خواهشمندیم قوانین گروه را رعایت نمایید.
https://facenama.com/post/313888029
لطفا از ارسال مطالب طنز و یا تصاویر بی محتوا خودداری نمایید..
--------------------------------------------------------------

ارسال پست های تبلیغاتی = بلک لیست گروه!
بروز رسانی 
mahdi
قاطیقاطی
mahdi

جدیدا تو اینستا مد شده پست میذارن، بعد همون پستو میذارن

جدیدا تو اینستا مد شده پست میذارن، بعد همون پستو میذارن استوری که مثلا ما پست تازه گذاشتیم. یعنی راه فراری دیگه نمونده. روزی رو می بینم یکی از اعضای خانوادتو گروگان میگیرن، میگن یا تا نیم ساعت دیگه پست اینستامو لایک می کنی یا می کشیمش{-15-}{-15-}{-15-}{-118-}{-118-}{-114-}

بزن باران
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sareh( بر خلق جهان علی امیر است )
ناراحتناراحت
sareh( بر خلق جهان علی امیر است )

زندگی عشق است افسانه نیست ان که عشق

زندگی عشق است افسانه نیست

ان که عشق را افرید دیوانه نیست

عشق ان نیست که کنارش باشی

عشق ان است که به یادش باشی

بزن باران
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed nikjoo
خوشحالخوشحال
saeed nikjoo

فال روزانه متولدین مهر مهر امروز شما چه شکلی

فال روزانه متولدین مهر
مهر
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما هماهنگ بودن
سیاره شما زهره
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه صورتی کمرنگ
نقاط قوت سیاست مدار، جذاب
امروز روزیست که برای سال جدید پیشنهادات شغلی جدیدی را دریافت می‌کنید. تعطیلات زمان خوبیست تا به این پیشنهاد فکر کنید. این پیشنهاد ممکن است وسوسه‌انگیز به نظر برسد اما بهتر است علاوه بر پول به بقیه جوانب آن نیز توجه کنید. سعی کنید در تعطیلات به یک مسافرت هرچند کوتاه بروید. ذهنتان در این مدت درگیری‌های بسیار زیادی را تجربه کرده و خسته شده است و نیاز به یک استراحت و تفریح مناسب دارید.
فال روزانه متولدین آبان
آبان
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما با استقامت
سیاره شما پلوتون
سنگ ماه تولد یاقوت زرد
رنگ مورد علاقه سفید
نقاط قوت قدرتمند بودن، سازگاری
شما فردی احساساتی هستید و دلتان می خواهد عشقتان نیز مانند شما باشد. فراموش نکنید که همه انسانها ویژگی‌های متفاوتی دارند. سعی کنید فرد مورد علاقه‌تان را همانگونه که هست دوست بدارید. در پایان امشب خبری بسیار خوبی را دریافت می‌کنید که تعطیلات را به کامتان شیرین خواهد کرد. این خبر می‌تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد.
فال روزانه متولدین آذر
آذر
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما مدبر
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو
امروز روزیست که با افراد جدیدی آشنا می‌شوید که این آشنایی می‌تواند آغازی باشد برای یک مسیر طولانی شغلی. سعی کنید هیچ وقت از هدفی که دارید نا امید نشوید. افراد زیادی هستند که تلاش می‌کنند شما را ناامید کنند اما شما با تلاش و پشتکاری که دارید باعث شگفتی آنها خواهید شد. صبر و مشورت با افراد متخصص را نیز فراموش نکنید زیرا می‌تواند به شما کمک شایانی کند.
فال روزانه متولدین دی ماه
دی
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما جاه طلبی
سیاره شما زحل
سنگ ماه تولد لعل
رنگ مورد علاقه خاکستری
نقاط قوت منظم بودن، شکیبایی
امروز روزیست که اتفاق غیرمنتظره‌ای برایتان خواهد افتاد که هیچ وقت انتظارش را نداشتید. این شادی را با دیگران تقسیم کنید و یک جشن کوچک همراه با آشنایانتان در نظر بگیرید. برای تعطیلات یک برنامه مسافرت و گردش تنظیم کنید تا بتوانید روزهای کاری سال جدید را با انرژی بالا آغاز کنید. امروز ممکن است به کسی بخواهید پیشنهاد آشنایی بدهید. نترسید و با آرامش احساساتتان را به او بیان کنید.
فال روزانه متولدین بهمن
بهمن
امروز شما چه شکلی هستید؟! قیمت جدید مرغ، ماهی و میوه در بازار
ویژگی اصلی شما هنجار شکن
سیاره شما اورانوس
سنگ ماه تولد یاقوت ارغوانی
رنگ مورد علاقه آبی
نقاط قوت بشر دوست، مدرن، تحلیل کننده
شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه از مشکل عدم اعتماد به نفس کافی رنج می‌برید و این موضوع به شدت روی روابط اجتماعی و شغلیتان تأثیر منفی گذاشته است. فراموش نکنید که شما هم یک انسان هستید و نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود را دارید. امروز ممکن است دلتان برای کسی بلرزد و عشق را در زندگی احساس کنید. این موضوع می‌تواند به بهبود حالتان کمک شایانی کند.
فال روزانه اسفندی ها
اسفند
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما دلسوز
سیاره شما نپتون
سنگ ماه تولد زمرد کبود
رنگ مورد علاقه بنفش
نقاط قوت آرمان گرایی، معنوی بودن
شما از آن دسته افرادی هستید که به شدت با دیگران مهربان هستند و به آنها توجه می‌کنند. مهربانی یکی از بهترین صفات انسانی است اما نباید فراموش نکنید که مهربانی هم حدی دارد و نباید با این کار به خودتان لطمه‌ای وارد کنید. امروز شاهد یک پیام یا تماس تلفنی غیر منتظره هستید. قبل از پاسخ به درخواست ارائه شده پشت تلفن، به عواقب آن بیاندیشید تا پشیمان نشوید.

بزن باران
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed nikjoo
خوشحالخوشحال
saeed nikjoo

فال روزانه (Daily Horoscope) فال روزانه (Daily horoscope) چهارشنبه 29

فال روزانه (Daily Horoscope)
فال روزانه (Daily horoscope) چهارشنبه 29 اسفند 1397: امروز چه اتفاقی برای شما می‌افتد؟ امروز ستاره‌ها چه چیزی را برای شما پیش بینی می‌کنند؟ فال روزانه ماه تولد خود را بخوانید و ببنید چه چیزی در انتظار شماست.
فال روزانه چهارشنبه 29 اسفند
ستاره | سرویس سرگرمی - دوست عزیز متولد آخرین روز از آخرین ماه سال، تولدت را تبریک می‌گوییم. همیشه باید برای بلند مدت برنامه‌ریزی داشته باشید اما سعی کنید برنامه‌ها و اهدافتان را با کسی درمیان نگذارید زیرا همیشه افراد حسود و سودجویی هستند که سد راهتان شوند. بهار فصل بسیار خوبی برای شما خواهد بود و بسیاری از مشکلاتتان در سه ماهه اول سال حل خواهد شد. سعی کنید نسبت به دیگران ذهنیت خوبی داشته باشید. این ذهنیت باعث می‌شود تعاملاتتان با دیگران به بهترین نحو ممکن ادامه یابد.
اگر می‌خواهید فال روزانه ماه خود را مطالعه کنید، با کلیک بر ماه تولد خود در جدول زیر، به آن قسمت از همین صفحه جابجا خواهید شد.
بهار
فروردین اردیبهشت خرداد

تابستان
تیر مرداد شهریور

پائیز
مهر آبان آذر

زمستان
دی بهمن اسفند
فال روزانه فروردینی ها
فروردین
امروز چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما مدیر بودن
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

عشقتان امروز کمی به شما بی توجهی می‌کند و ممکن است باعث شود احساس بدی پیدا کنید و حساس شوید. نگران نباشید چرا که او این روزها تحت فشارهای مختلفی است که باید درک شود. اگر هنوز متأهل نشده اید یکی از آشنایانتان شما را به خود جذب کرده است اما از بیان علاقه‌تان ترس دارید. فراموش نکنید که هر انسانی نقاط ضعف و قوتی دارد. احساستان را بیان کنید تا در سال پیش رو یک رابطه موفق را تجربه کنید.
فال روزانه اردیبهشتی ها
اردیبهشت
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما با اراده و مصمم
سیاره شما زمین
سنگ ماه تولد زمرد
رنگ مورد علاقه صورتی جیغ
نقاط قوت سخت کوش، شجاع، صادق

اخبار عجیبی امروز به گوشتان خواهد رسید که شما را دچار شگفتی می‌کند. بهتر است درباره صحت و سقم این موضوع با فردی آگاه صحبت کنید. سال جدید در راه است. سعی کنید در این سال علاوه بر برنامه‌ریزی های شغلی به برنامه ریزی در زندگی شخصیتان نیز بپردازید و فراموش نکنید که همه زندگی محدود به کار و پول نیست. باید بتوانید در عین حال برنامه‌های تفریحی بیشتری را در برنامه‌تان بگنجانید.
فال روزانه خردادی ها
خرداد
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما ارتباطات بالا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه زرد
نقاط قوت شوخ طبع، خوش صحبت، همه کاره
امروز بسیار پرانرژی هستید و و این انرژی باعث می‌شود تا ایده شرکت در فعالیت‌های اجتماعی به ذهنتان خطور کند. این فعالیت‌ها می‌تواند ورزشی، فرهنگی و یا هنری باشد. چنین فضاهایی شما را با افراد جدیدی آشنا می‌کند که می‌توانند مسیر زندگیتان را تغییر دهند. با توجه به آغاز سال نو می‌توانید برای اینگونه فعالیت‌ها در سال جدید برنامه‌ریزی کنید. ممکن است به زودی یک سفر شغلی مهم را در پیش داشته باشید که تأثیر بسزایی در ارتقای شغلی شما خواهد داشت.
فال روزانه متولدین تیر
تیر
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما احساسی
سیاره شما ماه
سنگ ماه تولد مروارید
رنگ مورد علاقه نقره ای
نقاط قوت خود آموز بودن، پرورش دادن

مدتیست که زندگیتان صرفا به شغل و درآمد محدود شده و هیچگونه برنامه تفریحی را تجربه نکرده‌اید. فراموش نکنید که برای ادامه زندگی و رسیدن به موفقیت‌های شغلی باید شرایط روحی مساعدی داشته باشید. امروز باید به فردی درباره یک موضوع خاص صحبت کنید. سعی کنید با آرامش حرفهایتان را به صورت منطقی به گوش طرف مقابل برسانید.

فال روزانه متولدین مرداد
مرداد
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما خلاق بودن
سیاره شما خورشید
سنگ ماه تولد یاقوت
رنگ مورد علاقه طلایی
نقاط قوت شجاعت، راستی، اعتماد به نفس بالا
امروز کمی احساس خستگی دارید اما فردا حال بهتری خواهید داشت. این خستگی ممکن است حاصل کارهای فشرده شما پیش از آغاز سال نو باشد. در ایام تعطیلات سفری در پیش خواهید داشت که می‌تواند درهای جدیدی را برای زندگی بهتر باز کند. این روزها کمی در اعتقادات و باورهایتان شک و تردید ایجاد شده است. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و ذهنتان را رها کنید و در انجام کارهایتان کمی ریسک پذیر باشید تا بیشتر موفق شوید.
فال روزانه متولدین شهریور
شهریور
امروز شما چه شکلی هستید؟!
ویژگی اصلی شما جزئیات گرا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد زبرجد
رنگ مورد علاقه آبی دریایی
نقاط قوت دقیق، منظم، کارآمد
در مدت اخیر فشار استرس و اضطراب زیادی را تحمل کرده‌اید اما تعطیلات فرارسیده و شما می‌توانید در این روزها فارغ از فشارهای شغلی به استراحت و تفریح بپردازید. فرد جدیدی در زندگی شما حضور دارد شاید در ابتدا فکر کنید که فرد مناسبی برایتان نیست اما به زودی به یکی از نزدیک‌ترین افراد به شما در زندگی تبدیل خواهد شد و مسیر جدیدی در زندگی را برایتان باز خواهد کرد.

بزن باران
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید