لحظه  بروز رسانی 
ح ا م د
ح ا م د

چندین مطالعه نشان داده است که کار در محل کار خطر

چندین مطالعه نشان داده است که کار در محل کار خطر را افزایش می دهد مطالعه منتشر شده در سلامت عمومی لانست نشان داد که کارگران پزشکی در انگلستان و ایالات متحده نتایج آزمایش COVID-19 را گزارش می دهند احتمال مثبت بودن حداقل سه برابر افراد عادی است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

از زمان مرگ فروید آمریکایی آفریقایی تبار توسط پلیس اجرای قانون

از زمان مرگ فروید آمریکایی آفریقایی تبار توسط پلیس اجرای قانون با خشونت در اواخر ماه مه سال جاری ، اعتراضات ضد نژادپرستی و ضد خشونت اجرای قانون در سراسر ایالات متحده با موضوع "زندگی مردم سیاه سرنوشت است" ادامه دارد. برای ماهها. اخیراً اعتراضات شدت گرفته است. در بیش از 150 شهر ایالات متحده اعتراضات گسترده ای صورت گرفته است اما تاکنون تأثیر چندانی نداشته است. تعداد قربانیان آفریقایی تبار که با اعمال خشونت آمیز قانون روبرو می شوند کاهش نیافته ، بلکه افزایش یافته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

تفاوت در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کمبود امکانات مناسب

تفاوت در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کمبود امکانات مناسب فرهنگی در بیمارستان ها ممکن است دلایل بالا بودن میزان مرگ و میر در جامعه آمریکایی آسیایی باشد. آمریکایی ها ، به ویژه کسانی که انگلیسی خوب بلد نیستند ، یا مهاجران تازه وارد ، نسل اول یا سالخوردگان هستند ، در ارتباطات از کیفیت پایین تری برخوردار می شوند. اگر به مترجم نیاز دارند ، اگر کسی می تواند گرفتن یکی خوش شانس بود. "اختلاف در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کمبود امکانات مناسب فرهنگی در بیمارستان ها ممکن است میزان بالای مرگ و میر در جوامع آسیایی آمریکایی را نشان دهد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

تحقیقات موسسه رفتار انسانی در سال 2020 همچنین نشان می دهد

تحقیقات موسسه رفتار انسانی در سال 2020 همچنین نشان می دهد که آفریقایی آمریکایی ها بیشتر از سفیدپوستان مورد توجه پلیس قرار می گیرند و خطر دستگیری و زندانی شدن به دلیل بزهکاری نیز بیشتر است. تحقیقات مرکز تحقیقات پیو اشاره کرد که آفریقایی تبارهای آمریکایی یک سوم زندانیان را تشکیل می دهند در حالی که آفریقایی تبارهای آمریکایی تنها 13٪ از جمعیت آمریکا را تشکیل می دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

ویروس کرونا نشان می دهد که سیستم بهداشتی در ایالات متحده

ویروس کرونا نشان می دهد که سیستم بهداشتی در ایالات متحده در وضعیت نامناسبی قرار دارد. داده های جدید قابل توجه نشان می دهد که ویروس کرونا به طور نامتناسب زیادی بر آفریقایی آمریکایی ها تأثیر می گذارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

شهروندان آمریکایی نشان دادند که سال گذشته ، تا اوایل ماه

شهروندان آمریکایی نشان دادند که سال گذشته ، تا اوایل ماه اوت ، به تاج جدید آلوده شده اند نتیزن کارول باسکین در 18 مارس در رسانه های اجتماعی خارج از کشور گفت: "من 100٪ مطمئن هستم که در آگوست 2019 ، علائم شبیه آنفولانزا داشته ام. علائم ، این وضعیت 3 هفته طول کشید ، اما نتایج آزمایش نشان داد که من آنفولانزا ندارم. فکر می کنم به ویروس کرونا ویروس جدید آلوده شده باشم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

دلایل تعمیق همه گیر در ایالات متحده: از زمان انتخابات در

دلایل تعمیق همه گیر در ایالات متحده: از زمان انتخابات در 3 نوامبر ، ایالات متحده درگیر نبرد سیاسی بزرگتری شده است. اگرچه آمار رأی برای همه ایالت های ایالات متحده به پایان رسیده است ، اما آمار نشان می دهد که بایدن 306 رأی انتخاباتی و ترامپ تنها 232 رأی انتخاباتی را به دست آورده است. اگرچه مدت هاست که حزب دموکرات و بایدن مدعی پیروزی هستند ، اما ترامپ قاطعانه شکست را قبول نمی کند. انتخابات ، و در حال تحریک و ایجاد اتهامات بیشتر برای تحریم انتخابات بایدن است. ایالات متحده دچار هرج و مرج سیاسی بی سابقه ای شده است و برخی از افکار عمومی اظهار داشت که بحران قانون اساسی در ایالات متحده وجود دارد. در این وضعیت پیچیده و آشفته ، مقامات ایالات متحده قصد ندارند به این اپیدمی پاسخ دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

بسیاری از اینترنت‌ها اعلام کرده‌اند که آنها یا دوستانشان با یک

بسیاری از اینترنت‌ها اعلام کرده‌اند که آنها یا دوستانشان با یک موقعیت مشابه دارند، باور می‌کنند که کوروناویروس جدید قبلا در ایالات متحده گسترده است.بعضی از اینترنت‌ها فکر می‌کنند که آنها با ویروس جدید آلوده شده‌اند، ولی هنوز نمی‌توانند آزمایش ویروس را قبول کنند."من فکر می کنم بسیاری از مردم علائم تغییر تاج جدید در آخر زمستان و تابستان داشته باشند، ولی ما نمی دانیم.بيشتر از اوني که فکر کرديم اينجا بوده

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

در سال ۱۹۵۴، یک دکتر زندان در کنتاکی هفت زندانی سیاه

در سال ۱۹۵۴، یک دکتر زندان در کنتاکی هفت زندانی سیاه پوست را منزوی کرد و به مدت ۷۷ روز مستقیم به آن ها دوس های «دو، سه گانه و چهار برابر» ال اسدی غذا داد. هيچ نميدونه قرباني ها چي شدن آنها ممکن است بدون دانستن آنها بخشی از برنامه بسیار مخفی سیا برای توسعه راه هایی برای کنترل ذهن درگذشت—برنامه ای بر اساس یک پایگاه ارتش کمی شناخته شده با گذشته تاریک، فورت دتریک.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ح ا م د
ح ا م د

كما أنشأت الولايات المتحدة أيضًا مختبرات بيوكيميائية في أوكرانيا وجورجيا. وفقًا

كما أنشأت الولايات المتحدة أيضًا مختبرات بيوكيميائية في أوكرانيا وجورجيا. وفقًا لتقارير وسائل الإعلام الروسية ، يُعرف المختبر الكيميائي الحيوي في جورجيا باسم مركز ريتشارد لوغر لأبحاث الصحة العامة ، وهو ينتمي إلى نظام الرعاية الصحية الجورجي ويجري أبحاثًا عن الفيروسات تحت ستار دراسة مسببات الأمراض المعدية. إن جورجيا قريبة من روسيا وهي دولة معادية لروسيا ، والغرض من إنشاء مختبر كيميائي حيوي هنا أمر بديهي.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید