خوش امدید ممنون که این گروه را برای ارسال پستهای زیباتون انتخاب کردید.لطفا پیوستن به گروه و لایک و بازنشر فراموش نشه.
بروز رسانی 
فـــــائـــــزه
مهربونمهربون
فـــــائـــــزه

ﺳﺎﻋﺖ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ… ﺯﻣﺎﻥ ﺩﻭﺭ ﻳﮏ ﺩﺍﻳﺮﻩ ﻧﻤﻲ

ﺳﺎﻋﺖ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ… ﺯﻣﺎﻥ ﺩﻭﺭ ﻳﮏ ﺩﺍﻳﺮﻩ ﻧﻤﻲ

ﺳﺎﻋﺖ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ…

ﺯﻣﺎﻥ ﺩﻭﺭ ﻳﮏ ﺩﺍﻳﺮﻩ ﻧﻤﻲ ﭼﺮﺧﺪ!

ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﺧﻄﻲ ﻣﺴﺘﻘﻴﻢ ﻣﻲ ﺩﻭﺩ ﻭ …

ﻫﻴﭽﮕﺎﻩ، ﻫﻴﭽﮕﺎﻩ، ﻫﻴﭽﮕﺎﻩ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﻴﮕﺮﺩﺩ .

ﺍﻳﺪﻩ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﺩﺍﻳﺮﻩ، ﺍﻳﺪﻩ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮﻱ ﻓﺮﻳﺒﮑﺎﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ!

ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﺏ، ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﻲ ﺍﺳﺖ!

ﻫﺮ ﻟﺤﻈﻪ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻳﺎﺩﺁﻭﺭﻱ ﻣﻴﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﻱ ﮐﻪ ﺍﻓﺘﺎﺩ ﺩﻳﮕﺮ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﻲ ﮔﺮﺩﺩ .

مشاهده همه ی 2 نظر
فـــــائـــــزه
مهربونمهربون
فـــــائـــــزه

من عاشق اون دیالوگمــ کهـ پدر

من عاشق اون دیالوگمــ کهـ


پدر ژپتو، بهـ پینوکیـــو گفتـــــــ


پینوکیو چوبی بمان، آدمــ هـــا


سنگـــــی اند...


دنیایشـان قشنگ نیستــــــ

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
rezaalavi
rezaalavi

سلام دوست عزیز من میتونم پیچ اینستاگرام تون رو عالی و

سلام دوست عزیز من میتونم پیچ اینستاگرام تون رو عالی و

سلام دوست عزیز من میتونم پیچ اینستاگرام تون رو عالی و خیلی خوب با بازدید ها و فالورهای واقعی تقدیم تون کنم
در صورت قبول کردن به واتساپ این شماره پیام بدید 🙂
تحویل و قیمت رو توافقی با هم صحبت میکنیم
۰۹۳۳۵۸۵۳۵۸۱

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
yasserdanaye
yasserdanaye

دانلود رایگان فصل کتاب ماورای طبیعی شدن از سایتibookshop.ir نویسنده ی

 لینک
دانلود رایگان فصل کتاب ماورای طبیعی شدن از سایتibookshop.ir نویسنده ی

دانلود رایگان فصل کتاب ماورای طبیعی شدن از سایتibookshop.ir نویسنده ی کتاب ماورای طبیعی شدن دکتر جو دیسپنزا ،پزشک و عارف امروزی است.دکتر جو دیسپنزا یک ترکیب گر دنیای اطلاعات است و آرمانهایی فراتر از چارچوب های یک رشته علمی دارد.جو با استفاده از حوزه های متنوع علمی مانند اپی ژنتیک ،بیولوژی مولکولی ،نوروکاردیوگرافی و فیزیک کوانتومی ،مرز های سنتی ای که بین اندیشه های علمی و تجربه های بشری فاصله انداخته را در می نوردد. در طول زمان های مختلف زندگی بشر ،بسیار پیش آمده که افراد عادی تجربه هایی را از سر گذرانده اند که آن ها را به ورای محدوده ی آن چیزی رسانده است که ما ممکن می پنداریم .دکتر جو دیسپنزا در کتاب ماورای طبیعی شدن با سبکی ساده و سلیس طوری که فهم آن برای هر کسی ممکن است ،کشفیات تحول آفرین حوزه علم کوانتومی و آموزه های عمیق گذشته را که عرفا عمر خود را وقف تسلط بر آن می کردند در این کتاب گرد هم آورده است .او به ما یاد خواهد داد که چطور به ماورای طبیعی شدن تبدیل شویم .
مقدمه ای از دکتر جو دیسپنزا:
نوشتن این کتاب ریسک بزرگی برای من و آوازه ام داشت،افراد زیادی از جمله جامعه علمی این کار من را شبه علم می دانند ،مخصوصا پس از انتشار کتاب ماورای طبیعی شدن. در گذشته بسیار نگران اظهار نظر این منتقدین بودم ،در اوایل راه نویسندگی ،سعی می کردم همیشه هنگام نگارش کتاب هایم این منتقدین را در نظر بگیرم و همواره می خواستم کاری کنم که آن ها اثرم را تایید کنند برایم بسیار اهمیت داشت که جامعه بزرگ علمی من را بپذیرد. اما در یکی از سخنرانی هایم در لندن خانمی میکروفن را از من گرفت و داستان شفا پیدا کردن خود از بیماری اش را بازگو کرد و اینکه چطور با استفاده از کارهایی که من در کتاب های دیگرم ذکر کرده ام شفا پیدا کرده بود در این لحظه بود که من دگرگون شدم در آن زمان بود که برایم روشن شد که من هر کاری کنم این دانشمندان بدبین که باورهای خاص خود را در مورد امور ممکن دارند،از کار های من خوششان نخواهد آمد وقتی این نکته را فهمیدم دانستم که بخش زیادی از انرژی ام را هدر داده ام ،پس از آن دیگر علاقه ای نداشتم که این افراد را در مورد پتانسیل های بشر متقاعد کنم خصوصا آن عده ای که امور عادی و طبیعی را بررسی می کنند .من به هر چیزی علاقه داشتم جز امور عادی؛و دوست داشتم مقوله ی ماورا الطبیعه را بررسی کنم مطمئن شدم که باید دست از تلاش برای متقاعد کردن جامعه علمی بردارم و بجای آن انرژی خود را به بخش دیگری از جمعیت معطوف کنم که میخواهند به حرف های من گوش دهند در جایی از زندگی ام قرار دارم که برایم مهم نیست دیگران در مورد من چه می گویند و بدون شک من هم ایراد های خاص خودم را دارم -اما این را می دانم که بیش از هر زمان دیگری دارم در زندگی مردم تفاوت ایجاد می کنم سال ها وقت و تلاش بی وقفه انجام داده ام تا بتوانم اطلاعات علمی پیچیده را طوری ساده کنم که افراد بتوانند آن را درک کرده و در زندگی خود به کار گیرند
ماورای طبیعی شدن:
در طی چهار سال گذشته من در کنار تیم محققین و کارمندانم ،تلاش های زیادی انجام داده ایم تا تحولات بیولوژیکی افراد را به طور علمی اندازه گیری ،ثبت و تحلیل کنیم ،تا به دنیا ثابت کنیم که افراد عادی نیز می توانند کارهای غیر عادی انجام دهند مطالب این کتاب بسیار غیر باور یا به قولی (نا متعارف) است و معمولا توسط ۹۵درصد افراد ساکن بر روی کره خاکی رد میشود و درک نمی کنند محتوای کتاب ماورای طبیعی شدن بر آموزه ها و تمارینی استوار است که نقطه اوج آن ها ایجاد این توانایی در فرد است که بتواند در قلمروی عرفان قدم بگذارد.همچنین میخواهم به شما کمک کنم بین جهان علم و دنیای عرفان نیز پلی بزنید و این دو را به هم وصل کنید. کتاب ماورای طبیعی شدن را نوشتم تا آن چیزی را قابل فهم کنم که همیشه از نظر من ممکن بوده است.خواستم به دنیا نشان دهم که میتوانیم زندگی بهتری برای خود ایجاد کنیم -که ما موجودات خطی نیستیم که زندگی خطی داشته باشیم بلکه موجوداتی چند بعدی هستیم و زندگی چند بعدی داریم .امید است خواندن این کتاب به شما کمک کند متوجه شوید که تمام امکانات آناتومیک ،شیمیایی ،و فیزیولوژیکی مورد نیاز را در اختیار دارید و می توانید به آن موجود ماورای طبیعی تبدیل شوید که در درون تان نهفته است و منتظر است بیدارش کنید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
meloryna
meloryna

گاهی نباش. خودت را بردار و کمیدورتر از قافله بایست

گاهی نباش...
خودت را بردار و کمیدورتر از قافله بایست
وجودت از همه آدمهای اطرافت دریغ کن...ببین چه کسی نبودنت را حس میکند چه کسی حواسش به احوالات توس.
کدامشان نگرانت میشود و اصلا کسی برای نگه داشتنت ،به خودش زحمت میدهداگر نبودی دیدی آب از آب روزمرگی هایش تکان نخورد نعجب نکن
رسم آدمها همینه
اگه بودی که هیچ...اگر نبودی دیگران هستن

مشاهده همه ی 1 نظر
SpłЯłtŁΞss
SpłЯłtŁΞss

برای تــوبــه امــروز و فـــردا نکـن!! از

برای تــوبــه امــروز و فـــردا نکـن!! از

برای تــوبــه
امــروز و فـــردا نکـن!!

از کجا معلـــوم
این نَفَسی که الان میکشــی
جزو نَفَســهایِ آخر نباشه ؟؟

خیلیا بےخیال بودن و
یهو غافلگیــر شدن..

💠 @momenane313🌷

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پاسخگوی دینی
آروم و عادیآروم و عادی
پاسخگوی دینی

آیا دوستی پسر و دختر در قرآن حرام اعلام شده است؟

آیا دوستی پسر و دختر در قرآن حرام اعلام شده است؟

آیا دوستی پسر و دختر در قرآن حرام اعلام شده است؟

قرآن، در ابعاد مختلف به مسأله روابط زن و مرد پرداخته كه با دقت در هر کدام متوجه حرمت دوستی دختر و پسر خواهیم شد:
ـ احكام نگاه كردن زن و مرد نامحرم به یكدیگر
ـ سفارش به رعایت حیا و عفت و پاكدامنی
ـ لزوم حفظ حجاب
ـ نشان ندادن زینتها به نامحرم
و صریح تر از همه نهی از دوستی های پنهان

در سوره نور، دستور به حفظ پاکدامنی، پائین انداختن چشم، عدم آشکار کردن زینت ها برای زنان، لزوم پوشاندن سر برای زنان، و حتی عدم به صدا درآوردن زیور آلات زنان صریحا ذکر شده است:
«قُلْ لِلْمُؤْمِنینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصارِهِمْ وَ یَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذلِكَ أَزْكى‏ لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبیرٌ بِما یَصْنَعُونَ * وَ قُلْ لِلْمُؤْمِناتِ یَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصارِهِنَّ وَ یَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَ لا یُبْدینَ زینَتَهُنَّ إِلاَّ ما ظَهَرَ مِنْها وَ لْیَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلى‏ جُیُوبِهِنَّ وَ لا یُبْدینَ زینَتَهُنَّ إِلاَّ لِبُعُولَتِهِنَّ ... وَ لا یَضْرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ لِیُعْلَمَ ما یُخْفینَ مِنْ زینَتِهِنَّ وَ تُوبُوا إِلَى اللَّهِ جَمیعاً أَیُّهَا الْمُؤْمِنُونَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ؛[نور/۳۱-۳۰] به مردان مؤمن بگو كه چشمان خویش فروگیرند و شرمگاه خود نگه دارند. این برایشان پاكیزه‏تر است. زیرا خدا به كارهایى كه مى‏كنند آگاه است. * و به زنان مؤمن بگو كه چشمان خویش فروگیرند و شرمگاه خود نگه دارند و زینتهاى خود را جز آن مقدار كه پیداست آشكار نكنند و مقنعه‏هاى خود را تا گریبان فروگذارند و زینتهاى خود را آشكار نكنند، جز براى شوهر خود یا ... و نیز چنان پاى بر زمین نزنند تا آن زینت كه پنهان كرده‏اند دانسته شود. اى مؤمنان، همگان به درگاه خدا توبه كنید، باشد كه رستگار گردید.»

در سوره احزاب حتی نسبت به نوع سخن گفتن در مقابل نامحرم نیز هشدار داده است:
«فَلا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَیَطْمَعَ الَّذی فی‏ قَلْبِهِ مَرَضٌ وَ قُلْنَ قَوْلاً مَعْرُوفاً؛[احزاب/۳۲] به گونه ‏اى هوس ‏انگیز سخن نگویید كه بیماردلان در شما طمع كنند، و سخن شایسته بگویید.»
در سوره نساء از دوست پنهانی گرفتن نهی کرده است:
«وَ لا مُتَّخِذاتِ أَخْدانٍ؛[نساء/۲۵] نه دوست پنهانى بگیرند.»

بنابر این با این بیانات روشن است که اسلام نسبت به حیاء و عفت بسیار تاکید دارد و در مقابل غریزه جنسی و تمایل به جنس مخالف، راه را در ازدواج می داند. که امری آشکار و علنی است.


**** ارسال سوالات از طریق ربات مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در پیام رسان بله *****

https://ble.im/pasokhgoo_ir_bot

مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی

@Pasokhgoo

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
SpłЯłtŁΞss
SpłЯłtŁΞss

♦️سازمان غذا و دارو: آنتی‌بیوتیک‌های "تاریخ‌مصرف گذشته" را دور نریزید

♦️سازمان غذا و دارو: آنتی‌بیوتیک‌های "تاریخ‌مصرف گذشته" را دور نریزید

سازمان غذا و دارو:
🔹اگر آنتی‌بیوتیک‌ها وارد طبیعت شوند، از طریق باران، آب‌های زیرزمینی و... وارد خاک و آب آشامیدنی شده، تصفیه شده و بدون اینکه اطلاع داشته باشیم وارد چرخه خوراک مردم می‌شوند و مقاومت میکروبی ایجاد می‌شود/ایسنا

@AkhbareFori

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید