خوش امدید ممنون که این گروه را برای ارسال پستهای زیباتون انتخاب کردید.لطفا پیوستن به گروه و لایک و بازنشر فراموش نشه.
بروز رسانی 
آيا مي دانيد ؟
آيا مي دانيد ؟

آيا مى دانيد كه املاک مایکل جکسون بعد از مرگش حدود

آيا مى دانيد كه املاک مایکل جکسون بعد از مرگش حدود

آيا مى دانيد كه املاک مایکل جکسون بعد از مرگش حدود 20 درصد از درآمد خانه اش را به موسسات خیریه مختلف اختصاص داد درست همانطور که خودت مایکل جکسون این را میخواست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آيا مي دانيد ؟
آيا مي دانيد ؟

آيا مى دانيد كه آخرين مطالعه اى كه درباره ى "جذابيت

آيا مى دانيد كه آخرين مطالعه اى كه درباره ى "جذابيت

آيا مى دانيد كه آخرين مطالعه اى كه درباره ى "جذابيت و كشش به سمت زن دلخواه" در آمريكا تهيه شده است، نشان مى دهد كه ديگر زيبايى زنان در صدر جدول قرار ندارد. تمايل مردان به زنان بادرك وشعور در رده اول است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Siavash
آروم و عادیآروم و عادی
Siavash

اولین ربات تحلیلگر تکنیکال (اولین ربات تحلیلگربورس) با

اولین ربات تحلیلگر تکنیکال (اولین ربات تحلیلگربورس)

با ربات تحلیلگر سهام بین ، می تونی هر روز همه سهم هایی که داری رو با ۱۲ اندیکاتور تحلیل و بررسی کنی و نقطه خرید یا فروش سهم مورد نظرتو پیدا کنی
🎖 برای اولین بار در ایران تیم قدرتمند
با تکنولوژی هوش مصنوعی و طی ۱۳ ماه تلاش برنامه نویسی از این سایت رونمایی کرد
💢 همین الان میتونی از طریق لینک سایت ۳ تا از سهم های خودتو تحلیل کنی
http://tizefile.gq/20/%D8%B1%...D9%85/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آيا مي دانيد ؟
آيا مي دانيد ؟

آيا مى دانيد كه بیل گیتس به استادان دانشگاه خود گفته

آيا مى دانيد كه بیل گیتس به استادان دانشگاه خود گفته

آيا مى دانيد كه بیل گیتس به استادان دانشگاه خود گفته بود که او تا 30 سالگی یک میلیونر خواهد شد او در سن 31 سالگی یک میلیاردر شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
حبیب
حبیب

گاهی ارزش واقعی، یک لحظه را تا زمانی که به

گاهی ارزش واقعی، یک لحظه را تا زمانی که به

گاهی ارزش واقعی،
یک لحظه را تا زمانی که به یک
خاطره تبدیل نشود، نمیفهمی

و چقدر دردناک است،
این جمله ی
""یادش بخیر""

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ستاره
ستاره

مثل هر بخش دیگری از جشن، هزینه پذیرایی از مهمانان در

 لینک
مثل هر بخش دیگری از جشن، هزینه پذیرایی از مهمانان در

مثل هر بخش دیگری از جشن، هزینه پذیرایی از مهمانان در مراسم عقد و جشن عروسی به عوامل مختلف زیادی بستگی پیدا می کند. در واقع پذیرایی جشن عروسی را می توان با ساخت یک ساختمان مقایسه کرد. در هر دو مورد عوامل تاثیر گذار زیادی وجود دارند که می توانند قیمت مخارج را کاهش و یا افزایش دهند.

البته همچنان می توان میانگینی از تمام هزینه های پذیرایی جشن عقد و عروسی در دست داشت و طبق آن به برنامه ریزی پرداخت. برای تخمین هزینه ی پذیرایی از مهمانان در مراسم عقد و جشن عروسی، ابتدا بهتر است عوامل موثر در هزینه ها را با یکدیگر بررسی کنیم.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس

میانگین هزینه پذیرایی از مهمانان در مراسم عقد و جشن عروسی
هزینه پذیرایی از مهمانان جشن عروسی و به عواملی همچون غذای انتخابی برای شام عروسی، نوشیدنی ، شیرینی، تعداد مهمانان، تزیینات غذا، چیدمان میز پذیرایی و حتی منطقه ای که در آن زندگی می کنید بستگی دارد. پس باید قبل از هر چیز آمادگی مواجهه با لیست بلند بالایی از گزینه ها را داشته باشید.

البته تعرفه و هزینه عقد در محضر در سالن 99 ثابت است و میزان 400 هزار تومان تعیین شده ولی در صورتی که بخواهید از سالن عقد و تشریفات حاشیه ای نیز استفاده کنید قیمت تمام شده مجلس عقد شما بیشتر خواهد شد.

ممکن است شما قصد داشته باشید مراسم عقد در فضای باز یا روف گاردن داشته باشید که برخی از سالن های عقد این خدمات را ارائه می دهند.

اگر به برخی خدمات مجالس و یا تشریفات عروسی گران قیمت مراجعه کنید، قطعا هزینه های پذیرایی از مهمانان مراسم عقد و جشن عروسی افزایش خواهد یافت. خدمات مجالس، تشریفات عروسی، سالن های پذیرایی و باغ تالارهای عروسی معمولا هزینه پذیرایی از مهمانان جشن عروسی را به ازای هر نفر محاسبه می کنند.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه پذیرایی از مهمانان در مراسم عقد و جشن عروسی
پکیج های پذیرایی از مهمانان در مراسم عقد و عروسی معمولا شامل نوشیدنی، میوه، شیرینی ، شام و دسر می شوند. اگر با یک تشریفات عروسی و خدمات مجالس قرارداد می بندید، پیکیج های پذیرایی گوناگون و با قیمت های مختلف را به شما پیشنهاد خواهند داد. سالن های پذیرایی و باغ تالار های عروسی نیز همیشه منوهای متنوع شام و پذیرایی را برای مهمانان جشن عروسی ارائه می دهند. تالار های پذیرایی و باغ تالار های عروسی معمولا هزینه نوشیدنی و دیگر آیتم های پذیرایی مانند بستنی را جدا از منوی شام محاسبه می کنند.

نوع سرو و سرویس شام عروسی بیشترین تاثیر را بر تعرفه پذیرایی جشن عروسی دارد. هر چه تعداد نیروهای خدماتی و وسایل برای پذیرایی از مهمانان مراسم بیشتر باشد، قیمت نهایی شما نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت. به همین دلیل هم شام عروسی سلف سرویس، که در آن دیس های بزرگ غذا و دسر روی میز قرار می گیرند، همیشه گران تر از سایر انواع پذیرایی است.

هزینه ی پذیرایی از مهمانان در مراسم عقد و جشن عروسی

در این نوع پذیرایی شام عروسی، نیروهای خدمات سالن عقد و یا باغ تالار باید به صورت مداوم دیس های غذا را پر کنند. شما به عنوان عروس و داماد قطعا دوست ندارید مهمانان جشن عروسیتان سر میز شام با دیس های خالی غذا مواجه شوند و گرسنه به منزل بازگردند!

ممکن است از خدمات مجالس و تشریفات عروسی بخواهید تا برای صرفه جویی در هزینه ها، تعداد نیروی پذیرایی کاهش یابد. اما با این کار احتمالا در پذیرایی از مهمانان مراسم عقد و جشن عروسی دچار مشکل خواهید شد. اگر بدنبال راهی ارزان تر برای سرو شام عروسی هستید، پذیرایی به صورت تک پرس و یا دیس پرس را در نظر بگیرید.

تاریخ مراسم عقد و جشن عروسی
فصل و تاریخ مراسم عروسی شما نیز می تواند تاثیر بسزایی در افزایش هزینه پذیرایی از مهمانان داشته باشد. برای مثال روز های تعطیل، اعیاد مختلف و آخر هفته های فصل تابستان، جزو گران قیمت ترین روزهای تالار پذیرایی و باغ تالار عروسی هستند. شما همچنین برای رزرو چنین تاریخ هایی برای مراسم عروسی خود، باید حتی از ماه ها قبل به فکر باشید.

شام عروسی

نکاتی برای صرفه جویی در هزینه پذیرایی از مهمانان مراسم عقد و جشن عروسی
پس از مشورت با خدمات مجالس و تشریفات عروسی به راهکارهای خوبی برای صرفه جویی در قیمت های جشن عروسی دست پیدا خواهید کرد:

واقع بین باشید
همه ی عروس و داماد ها دوست دارند جشن عروسی کامل با پذیرایی لاکچری و مجلل داشته باشند، اما قبل از انتخاب منوی شام عروسی و خدمات مختلف سالن پذیرایی، بودجه ی خود را نیز در نظر بگیرید.

از تعداد مهمانان جشن عروسی بکاهید
اگر قصد دارید منوی شام عروسی شما تکمیل و بی نقص باشد، در حالی که پول کافی ندارید، تنها راه حذف برخی از اسامی از لیست مهمانان است.

جشن خود را در تاریخی غیر از تعطیلی ها برگزار کنید
اگر بدنبال تاریخ های خاص و رزرو تالار برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی خود نباشید، قطعا هزینه ی کمتری صرف پذیرایی از مهمانان جشن خواهید کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Azadi
Azadi

بیش از 3 میلیون دانش‌آموز در ایران تجهیزات نوین آموزشی ندارند

بیش از 3 میلیون دانش‌آموز در ایران تجهیزات نوین آموزشی ندارند

بیش از 3 میلیون دانش‌آموز در ایران تجهیزات نوین آموزشی ندارند

وزیر آموزش و پرورش ایران اعلام کرد در حال حاضر بیش از سه میلیون دانش‌آموز در این کشور فاقد تجهیزات نوین آموزشی هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ستاره
ستاره

اگر به تازگی نامزد کرده اید، احتمالا ذهن شما درگیر مرور

 لینک
اگر به تازگی نامزد کرده اید، احتمالا ذهن شما درگیر مرور

اگر به تازگی نامزد کرده اید، احتمالا ذهن شما درگیر مرور تمامی اتفاقات هیجان انگیز پیش رویتان می باشد. با همسر خود تماس می گیرید اما مغزتان درحال برنامه ریزی برای مراسم عروسی، دیزاین تالار پذیرایی، خرید یک لباس عروس رویایی و عکس های عروسی خارق العاده است. با این وجود و میان این همه برنامه های هیجان انگیز، پست عکس انگشتر نامزدی در اینستاگرام را هرگز فراموش نمی کنید!

عکس سلفی با حلقه نامزدی می تواند به یکی از خاطره انگیز ترین پست های اینستاگرام شما تبدیل شود. بسیاری، عکس سلفی با حلقه نامزدی خود را در اینستاگرام و یا فیس بوک منتشر می کنند تا خبر نامزدی را به گوش دوستان و آشنایان برسانند. احتمالا دوستان نزدیک طی یک تماس تلفنی و همراه با جیغ و هورا به شما را تبریک می گویند. پست عکس سلفی با انگشتر نامزدی در واقع چیزی بیش از تنها یک پست اینستاگرام معمولی و روشی مدرن برای اعلام نامزدی به دوستان و آشنایان است.

عکس سلفی با حلقه ی نامزدی

گرفتن یک عکس سلفی خوب با انگشتر نامزدی حتما با چالش های خاص خود همراه است. اما در این مطلب سعی کرده ایم نکات مفید برای گرفتن یک عکس سلفی بی نظیر با انگشتر نامزدی را برای شما جمع آوری کنیم.

چطور عکس سلفی با حلقه نامزدی خود بگیرید
استفاده از تصویر به جای متن برای اعلام نامزدی ایده ی بسیار جالبی است. وقتی می خواهید یک عکس سلفی با حلقه نامزدی خود بگیرید، به سه تا پنج عکس و ایده ی مختلف فکر کنید. یک عکس کلوزآپ، یک عکس عریض و یک عکس مدیوم فرمت. بهتری است عکس های شما توالی و داستان داشته باشند و در آخر به عکس سلفی با حلقه نامزدی منتهی شوند.

یک عکس عریض از غروب آفتاب و یا یک منظره ی زیبا در ابتدا، سپس دو عکس مدیوم فرمت از شما و نامزدتان، در آخر نیز عکس کلوزآپ سلفی با حلقه نامزدی. می توانید به این توالی، عکس های دیگری از فضا و منظره ای که در آن حضور دارید، مثل عکس در حال قدم زدن، اضافه نمایید.

عکس سلفی با انگشتر نامزدی

بهترین عکس سلفی با حلقه نامزدی، عکسی است که در فضای باز و با نور طبیعی گرفته شود. اگر عکس های سلفی با انگشتر نامزدی را دقیقا بعد از خواستگاری می گیرید، به بک گراند عکس نیز توجه کنید. برای مثال، اگر نامزدتان در ساحل از شما خواستگاری کرده، سعی کنید موج و دریا هم بخشی از عکس سلفی شما با انگشتر نامزدی باشند. شاید برای شما جذاب باشد : 5 روش ساده برای تمیز و براق کردن طلا جواهرات و نقره

می توانید از نامزد خود در حالی که لبخند رضایت به لب دارد و انگشتر به دست به دوربین نگاه می کند، عکسی بی نظیر بگیرید. عکس های سلفی با بک گراندهای مختلف با انگشتر نامزدی خود بگیرید تا گزینه های مختلف برای اینستاگرام داشته باشید.

از ویژگی های مختلف دوربین گوشی تلفن همراه خود استفاده کنید
تنظیمات خودکار نور و فوکوس به شما کمک می کنند تا عکس سلفی بهتری با حلقه ی نامزدی خود بگیرید. بسیاری از دوربین ها به صورت پیش فرض روی چهره ی فرد در عکس تمرکز می کنند. پس اگر می خواهید فوکوس عکس روی انگشتر نامزدی باشد، باید کمی تنظیمات دوربین گوشی خود را تغییر دهید. با تنظیم فوکوس دوربین روی حلقه نامزدی، چهره ی نامزد شما که در بک گراند عکس قرار دارد محو و تار دیده می شود. با این ترفند عکس سلفی بی نقصی با حلقه نامزدی خود خواهید داشت.

استفاده از امکان زوم برای گرفتن عکس سلفی با حلقه نامزدی را فراموش کنید. این کار کیفیت عکس شما را پایین می آورد و از جذابیت آن می کاهد.

عکس با حلقه ی نامزدی

اگر دوست دارید انگشتر نامزدی در عکس های سلفی شما بدرخشد، تنظیم نور را فراموش نکنید. برای ایجاد درخشش در سنگ جواهر حلقه نامزدی، باید هم نور نرم و هم نور سخت را در تصویر در نظر بگیرید تا الماس، نور را در عکس سلفی شما انعکاس دهد. الماس و یا سنگ جواهر روی انگشتر نامزدی، به دلیل تراش سنگ، وجوه زیادی دارد. اگر فقط نور از یک زاویه به حلقه تابیده شود، انگشتر جواهر درخشش لازم در عکس ها را نخواهد داشت.

تمام جواهر فروشی ها در کاتالوگ ها و یا عکس های اینستاگرام خود از این ترفند برای ایجاد درخشش در سنگ های جواهر استفاده می کنند. درعکاسی از جواهرات، نور از زوایای مختلف و با شدت متفاوت به سنگ جواهر تابیده می شود تا سنگ ها نور را از تمام وجوه بازتاب دهند.

خوشبختانه برای آنکه درخشش حلقه جواهر خود را به رخ بکشید لازم نیست یک عکاس حرفه ای باشید. ترکیبی از نور فلاش گوشی و نوری که در فضای اطراف شما وجود دارد برای به درخشش دراوردن سنگ جواهر انگشتر نامزدی کفایت می کند. همچنین می توانید از افرادی که در اطراف شما هستند بخواهید تا نور فلاش گوشی خود را به سمت انگشتر نامزدی روشن کنند.

عکس حلقه ی ازدواج

برای آنکه انگشتر نامزدی در عکس ها بیشتر به چشم بیاید، تمام اکسسوری ها و جواهرات دیگر را از تصویر حذف کنید. مثلا ساعت روی مچ دستتان باعث می شود حلقه نامزدی کوچکتر به نظر برسد. در زاویه شناسی عکاسی، هر چه شیء به لنز دوربین نزدیکتر باشد، در عکس ها بزرگتر دیده می شود. بهتر است به جای صاف نگه داشتن دست، دست خود را کمی به سمت لنز دوربین خم کنید تا از طریق ایجاد خطای دید برای بیننده، انگشتر نامزدی بزرگتر به چشم بیاید.

چطور عکس سلفی با انگشتر نامزدی خود را منتشر کنید
حال که می دانید چگونه یک عکس سلفی زیبا از انگشتر نامزدی خود بگیرید، بهتر است چند نکته را نیز درباره ی پست عکس ها در اینستاگرام و یا دیگر شبکه های اجتماعی به خاطر بسپارید.

عکس را قبل از آنکه به نزدیکتر دوستان خود اطلاع نداده اید پست نکنید
دوستان نزدیک و اعضای فامیل باید اولین نفراتی باشند که خبر نامزدی شما را می شنوند. اگر خبر نامزدی خود را از طریق عکس سلفی با انگشت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه خیریه خادمین کتیج
مهربونمهربون
موسسه خیریه خادمین کتیج

با سلام گاهی خدا میخواهد با دست تو دست دیگر

با سلام
گاهی خدا میخواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد *وقتی دستی را به یاری میگیری بدان که دست دیگرت در دست خداست *
بارانی هستم مدیرعامل موسسه خیریه خادمین کتیج از استان سیستان و بلوچستان ، فعالیت این خیریه در راستای رفع نیازهای کودکان محروم و... در یکی از محرومترین مناطق کشور هست که سالها رنج ومحرومیت را تحمل کرده اند .
اینجا فقر به معنی واقعی بیداد میکند ، خانواده های را سراغ دارم که علاوه بر کپر نشینی حتی یک سرویس بهداشتی هم ندارند . بسیاری در یک اتاق کوچک با چند فرزند زندگی مبکنند .
اعتیاد ، به دلیل بیکاری به وفور دیده میشود ، کمبود مدرسه و کلاس درس زیاد داریم
روستا هایی هستند که نه آبی سالم دارند و نه راه دسترسی مناسب .
و هزاران نبود و کمبود دیگر. حال کیست که به داد محرومین برسد!!!
راستی ، اینجا ایران است پاره تن من و شما از همین رو ما همکاری و کمک شما را خواستاریم .
در صورت امکان مایل به گفتگویی با شما هستم.
تلفن : 09159974036
وبسایت : www.khademincharity.com
اینستاگرام و تلگرام : khdemin_kotijcharity

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید