لحظه  بروز رسانی 
امیر
امیر

مگر آمریکا تمام نیرو‌های سپاه را تروریست نمی‌داند؟! چرا ایران نباید

مگر آمریکا تمام نیرو‌های سپاه را تروریست نمی‌داند؟! چرا ایران نباید

مگر آمریکا تمام نیرو‌های سپاه را تروریست نمی‌داند؟! چرا ایران نباید تمام نیرو‌های ارتش آمریکا را در هر نقطه جهان که هستند، تروریست بداند؟! این تصمیم - با عرض پوزش- بوی ضعف می‌دهد!

مشاهده همه ی 8 نظر

🔹پایگاه تروریست‌های آمریکایی در بگرام افغانستان هدف موشک قرار گرفت

🔹پایگاه تروریست‌های آمریکایی در بگرام افغانستان هدف موشک قرار گرفت...


🔹سخنگوی گروه طالبان امروز پنجشنبه در پیامی تویئتری اعلام کرد:

🔹پایگاه بگرام در افغانستان را با یک فروند موشک هدف حمله خود قرار دادیم و بر اثر این حمله، تلفات زیادی به نیروهای متجاوز آمریکایی وارد شده است...

🔹پایگاه هوایی بگرام بزرگترین پایگاه هوایی تروریست های آمریکایی در افغانستان به شمار می رود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

🔸فوری با تصویب قاطبه ی مجلس لوایح استعماری رد

🔸فوری
با تصویب قاطبه ی مجلس لوایح استعماری رد شد.
لوایح چهارگانه ( ) به طور یک جانبه از طرف مجلس شورای اسلامی منتفی و از باز پس گرفته شد.
به گزارش پرس: روز بیستم فروردین در واکنش به خواندن و ورود این نهاد انقلابی به لیست سازمان های تروریستی در حمایت تمام قد از این نهاد با لباس سبز سپاه در حاضر شدند و در نتیجه با این اقدام به طریق اولٰی، خود نافی اصلی که قصد محدودیت و اشراف نامتعارف سپاه را داشتند، شدند.
با توجه به جدی بودن و نمایشی نبودن این اقدام لوایح فوق از دستور کار مجمع خارج می گردد :)

#طنز_تلخ

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

♦️آمریکایی‌ها نامه میفرستادند و از ما التماس میکردند

♦️آمریکایی‌ها نامه میفرستادند و از ما التماس میکردند

«سعید جلیلی» نماینده رهبرانقلاب در شورای عالی امنیت ملی:
🔹توصیه من به ترامپ این است که یادداشت‌های التماس وزارت امورخارجه شان از طریق سفارت سوئیس را برای او بیاورند تا بخواند.
🔹من آن زمان معاون اروپا-آمریکای وزارت خارجه بودم؛ آمریکایی‌ها نامه می‌فرستادند و به ما التماس می‌کردند تا کمک شان کنیم.
🔹نامه‌هایی که رئیس جمهورشان به رهبرانقلاب می‌فرستاد و عنوان می‌کرد که ما در باتلاقی به نام عراق گیر افتاده‌ایم و ما را کمک کنید. این نامه‌ها امروز در سفارت سوئیس موجود است؛ آن را منتشر کنند یا به دست ترامپ برسانند تا بخواند.
🔹یک مأمور عالی‌رتبه آنها همین چند روز پیش در یک مرکز پژوهشی آمریکا اعلام کرد در ۴۰ سال رویارویی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران ما به ربع آخر بازی رسیده‌ایم و ایران به مراتب به مراتب به مراتب جلوتر است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مدافعان
صدای مدافعان

آیا سپاه باید بار دولت را بردوش بکشد؟

 لینک
آیا سپاه باید بار دولت را بردوش بکشد؟

آیا سپاه باید بار دولت را بردوش بکشد؟

دوم اردیبهشت سالروز دستور تاسیس سپاه پاسداران از سوی امام خمینی (ره) است. گرچه شکل گیری این نهاد انقلابی به همان ماه‌های اولیه پیروزی انقلاب باز می گردد که خلاء ناشی از نبود نیروهای امنیتی و نظامی وفادار به آرمان‌های امام حس می شد، ولی این نیروها که نامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را با خود یدک کشیدند، در صحنه‌هایی فراتر از حوزه نظامی و امنیتی فعال شدند و درهمه عرصه‌ها به خدمت پرداختند.

در جریان کمک‌رسانی به قربانیان سیل‌های اخیر که متاسفانه در بسیاری از شهرها و روستاهای کشور شاهد آن بودیم،‌ فداکاری و از خودگذشتگی‌های مثال زدنی سپاه و بسیج (که اتقافا باعث خشم و عصبانیت برخی از دولتی‌ها هم نیز شده بود، که خود توان وارد شدن به میدان عمل را نداشتند) موضوع داغ رسانه‌ها و محافل مردمی بود. واقعیت این است که در چند ماه اخیر، حجم فعالیت‌های هدفمند سپاه برای محرومیت‌زدایی در سراسر کشور افزایش قابل توجهی داشته است. طرح‌های مربوط به ایجاد فرصتهای شغلی، مبارزه با مواد مخدر، و حمایت از کودکان کار و زنان بی سرپرست از جمله این فعالیت‌ها بوده است. سوال اینجاست که این اقدامات سپاه تا کجا باید ادامه پیدا کند و در چه مرحله‌ای باید کار را به دیگر نهادها واگذار کرد؟ افزایش حجم خدمت‌رسانی‌های سپاه با استقبال مردم روبرو می شود ولی از سوی دیگر،‌ به کم کاری‌های برخی از نهادهای مسئول می انجامد که متاسفانه با فرافکنی، تقصیر‌ها را نیز به دوش برادران سپاه می اندازند.

بدون شک، مردم شریف ایران قدردان تلاش‌های برادران سپاهی و بسیجی خود هستند. این موضوعی بود که در سیل اخیر شاهدش بودیم. تنها در استان گلستان، همانطور که سرهنگ سیدموسی حسینی، جانشین فرمانده سپاه نینوای گلستان گفته بود یگان‌های مختلف نیروی زمینی، نیروی دریایی، هوافضا، هوانیروز، تیپ ۴۵ مهندسی، هفت سپاه استانی معین، بسیج سازندگی سپاه‌های معین، بسیجیان و گروه‌های جهادی در حال امدادرسانی بودند. این تنها مشتی نمونه خروار است. ولی در همین زمان ما شاهد بهانه جویی‌ها و بدخواهی‌هایی هم بودیم که متاسفانه از سوی مقامات مسئول شنیده می شد.

در همین ارتباط و در راستای کمک‌های سپاه به اقشار مختلف مردم، بخصوص قشر آسیب‌پذیر،‌ حسین درویشی، فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس، اظهار داشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توجه ویژه به امر ازدواج جوانان، سپاه امام سجاد‌(ع) هرمزگان هم از این موضوع عقب نمانده و با استفاده از ظرفیت بسیج، در حال اجرای طرح‌هایی برای کمک به ازدواج آسان جوانان است.

سرلشکر محمدعلی جعفری نیز در مراسم اهدای هزار سری جهیزیه به زوج‌های جوان استان فارس با تاکید بر این موضوع که عمل صالح در کنار ایمان باید محور زندگی همگان باشد تا شاهد برکات و آثار فراوان باشیم اظهار داشت که سپاه مردم‌داری و مردم‌یاری را وظیفه خود دانسته که در کنار مباحث دیگر همواره در کنار مردم باشد و این انتظاری است که رهبری از سپاه و بسیج دارند.

همانطور که اشاره شد، باید مراقب بود تا از سپاه و فداکاری‌های این نهاد انقلابی سوءاستفاده نشود. ضمن اینکه سپاه باید همواره آمده خدمت رسانی باشد،‌ ولی نباید اجازه داد نهادهای مسئول همیشه از سپاه انتظار کمک‌رسانی داشته باشند و بهتر است تا در چهارجوب قانون و در راستای فعالیتهای مشخص سپاه دست به فعالیت بزند تا نهاد‌ها و سازمان‌های دیگر نیز قبول مسئولیت کنند. این چالش به طور خاص در زمان‌های بحران‌های مرزی و برون مرزی بیشتر جلو می کند زیرا در این برهه‌ها، سپاه باید نیروهایش را صرف این درگیری‌ها کند و در چنین شرایطی، نهادهایی که عملا مسئول خدمت‌رسانی‌های داخلی هستند مجبورند بدون حمایت سپاه وارد عمل شوند.

نکته دیگری که برخی از برادران سپاهی ما مطرح کرده‌اند، رسیدگی به خود بدنه سپاه است. هرچند نیروهای سپاه بدون هیچ چشم داشتی تمام نیروی خود را برای خدمت صرف می کنند ولی باید وضعیت معیشتی و زندگی شخصی این عزیزان هم مد نظر قرار گرفته شود. به طور خاص در این شرایط سخت اقتصادی، بسیاری از برادران سپاهی ما با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند و شایسته است مدیریت سپاه دستکم به همان میزان که برای اقداماتی همچون محرومیت زدای اولویت بندی می کنند، برای خود پرسنل سپاه هم منابع مناسبی فراهم سازند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
!^
آروم و عادیآروم و عادی
!^

سه چیز مانع نزدیکی ما به پروردگار میشود

سه چیز مانع نزدیکی ما به پروردگار میشود

سه چیز مانع نزدیکی ما به پروردگار میشود

1⃣شهوت :

👈آن شهوتی که میان تو و الله حائل میگردد .
اگر توان ازدواج داری ازدواج کن والی روزه بگیر، چون روزه شهوت را ضعیف ، شرمگاه را از حرام حفظ و چشم را پایین نگه میدارد.

2⃣شیطان :

شیطان دو نوع است :
➊شیطان انسی : آنانکه تو را از رحمت الله مایوس می سازند .
و راه های نیکی را برایت معرفی نمی کنند و تو را از پروردگارت دور می کند و با دوستان ناباب وصلت می کند .
➋شیطان جنی : آن وسوسه هایی است که می گوید صبر کن عجله نکن !
زندگی کن، از شهوات و لذت ها فایده بگیر ، زندگی دراز است و...
تا اینکه تو را به جهنم میرساند .

3⃣گمان بد در مورد الله و مایوس شدن از او :

👈نگو : فلان گناه را نمی توانم ترک کنم!
علما می گویند : اگر کسی بگوید نمیتوانم'پس نخواهد توانست.
چرا که الله می فرماید : من نزد بنده ام به گمانش هستم .

پس به الله گمان بد نکن و از رحمت الله مایوس نباش چون اگر گناهانت به اندازه کوه ها هم که باشد,بدان که رحمت الله به مراتب بزرگتر آز آنها است !

👌پس ای برادر و خواهرم هوشیار باش تا فریب نخوری!

👌به سوی الله رحمن رجوع کنید قبل از اینکه مرگ شما را دریابد .

نظرات برای این پست غیر فعال است
امیر
امیر

✔️ سعید اسلامی بیدگلی: بجای پوشیدن لباس سبز سپاه، فرزندانتان را

✔️ سعید اسلامی بیدگلی: بجای پوشیدن لباس سبز سپاه، فرزندانتان را از آمریکا فرابخوانید

سعید اسلامی بیدگلی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه: مهمترین خبر این روزها قرار گرفتن سپاه در لیست تروریستی آمریکا و اقدامات متقابل ایران بود. کانادا هم چندی پیش سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده بود.

▪️خوب است مسئولین به‌جای خط و نشان کشیدن، فرزندان و خانواده‌های خود را از این کشورها فرا بخوانند. رئیس مجلس می‌تواند آغازگر این حرکت باشد.

▪️نمایندگان مجلس نیز می‌توانند طرحی چهار (یا حتی پنج) فوریتی مصوب کنند و سه ماه به نمایندگان مجلس و شوراها، وزراء و معاونین‌شان، استانداران، شهرداران و معاونین کلان‌شهرها فرصت بدهند که خانواده‌های خود را از کشورهای دیگر فرا بخوانند یا سمت فعلی خود را ترک کنند.

مشاهده همه ی 5 نظر

🎥 #معجزه_شهدا (بسیار ویژه) این فایل صوتی

.

🎥
(بسیار ویژه)

این فایل صوتی روحتما گوش بدین و انتشارش بدین تا به دست یه سری اقایون برسه که بدونن دارن پا روی خون چه کسایی میذارن

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داود
آروم و عادیآروم و عادی
داود

نه شکر و نه گناه ضرری نمی‌زند: ما يَفْعَلُ اللَّهُ

نه شکر و نه گناه ضرری نمی‌زند: ما يَفْعَلُ اللَّهُ

نه شکر و نه گناه ضرری نمی‌زند:
ما يَفْعَلُ اللَّهُ بِعَذابِكُمْ إِنْ شَكَرْتُمْ وَ آمَنْتُمْ وَ كانَ اللَّهُ شاكِراً عَلِيماً (سوره مبارکه نساء، آیه: 147)؛ ترجمه: خدا چه نيازى به مجازات شما دارد اگر شكرگزارى كنيد و نعمت‌ها را بجا مصرف نمایید و ايمان آوريد، خدا شكرگزار و آگاه است.
تفسیر:
وقتی خداوند متعال نیاز به عبادت هیچ‌کدام از بندگانش ندارد اگر برعکس این قضیه پیش آید یعنی همه گناه کنند بازهم اتفاقی و زیانی به خداوند نمی‌رسد، چون اگر خداوند بخواهد بندگان گناه‌کار را به خاطر زیانی که از گناه به خدا رسیده عذاب کند یا صرف انتقام‌جویی از بندگان باشد این‌ها همه نشان‌دهنده نقص و کمبود در خداوند هست که او از همه این‌ها پاک و منزه هست.
کیفر و مجازات انسان برای نتیجه سوء اعمال خودشان هست و هیچ‌گونه ارتباطی با خداوند ندارد، چون خداوند هم از اعمال بندگانش آگاه است و هم از نیت درونی آن‌ها که چه نتیجه و عملی را در ذهن خودشان پرورش می‌دادند، نعمت‌های الهی وسیله‌ای هستند برای شناخت خداوند و تا وسیله شناخت نباشد هیچ‌کسی نمی‌تواند به معرفت دست پیدا کند، اول شناخت نعمت و بعد شکرگزاری در برابر خالق این نعمت‌ها.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید