گروه سِشات
گروه سِشات

محتوا چیست ؟ سوالی که ممکن است با آن برخورد کرده

 لینک
محتوا چیست ؟ سوالی که ممکن است با آن برخورد کرده

محتوا چیست ؟ سوالی که ممکن است با آن برخورد کرده باشید!

ممکن است که به مراتب با کلماتی مانند استراتژی محتوا و یا بازاریابی محتوا برخورد کرده باشید. گروه تامین محتوای سشات قصد دارد تا این مباحث را برای شما در مقاله های آینده خود بیشتر باز کند ولی در ابتدا و قبل از وارد شدن به این مفاهیم شاید بهتر باشد به این سوال پاسخ دهیم که اساسا محتوا چیست و اینکه بگوییم می خواهیم برای شما محتوا تولید کنیم منظورمان تولید چیست؟ در مقاله ای که لینک آن در ادامه می آید این موضوع بررسی و موشکافی کرده ایم.

دنیای امروز دنیای پیشرفت از طریق فکر و نظر جمعی است و ما خوشحال می شویم تا از نگاه و فکر شما آگاه شویم تا بتوانیم خود را کامل تر کنیم. باعث خرسندی ماست تا نظرات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


لینک مقاله با عنوان محتوا چیست؟ را می توانید در پایین مشاهد کنید:


http://seshat.ir/%d9%85%d8%ad...d8%ae/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
گروه سِشات
گروه سِشات

اهمیت تولید محتوا در دنیای امروز در مقالاتی که در

اهمیت تولید محتوا در دنیای امروز در مقالاتی که در

اهمیت تولید محتوا در دنیای امروز
در مقالاتی که در زمینه تامین محتوا در آینده قرار خواهد گرفت به بررسی مباحث مختلفی از قبیل تولید محتوا، بازاریابی محتوا و استراتژی محتوا خواهیم پرداخت. در شروع این راه داشتن درکی از اهمیت تولید محتوا شاید انگیزه شما را برای برداشتن قدم های سریع تر و قوی تر در این راه بیشتر کند. از طرفی که داشتن نگاهی دقیق تر به تولید محتوا مقدمه ای است برای شرح مفاهیمی که در آینده بررسی خواهد شد. به این سبب بر آن شدیم تا در مقاله ای که در ادامه می آید به اهمیت تولید محتوا بپردازیم و تعریفی مختصر از آن برای شما ارائه دهیم.

دنیای امروز دنیا پیشرفت از طریق فکر و نظر جمعی است و ما خوشحال می شویم تا از نگاه و فکر شما آگاه شویم تا بتوانیم خود را کامل تر کنیم. باعث خرسندی ماست تا نظرات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

لینک مقاله با عنوان اهمیت تولید محتوا در دنیای امروز را می توانید در پایین مشاهد کنید:

http://seshat.ir/اهم%D...8ز/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
گروه سِشات
گروه سِشات

دوستان علاقمند به فراگیری اطلاعات بیشتر در زمینه موشن گرافیک و

دوستان علاقمند به فراگیری اطلاعات بیشتر در زمینه موشن گرافیک و تاریخچه و خصوصیات آن با ما همراه باشند با فیلمی جدید که به همین عنوان در سایت گروه تامین محتوا، طراحی گرافیک و انیمیشن سِشات قرار گرفته است. خوشحال می شویم از نظرات شما آگاه شویم.

مشاهده همه ی 7 نظر
گروه سِشات
گروه سِشات

چندی پیش توسط دوستانتان در گروه سِشات مقاله ای در مورد

بازاریابی محتوای ویدئویی

چندی پیش توسط دوستانتان در گروه سِشات مقاله ای در مورد مفهوم بازاریابی ویدئویی منتشر شد. امروز برای آن دسته از علاقمندان فیلم و ویدئو سعی کردیم ویدئویی از نکات و قابلیتهای بازاریابی محتوایی ویدئویی را نیز منتشر نماییم. با ما همراه باشید با دیدن این ویدئو جذاب دوزبانه که توسط گروه سِشات تدوین شده است.

مشاهده همه ی 6 نظر