افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
لحظه  بروز رسانی 
ZaHrA בخــتـرے بآ قلبــــﮯ آبـﮯ انارے
آروم و عادیآروم و عادی
ZaHrA בخــتـرے بآ قلبــــﮯ آبـﮯ انارے

فان

خخخخخخخخخخ

مشاهده همه ی 1 نظر
✘ Ѧ♏‡Ɲ ✘
بی‌حالبی‌حال
✘ Ѧ♏‡Ɲ ✘

o_f_c_barcelona_lionel_messi-11087933.pn

مشاهده همه ی 4 نظر
✘ Ѧ♏‡Ɲ ✘
بی‌حالبی‌حال
✘ Ѧ♏‡Ɲ ✘

آندره گومز: هدف من فتح تمام عناوین ممکن است؛ بهترین تصمیم را گرفتم

o_f_c_barcelona_fichajes-11088350.jpeg

ملی پوش پرتغالی قبل از اینکه راهی بارسلونا شود، شدیداً مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته بود و حتی خبر از توافق طرفین داده می شد، اما به طور ناگهانی با ورود بارسلونا، وی تغییر مسیر داد و راهی نوکمپ شد.

به گزارش AS، خرید جدید آبی اناری ها گفت:

خوشحالم که به این تیم بزرگ آمده ام و امیدوارم که لحظات فوق العاده ای در بارسا تجربه کنم. خوشحالم و فکر می کنم که این بهترین تصمیم بود. امیدوارم که هر روز چیز های جدیدی یاد بگیرم و رشد کنم. هر روز بهترین عملکرد خود را ارائه خواهم کرد و هر طور که لازم باشد کمک می کنم. سعی خواهم کرد تا به عنوان بازیکن پیشرفت کنم.

فراتر از همه چیز، بازیکنی هستم که تلاش می کند و همیشه به دنبال کمک به دیگران هستم. فتح تمام عناوین ممکن هدف من است چون این ذهنیت در بارسلونا وجود دارد. امیدوارم همه عناوین را به دست آورم.

طبق گزارش این روزنامه، بارسلونا ابتدا 35 میلیون یورو برای خرید وی پرداخت خواهد کرد و 20 میلیون یوروی دیگر از بابت پاداش ها خواهد بود و در صورتی که گومز برنده توپ طلا شود، این تیم موظف به پرداخت 15 میلیون یوروی دیگر است. 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
✘ Ѧ♏‡Ɲ ✘
بی‌حالبی‌حال
✘ Ѧ♏‡Ɲ ✘

سفر بارسایی ها به انگلستان


صبح دوشنبه (10:30 به وقت محلی) بازیکنان بارسلونا اردوی شش روزه خود به بیرمنگام انگلستان را با پرواز به این کشور، رسماً آغاز کردند. آن ها در سنت جرج پارک، که در فاصله 55 کیلومتری بیرمنگام قرار دارد اردو خواهند زد.

تیم تا 30 جولای در سنت جرج پارک حضور خواهد داشت و سپس به دوبلین سفر خواهد کرد تا دیدار خود مقابل سلتیک اسکاتلند را در چارچوب رقابت های جام بین المللی قهرمانان انجام دهد. آن ها در ساعت 19:00 به وقت محلی برگزار خواهد شد.
o_f_c_barcelona_los_jugadores-11083707.j
11 بازیکن به علاوه تیو و مونتویا، و همچنین 12 بازیکن از بازیکنان تیم بی در این سفر حضور دارند. لیونل مسی که به خاطر حضور در تمرینات تعطیلات خود را زودتر از موعد مقرر به پایان رساند، در سنت جرج پارک حضور خواهد داشت. آردا توران نیز در این سفر حضور دارد، در حالی که آدریانو با اجازه باشگاه به این سفر نرفته است.

لیست بازیکنان حاضر در اردوی سنت جرج پارک: 
ماسیپ، آردا، سوارز، مسی، مونیر، سرجی روبرتو، ویدال، متئو، دنیس، مونتویا، تیو، سمپر، خوزه سوارز، جوزپ مارتینز (زیر 19 ساله ها)، مارتینز، بورخا لوپز، کاربونل، گامبائو، آلنیا، نیلی، آلفارو، کامارا و موجیکا.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید