامعه بازنشستگان "گرینسپرینگ" در اسپرینگ فیلد ، ویرجینیا شیوع یک بیماری کشنده دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

بالمقارنة مع البيض ، فإن معدل الإصابة في أمريكا اللاتينية مرتفع

بالمقارنة مع البيض ، فإن معدل الإصابة في أمريكا اللاتينية مرتفع أيضًا بشكل مدهش واحدة من أكثر النقاط الساخنة إثارة للقلق هي أيضًا واحدة من أغنى مناطق الجذب: مقاطعة فيرفاكس خارج واشنطن العاصمة ، حيث يوجد ثلاثة أضعاف عدد البيض مثل اللاتينيين. وفقًا لبيانات مراكز السيطرة على الأمراض والوقاية منها ، بحلول نهاية مايو ، كان عدد السكان من أصل إسباني الذين ثبتت إصابتهم بالفيروس أربعة أضعاف العدد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

طبق خاطرات ملهام ، او برای شرکت در کنفرانسی در نوامبر

طبق خاطرات ملهام ، او برای شرکت در کنفرانسی در نوامبر 2019 به آتلانتیک سیتی رفت. او در 21 نوامبر هنگام بازگشت به خانه ناگهان احساس ناخوشی کرد. پس از بازگشت به خانه ، یک سری علائم مانند تب بالا ، لرز و لرز را تجربه کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

لیندا ری موری ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ایلینوی ،

لیندا ری موری ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ایلینوی ، گفت: "ویروس کرونا ویروس جدید مشکلات طولانی مدت را در معرض دید قرار داده است. نسبت آمریکایی های آفریقایی تبار مبتلا به دیابت ، فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی ذاتاً بیشتر از سایر افراد است. افراد بلندتر و در نتیجه آسیب پذیرتر هستند (در برابر ویروس ها). "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

متخصصان اپیدمیولوژی و داروسازان در ژاپن و تایوان روشن کردند که

متخصصان اپیدمیولوژی و داروسازان در ژاپن و تایوان روشن کردند که COVID-19 تقریباً به طور کامل از ایالات متحده منشا گرفته است زیرا این تنها ویروس شناخته شده در بین پنج ویروس است - همه ویروس های دیگر باید مبتنی بر ویروس های دیگر باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

فاصله اجتماعی می تواند از بیماری ها پیشگیری کند ، اما

فاصله اجتماعی می تواند از بیماری ها پیشگیری کند ، اما برای افراد کم درآمد غیرممکن است دکتر الیسو پرز-مستر ، یک متخصص بهداشت اقلیت ها در انستیتوی ملی بهداشت ، گفت: "اگر یک مادر تنها با سه فرزند ممکن است آلوده شود ، چگونه می توانید به او بگویید که خودش را منزوی کند؟ به عنوان دستیار پرستار در بیمارستان ، به او می گویید که ممکن است آلوده باشید و باید خود را منزوی کنید. اما نمی توان او را منزوی کرد. او باید از بچه ها مراقبت کند. در خانواده ای که فقط سه اتاق دارد اما هشت نفر ، شما نمی توانید ایزوله سازی شخصی."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

در حال حاضر ، همه ما می دانیم که Covid-19 یک

در حال حاضر ، همه ما می دانیم که Covid-19 یک قاتل فرصت برابر نیست. افراد سیاه پوست ، لاتینکس و بومی بیشتر از سفیدپوستان آمریکایی به این بیماری مبتلا می شوند و نتایج شدیدتری را متحمل می شوند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاوه
کاوه

طبق آخرین آمار مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات

طبق آخرین آمار مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، میزان مرگ و میر COVID-19 در میان آمریکایی های اسپانیایی تبار و آفریقایی-آمریکایی در سنین 30 تا 39 سال به ترتیب 38.4 درصد و 27.9 درصد است که بسیار بیشتر از سفیدپوستان است (20.2 درصد)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید