گروه سِشات
گروه سِشات

یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال آغاز به کار کرد

 لینک
یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال

یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال آغاز به کار کرد.

یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال صبح امروز ۲۰ آبان آغاز به کار کرد. مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۲۰ آبان، با حضور دکتر سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهندس محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و دکتر سیدمرتضی موسویان، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال با هدف آشنایی هرچه بیشتر فعالان حوزه دیجیتال و شرکت‌های فعال با آخرین تحولات صورت گرفته در حوزه رسانه‌های دیجیتال از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ آبان ماه در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود. از بخش‌های جنبی این نمایشگاه برگزاری کارگاههای ویژه برای فعالان این بخش و همچنین نشست‌های تخصصی در مورد بخش‌های مختلف نمایشگاه است.

برای اطلاعات بیشتر متن کامل خبر را بخوانید:

http://seshat.ir/%db%8c%d8%a7...d9%84/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
گروه سِشات
گروه سِشات

چندی پیش توسط دوستانتان در گروه سِشات مقاله ای در مورد

بازاریابی محتوای ویدئویی

چندی پیش توسط دوستانتان در گروه سِشات مقاله ای در مورد مفهوم بازاریابی ویدئویی منتشر شد. امروز برای آن دسته از علاقمندان فیلم و ویدئو سعی کردیم ویدئویی از نکات و قابلیتهای بازاریابی محتوایی ویدئویی را نیز منتشر نماییم. با ما همراه باشید با دیدن این ویدئو جذاب دوزبانه که توسط گروه سِشات تدوین شده است.

مشاهده همه ی 6 نظر